ja het slaat he-le-maal nergens op als je het mij vraagtquote:Op maandag 8 augustus 2011 20:50 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ligt het aan mij, of lig je niet echt op het kruispunt van politiek correct denken, als je ik weet niet hoeveel mensen afknalt?
idd, Joop ook die een half uurtje na de daad al schreeuwend kopte met "DADER IS PVV-AANHANGER"quote:Op maandag 8 augustus 2011 22:19 schreef Pietverdriet het volgende:
Pervers hoeveel mensen agenda's pushen naar aanleiding van dramatische gebeurtenissen.
Echt, ziek dit. Die kutnoor heeft mensen dood geschoten, maar zoveel mensen willen er op meeliften door hun eigen belangen en riedeltjes mee te pushen.
een half uurtje na een daad van Breivik te Noorwegen?quote:Op maandag 8 augustus 2011 22:45 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
idd, Joop ook die een half uurtje na de daad al schreeuwend kopte met "DADER IS PVV-AANHANGER"
Nee, diezelfde avond nog volgens mij. Maar goed dat is het punt nietquote:Op maandag 8 augustus 2011 22:47 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
een half uurtje na een daad van Breivik te Noorwegen?
dat ken niet...
je overdrijft 30 uur ofzo ?
Goed artikel.quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:50 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Goed artikel over de nieuws coverage
http://www.opendemocracy.(...)age-of-norway-terror
dat kan niet op de avond van 22 juli, de dag van de aanslagen!quote:Op maandag 8 augustus 2011 22:50 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nee, diezelfde avond nog volgens mij. Maar goed dat is het punt niet
Tenzij het bericht verwijderd is, is dat makkelijk aan te tonen. Elk artikel op Joop.nl heeft een datum, en reacties vinden - zeker bij dat soort "hot" items - plaats binnen enkele minuten, dus zelfs de exacte tijd valt vrij nauwkeurig vast te stellen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 22:50 schreef tjoptjop het volgende:
Nee, diezelfde avond nog volgens mij.
Ik kan het artikel zelf niet meer vinden (ok, niet echt heel uitvoerig gezocht). Maar in deze column van van Jole wordt er aan gerefereerd. Daarnaast is het tijdstip ook niet echt relevant voor het punt.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:10 schreef maartena het volgende:
[..]
Tenzij het bericht verwijderd is, is dat makkelijk aan te tonen. Elk artikel op Joop.nl heeft een datum, en reacties vinden - zeker bij dat soort "hot" items - plaats binnen enkele minuten, dus zelfs de exacte tijd valt vrij nauwkeurig vast te stellen.
Ik kan alleen dit vinden: http://www.joop.nl/wereld/detail/artikel/massamoord_in_noorwegen/
Hierbij werd pas de volgende dag melding gemaakt van de bewondering van Wilders/PVV door de dader. Het was toen in de algemene media ook al bekend dat het ging om een aanhanger van de rechtse anti-immigranten politiek.
Zelf kijk ik trouwens weinig op Joop.nl - het is me iets te links gekleurd.
Joop.nl basseerde zich trouwens de volgende ochtend op een artikel dat de vorige avond was geplaatst: http://www.theatlantic.co(...)egian-killer/242398/
quote:Oud-politica Femke Halsema depolariseert graag en uitte vandaag via Twitter kritiek op Joop vanwege de kop dat de verdachte van de massamoord in Noorwegen een bewonderaar van Wilders is. En maande me "al je reaguurders tot bedaren te brengen". Jopers uitmaken voor reaguurders is natuurlijk een zware belediging maar die wil ik haar niet aanrekenen.
quote:Breivik filmde tijdens bloedbad
Een Noorse politiewoordvoerder heeft gezegd dat er wordt gezocht naar videomateriaal dat Breivik mogelijk zelf heeft gemaakt van het bloedbad op het eiland Utoya. Vandaag werd ook bekend dat een groep Noorse jongeren heeft ingebroken in twee e-mailadressen van Anders Behring Breivik, de man die bekend heeft achter de aanslagen van 22 juli te zitten.
De hackers zouden worden geleid door een 17-jarige jongen. Dat meldt de Noorse krant Dagbladet vandaag. De jongeren zouden al het gestolen materiaal hebben overhandigd aan de Noorse politie. Die wil daar vooralsnog geen commentaar op geven.
Op 22 juli schoot Breivik op Utoya 69 mensen dood, de meesten jongeren van de Noorse Arbeiderspartij. Enkele uren eerder zou hij een bom hebben laten afgaan in het regeringskwartier in Oslo, met acht doden tot gevolg. De politie heeft honderden camera's en mobiele telefoons van de circa 560 aanwezigen op Utoya in beslag genomen voor het onderzoek.
'Rouwbezoek' aan eiland
Nabestaanden en overlevenden van het bloedbad mogen op 19 en 20 augustus Utoya bezoeken. Bij het 'rouwbezoek' mogen geen journalisten of andere belangstellenden aanwezig zijn. Het eiland is nog altijd afgesloten voor het publiek en zal dat ook na 20 augustus voor onbepaalde tijd blijven.
http://www.nu.nl/buitenla(...)anifest-breivik.htmlquote:Coördinaten Nederlandse plekken in manifest Breivik
AMSTERDAM - In het 1500 pagina’s tellende manifest dat de Noorse schutter Breivik rondstuurde vlak voor zijn daden waarbij 77 doden vielen, bevat coördinaten van onder meer zes plekken in Nederland.
Dat hebben Noorse onderzoekers die het manifest hebben doorgespit ontdekt. De getallenreeksen stonden niet als coördinaten aangemerkt, maar zijn volgens de onderzoekers wel stuk voor stuk zo te gebruiken.
Als de coördinaten worden ingevoerd in bijvoorbeeld Google Maps komen zes Nederlandse plekken naar boven. Twee in Utrecht, twee in Rotterdam, één in Den Haag en één in Amsterdam.
Waarom deze plekken vermeld stonden in het manifest is niet bekend. In Utrecht gaat het om een school en een café. In Rotterdam om een supermarkt en in Amsterdam geven de coördinaten een plek aan vlak bij De Nieuwe Anita, een gekraakt café.
In totaal gaat het om 46 cijfercombinaties die gezien kunnen worden als GPS-coördinaten.
Ehh.. oeps.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 17:57 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/buitenla(...)anifest-breivik.html
Plekken waar je Wifi hebt misschien?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:12 schreef Tauchmeister het volgende:
Maar een café en een school, vreemd...
Ja ik woon dus ook daar en voor mijn werk moet ik dagelijks de kranten lezen. Stond er toch maar mooi vol overtuiging in een bericht over de begrafenis van een van zijn moslim slachtoffers, die eerste die begraven werd, dat hij een moslimhater was en daarom het vuur op de moslims had geopend...quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:00 schreef maartena het volgende:
[..]
Goed artikel.
Ik woon in de VS, en kijk echt steeds minder naar Amerikaans nieuws. Alleen bij grote gebeurtenissen eigenlijk. Ik heb XM Satellite Radio, dus ik kan in de auto BBC World Service ontvangen, en elke ochtend of middag als ik van/naar werk rijdt, luister ik naar het BBC News Bulletin. Het is altijd weer verrassend hoeveel er niet wordt gerapporteerd in de VS, en de BBC doet gewoon wat het moet doen: Het nieuws brengen, niet er eindeloos en oeverloos over discu-ouwe-hoeren.
Overigens geldt dat in mindere mate ook voor het NOS Journaal.
Er was een meneer die een hekel had aan linkse mensen en die heeft een bom laten ontploffen bij het kantoor van de Noorse socialisten (7 doden) en is daarna naar een eilandje gegaan waar de jonge Noorse socialisten een uitje hadden en daar heeft hij bijna 80 kinderen vermoord.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:55 schreef Mpj het volgende:
Kan iemand een samenvatting geven van de situatie op dit moment? Hoeveel doden enzovoort? Wat was nou de specifieke aanleiding? Ik heb geen zin/tijd om álles door te gaan lezen en google laat vooral oude pagina's zien?
Ik was overigens op vakantie (Afrika) dus heb hier niks van meegekregen.
Vanavond op Discovery Channel:quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:55 schreef Mpj het volgende:
Kan iemand een samenvatting geven van de situatie op dit moment? Hoeveel doden enzovoort? Wat was nou de specifieke aanleiding? Ik heb geen zin/tijd om álles door te gaan lezen en google laat vooral oude pagina's zien?
Ik was overigens op vakantie (Afrika) dus heb hier niks van meegekregen.
alweer??quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 10:23 schreef Berkery het volgende:
[..]
Vanavond op Discovery Channel:
Norway Massacre: The Killer’s Mind
Experts onderzoeken het brein van moordenaar Anders Breivik en ooggetuigen vertellen over de gebeurtenissen rond de tragische bomaanslag en schietpartij in Noorwegen.
Om 12:00 uur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |