quote:
Dat durf ik niet in het algemeen te stellen, want straks help ik een ander er verder mee de put in. Maar ik kreeg de indruk dat ze het wel zo bedoelde. Ze had het erover dat er vaak gedaan wordt alsof spruw iets is waar je vanaf moet komen terwijl spruw iets is wat altijd aanwezig is. Het streven is om er geen last van te hebben.
Ik kreeg wel de indruk dat ze dit advies ook gaf omdat naar haar idee de spruw het gevolg en niet de oorzaak van de problemen was. Ze zei dat dat naar haar indruk en die van haar collega's meestal het geval is. Er zijn uitzonderingen zoals een vrouw die een tijd probleemloos voedt, een heftige antibioticakuur krijgt en ineens spruw ontwikkelt. Misschien zou ze in die situatie iets anders adviseren, dat weet ik niet.
Ik hoef volgens haar in ieder geval niet meer voortdurend speelgoed te steriliseren en beddengoed te wassen en zo. Ik zal wel laten weten hoe het bevalt.

Ik ben nu 4 dagen heel zorgvuldig geweest met het toedienen van de medicijnen en het schoonhouden van alles waar Lena en ik mee in aanraking komen, maar dat heeft ook niet mogen baten. Volgens de lactatiekundige had ik al verbetering moeten zien.
Disclaimer: het kan best zijn dat ik haar advies niet goed weergeef, dus ik zou zelf altijd op het advies van mijn eigen huisarts/lactatiekundige afgaan.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.