abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_100423090
TJ, een dekentje zit bijna nooit bij een kinderwagen eigenlijk volgens mij. Dat is niet omdat de jouwe tweedehands is hoor.
De voetenzak voor in de buggy inzet is vaak een extra optie die je er bij kan kopen. Jij zegt dat als je kindje daarin gaat het zomer is maar als het goed is past je kindje best lang in de buggy inzet dus de winter daarna komt die voetenzak wellicht nog wel van pas.

MJ, 25 weken en wellicht naar huis! *O* Zowel mams als de kleine meid zijn twee stoere!

[ Bericht 1% gewijzigd door Dizzy-Miss-Lizzy op 07-08-2011 14:52:58 ]
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_100423120
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 14:09 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik moet zo lachen om je vragen omdat ze erg herkenbaar zijn. Toen Ivan net was geboren vroeg ik aan de verpleegkundige of ik hem op mijn vinger mocht laten zuigen omdat hij een sterke zuigbehoefte leek te hebben. Daarop antwoordde ze de magische woorden (ik heb ze later nog vaak gehoord): "Dat moet je zelf weten, jij bent zijn moeder." :+

Voor al dit soort dingen geldt: dat moet je helemaal zelf weten! Pakjes uit één stuk, jasjes, omslagdoeken, voetenzakken, dekentjes - het doet er niet toe, als je baby het maar warm genoeg heeft. Al denk ik dat de meeste kersverse ouders in het begin geneigd zijn hun kind te veel in te stoppen. Het kan gevaarlijk zijn als je kind het te warm krijgt.

Het is vantevoren ook zo abstract allemaal. Je weet niet precies wat je handig gaat vinden en wat niet. Maar je hebt het allemaal zo gekocht, hoor!
_O_
pi_100423132
@aventura, ik ben vandaag 25 weken.
pi_100423376
Bedankt allemaal voor de felicitaties kan het zelf nog steeds niet geloven!

Bij onze kinderwagen zat een dekbed maar wij hebben hem gewoon opgemaakt met een lakentje en dekentje
  zondag 7 augustus 2011 @ 14:54:52 #55
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_100423554
zoo ben ik weer ;)

Rixtje welkom en natuurlijk gefeliciteerd!!!! :D leuk hoor!

MJ; dat is pas enorm goed nieuws zeg! wat zal je dat heeeeerlijk vinden, naar je eigen huis... in je eigen bed slapen, en nog lekke een poosje op jullie meisje broeden :D
je doet het super! en je meisje ook (L)

Hillibillie; ik ben jaloers!!! ik heb al nachten slecht geslapen ;) (en dan bedoel ik echt SLECHT, ik slaap al maanden niet lekker, maar de laatste nachten waren echt dramatisch).
Maar heerlijk voor je hoor..
O+

Piglet; dus ook nog geen actie :*

Wickie jeetje, al een week ziek dus!! das ook echt niet leuk.. en dan zwanger en een dreumes.. ik hoop dat je je snel weer een beetje fitter zal voelen...

hier lijkt het weer rustig inmiddels... vanmorgen nog steeds dat kramperige gevoel; maar nu weinig bijzonders meer te merken.. dussuh; misschien blijft ons meisje nog wel weeeeeeken in mijn buik zitten :+
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  zondag 7 augustus 2011 @ 14:59:05 #56
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_100423724
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 14:50 schreef Rixtje het volgende:
Bedankt allemaal voor de felicitaties kan het zelf nog steeds niet geloven!

Bij onze kinderwagen zat een dekbed maar wij hebben hem gewoon opgemaakt met een lakentje en dekentje
Bij onze ook, maar ik ga 'm niet gebruiken. Veel te dik en stug; met een laken en deken kun je bovendien spelen met enkel en dubbel vouwen en op die manier de temperatuur wat beter regelen. Snap ook niet het erbij zit, tot twee jaar worden dekbedden afgeraden. Nu ligt je baby natuurlijk alleen onder jouw toezicht onder het dekbedje als je hem zou gebruiken, maar toch.

@mj, 25 weken! Dat schiet al op. Natuurlijk kruipt de tijd op die manier, maar elke dag is er een!
  zondag 7 augustus 2011 @ 15:09:32 #57
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_100424106
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 14:09 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik moet zo lachen om je vragen omdat ze erg herkenbaar zijn. Toen Ivan net was geboren vroeg ik aan de verpleegkundige of ik hem op mijn vinger mocht laten zuigen omdat hij een sterke zuigbehoefte leek te hebben. Daarop antwoordde ze de magische woorden (ik heb ze later nog vaak gehoord): "Dat moet je zelf weten, jij bent zijn moeder." :+

_O- en ik moet weer om jou lachen.
haha maar ik ga je woorden goed onthouden, of de woorden van de verpleegkundige :9

Lekker MissJones straks in je eigen omgeving met je eigen spulletjes bank- en bedhangen gaat daar een stuk prettiger denk ik.
Rayen 2½ jaar!
pi_100425131
Ja heerlijk mn eigen spullen.
Mn eigen bed ! Die mis ik het ergste. En normaal kunnen slapen, ik ben niet gewend met pyama's of iets te slapen. Maarja eerst nog maar ff afwachten !
pi_100425408
Rixje, gefeliciteerd!!

MJ, wat fijn dat je misschien naar huis mag. Vind je dat zelf ook een goed idee, of is het (stiekem) in het ziekenhuis ook wel een veilig gevoel?
In ieder geval al 25 weken. En nog steeds je meissie in je buik :Y
pi_100425556
Nou toen ze t zei dacht ik wel, hmm thuis met weeen,maar ik ben er met 5 minuutjes dus maak me niet zo druk als er wat is ben ik zo in het ziekenhuis.
pi_100425725
MJ stoere meid wellicht lekker naar je eigen huisje toe
pi_100425771
Rixtje; welkom hier en proficiat *O*

BJ; zou het dan toch langzaam aan gaan beginnen? Spannend hoor, maar je mag in ieder geval thuis bevallen!

MJ; misschien naar huis toe *O* Wat ontzettend fijn om weer thuis te zijn op je eigen bank, in je eigen bed en met je eigen spulletjes. Ik ga duimen dat het goed blijft gaan en je over 2 dagen vanaf je bank post :Y

TJ; wij hebben een lodger wrapper van marktplaats voor straks in de wandelwagenwieg en voor in de maxicosi een omslagdoek van de Hema, er vanuitgaande dat de maxicosi alleen gebruikt wordt als we met de auto weg gaan.

Hier gaat de baby ook in het begin bij ons op de kamer, ook vanwege praktisch met borstvoeding, maar mocht dat niet werken, dan lekker op z'n eigen kamertje.
Slapen doe ik als een roosje, zowel 's nachts als overdag, heb het ook echt hard nodig want energie is ver te zoeken.

Toenstraks lekker in mijn eentje de stad in geweest, wegens koopzondag. Bij de h&m leuke dingen voor de baby gescoord en voor mezelf bij miss etam, of all places. Stond ook bij de h&m in het kleedhokje en die spiegels vond ik echt verschrikkelijk! Voelde me net zo'n ontzettende zeekoe met dikke buik en ontzettende dikke tieten ;( Ik ben trots op mijn dikke buik, want daar zit ons kindje in O+ Maar dat die tieten ook moeten groeien, bah, ik was al niet blij met ze wegens te groot :N Hopelijk doen ze straks hun werk als de baby er is, anders hadden ze er van mij niet hoeven te zitten hoor :@
pi_100425781
Dat je zo dichtbij woont, scheelt inderdaad wel. En een paar nachtjes in je eigen bed is ook wel iets waard!
pi_100425867
Hier trouwens ook nog een nitwit babyvraag ;) Is het handig alvast een slaapzak te kopen voor de baby of is dat gewoon afhankelijk van hoe die slaapt?
pi_100426022
Ik heb de slaapzak bij Chris pas vanaf de 3 maand gebruikt, toen werd het kouder en schoof Chris omhoog in zijn bedje. Dus ik zou het gewoon even aankijken. Zoiets is snel gehaald, en vaak niet nodig de eerste weken. Dan zit je met een klein maatje voor niks.
  zondag 7 augustus 2011 @ 16:09:48 #66
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_100426218
ik had Evie al binnen 2 weken in een slaapzak liggen.. die ging anders het hele bed door... heel bijzonder.
En ook Evie heeft de eerste 2 maanden bij ons op de slaapkamer geslapen.. in een wiegje naast ons bed. Gaan we nu ook weer doen. Als dit meisje rustiger slaapt misschien wel langer, maar Evie hield ons op een gegeven moment wakker, en uiteindelijk slieper we alledrie beter toen zij boven in dr eigen ledikant ging. Wiegje staat dr ook al helemaal klaar voor... heel lief :)
Ben zo nieuwsgierig aan het worden naar ons meisje.. wil dr steeds liever ontmoeten en knuffelen...
O+ O+ O+
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_100426282
Deepfreeze en BJ; thnx, heb besloten nog geen slaapzakje te kopen en eerst even af te wachten hoe de baby slaapt, indien nodig is het snel genoeg gehaald/besteld.
  zondag 7 augustus 2011 @ 16:16:08 #68
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_100426403
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 15:59 schreef Poezebeest het volgende:
Hier trouwens ook nog een nitwit babyvraag ;) Is het handig alvast een slaapzak te kopen voor de baby of is dat gewoon afhankelijk van hoe die slaapt?
Ik heb eigenlijk geen idee :@
Maar omdat de mijne half november word geboren heb ik er maar 1 via marktplaats gekocht in maat 70. Een lekkere dik gevulde.
Hij leek al superklein maar kwam net tot de ontdekking dat je ook al maat 60 hebt |:(
Ik ga er maar vanuit dat hij in 70 ook wel past hoor. :9

Beessie-Jen kan met goed voorstellen dat je heel nieuwsgierig bent naar je meisje, ik moet nog 15 weken en kan mijn nieuwsgierigheid nu al bijna niet bedwingen. :+
Maar JIJ bent er BIJNA *O*
Ben ook wel klaar met zwanger zijn, was een leuke ervaring :N :9 maar ik heb er genoeg van "genoten" :P
Rayen 2½ jaar!
pi_100426444
Wij zijn na een paar maandjes ook een slaapzakje gaan gebruiken. Toen het echt koud begon te worden. Mette heeft de eerste maanden bij ons op de slaapkamer gelegen (ook erg veel tussen ons in). Na 3 maanden is ze naar haar eigen kamertje verhuist. Ook vanwege het vele lawaai wat ze wist te produceren. Ik gaf geen borstvoeding en die ene nachtvoeding ging er altijd in een kwartiertje in.
Ben benieuwd hoelang deze bij onze op de kamer zal liggen, maar van mij mag het best langer dan 3 maandjes.

Oja en even als toevoeging op Claudia's zeer wijze woorden!! Het kan ook andersom, ze kunnen het ook te koud hebben zonder dat je dat door hebt. Maar dit is vooral een valkuil bij kleine kindjes. dus heeft je kind een lager geboortegewicht dan kunnen ze problemen hebben zichzelf op temperatuur te houden. Wij tempten gewoon heel vaak in het begin zodat we het een beetje leerden inschatten. Dus ook na een wandeling buiten enzo. Hierdoor kregen we er heel snel een verfijnde feeling voor wat erg prettig was.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
  zondag 7 augustus 2011 @ 18:16:26 #70
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_100429018
Wij hebben nooit de kachel boven aan, is dat met een kleintje wel aan te raden?
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  zondag 7 augustus 2011 @ 18:32:30 #71
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_100429511
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_100431274
Zo, hier is de rust een beetje wedergekeerd. Vriendlief heeft gister de hele dag thuis moeten werken en tegelijkertijd zaten we een beetje in spanning omdat mijn schoonzusje (vrouw van de broer van vriendlief) al een dag aan het bevallen was. Uiteindelijk dan gisteravond rond 9uur tante geworden *O*.
Vanmiddag nog even wat aan onze eigen babykamer gedaan en vanavond verder met het afmaken van het kraamcadeau voor mijn kleine neefje :)
  Moderator zondag 7 augustus 2011 @ 19:39:09 #73
145080 crew  SwJ
Het boegbeeld van FOK!
pi_100431519
Zwangerschapsmisselijkheid hier. Al begrijpt het lichaam van mn vrouw het niet zo goed volgens mij.

Vanmiddag een milkshake: misselijk. Gisteren fruitkwark/yoghurt: misselijk. Na het eten van een vettig braadworstje voelt ze zich weer helemaal goed.

wtf ... :{
F.K.A. SuperwormJim
pi_100431623
nog even en er posten hier meer mannen mee dan vrouwen :')

superwormjim, beregd, scorpionsworld, Tha Duck...
  Moderator zondag 7 augustus 2011 @ 19:44:36 #75
145080 crew  SwJ
Het boegbeeld van FOK!
pi_100431681
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 19:42 schreef Kleurdoos het volgende:
nog even en er posten hier meer mannen mee dan vrouwen :')

superwormjim, beregd, scorpionsworld, Tha Duck...
Sorry :@
F.K.A. SuperwormJim
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')