Best triest eigenlijk waar t met de Wereld heen gaatquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:17 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Precies.
Als je programma's als Oh oh Cherso, ongeveer alles op SBS6 en zelfs kwaliteits--nieuwsitems ziet kun je er niet omheen dat mensen dommer worden.
En dan het autistische geram op smartphones in plaats van een gesprek aan te knopen.
Lot was de man, zijn vrouw keek om en veranderde in de zoutpilaar, ze werd niet blind...quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:13 schreef Stokstaart het volgende:
Outpost je moet deze maar een x kijken als je zin en tijd hebt:
Het gaat over de stelling dat onze Goden van vroeger kosmonauten waren. Heel vet.
De vernietiging van Sodom en Gomorra zou bijvoorbeeld niet door 'God' toedoen gebeurd zijn maar door buitenaardse invloeden met een krachtige bom, mogelijk een kernbom. Daarom werd Lot (die trut die toch omkeek) ook blind.
Dommer weet ik niet. Ik denk eerder dat we een tijdje te snel gingen qua ontwikkelingen en dat we nu even een aantal jaar op stand-by staan.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:17 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Precies.
Als je programma's als Oh oh Cherso, ongeveer alles op SBS6 en zelfs kwaliteits--nieuwsitems ziet kun je er niet omheen dat mensen dommer worden.
En dan het autistische geram op smartphones in plaats van een gesprek aan te knopen.
In de middeleeuwen is hij heel vaak over geschreven en zijn er heel veel dingen uit gelaten omdat de priesters vonden dat de gewone mens dat niet hoefte te weten en het hun gezag kon ondermijnen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:05 schreef WickedTunes het volgende:
[..]
Wanneer werde de Bijbel herschreven dan? Is nooit gebeurt. De Joden waren zeer zorgvuldig met het overschrijven. Alles ging letter voor letter, als een exacte kopie. De moderne vertalingen slaan idd vaak de plank mis, omdat alle symboliek ertuit is geschreven met de nieuwe spelling en het vlotte, begrijpelijke taalgebruik
Maar is het dan ontkrachten of aanvullen/ verduidelijken?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:16 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook met dat veel dingen uit de bijbel te ontkrachten zijn omdat men toen niet snapte wat het was.
Klopt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:20 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
In de middeleeuwen is hij heel vaak over geschreven en zijn er heel veel dingen uit gelaten omdat de priesters vonden dat de gewone mens dat niet hoefte te weten en het hun gezag kon ondermijnen.
Jij hebt niet het idee dat we ons qua ontwikkelingen in de verkeerde richting begeven?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:20 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Dommer weet ik niet. Ik denk eerder dat we een tijdje te snel gingen qua ontwikkelingen en dat we nu even een aantal jaar op stand-by staan.
Ik wist dat ze bestonden ik doel all1 op dat filmpje dat er heel veel dingen verzwegen worden voor het "volk"quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:18 schreef WickedTunes het volgende:
[..]
Wist je niet dat reuzen bestaan?
Enorme mensenbotten gevonden:
[ afbeelding ]
JA ok maar als je dat zo ziet gaat t niet meer over een god maar over een alien die teveel macht wilde uitoefenen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:20 schreef WickedTunes het volgende:
[..]
Maar is het dan ontkrachten of aanvullen/ verduidelijken?
Ja, dat klopt. Helaas heeft het Katholieke Geloof (lees: Paus met zijn kapitaal!!!) alle eer voor zichzelf gehouden. Ik ben dan ook niet Katholiek en toch geloof ik in Godquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:20 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
In de middeleeuwen is hij heel vaak over geschreven en zijn er heel veel dingen uit gelaten omdat de priesters vonden dat de gewone mens dat niet hoefte te weten en het hun gezag kon ondermijnen.
Ik vraag me af of die hier nog komt...quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:19 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Keertje kijken met Knetter of zo, bazenfilm
Minder nadenken is al afgrijselijk. Zie de lyrics van In the year 2525 maar eens. Ik zie dat ook wel gebeurenquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:21 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Jij hebt niet het idee dat we ons qua ontwikkelingen in de verkeerde richting begeven?
Ik bedoel de technologische suprematie neemt alleen maar toe, waardoor wij steeds minder hoeven na te denken.
En sociaal gezien is het al helemaal dramatisch.
Preciesquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:16 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook met dat veel dingen uit de bijbel te ontkrachten zijn omdat men toen niet snapte wat het was.
Ik weet het niet eerlijk gezegd. Maar als ik naar de geschiedenis kijk betekenen 2 stappen vooruit dat je later er weer 1 terug doet. De middeleeuwen waren zo'n stap achteruit (na de Romeinen), de jaren 30 was zo'n stap achteruit (na de radio) en nu zitten we weer even in een stap achteruit (na het internet). Ik denk eerder dat we binnenkort weer een otdekking doen of iets maken wat ons weer 2 stappen vooruit zet.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:21 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Jij hebt niet het idee dat we ons qua ontwikkelingen in de verkeerde richting begeven?
Ik bedoel de technologische suprematie neemt alleen maar toe, waardoor wij steeds minder hoeven na te denken.
En sociaal gezien is het al helemaal dramatisch.
Wat is het verschil tussen een alien en God? Je kan ze beide niet verkaren of bewijzen? Iemand die in aliens gelooft, GELOOFT dus ook.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:22 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
JA ok maar als je dat zo ziet gaat t niet meer over een god maar over een alien die teveel macht wilde uitoefenen.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:23 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Minder nadenken is al afgrijselijk. Zie de lyrics van In the year 2525 maar eens. Ik zie dat ook wel gebeuren
Doemscenario, maar wel briljantquote:Now it's been 10,000 years, Man has cried a billion tears,
For what, he never knew. Now man's reign is through.
But through eternal night, The twinkling of starlight.
So very far away, Maybe it's only yesterday.
Heel erg eens! Back to the basics! Jagen/verzamelen voor je voedsel, dat lijkt me een completer leven dan tot je 65e op kantoor zittenquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:24 schreef _Fanta het volgende:
Weetje het is dat ik toevallig geboren ben hiero. Maar als ik wat ik nu weet had ik denk gelukkiger gezijn als ik in zo'n stam werd was geboren in de amazone, geen contact met de buitenwereld, gewoon je eigen shit doen. Waar je nog echt moet jagen voor je voedsel snapje? Zal goed voor mij zijn, zo leer je. Alleen lijkt me wel kut als ik daar zo genesteld bent dat er van die beschaafde wereldapen mn woon omgeving vergort zagen, Daarom moetten we die stammen beschermen!
Feit is dat bijna alle verhalen uit de bijbel zijn terug te vinden in verhalen van andere volkeren waaronder sommige in zuid Afrika en de symerians. Die duidelijk in hun verhalen zeggen dat hun god uit de "hemel" kwam en ons heeft geschapen in zijn image.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:23 schreef WickedTunes het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. Helaas heeft het Katholieke Geloof (lees: Paus met zijn kapitaal!!!) alle eer voor zichzelf gehouden. Ik ben dan ook niet Katholiek en toch geloof ik in God
Maar ik geloof wel in visioenen hoorquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:24 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Precies![]()
Sommige bewijzen die Von Daniken aandraagt in zijn betoog zijn wel treffend te noemen. Zoals deze duizend jaar oude grottekeningen:
[ afbeelding ]
Lyrics voeren je van tragisch tot fataalquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:25 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
[..]
Doemscenario, maar wel briljant
JA en wat te denken van de beeldjes gevonden in zuid Amerika. 1 Heeft er gewoon een helm op net als die astronauten van nu.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:24 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Precies![]()
Sommige bewijzen die Von Daniken aandraagt in zijn betoog zijn wel treffend te noemen. Zoals deze duizend jaar oude grottekeningen:
[ afbeelding ]
De middeleeuwen waren in Europa een stap terug. In Azië is men gewoon doorgegaan met allerlei zaken ontwikkelen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:25 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ik weet het niet eerlijk gezegd. Maar als ik naar de geschiedenis kijk betekenen 2 stappen vooruit dat je later er weer 1 terug doet. De middeleeuwen waren zo'n stap achteruit (na de Romeinen), de jaren 30 was zo'n stap achteruit (na de radio) en nu zitten we weer even in een stap achteruit (na het internet). Ik denk eerder dat we binnenkort weer een otdekking doen of iets maken wat ons weer 2 stappen vooruit zet.
Vooruitgang is achtergang, al wil niet iedereen dat zienquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 04:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heel erg eens! Back to the basics! Jagen/verzamelen voor je voedsel, dat lijkt me een completer leven dan tot je 65e op kantoor zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |