We gaan er pas het eind van het jaar mee beginnen en realiseren ons ook dat dit een lange periode gaat duren, aangezien dit allemaal verwerkt moet worden en natuurlijk moet het worden goedgekeurd en dan kan t zo zijn dat het afgekeurd word of dat ze meer gegevens willen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 02:18 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hopelijk is het dan een bedrijf dat vaker mensen van buiten de EU haalt, want het is niet echt makkelijk
Bedoelde wanneer wil je dat je vriend overkomt om in Europa te wonen?
Ik moet zeggen dat ik ook steeds maanden weg ben zonder iets speciaals te regelen. En qua verzekeringen doe ik alles met m'n "gewone" verzekeringen.quote:Op maandag 26 maart 2012 09:07 schreef heywoodu het volgende:
Lang geleden dat ik me hier heb gemeld, maar er is eindelijk eens iets te vertellen
Vanaf volgende week gaan m'n vriendin en ik 3 maanden "samenwonen" in een appartement in Berlijn, vooral ook om te kijken hoe het allemaal gaat en of samenwonen echt zou gaan werken enzo
We zijn vorige week op het idee gekomen, dus het is wat kort dag allemaal, ik ben nu dan ook aan het kijken wat ik voor 3 maanden zou moeten regelen...ben nog niet veel verder dan dat ik weet dat ik me niet uit hoef te schrijven (dat is pas voor 8 maanden), en dat ik straks de verzekering even moet bellen om te vragen hoe dat allemaal zit
Als iemand nog tips heeft hoor ik ze heel graag
Het is "zwischenmiete", dus we huren het van iemand die daar woont, maar die in die tijd niet thuis is en toch iemand wilt hebben om het huis een beetje in orde en bewoond te houden enzoquote:Op maandag 26 maart 2012 09:55 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik ook steeds maanden weg ben zonder iets speciaals te regelen. En qua verzekeringen doe ik alles met m'n "gewone" verzekeringen.
Alleen huur ik geen appartement op eigen naam ergens anders. Doe jij dat straks wel of is het meer zoals huur van een vakantiehuisje bij wijze van spreken?
Ohhh dat scheelt weer wat geregelquote:Op maandag 26 maart 2012 10:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het is "zwischenmiete", dus we huren het van iemand die daar woont, maar die in die tijd niet thuis is en toch iemand wilt hebben om het huis een beetje in orde en bewoond te houden enzo
Leukquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:08 schreef SunTzu het volgende:
Over 24 dagen mijn vriendin ophalen die uit Engeland komt, ze komt hier wonen
Pas 4 maanden, ze voegde mij 6 maanden geleden toe via facebook omdat ze al van plan was hier te komen wonen en niemand kende hier. Daarna is ze in december hier al geweest voor een paar weken.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:10 schreef kwiwi het volgende:
LeukHoe lang hebben jullie een relatie op afstand gehad?
Ik ben een Vietnamese Nederlander, heb een aantal relaties gehad met echte Vietnamese vrouwen.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 10:28 schreef Halcon het volgende:
Cultuurverschil? Hoezo dan?
Ik heb daar juist last van met Nederlandse vrouwen, omdat ik totaal niet de Nederlandse mentaliteit heb.
Dat is inherent aan een relatie op afstand en dat weet je vantevoren. Dat blijft kut natuurlijk, maar daar moet je mee om leren gaan.quote:Op maandag 2 april 2012 14:39 schreef Intrepidity het volgende:
En toen was ze na een geweldige week ineens weer weg
Klopt, en dat lukt over het algemeen ook wel hoor, maar de eerste dagen blijven natuurlijk altijd lastig. Maargoed, we gaan vrolijk door, in mei daar naartoequote:Op donderdag 5 april 2012 10:17 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is inherent aan een relatie op afstand en dat weet je vantevoren. Dat blijft kut natuurlijk, maar daar moet je mee om leren gaan.
Het is ook wel weer even rustig natuurlijk. Bij een relatie op afstand zit je in die paar keer per jaar dat je elkaar ziet dan ook 24/7 op elkaars lip.quote:Op donderdag 5 april 2012 10:56 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Klopt, en dat lukt over het algemeen ook wel hoor, maar de eerste dagen blijven natuurlijk altijd lastig. Maargoed, we gaan vrolijk door, in mei daar naartoe
ze zullen het nooit toegeven dat ze dat gezegd hebben maar omdat er recentelijk een paar van zijn landgenoten niet zijn teruggekomen vanuit europa.quote:Op zaterdag 21 april 2012 18:03 schreef kwiwi het volgende:
Wat was de reden die ze gaven dan, eon68?
waar komt hij vandaan?quote:Op zondag 22 april 2012 13:35 schreef eon68 het volgende:
[..]
ze zullen het nooit toegeven dat ze dat gezegd hebben maar omdat er recentelijk een paar van zijn landgenoten niet zijn teruggekomen vanuit europa.
Zou niet elk land dat als reden kunnen noemen...quote:Op zondag 22 april 2012 13:35 schreef eon68 het volgende:
[..]
ze zullen het nooit toegeven dat ze dat gezegd hebben maar omdat er recentelijk een paar van zijn landgenoten niet zijn teruggekomen vanuit europa.
Een eerlijk telefoongesprek hebben voordat ze in het vliegtuig stapt?quote:Op maandag 23 april 2012 03:28 schreef Chimpa het volgende:
Ok ik heb nu een probleem en ik schaam me er enorm voor. Ik studeer tijdelijk in Spanje en leid een geweldig leven, nu heb ik een vriendin in Nederland waar ik eigenlijk klaar mee ben geraakt. Ik ben nog niet vreemdgegaan of wat dan ook maar heb al aantal keer op het randje gezeten. Nu komt ze volgende week dinsdag hier voor 10 (!!) dagen, wat ik sowieso al veels te lang vind maar ze had spontaan geboekt. Het is echt kut want ik heb er echt gewoon geen zin in, en zie er echt serieus tegenop. Ik denk echt niet dat ik me straks kan opladen om zo'n lange tijd het leuk te houden, wat ook gewoon erg sneu voor haar is. Echt een verotte situatie dit en weet niet wat ik moet doen.. nouja ik kan niks doen.
Dat is niet nodig.quote:Op maandag 23 april 2012 03:28 schreef Chimpa het volgende:
Ok ik heb nu een probleem en ik schaam me er enorm voor.
Klopt, ben hier ook gewoon achtergekomen nog niet toe te zijn aan ''echt'' een vriendin. Ik ga het sowieso niet van te voren uitmaken. Ze leeft hier al weken naar toe en breek haar echt als ik het nu uit ga maken. Ik probeer er gewoon nog een leuke 10 dagen van te maken en ik zie wel waar het schip strand. Vind het wel echt een rot situatie waar ik nu inzit, vind het zo lullig om te zeggen maar had liever gehad dat ze die ticket niet had geboekt..quote:Op maandag 23 april 2012 12:51 schreef Ritsuka.x.Soubi het volgende:
[..]
Dat is niet nodig.
Het is wel heel vervelend dat ze ineens komt, maar daar kan jij ook niks aan doen.
Nu kan je het haar tenminste face2face uitleggen, zal ze niet leuk vinden, maar beter dan dat je die 10dagen heel leuk met haar doet en het dan uitmaak wanneer ze weer weg is.
Misschien dat wanneer je haar ziet, dat je weer weet waarom je bij haar was in de 1e plaats en als dit niet zo is, nou dan weet je wat je te doen staat.
Je hoeft je niet rot te voelen, soms werkt een relatie niet en al helemaal op afstand is het moeilijk.
O dat is wel een beetje een tegenvaller dan dusquote:Op maandag 23 april 2012 20:42 schreef SunTzu het volgende:
Achja mijn vriendin, sinds ze hier is is het allemaal maar anders. Elkaar af en toe zien vond ik eigenlijk toch leuker. De afgelopen dagen hebben we elkaar zo vaak gezien dat we eigenlijk niks meer te vertellen hebben.
Ze vertelde gisteren dat ze eigenlijk een steppenwolf persoon is; iemand die het liefst 60% van de tijd alleen is. Ik weet het allemaal maar niet, zoveel relaties gehad dat het eigenlijk zo makkelijk is om dit maar weer te laten gaan en het met een ander te proberen.
Ben uitgenodigd door wat vrouwen om Koninginnedag met ze te gaan vieren, heb m'n vriendin ook maar uitgenodigd maar misschien ligt het eraan omdat ze nu continu thuis zit, nog geen werk heeft enz.
Ik blijf haar nog wel helpen met alles en dan zie ik wel hoe het loopt, toch ff goed om het zo ff een beetje eraf te schrijven.
Ja dat is waar, ik blijf het toch nog gewoon proberen misschien is het nu alleen zo omdat ze nog geen baan heeft en de hele dag niks doet. Ik heb haar het eerste weekend zowat half Nederland rondgereden om een beetje sightseeing te doen en overal mee uitgenomen en dan daarna op de bank tv zitten kijken is toch best saai.quote:Op maandag 23 april 2012 20:45 schreef kwiwi het volgende:
[..]
O dat is wel een beetje een tegenvaller dan dusJe was er eerst steeds zo enthousiast over dat ze kwam
Maar ja, je komt er in ieder geval al vrij snel achter, en niet pas na jaren een relatie op afstand te hebben gehad..
Wat ga je nu doen dan? Die dagen gewoon doen alsof er niks aan de hand is? Het is natuurlijk een beetje laat om je vriendin nu nog te laten weten dat ze beter niet meer kan komen... Of net op tijd, het is maar hoe je het bekijkt uiteraard.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:34 schreef Chimpa het volgende:
Morgen komt mijn vriendin hier dus, maar ben gister nog wezen stappen, kreeg een nummer aangeboden van een goed uitziende Spaanse en heb het niet geweigerd.. dat gedaan te hebben besef ik wel er inderdaad klaar mee te zijn. Als ik dat al niet meer automatisch weiger is er iets goed mis.
Nee dat ga ik echt niet meer doen.. als ik net ook op fb zeg.. ''Jeeej eindelijk naar Spanje toe, zo zin in, al zo lang gewacht'' blabla dus dat kan echt niet. Ik probeer er gewoon wat leuks van te maken maar laat haar wel op een rustige manier weten dat ik er gewoon straks als ik weer alleen ben niet meer verder wil, althans nu niet.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:50 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Wat ga je nu doen dan? Die dagen gewoon doen alsof er niks aan de hand is? Het is natuurlijk een beetje laat om je vriendin nu nog te laten weten dat ze beter niet meer kan komen... Of net op tijd, het is maar hoe je het bekijkt uiteraard.
Veel plezier dan nog die dagen in ieder geval, en succesquote:Op woensdag 25 april 2012 18:53 schreef Chimpa het volgende:
[..]
Nee dat ga ik echt niet meer doen.. als ik net ook op fb zeg.. ''Jeeej eindelijk naar Spanje toe, zo zin in, al zo lang gewacht'' blabla dus dat kan echt niet. Ik probeer er gewoon wat leuks van te maken maar laat haar wel op een rustige manier weten dat ik er gewoon straks als ik weer alleen ben niet meer verder wil, althans nu niet.
Dankje, moet er maar het beste van maken. Eerder terugvliegen is ook een dure grap, dat word hem ook niet.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:56 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Veel plezier dan nog die dagen in ieder geval, en succes
Dat zou ik niet doen tenzij ze zelf aangeeft ergens anders wil verblijven.. haar alleen laten in een stad waar ze niemand kent terwijl ze waarschijnlijk ook nog eens hartstikke verdrietig is..quote:Op woensdag 25 april 2012 23:55 schreef Chimpa het volgende:
Ik heb bedacht, ik zie gewoon eerst ff hoe het gaat en als het nou echt niet meer leuk is ofzo weet ik hier 2 straten dichtbij echt een enorm leuk en niet dure hostel waar ze eventueel heen zou kunnen.. is dat een goeie oplossing denken jullie??
Ja je hebt gelijk, eigenlijk ook best triest want ik probeer er de hele tijd onderuit te komen, omdat ik er echt geen zin meer in heb. Dit soort kromme situaties moet ik in de toekomst echt zien te voorkomen.quote:Op donderdag 26 april 2012 00:21 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat zou ik niet doen tenzij ze zelf aangeeft ergens anders wil verblijven.. haar alleen laten in een stad waar ze niemand kent terwijl ze waarschijnlijk ook nog eens hartstikke verdrietig is..
Probeer het gewoon nog even vol te houden die dagen, ook al vind je het zelf misschien niet meer leuk, vooral omdat eerder naar huis gaan ook geen optie is.
Tsja dan had je eerder eerlijk moeten zijn, nu wordt het even op de blaren zitten. Wijze les voor een eventuele volgende keerquote:Op donderdag 26 april 2012 00:27 schreef Chimpa het volgende:
[..]
Ja je hebt gelijk, eigenlijk ook best triest want ik probeer er de hele tijd onderuit te komen, omdat ik er echt geen zin meer in heb. Dit soort kromme situaties moet ik in de toekomst echt zien te voorkomen.
Dat is zo, maar het ook pas sinds kort dat ik het echt niet meer wil en dat was al te kort van te voren. Van op de blaren zitten leer je het ook weer, om er nog maar even een wijze les uit te halen. Voor de toekomst weet ik iedergeval je partner niet zomaar de vrije wil op een ticket te gaan boeken geven. Potverdorie zomaar 10 dagen boeken, terwijl ik hier ook gewoon met school en al mijn verplichtingen zit en zij niet.quote:Op donderdag 26 april 2012 00:29 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Tsja dan had je eerder eerlijk moeten zijn, nu wordt het even op de blaren zitten. Wijze les voor een eventuele volgende keer
Het is inderdaad heel onhandig dat ze niet even overlegd heeft of het wel uitkomt. Dat soort 'verrassingen' hou ik zelf ook niet zo van moet ik zeggen, ook al is het goed en leuk bedoeld.quote:Op donderdag 26 april 2012 00:32 schreef Chimpa het volgende:
[..]
Dat is zo, maar het ook pas sinds kort dat ik het echt niet meer wil en dat was al te kort van te voren. Van op de blaren zitten leer je het ook weer, om er nog maar even een wijze les uit te halen. Voor de toekomst weet ik iedergeval je partner niet zomaar de vrije wil op een ticket te gaan boeken geven. Potverdorie zomaar 10 dagen boeken, terwijl ik hier ook gewoon met school en al mijn verplichtingen zit en zij niet.
Het zal vast en zeker goed bedoelt zijn maar ik hou daar ook niet van, blijkt wel weer waarom. Daarnaast hebben we pas sinds afgelopen zomer en niet langer dan 4 dagen ooit bij elkaar geweest dus het is ook gelijk zo'n gok. Was gewoon niet slim van haar, veels te overhaaste beslissing. Maximaal een week was veeel beter geweest.quote:Op donderdag 26 april 2012 00:34 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Het is inderdaad heel onhandig dat ze niet even overlegd heeft of het wel uitkomt. Dat soort 'verrassingen' hou ik zelf ook niet zo van moet ik zeggen, ook al is het goed en leuk bedoeld.
Als je nog steeds gek op haar geweest was, dan zou je 't wel leuk hebben gevonden toch?quote:Op donderdag 26 april 2012 00:44 schreef Chimpa het volgende:
[..]
Het zal vast en zeker goed bedoelt zijn maar ik hou daar ook niet van, blijkt wel weer waarom. Daarnaast hebben we pas sinds afgelopen zomer en niet langer dan 4 dagen ooit bij elkaar geweest dus het is ook gelijk zo'n gok. Was gewoon niet slim van haar, veels te overhaaste beslissing. Maximaal een week was veeel beter geweest.
Ja tuurlijk had ik het dan leuk gevonden, het gevoel is er gewoon niet, omdat ook mijn tijd hier gewoon doet beseffen dat ik nog niet klaar ben voor wat '''serieus''. Je hebt gelijk met dat elke dag al teveel is, maar ook als ik het nog wel enorm zag zitten vind ik 10 dagen nog te lang.quote:Op donderdag 26 april 2012 02:13 schreef Ritsuka.x.Soubi het volgende:
[..]
Als je nog steeds gek op haar geweest was, dan zou je 't wel leuk hebben gevonden toch?
En dat ze 3 dagen langer heeft geboekt dan een week maakt toch niet uit.. Elke dag is nu al te veel, omdat jij het niet meer ziet zitten.
Vond t grappig te lezen dat je schreef maximaal een week.. Omdat ze maar 3 dagen langer blijft,
Het is niks als je elkaar lang niet gezien hebt en nog gelukkig bent, zie het vanuit haar oogpunt.
(ik hou trouwens ook niet van die plotseling-voor-je-neus-staan verrassingen, maar ze zal 't met goede bedoelingen gedaan hebben)
Doe je nu alsof alles goed is?quote:Op vrijdag 27 april 2012 16:18 schreef Chimpa het volgende:
We zijn nu 1 dag verder en opzich is het wel ok. Maar ik weet nu zeker dat het gewoon hierna klaar is. Het is opzich wel gezellig enzo maar het echte gevoel is niet terug gekomen. Vind het alleen wel moeilijk om het ''verplicht'' leuk te houden aangezien het gewoon tot volgende week zondag goed moet blijven. Heb een beetje idee toneel te spelen wat echt rot is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |