Ja doe.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:19 schreef moomoo het volgende:
[..]
ja allemaal even chai aanvallen, die is volgens mij nog nooit de target geweest.
Vind ik nou ook, ik snap niet dat ze niet gewoon een spannender verhaal verzonnen hadden om te vertellen.quote:
Ik moet zeggen de laatste tijd is er bar weinig gebeurt.quote:
Ik zou dan verhongeren, ik eet altijd of kip of gehakt.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:20 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Chai, hoe doe je dat dan als jullie macaroni of nasi of iets eten waar vlees "doorheen" zit? Of kan jij nooit dat soort recepten eten?
Dat zou wel een mooi programma zijn !quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:21 schreef gers het volgende:
mensen serieus
ik heb de rel niet gevolgd maar het is toch vrij normaal dat mensen daten enzo :'')
het is niet dat crack onvrijwillig meedeed aan het programma to catch a predator
nee dat was met salatrel.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:21 schreef gers het volgende:
het is niet dat crack onvrijwillig meedeed aan het programma to catch a predator
Samequote:Op donderdag 28 juli 2011 17:21 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik zou dan verhongeren, ik eet altijd of kip of gehakt.
quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:20 schreef Nyce het volgende:
[..]
Vind ik nou ook, ik snap niet dat ze niet gewoon een spannender verhaal verzonnen hadden om te vertellen.
Vroeger was alles beter, Zotheid, Noorsbloed, Emimichquote:Op donderdag 28 juli 2011 17:20 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik moet zeggen de laatste tijd is er bar weinig gebeurt.
Geen emimech praktijken enz.
Warm, maar kan ook zijn dat ik nog steeds brak ben.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:22 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Ey Mouz hoe is het weer daar bij jou?
Wat was er ook alweer met Zotheid dan ?quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:22 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
[..]
Vroeger was alles beter, Zotheid, Noorsbloed, Emimich
Dat waren nog eens tijden
Oke stel je voor je bent bang om slet genoemd te worden, je denkt toch niet serieus dat mensen je dat gaan noemen als je gewoon casual 's avonds in de sc komt zeggen dat je iets gegeten hebt met gridlok omdat hij in de buurt was. Zelfs ik heb dat ooit gedaan met een fokster.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:17 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja, ik zei net al dat ik die shit misschien te veel aan trek. Ik kan er gewoon niks aan doen maar het doet me wel iets als mensen dat over me zeggen
Haar moeder doet er dan nep gehakt in.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:20 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Chai, hoe doe je dat dan als jullie macaroni of nasi of iets eten waar vlees "doorheen" zit? Of kan jij nooit dat soort recepten eten?
Ja dat heb ik ook niet geheel gevolgd toen.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:22 schreef Insomnium het volgende:
[..]
Wat was er ook alweer met Zotheid dan ?
Toen Zotheid helemaal mental gingquote:Op donderdag 28 juli 2011 17:22 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
[..]
Vroeger was alles beter, Zotheid, Noorsbloed, Emimich
Dat waren nog eens tijden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |