Het gaat toch ook om de 21e? Dan moet er weer met andere dingen geschoven worden, dat zullen ze niet doen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:35 schreef friekin_ het volgende:
Boddika heeft ook vrij zie ik, en girl unit kan ook. Flying Lotus moet op de 19e in Brazilie zijn, dus helaas.
Laat Hudson Mohawke maar komen, die staat op Pukkelpop, en in de Bitterzoet op de 21e. Deal lijkt me.
Als Glastonbury een Radiohead suprise-act krijgt, waarom LL dan niet?quote:
Wij zijn er ook allang klaar voorquote:Op maandag 8 augustus 2011 10:50 schreef friekin_ het volgende:
Ik heb mijn rugzak inmiddels ook ontvangen. Ik ben heulmaal klaar nu
Juup = Hoofdpijnbier :/quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:59 schreef friekin_ het volgende:
Het lijkt erop dat mijn vrienden ook zwichten voor de koud bier actie. Ik wil gewoon Juupke
Santigold tourt de week voor LL nog in Europa en het LL weekend nog vrij... lijkt me een ABCtjequote:
Yeah ik heb gisteren ook maar een nieuwe rugzak gekocht. Had er toch een nodig voor vakantie...quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:50 schreef friekin_ het volgende:
Ik heb mijn rugzak inmiddels ook ontvangen. Ik ben heulmaal klaar nu
Hierna hou ik op met zeuren, maar Lowlands mist alle ABC'tjes dit jaarquote:Op maandag 8 augustus 2011 11:08 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Santigold tourt de week voor LL nog in Europa en het LL weekend nog vrij... lijkt me een ABCtje
Chick, je moet echt ff naar dEUS of de Monkeys ofzo. Je lijkt wel een hipster.quote:Op maandag 8 augustus 2011 02:23 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Wij hebben heel veel overlappingen
quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Chick, je moet echt ff naar dEUS of de Monkeys ofzo. Je lijkt wel een hipster.
Sorry, bedoelde t niet zoquote:
Thnx liefde van mijn foklevenquote:
quote:
Ik hou dan wel niet echt heel erg van Grolsch, maar hier moet ik als bierkenner toch echt even ingrijpen. Grolsch en Hertog Jan hebben van alle pilseners de meest uitgesproken smaak. En daar komt nog bij dat Grolsch het meest bittere pils is. Je uitspraak slaat als een hoge boom op een gedempt varken.quote:Op maandag 8 augustus 2011 11:11 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Echt niet. Grolsch = bier zonder smaak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |