De inzending van afgelopen jaar was toch dat schattige meisje met die twee jongens?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 18:14 schreef Fred_B het volgende:
2 jaar terug eindigd Il Pleut De L'O(o)r op de onderste plaats in de halve finale. Dit jaar eindigde In Love For A While op de onderste plaats in de grote finale. De Zwitsers zijn dus al op de goede weg.
Vanavond kun je live meekijken via http://www.sf.tv/ , de show begint om 20:05uur.quote:Zaterdag 10 december wordt in Zwitserland beslist wie van de veertien geselecteerde kandidaten het Alpenland mag vertegenwoordigen op het Songfestival in Bakoe. Absolute favoriete om de Zwitserse voorronde op haar naam te schrijven is de intussen 87-jarige Lys Assia, de dame die het eerste Songfestival in 1956 won met ‘Refrain’, waagt anno 2011 haar kans met ‘C”était ma vie’, een nummer van Ralph Siegel en Jean-Paul Cara.
Dit zijn de veertien kandidaten die zullen aantreden:
01. Patric Scott feat. Fabienne Louves – Real love
02. Emel – She
03. Chiara Dubey – Amina nuova
04. Guillermo Sorya – Baby baby baby
05. Macy – Shining
06. Sosofluo – Quand je ferme les yeux
07. Atomic Angels – Black Symphony
08. Ivo – Peace & Freedom
09. Ze Flying Zézettes Orchestra – L’autre
10. Raphael Jeger – The song in my head
11. I Quattro – Fragile
12. Sinplus – Unbreakable
13. Lys Assia – C’était ma vie
14. Katherine St-Laurent – Wrong to let you go
(bron: eurosong.be)
quote:Op maandag 12 december 2011 14:38 schreef TheVulture het volgende:
Oh ik wist niet dat Zwitserland er weer zo vroeg bij was
Lys Assia zou wel hilarisch zijn geweest... maar de kans dat ze eind mei onder de grond ligt was groot
Hoe zou dat komen? Nederland heeft datzelfde probleem.quote:Op zondag 27 mei 2012 21:43 schreef Redefine het volgende:
Vond het eigenlijk best een leuk liedje, maar ja zijn uitspraak en daardoor ook zijn zang was vrij lachwekkend dus dan blijft er niet zoveel van het liedje over. De zang mist ook vaak wel bij landen als Griekenland, maar die komen er vaak wel doorheen door het totaalpakket.
Zwitserland blijft toch wel een apart land bij het ESF. Ze doen het vaak ook heel slecht. Alleen als ze een buitenlander/buitenlanders neerzetten dan scoren ze een behoorlijke klassering.
Nou ja, in het algemeen hebben Zwitsers heel weinig in de melk te brokkelen op muziekgebied. En dat zeg ik niet om ze te bashen, want ik vind het een leuk land. Op dat gebied is het raar dat wij het hier zo slecht doen. Wat wel overeenkomstig is dat de Zwitsers net zoals hier nogal van het doe maar normaal zijn. Dus echt groots wordt het zelden aangepakt.quote:Op zondag 27 mei 2012 21:46 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Hoe zou dat komen? Nederland heeft datzelfde probleem.
Volgens mij mag dat gewoon. Er moet minimaal wel een binding met het land zijn. Dus of de artiest, of de schrijver.quote:Op maandag 28 mei 2012 19:26 schreef Andromache het volgende:
Kunnen wij niet de Zwitserse kandidaat adopteren en vice versa? Dan zijn we in ieder geval verzekerd van 16 miljoen stemmen
Vraag me serieus af in hoeverre de regels dat toelaten.
En dat is dan een keer 12 punten, schiet je weinig mee op.quote:Op maandag 28 mei 2012 19:26 schreef Andromache het volgende:
Kunnen wij niet de Zwitserse kandidaat adopteren en vice versa? Dan zijn we in ieder geval verzekerd van 16 miljoen stemmen
Vraag me serieus af in hoeverre de regels dat toelaten.
Daarom mag het ook. Je schiet er toch niets mee op.quote:Op maandag 28 mei 2012 20:36 schreef Bundesrepublik het volgende:
[..]
En dat is dan een keer 12 punten, schiet je weinig mee op.
Tsja, zoals ik al zei, het alleen goed doen met buitenlanders. Maar mijn opmerking over het er weinig mee opschieten ging over het uitwisselen van artiesten en dan de punten meepakken van het andere land.quote:Op maandag 28 mei 2012 21:14 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Celine Dion won in 1988 voor Zwitserland.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |