Ik begrijp het onderwerp goed genoeg,quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:05 schreef Joker89 het volgende:
[..]
Als jij gewoon het hele onderwerp niet begrijpt reageer dan niet.
Ga jij nu maar lekker slapen heb je morgen misschien een betere dag.
Ja natuurlijk, als jij gewoon weigert inhoudelijk te reageren, dan kan je dat verwachten.quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:06 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik begrijp het onderwerp goed genoeg,
maar je gaat op de man spelen zie ik
Ik vraag toelichting van je voor die ene post, en dan geef je als antwoord wat CRA's doenquote:Op zondag 7 augustus 2011 00:07 schreef Joker89 het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, als jij gewoon weigert inhoudelijk te reageren, dan kan je dat verwachten.
Heb jij meteen je toelichting. Ik reageerde op iemand die stelde dat dit allemaal gebakken lucht is en dat het weinig effect zal hebben, dat probeerde ik tegen te spreken, simpel.quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:15 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik vraag toelichting van je voor die ene post, en dan geef je als antwoord wat CRA's doen
Jezus, quote danquote:Op zondag 7 augustus 2011 00:17 schreef Joker89 het volgende:
[..]
Heb jij meteen je toelichting. Ik reageerde op iemand die stelde dat dit allemaal gebakken lucht is en dat het weinig effect zal hebben, dat probeerde ik tegen te spreken, simpel.
Als jij reageert op een post die je misschien niet begrijpt, en ik leg het uit, en daarna stel je dat het een compleet andere post is misschien moet je toch overwegen een uur vroeger naar bed te gaan want volgens mij ben je er dan niet meer helemaal bij. Ik heb je uitgelegd waarom ik het wel belangrijk vind.quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:19 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Jezus, quote dan![]()
Nu staat er in een losse post een brei tekst waar niemand iets mee kan (tenzij je weet dat er ergens op gereageerd wordt)
En weer op de man spelen, zielig mannetjequote:Op zondag 7 augustus 2011 00:20 schreef Joker89 het volgende:
[..]
Als jij reageert op een post die je misschien niet begrijpt, en ik leg het uit, en daarna stel je dat het een compleet andere post is misschien moet je toch overwegen een uur vroeger naar bed te gaan want volgens mij ben je er dan niet meer helemaal bij. Ik heb je uitgelegd waarom ik het wel belangrijk vind.
Als je bereid bent inhoudelijk te reageren, dan zal ik ook normaal en inhoudelijk terug reageren, maar op deze troll-acties van je weiger ik verder serieus in te gaan.quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:22 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
En weer op de man spelen, zielig mannetje
Ik wil graag inhoudelijk reageren, maar waarop?quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:28 schreef Joker89 het volgende:
[..]
Als je bereid bent inhoudelijk te reageren, dan zal ik ook normaal en inhoudelijk terug reageren, maar op deze troll-acties van je weiger ik verder serieus in te gaan.
Met die bonnen wordt ook gewappert alsof het zwarte piet met z'n pepernoten is. Ik ken een aantal mensen met 'food stamps' en het ironische is dat ze gewoon twee auto's hebben, een dikke LCD tv, betalen nog steeds $90 p/mnd voor een 'pimped out kabel-tv abo' en weet-ik-wat-nog-meer voor flauwekul.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 18:18 schreef Ludd het volgende:
En de onderklasse leeft dan echt niet meer onder "eerste wereld"omstandigheden. Ik neem aan dat je op de hoogte bent van het hoge aantal daklozen Amerikanen, en Amerikanen dat in tentenkampen leeft. 44 miljoen Amerikanen hebben nu al voedselbonnen nodig om te kunnen overleven.
Wat denk jij dan dat er gebeurt als de double dip werkelijkheid wordt?
Zoveel meerwaarde heeft het nou ook weer niet. Wel is het een soort prima aanvulling, ('prima' - ligt het aan hoe je het bekijkt) op al de paniek en slechte nieuws, maar het is op zich zeker geen theoretische druppel die de emmer doet overlopen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:45 schreef Joker89 het volgende:
[..]
Heel de wereld kent de armzalige situatie van de Amerikaanse economie. Maar die kredietbeoordelaars zijn wel de basis waar anderen naar zullen kijken. Nu zelfs deze instellingen langzaam gaan zwichten zullen de gevolgen nog groot zijn. Natuurlijk was het vertrouwen al lang weg, natuurlijk was de Amerikaanse economie al lang verrot, maar nu halen ze om in jouw termen te blijven de levensverlengende middelen weg bij de hersendode patiënt.
Oh, dat stukje, simpel dat het goed is dat we een economische crisis krijgen zodat de Amerikaanse leiders nu eindelijk eens de economische structuren, zoals op enorme schaal geld uitgeven dat ze niet hebben, arme landen wegconcurreren, geld stoppen in defensie op een niet te begrijpen schaal, dat ze dat eindelijk gaan aanpassen op een manier dat de economie de eigen bevolking wel kan helpen, dat die werkeloosheid eindelijk kleiner wordt (ja ik ben niet onder de indruk van deze maand ondanks de stijging), dat de kloof tussen arm en rijk kleiner wordt, en dat grote financiele instellingen maar zelfs supermarktketens als Wall-Mart minder een opslokkende en gevaarlijke monopoliepositie kunnen opeisen waardoor veel Amerikanen geen baan hebben, geen gezondheidszorg, en geen verzekeringen op van alles en nog wat. Die economische structuren die onder Reagan en Tatcher in GB langzaam op begonnen te staan, die neoliberale gedachte die ook het IMF en de World Bank in haar greep houdt, en ja de EU probeert het anders en zelfs China maar ook zij hebben door de Amerikaanse problemen niet de vrijheid dat op een positieve manier te doen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:35 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik wil graag inhoudelijk reageren, maar waarop?![]()
Ik kan gerust reageren op hoe een CRA werkt, maar dat lijkt me niet zo heel nuttig. Ik zou graag reageren op die eerste post ware het niet dat het holle frasen als: "We leven op dit moment met een economische structuur, voornamelijk in de Verenigde Staten, zonder kans op progressie en voornamelijk regressie, de wereld kan niet vooruit, de mensheid niet, " bevat. Waar ik nu juist die toelichting op vroeg.
Nogmaals, ik denk dat dergelijke instellingen waar letterlijk miljarden in omgaan toch echt wel iets meer zijn dan een aanvulling, al zou je ze slechts zien als indicators voor de toekomst.quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:49 schreef zeelied het volgende:
[..]
Zoveel meerwaarde heeft het nou ook weer niet. Wel is het een soort prima aanvulling, ('prima' - ligt het aan hoe je het bekijkt) op al de paniek en slechte nieuws, maar het is op zich zeker geen theoretische druppel die de emmer doet overlopen.
Ik moet mijn excuses aanbieden want ik dacht dat je reageerde op een ander stuk waardoor ik inderdaad een verkeerde reactie gaf die er weinig mee te maken had.quote:Op zondag 7 augustus 2011 01:15 schreef tjoptjop het volgende:
kijk, nu komen we ergens![]()
Zal er ander keertje op ingaan, nu naar bed toe
Waar woon je in de States? En wat zijn daar de huurbedragen?quote:Op zondag 7 augustus 2011 00:35 schreef popolon het volgende:
[..]
Met die bonnen wordt ook gewappert alsof het zwarte piet met z'n pepernoten is. Ik ken een aantal mensen met 'food stamps' en het ironische is dat ze gewoon twee auto's hebben, een dikke LCD tv, betalen nog steeds $90 p/mnd voor een 'pimped out kabel-tv abo' en weet-ik-wat-nog-meer voor flauwekul.
Tja.
Armoede is vrij relatief.
Als je het zo bekijkt is zo'n beetje elk land 'praktisch failliet'.quote:Op zondag 7 augustus 2011 03:05 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Het land is praktisch failliet en ze hebben nog een aa+?
De staat is een rechtspersoon die niet failliet kan worden verklaard.quote:Op zondag 7 augustus 2011 03:20 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt is zo'n beetje elk land 'praktisch failliet'.
Zoals ik al schreef net boven jouw reactie, wat dat betreft hebben ze gewoon gefaald/geweigerd. Wat niet gelijk betekent dat het niet mogelijk is, alleen mis ik die wilskracht bij ze.quote:Op zondag 7 augustus 2011 03:40 schreef thesiren.nl het volgende:
Ze zitten nu in een impasse de 2 partijen houden elkaar in een wurggreep en concreet veranderd er niets: Belastingen gaan niet omhoog en uitgaven worden niet significant verminderd. Binnen twee jaar moet de debt ceiling weer omhoog.
China is niet alleen hierin. Ook de andere BRIC landen en veel min of meer onafhankelijke regimes laten al langer weten dat ze van de dollar afwillen. Probleem is a. het Bretton Woods systeem en b. de afspraak uit 1975 dat OPEC alle olie in dollars prijst en verkoopt.quote:Op zondag 7 augustus 2011 01:46 schreef Axel1988 het volgende:
Ik las vandaag dat China al langer pleit voor een nieuwe wereld reservemunt die de plaats van de dollar in kan nemen. Is dit een realistische oplossing die de gevolgen van een grote schuldencrisis kan beperken, of is het puur een China - VS strijdt om de wereldmacht op dit gebied?
14 miljardquote:Op zondag 7 augustus 2011 03:27 schreef zeelied het volgende:
[..]
De staat is een rechtspersoon die niet failliet kan worden verklaard.
Overigens:
http://www.usdebtclock.org/
Hun schuld is wel boven de 14 miljard geef ik toemaar uh....
hun jaarlijkse inkomsten zijn ook boven de 14 miljard, zelfs ietsje meer dan het schuldbedrag
Dus failliet??Hoezo?
Ze kunnen volgens mij wel degelijk dingen terugbetalen mits ze hun eigen zaken een beetje op orde krijgen, wat ze overigens gefaald/geweigerd hebben om te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |