Ah ok.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:43 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Bestaat DE Marokkaan? Nee, want DE Nederlander bestaat volgens Prinses Maxima ook niet.
Maar rechtens zijn ze nog steeds gelijk. Recht is geobjectiveerd van de persoon.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:32 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Als het slist als een Marokkaan, als het eruitziet als een Marokkaan, als het elke gelegenheid te baat neemt om te benadrukken dat het een Marokkaan is (Iek ben Marokkahn wat bedoel jij?) en het heeft als kers op de taart óók nog een Marokkaans paspoort....dan is het een Marokkaan.
Die 'ongelijkheid' hebben ze dus aan zichzelf te danken.
Heb je ook weer gelijk inquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:32 schreef Montov het volgende:
Mja, een knokploeg is natuurlijk geen oplossing, .....
Mooi man, serieusquote:De harde kern van PSV wil ook komen helpen.
Als er ooit oorlog hier uitbreekt zou je het naast beroepsmilitairen hiervan moeten hebben hoor.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:06 schreef De_Nuance het volgende:
Ja mooi man lekker lynchen met snuivende hooligans, die kunnen een rel Marokkaan ook goed onderscheiden van een gewone Marokkaan.
Oog om oog tand om tand is alleen terecht voor debiele achterlijken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:06 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Als er ooit oorlog hier uitbreekt zou je het naast beroepsmilitairen hiervan moeten hebben hoor..
Tevens (imo terecht) gevalletje oog om oog, tand om tand. Als de politie niet optreedt tegen deze terreur, wie dan wel..? Heb het topic niet doorgelezen overigens.
Zo, en nu Wilders al meer dan een jaar min of meer onderdeel is van het kabinet heeft hij....wat precies gedaan tegen dit soort luitjes? Ah ja, de cavia politie en een verbod op ritueel slachten, sorry, ik zou haast al zijn heldendaden tegen de straatterreur vergeten....goh, nu kan ik er toch even niet opkomen, noem eens even voor de gein zijn wetsvoorstellen op dit vlak? Kom, mag toch niet moeilijk zijn?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 13:39 schreef bastibro het volgende:
Perfecte tweet van Wilders.
Goede timing ook vind ik.
Als er eerder was geluisterd naar Wilders dan waren dit soort gastjes op dit moment al heel anders aangepakt.
Er moet een eind worden gemaakt aan marokkaans straatterreur voordat het straks te laat is en ze de maatschappij gaan ontwrichten.
One way or the other . .
Dan moet de 'gewone' Marokkaan zich niet tussen de relmarokkaantjes ophouden, dan loopt hij geen gevaar.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:06 schreef De_Nuance het volgende:
Ja mooi man lekker lynchen met snuivende hooligans, die kunnen een rel Marokkaan ook goed onderscheiden van een gewone Marokkaan.
Wilders heeft wel degelijk oplossingen. Zijn jullie die vergeten ofzow . .quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 17:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij zegt dat hij er iets aan gaat doen, maar je weet dus niet wat. Dat kan kloppen, want hij zegt ook nergens dat hij er iets aan gaat doen.
Uhuh, zolang ze (nog) de Nederlandse nationaliteit bezitten, zijn ze gelijk.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:45 schreef DonJames het volgende:
[..]
Maar rechtens zijn ze nog steeds gelijk. Recht is geobjectiveerd van de persoon.
Leuke poging om Wilders te demoniseren, echter wel onterecht.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zo, en nu Wilders al meer dan een jaar min of meer onderdeel is van het kabinet heeft hij....wat precies gedaan tegen dit soort luitjes? Ah ja, de cavia politie en een verbod op ritueel slachten, sorry, ik zou haast al zijn heldendaden tegen de straatterreur vergeten....goh, nu kan ik er toch even niet opkomen, noem eens even voor de gein zijn wetsvoorstellen op dit vlak? Kom, mag toch niet moeilijk zijn?
Met al die zetels doet Wilders dus nog minder als het zo verfoeide thee drinkende 'links', die deden tenministe dat nog.
Wat roepen of twitteren is makkelijk maar verder dan dat komt Wilders niet....en daar moet naar geluisterd worden? Ja...eh...en wat dan? De terreur marokjes naroepen dat Islam fascisme is of zo?
Oh wacht, nee, we moeten naar hem luisteren zoals Breivik dat deed, natuurlijk, dan komt de kogel tenminste niet een maar 70 keer van rechts.
Dit gaat toch ook over debiele achterlijken.. Dus nogmaals, als de politie niet optreedt, wie dan wel?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:12 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Oog om oog tand om tand is alleen terecht voor debiele achterlijken.
En verder ga ik niet eens in op je post over oorlogover overdrijven gesproken.
Ga jij maar door met geilen op gewelddadige cokesnuivende hooligans.
Nee hoor. Kwestie van de wet aanpassen.quote:
Lijkt zo. Die rotjochies zetten zichzelf al buitenspel. Wij passen ons, hoe omgekeerd die wereld ook is, wel eventjes aan dan.quote:Bovendien zou je dan rechtsongelijkheid krijgen: Nederlandse etters mogen blijven, allochtone etters worden eruit gegooid.
Ik? Nee hoor, ik heb mij aan mijn woord gehouden en ben vertrokken uit Nederland, Wilders daarentegen heeft nog steeds geen enkel wetsvoorstel ingediend om ook maar iets (meer) te doen tegen dit soort uitwassen. Zelfs geen thee gedronken, maar wel minder blauw op straat om zijn cavia politie te verwezenlijken....hypocriet much?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:43 schreef Scorpie het volgende:
Mooi om te zien dat de linksen eerst moord en brand schreeuwden toen Wilders aan de macht ( as if) kwam en nu massaal roepen dat hij niks doet
hypocriet much, tijger_m ?
Nou, als het zo simpel is waarom is er dan geen enkel wetsvoorstel van zijn partij hierover? Zelfs geen kamervragen, volgens mij, kortom, hij roept veel en doet geen zak en sukkeltjes als jij blijven maar braaf geloven dat Wilders pal staat voor julliequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 19:42 schreef bastibro het volgende:
[..]
Wilders heeft wel degelijk oplossingen. Zijn jullie die vergeten ofzow . .
Ze zijn nog erg simpel ook. Namelijk dat zij die aan de lopende band de wet overtreden het land worden uitgeknikkerd.
Niks moeilijks aan.
Ik heb het zo vaak hier gezegd, 30 jaar geleden zou een kleine correctie in het beleid deze problemen hebben kunnen voorkomen (zie het als een astroide op een collision course naar de aarde). Naarmate de tijd voortschreed werd het probleem steeds groter.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:00 schreef MonteCristo het volgende:
Hmz.. Geen zin om alle bladzijdes te lezen, maar ik krijg steeds vaker het idee dat de grimmige sfeer in de samenleving tot burgerloorlogen zal leiden.
Zo werkt het dus niet. Maar dan ook echt helemaal niet. Luister, ik vind het helemaal niet erg dat je geen verstandhebt van het wetgevingsproces, maar hou dit soort onzinnige opmerkingen dan voor je, okee?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:06 schreef 3-voud het volgende:
Nee hoor. Kwestie van de wet aanpassen.
Als je dat met een referendum doet isie er zo door.
RECHTENS ongelijk. Let op het woordje "rechtens". Zie je het staan? Het staat er niet voor niets!quote:Lijkt zo. Die rotjochies zetten zichzelf al buitenspel. Wij passen ons, hoe omgekeerd die wereld ook is, wel eventjes aan dan.
Ik denk dat jij het niet begrijpt: wetten zijn niet natuurwetten of door God gegeven, we hebben ze zelf bedacht. Wetten worden voortdurend aangepast, ook het "wetgevingsproces" waar jij zoveel verstand ven hebt is ook maar een verzameling regels die ook veranderd kunnen worden.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:20 schreef DonJames het volgende:
Zo werkt het dus niet. Maar dan ook echt helemaal niet. Luister, ik vind het helemaal niet erg dat je geen verstandhebt van het wetgevingsproces, maar hou dit soort onzinnige opmerkingen dan voor je, okee?
RECHTENS ongelijk. Let op het woordje "rechtens". Zie je het staan? Het staat er niet voor niets!
Je kan op zo'n punt niet "even de wet aanpassen". Als je er ook maar een greintje verstand van hebt weet je dat de grondwet dan aangepast moet worden, en dat de nieuwe regels dan in strijd komen met hogere regelgeving. In theorie kan het. In de praktijk gaat het niet gebeuren. Echt niet. En via een referendum al helemaal niet, heeft er gewoon geen zak mee te maken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:26 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Ik denk dat jij het niet begrijpt: wetten zijn niet natuurwetten of door God gegeven, we hebben ze zelf bedacht. Wetten worden voortdurend aangepast, ook het "wetgevingsproces" waar jij zoveel verstand ven hebt is ook maar een verzameling regels die ook veranderd kunnen worden.
Algemeen geblaat reageer ik niet (inhoudelijk) op.quote:Bovendien zijn veel wetten en processen niet meer van deze tijd, en blijkbaar niet adequaat voor de huidige problemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |