Is dat em echt?quote:
Vrijgegeven? Dit is gewoon een fotograaf die voor een krant werkt en met een tele-lens deze foto's heeft genomen. Sensatie verkoopt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:06 schreef Envoi het volgende:
[..]
[..]
Te bizar voor woorden. Waarom worden deze foto's vrijgegeven?
Hoe komt die fotograaf op het eiland. Die 2e foto lijkt me van het eiland zelf genomen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:09 schreef Ericr het volgende:
[..]
Vrijgegeven? Dit is gewoon een fotograaf die voor een krant werkt en met een tele-lens deze foto's heeft genomen. Sensatie verkoopt.
Helicopter? Het lijkt genomen vanaf een hoger standpunt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:12 schreef aloa het volgende:
[..]
Hoe komt die fotograaf op het eiland. Die 2e foto lijkt me van het eiland zelf genomen.
Lijkt me sterk dat er een journalist in een helicopter foto's kan maken.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:15 schreef Ericr het volgende:
[..]
Helicopter? Het lijkt genomen vanaf een hoger standpunt.
quote:De reconstructie ging gepaard met strenge veiligheidsmaatregelen. Er vloog continu een politiehelikopter boven het eiland om mogelijke vergeldingsacties te voorkomen. Breivik zelf, zijn advocaat en alle aanwezige agenten droegen kogelvrije vesten.
Die 2e foto, wat een enge kop heeft die kerel.quote:Op zondag 14 augustus 2011 14:20 schreef Infection het volgende:
Hier foto's van de reconstructie die de politie samen met Anders maakte eerder vandaag:
http://vg.no/vgpluss/article/1LaxOvUp
Toch wel raar om te zien. Hij staat daar heel doodgewoon te vertellen hoe hij die mensen heeft doodgeschoten.![]()
Het lijkt wel op een excursie, een rondleiding. "Kijk, en hier deed ik dit, pang, en hier dit, knal, en toen liep ik hier naar toe. Volgt u mij maar, dit paadje in." 't Is ook een rondleiding geweest maar op de foto's lijkt hij er zo joviaal mee bezig te zijn. Krijg er de bibbers van.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:43 schreef Captainp00face het volgende:
[..]
Die 2e foto, wat een enge kop heeft die kerel.
Heel maf om hem daar zo te zien lopen, al is het natuurlijk allemaal voor het onderzoek.
quote:Op zondag 14 augustus 2011 16:20 schreef Pek het volgende:
Hier staat hij ook even gezellig uit te leggen wat er gebeurd is:
[ afbeelding ]
Nou, dit dus:
[ afbeelding ]
Die is naar ja- het idee dat hij daar gestaan heeft met een geweer gericht op die kinderen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 16:20 schreef Pek het volgende:
Hier staat hij ook even gezellig uit te leggen wat er gebeurd is:
[ afbeelding ]
Nou, dit dus:
[ afbeelding ]
Daar kreeg ik het even koud van.quote:Op zondag 14 augustus 2011 16:20 schreef Pek het volgende:
Hier staat hij ook even gezellig uit te leggen wat er gebeurd is:
[ afbeelding ]
Nou, dit dus:
[ afbeelding ]
Die blik van de twee agenten, daar krijg ik het nog steeds koud van. Die frons van die achterste, die staat gewoon te janken.quote:
Die mannen lijken me wel wat gewend. Maar dit is dus echt het gezicht van een man die ontzet is van wat hij ziet.quote:Op zondag 14 augustus 2011 18:17 schreef Pek het volgende:
[..]
Die blik van de twee agenten, daar krijg ik het nog steeds koud van. Die frons van die achterste, die staat gewoon te janken.
Over welke foto hebben jullie het?quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Die mannen lijken me wel wat gewend. Maar dit is dus echt het gezicht van een man die ontzet is van wat hij ziet.
Ik vind die Breivik nou niet echt lijken op zijn foto's eigenlijk. Of komt dat door al die anabolen van de afgelopen tijd?
Vooral de dwazen van catholica. Niet zo heel raar ook, die zijn best wel engquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:35 schreef Pietverdriet het volgende:
Trouw haalt er nu ook de katholieke kerk bij
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)atholieke-kerk.dhtml
Dankzij Breivik ben ik op hun site terecht gekomen. Die mensen zijn helemaal niet eng, het zijn gewoon wat conservatieve katholieken. De factor religie is heel belangrijk voor hen, dat zijn de kernwaarden. Met het gedachtengoed van Breivik valt dat absoluut niet te rijmen. Net zo min als met het gedachtengoed van de PVV. Enige gemene deler is de weerzin tegen de islamisering, maar allebei op heel andere gronden. PVV c.s. vanwege het gevaar hiervan voor de rechten van vrouwen, homo's en joden (zeggen ze zelf), en bij Catholica omdat het Christendom op de tweede plek komt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:21 schreef du_ke het volgende:
[..]
Vooral de dwazen van catholica. Niet zo heel raar ook, die zijn best wel eng
Extremisten zijn het en die zijn altijd eng.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:21 schreef du_ke het volgende:
[..]
Vooral de dwazen van catholica. Niet zo heel raar ook, die zijn best wel eng
Wat je zegt, te bizar voor woorden dat er beeldmateriaal verschijnt in de media...quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:06 schreef Envoi het volgende:
[..]
[..]
Te bizar voor woorden. Waarom worden deze foto's vrijgegeven?
Ben je op die site geweest?quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:28 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Extremisten zijn het en die zijn altijd eng.
Sorry maar als je wat dieper in die site duikt merk je heel snel dat het zeker niet 100% koosjer is. Het is gemaakt vanuit een diepe haat, dat werkt nooit goedquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dankzij Breivik ben ik op hun site terecht gekomen. Die mensen zijn helemaal niet eng, het zijn gewoon wat conservatieve katholieken. De factor religie is heel belangrijk voor hen, dat zijn de kernwaarden. Met het gedachtengoed van Breivik valt dat absoluut niet te rijmen. Net zo min als met het gedachtengoed van de PVV. Enige gemene deler is de weerzin tegen de islamisering, maar allebei op heel andere gronden. PVV c.s. vanwege het gevaar hiervan voor de rechten van vrouwen, homo's en joden (zeggen ze zelf), en bij Catholica omdat het Christendom op de tweede plek komt.
100% cosher, die site van Catholica.
Nee, dat slaat op een andere foto!quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:21 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
En daar kunnen jullie al die emoties van de agenten uithalen?
Het is juist helemaal niet gemaakt uit haat. Het essentiële verschil tussen hen en bijvoorbeeld de PVV is dat hun intrinsieke drijfveer liefde is (voor de eigen kultuur en tradities) ten opzichte van haat (tegen de islam) bij bijvoorbeeld de PVV.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:35 schreef du_ke het volgende:
[..]
Sorry maar als je wat dieper in die site duikt merk je heel snel dat het zeker niet 100% koosjer is. Het is gemaakt vanuit een diepe haat, dat werkt nooit goed. Enge naargeestige lui daar.
Aan de andere kant zijn het natuurlijk wel gewoon vooral internethelden, dat scheelt nogal.
Blijkbaar vond je het dus wel allemaal erg interessant. En waaruit blijkt dat de auteurs van deze site gedreven zijn door haat?quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:39 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ja en ook nog erg veel artikelen gelezen.
dan moet je nog maar wat dieper in die site duiken zou ik zeggen. Ze schurken tegen alles aan wat (nieuw/extreem)rechts in Nederland de afgelopen jaren heeft voortgebracht van Michiel Smit tot PVV en alles wat daar tussen hangt. dat gecombineerd met het op nogal dubieuze wijze proberen zwart te maken van van alles en nog wat, zoals bijvoorbeeld onderstaande:quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:38 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het is juist helemaal niet gemaakt uit haat. Het essentiële verschil tussen hen en bijvoorbeeld de PVV is dat hun intrinsieke drijfveer liefde is (voor de eigen kultuur en tradities) ten opzichte van haat (tegen de islam) bij bijvoorbeeld de PVV.
kan ik lastig anders concluderen dat het haat en geen liefde is wat hen drijft. Maar dat jij dat anders ziet snap ik ook. Je zit toch wat dichter tegen dat gedachtegoed aan en dit lijkt netter dan een PVV oid.quote:Nederland had vanaf de jaren zestig ook gastarbeiders kunnen contracteren uit Latijns Amerika. Dan hadden we een toename van katholieke kerken gezien. Maar het was juist de bedoeling dat die er niet kwamen. Dat wilden de liberalen en de socialisten niet. Die wilden de verdeel-en-heers politiek. In de jaren zestig stelde het christendom sociaal gezien nog iets voor, en het was politiek opportuun om dat te verzwakken door een vreemde religie te importeren. Precies zo was het ook in Nederlands Indië gegaan. Maar nu, een halve eeuw later, plukken de Nederlanders daarvan de zure vruchten. Ze zagen te laat dat moslims een missie hebben, en dat zoiets als de scheiding van kerk en staat hun vreemd is. Europa wordt Eurabia, zoals Hispania vanaf de vroege Middeleeuwen Al-Andalus werd. De teerling is geworpen, en Nederland krijgt wat het altijd wilde: liever Turks dan paaps. Daar helpt geen Wilders tegen.
Ik zal echt niet beweren dat ze niet tegen de islamisering zijn hoor! Maar het is een heel andere club dan de PVV, met compleet andere drijfveren. Je kunt niet én PVV'er zijn én orthodox katholiek, omdat de principes waar beide stromingen op gebaseerd zijn totaal verschillen. De PVV is meer liberaal met op economisch gebied een socialistisch sausje. Deze mensen zijn juist niet-liberaal, behalve op economisch gebied. Het zijn nog eerder tegenpolen van elkaar.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
dan moet je nog maar wat dieper in die site duiken zou ik zeggen. Ze schurken tegen alles aan wat (nieuw/extreem)rechts in Nederland de afgelopen jaren heeft voortgebracht van Michiel Smit tot PVV en alles wat daar tussen hangt. dat gecombineerd met het op nogal dubieuze wijze proberen zwart te maken van van alles en nog wat, zoals bijvoorbeeld onderstaande:
[..]
kan ik lastig anders concluderen dat het haat en geen liefde is wat hen drijft. Maar dat jij dat anders ziet snap ik ook. Je zit toch wat dichter tegen dat gedachtegoed aan en dit lijkt netter dan een PVV oid.
Overigens geven ze zelf ook aan graag voor de verbale aanval te kiezen.
Natuurlijk kun je prima orthodox-katholiek zijn en PVV'er.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik zal echt niet beweren dat ze niet tegen de islamisering zijn hoor! Maar het is een heel andere club dan de PVV, met compleet andere drijfveren. Je kunt niet én PVV'er zijn én orthodox katholiek, omdat de principes waar beide stromingen op gebaseerd zijn totaal verschillen. De PVV is meer liberaal met op economisch gebied een socialistisch sausje. Deze mensen zijn juist niet-liberaal, behalve op economisch gebied. Het zijn nog eerder tegenpolen van elkaar.
PVV is anti-islam en in wezen ook anti-religieus. De PVV is erg links op economisch gebied, hoge uitkeringen, beperkingen voor het bedrijfsleven. De PVV komt op voor vrouwen, emancipatie, Joden, homoseksuelen. Dat zijn de belangrijkste issues van de PVV.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:59 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je prima orthodox-katholiek zijn en PVV'er.
Het gemeenschappelijke is het rechtsconservatisme met een hekel aan links en bepaalde buitenlanders, mn islamieten.
De PVV is economisch gewoon rechts... ze juichen mee met de rechtse bezuinigingen.
Dat hier en daar volkse plannetje - al dan niet om de kiezers te belazeren- heeft het cda ook.
Idd en hoe hij doet alsof hij een geweer vast houdt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:05 schreef apple_pie het volgende:
Maf om hem daar weer rond te zien lopen.
Tsja, hadden ze dat niet lekker af kunnen schermen ofzo. Leuk voor die ouders om hem dat na te zien doenquote:Op zondag 14 augustus 2011 20:05 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Idd en hoe hij doet alsof hij een geweer vast houdt.
Toch zit er in aanhang en deelnemers een behoorlijk overlap tussen beidenquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik zal echt niet beweren dat ze niet tegen de islamisering zijn hoor! Maar het is een heel andere club dan de PVV, met compleet andere drijfveren. Je kunt niet én PVV'er zijn én orthodox katholiek, omdat de principes waar beide stromingen op gebaseerd zijn totaal verschillen. De PVV is meer liberaal met op economisch gebied een socialistisch sausje. Deze mensen zijn juist niet-liberaal, behalve op economisch gebied. Het zijn nog eerder tegenpolen van elkaar.
Die overlap zie ik bijna nergens. Ik heb ook niet gehoord van orthodoxe katholieken binnen de PVV, of vice versa.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:17 schreef du_ke het volgende:
[..]
Toch zit er in aanhang en deelnemers een behoorlijk overlap tussen beiden. Blijkbaar gaan ze toch aardig samen omdat ze zich beiden zo ver buiten de alledaagse politieke spectrum bevinden. Maffe extremisten kunnen het vaak best aardig met elkaar vinden..
Ze willen terug naar hoe het was voor het Vaticanum II, dat vind ik toch redelijk extreem hoor.quote:
Ik ken er 1.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik heb ook niet gehoord van orthodoxe katholieken binnen de PVV, of vice versa.
De PVV komt op voor Joden. Dat is dus inmiddels al niet meer waar. Dat kan ook niet anders. Alleen maar ageren tegen moslims hou je niet vol. Je raakt ook een keer andere volkeren. Met het debat over ritueel slachten zijn Joden en Moslims al broedervolkeren geworden. Gezamenlijk in de strijd tegen de PVV en met name tuinkabouter Martin Gaus. Oh Nee: Dion Graus. Hè. Die verwar ik altijd.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
PVV is anti-islam en in wezen ook anti-religieus. De PVV is erg links op economisch gebied, hoge uitkeringen, beperkingen voor het bedrijfsleven. De PVV komt op voor vrouwen, emancipatie, Joden, homoseksuelen. Dat zijn de belangrijkste issues van de PVV.
Daarom zijn ze ook orthodox! Maar daar is toch niks extreems aan, het is hooguit erg conservatief.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:29 schreef Ludd het volgende:
[..]
Ze willen terug naar hoe het was voor het Vaticanum II, dat vind ik toch redelijk extreem hoor.
Natuurlijk blijft de PVV wel achter 'de Joden' c.q. Israël staan. Dat ritueel slachten was weer een lastige, laveren tussen dierenliefde, zionisme en islam-haat. Dat krijg je als je een niet-congruente partij bent.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:33 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
De PVV komt op voor Joden. Dat is dus inmiddels al niet meer waar. Dat kan ook niet anders. Alleen maar ageren tegen moslims hou je niet vol. Je raakt ook een keer andere volkeren. Met het debat over ritueel slachten zijn Joden en Moslims al broedervolkeren geworden. Gezamenlijk in de strijd tegen de PVV en met name tuinkabouter Martin Gaus. Oh Nee: Dion Graus. Hè. Die verwar ik altijd.
[ afbeelding ]
Mja, dat is net wat je onder extreem verstaat. Als het mensen zijn van voor die tijd zou ik het nog wel als 'gewoon' conservatief willen beschouwen. Gezien het reactionaire karakter vind ik het echt toch wel vrij extreem. Ik moet toegeven dat dit waarschijnlijk meer een gevoel is, dan dat ik het feitelijk kan onderbouwen. Zo ver heb ik me ook nog niet in dit clubje verdiept.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:34 schreef LXIV het volgende:
[..]
Daarom zijn ze ook orthodox! Maar daar is toch niks extreems aan, het is hooguit erg conservatief.
Exact. Om een klein beetje geloofwaardigheid t.o.v. Henk & Ingrid te behouden konden ze weinig anders dan een keer niet de wil van de Joodse gemeenschap te behagen. Dat doet echter niets af aan het zionistische karakter van de partij.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:35 schreef LXIV het volgende:
[..]
Natuurlijk blijft de PVV wel achter 'de Joden' c.q. Israël staan. Dat ritueel slachten was weer een lastige, laveren tussen dierenliefde, zionisme en islam-haat. Dat krijg je als je een niet-congruente partij bent.
De katholieke denkbeelden van het Vaticaan voor het concilie waren toch niet extreem! Deze mensen hebben gewoon hun bezwaren bij deze modernisering gehad.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:38 schreef Ludd het volgende:
[..]
Mja, dat is net wat je onder extreem verstaat. Als het mensen zijn van voor die tijd zou ik het nog wel als 'gewoon' conservatief willen beschouwen. Gezien het reactionaire karakter vind ik het echt toch wel vrij extreem. Ik moet toegeven dat dit waarschijnlijk meer een gevoel is, dan dat ik het feitelijk kan onderbouwen. Zo ver heb ik me ook nog niet in dit clubje verdiept.
Omdat niemand beter weet wat er precies gebeurd is dan hij!quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:39 schreef RemcoDelft het volgende:
Waarom is het noodzakelijk om deze gek bij de reconstructie aanwezig te hebben?! Is dat echt nodig voor het onderzoek? Want wat mij betreft weegt deze beloning voor hem veel zwaarder dan het nut voor het onderzoek, en had-ie nooit meer daglicht mogen zien... Op een mooi ruig Noors eiland rondlopen is wel het laatste wat ik die moordenaar gun.
Dit snap ik dus ook echt niet. Het lijkt mij vrij duidelijk wat zich daar afgespeeld heeft. Ik zie sowieso niet in wat voor minieme details ze daar denken aan te treffen welke echt een relevant ander licht op de zaak zouden kunnen werpen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:39 schreef RemcoDelft het volgende:
Waarom is het noodzakelijk om deze gek bij de reconstructie aanwezig te hebben?! Is dat echt nodig voor het onderzoek? Want wat mij betreft weegt deze beloning voor hem veel zwaarder dan het nut voor het onderzoek, en had-ie nooit meer daglicht mogen zien... Op een mooi ruig Noors eiland rondlopen is wel het laatste wat ik die moordenaar gun.
Je mist er weinig aan. Dit stuk in Trouw beschrijft ze heel aardig:quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:38 schreef Ludd het volgende:
[..]
Mja, dat is net wat je onder extreem verstaat. Als het mensen zijn van voor die tijd zou ik het nog wel als 'gewoon' conservatief willen beschouwen. Gezien het reactionaire karakter vind ik het echt toch wel vrij extreem. Ik moet toegeven dat dit waarschijnlijk meer een gevoel is, dan dat ik het feitelijk kan onderbouwen. Zo ver heb ik me ook nog niet in dit clubje verdiept.
In die tijd was het niet extreem. In de Middeleeuwen was het ook niet extreem om mensen die zich voor kruiden interesseerde af te schilderen als een heks.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:40 schreef LXIV het volgende:
[..]
De katholieke denkbeelden van het Vaticaan voor het concilie waren toch niet extreem! Deze mensen hebben gewoon hun bezwaren bij deze modernisering gehad.
Trouw is sowieso van oudsher anti-katholiek. Op hun 'objectieve' oordeel kun je niet vertrouwen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:43 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je mist er weinig aan. Dit stuk in Trouw beschrijft ze heel aardig:
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)atholieke-kerk.dhtml
Ik zal het eens lezen. Prachtige heraldisch werk in dat boek trouwens, even los van de inhoud.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:43 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je mist er weinig aan. Dit stuk in Trouw beschrijft ze heel aardig:
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)atholieke-kerk.dhtml
Het is niet zo dat men toen de heksenjacht heeft afgeschaft, en dat deze orthodoxen dat weer willen invoeren hoor! Er worden gewoon kritische vragen gesteld bij bepaalde punten, zoals het afschaffen van het Latijn in de liturgie en dat soort dingen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:44 schreef Ludd het volgende:
[..]
In die tijd was het niet extreem. In de Middeleeuwen was het ook niet extreem om mensen die zich voor kruiden interesseerde af te schilderen als een heks.
Mensen die anno 2011 terug willen naar de tijd van voor het Vaticanum II zijn van een andere orde dan een bejaarde die de modernisering niet toejuicht.
De ironie.quote:Het afstoffen van de 'Germaanse wortels', zo wist hij bovendien te melden, is de enige remedie.
Dat is een symbolisch is, dat vind ik niet zo'n probleem. Maar ze willen vooral weer dat er een veel grotere kloof komt tussen 'het volk' en de voorganger. Dat de pastoor met zijn rug naar het volk staat etc..quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:48 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het is niet zo dat men toen de heksenjacht heeft afgeschaft, en dat deze orthodoxen dat weer willen invoeren hoor! Er worden gewoon kritische vragen gesteld bij bepaalde punten, zoals het afschaffen van het Latijn in de liturgie en dat soort dingen.
Tuurlijk is dit noodzakelijk. Hierdoor is de bekentenis 100% duidelijk. En: Stel dat er iemand is gedood terwijl dit nooit had gekund vanuit zijn positie. Dan is er duidelijk sprake van andere medeplichtigen. Je moet niets uitsluiten. Je moet alles goed onderzoeken.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:39 schreef RemcoDelft het volgende:
Waarom is het noodzakelijk om deze gek bij de reconstructie aanwezig te hebben?! Is dat echt nodig voor het onderzoek? Want wat mij betreft weegt deze beloning voor hem veel zwaarder dan het nut voor het onderzoek, en had-ie nooit meer daglicht mogen zien... Op een mooi ruig Noors eiland rondlopen is wel het laatste wat ik die moordenaar gun.
Is er trouwens iets bekend over de gewonden? Het enige wat ik daarover hoorde op TV ooit was dat-ie dumdum (hollow point?) kogels had gebruikt, zodat ook de gewonden enorme wonden hebben... Hoe is het daarmee?
De PVV is tegen bepaalde buitenlanders, mn islamieten en dat verhullen ze als godsdienstkritiek.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
PVV is anti-islam en in wezen ook anti-religieus.
PVV-programma: http://www.pvv.nl/images/(...)ingsProgrammaPVV.pdfquote:En vooral: in artikel 1 van de Grondwet verankeren we de Joods-christelijke en humanistische wortels van Nederland als dominante cultuur
hoge uitkeringen? daar hoor ik ze nooit overquote:De PVV is erg links op economisch gebied, hoge uitkeringen, beperkingen voor het bedrijfsleven.
Eg nie de belangrijkse issues. Men lult daar over omdat het stokken zijn om buitenlanders mee te kunnen slaan..quote:De PVV komt op voor vrouwen, emancipatie, Joden, homoseksuelen. Dat zijn de belangrijkste issues van de PVV.
Dat wat de PVV roept en wat haar aanhangers vinden niet helemaal in overeenstemming is klopt helemaal. Maar wat nemen we dan als norm? Het partijprogramma toch?quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:56 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De PVV is tegen bepaalde buitenlanders, mn islamieten en dat verhullen ze als godsdienstkritiek.
Het gaat hen niet om de godsdienst maar om de aanwezigheid van bepaalde buitenlanders in Nederland.
De PVV is niet anti-religie.
Integendeel.... ze willen juist eenbepaalde religiecombinatie tot dominant verklaren in de grondwet
[..]
PVV-programma: http://www.pvv.nl/images/(...)ingsProgrammaPVV.pdf
[..]
hoge uitkeringen? daar hoor ik ze nooit over
[..]
Eg nie de belangrijkse issues. Men lult daar over omdat het stokken zijn om buitenlanders mee te kunnen slaan..
Vreemdelingenhaat, angst voor bedreiging van de cultuur is hun fundament
Die neigingen hebben een boel orthodoxe religieuse mensen ook.
Wat dank je van de fokker Wolffenstein die voor catholica schrijft. Hij is overtuigd PVV-aanhanger met wat christelijk sentimenten
http://www.catholica.nl/a(...)-het-nrc-handelsblad
Als je je verdiept in het verleden van Wilders en zijn banden met Israël zou je dat niet zeggen. Hij van uit overtuiging zionist, niet vanuit opportunisme.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:02 schreef LXIV het volgende:
En daarbij dan weer een zeer pro-zionistische houding, om vooral niet van nazisme beticht te kunnen worden. Ook zuiver opportunisme in mijn ogen.
Ja, misschien Wilders persoonlijk toch wel. Maar wat hebben Henk en Ingrid hier weer mee te maken? En vooral het 'uitbreiden van de strijd tegen de Islam naar de frontstaten' oid? Die willen helemaal geen uitbreiding van de strijd. Die willen gewoon veilig over straat en leuke quizzen op TV.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:05 schreef Ludd het volgende:
[..]
Als je je verdiept in het verleden van Wilders en zijn banden met Israël zou je dat niet zeggen. Hij van uit overtuiging zionist, niet vanuit opportunisme.
Niet? je hebt ook nooit gehoord van de vrijage die Wilders had met de Burkestichting? Die had ook haar voornaamste basis in fundamentalistisch christelijke hoek.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Die overlap zie ik bijna nergens. Ik heb ook niet gehoord van orthodoxe katholieken binnen de PVV, of vice versa.
Er komt ook een boek van Breivik. Over hoe je 'gewaagde' doelen toch kunt bereiken. Een boek voor mensen met doorzettingsvermogen, toewijding en passie.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, hadden ze dat niet lekker af kunnen schermen ofzo. Leuk voor die ouders om hem dat na te zien doen
Only in Norway
quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:05 schreef Ludd het volgende:
[..]
Als je je verdiept in het verleden van Wilders en zijn banden met Israël zou je dat niet zeggen. Hij van uit overtuiging zionist, niet vanuit opportunisme.
De meeste tekst heeft 'ie al getypt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:10 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Er komt ook een boek van Breivik. Over hoe je 'gewaagde' doelen toch kunt bereiken. Een boek voor mensen met doorzettingsvermogen, toewijding en passie.
The Brussels Journal en dergelijke zijn wel vrij extreem hoor. Al ligt dat ook aan je referentiekader uiteraard.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:34 schreef LXIV het volgende:
[..]
Daarom zijn ze ook orthodox! Maar daar is toch niks extreems aan, het is hooguit erg conservatief.
Dat ben ik met je eens. Ik had het dan ook over Wilders persoonlijk.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:09 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, misschien Wilders persoonlijk toch wel. Maar wat hebben Henk en Ingrid hier weer mee te maken? En vooral het 'uitbreiden van de strijd tegen de Islam naar de frontstaten' oid? Die willen helemaal geen uitbreiding van de strijd. Die willen gewoon veilig over straat en leuke quizzen op TV.
Daar hadden we het niet over volgens mij.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:10 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Na 3 minuten: Een aantal keren:
Ik heb niets tegen de islam. Hoezo geen opportunisme.
Nee, de PVV is gewoon geen congruent geheel. Daarom kun je allerlei gedachtengoed en figuren er wel aan kopppelen. Die Belein is anti-homoseksueel. Maar is niet een van de argumenten van Wilders tegen de islamisering hun homohaat?quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:10 schreef du_ke het volgende:
[..]
Niet? je hebt ook nooit gehoord van de vrijage die Wilders had met de Burkestichting? Die had ook haar voornaamste basis in fundamentalistisch christelijke hoek.
Of neem die Paul Belien, die omstreden medewerker van de PVV. Een zeer conservatieve katholiek en homohater en dergelijke.
Die links zijn er dus meer dan voldoende.
Alleen het partijprogramma is mij wat mager. Je moet naar mijn idee ook de personen die bij een beweging betrokken worden meenemen in je analyse. Een Wilders kiest zijn medewerkers volgens mij heel bewust. De kern van de PVV is de anti Islamagenda en daar wijken alle andere punten met gemak voor. Zijn sociale punten liet hij natuurlijk direct vallen om maar wat invloed uit te kunnen oefenen op het kabinetsbeleid. Daar hecht ik geen waarde aan.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:17 schreef LXIV het volgende:
Als je zuiver naar het gedachtengoed kijkt, zoals de PVV het in haar partijprogramma presenteert (om dat maar als norm te nemen, want iedereen roept en vindt verder weer wat anders!), dan komt dat helemaal niet overeen met conservatief-katholiek gedachtengoed. Hooguit kan er een gelegenheidscoalitie zijn aangaande islamisering.
Ik hecht er überhaubt geen waarde aan.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:23 schreef du_ke het volgende:
[..]
Alleen het partijprogramma is mij wat mager. Je moet naar mijn idee ook de personen die bij een beweging betrokken worden meenemen in je analyse. Een Wilders kiest zijn medewerkers volgens mij heel bewust. De kern van de PVV is de anti Islamagenda en daar wijken alle andere punten met gemak voor. Zijn sociale punten liet hij natuurlijk direct vallen om maar wat invloed uit te kunnen oefenen op het kabinetsbeleid. Daar hecht ik geen waarde aan.
Kunnen we ook een topic in TRU openen en daar nog jarenlang allerlei complottheorieën met elkaar vergelijkenquote:
Of je kijkt er eens serieus na i.p.v. het af te doen als een complot-theoriequote:Op maandag 15 augustus 2011 01:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kunnen we ook een topic in TRU openen en daar nog jarenlang allerlei complottheorieën met elkaar vergelijken
Ja boeiend, altijd bij zoiets komen er weer van die complot theorieen.quote:
quote:Op maandag 15 augustus 2011 01:31 schreef Caland het volgende:
Zeker allemaal opgezet door de Amerikaanse overheid?
Door wie word de media geinformeerd denk je?quote:Op maandag 15 augustus 2011 01:35 schreef erikdewaal het volgende:
Dit gaat over de bomaanslag in Oslo, wat is er mis mee om er eens serieus naar te kijken ipv altijd maar wat te roepen, of met de media mee te lopen?
Klopt, voor types als jij hebben we aparte subforums. Te weten BNW en TRU.quote:Op maandag 15 augustus 2011 01:35 schreef erikdewaal het volgende:
Dit gaat over de bomaanslag in Oslo, wat is er mis mee om er eens serieus naar te kijken ipv altijd maar wat te roepen, of met de media mee te lopen?
Onder auto gaat kijken met spiegelquote:Op maandag 15 augustus 2011 01:39 schreef erikdewaal het volgende:
Ik zeg je, vind de bom/auto of bus en ik houdt op....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |