quote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:30 schreef stbabylon het volgende:
Vorige jaren was hij 26 uur per dag open! In die laatste 2 uur trad Depeche Mode op.
quote:
Was op Dauwpop wel gaaf, zowel in het publiek als op het podiumquote:
Zeker. Beetje hetzelfde verhaal als met The Vaccines. Je krijgt een half uur hetzelfde liedje maar het is zeker gaafquote:
Ja heb eerder wat foto's aan ze verkocht, enorm relaxte lui.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 16:04 schreef ranja het volgende:
[..]
Was op Dauwpop wel gaaf, zowel in het publiek als op het podiumDie band gewoon rondjes lopen en flauwe geintjes enzo.
Niet helemaal, was het maar zo. Ik vind van The Vaccines lang alle nummers niet even goed.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 16:05 schreef Bol_Wan het volgende:
Zeker. Beetje hetzelfde verhaal als met The Vaccines. Je krijgt een half uur hetzelfde liedje maar het is zeker gaaf
Merci!quote:
Huh oja ik zie het nou ook en friendly fires in de bravo.. ach ja het veranderd allemaal wel wat.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 16:46 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Merci!
-edit-
Trentem. om half 4 smiddags iddwtf
-edit2-
Uiteraard doen ze één van de weinige alpha tent optredens die ik leuk vind samen met Aphex Twin (the Offspring)
-edit3-
Wat doet Chase and Status in de Grolsch tent? Lijkt me meer iets voor....hmmm bravo..? Nee toch niet.... maarja! WAT MAAKT T UUT!
Op de Lima schijnt het een succes geweest te zijn, de India was vorige keer bomvol en enthousiast maar dan zou ik zeggen probeer de Grolsch ergens overdag. Maar de facking Alphaquote:Op vrijdag 29 juli 2011 06:04 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Omdat ik Elbow een keer 's middags heb gezien en het prima klonk. Selah Sue heb ik al een keer als voorlaatste gezien en het veld leeg zien stromen (BFO).
Die heb ik al twee keer een goeie (festival) show zien geven. Niet skippenquote:Op vrijdag 29 juli 2011 00:22 schreef MaJo het volgende:
[..]
Daar wil ik juist dit jaar wel eens naartoe gaan
En James blake kan geskipt worden, die kreeg vernietigende recensies op Werchter.
quote:Lowlands-baas: PVV komt in de buurt van de NSB
Lowlands spreekt zich onomwonden uit tegen het kabinet en tegen Geert Wilders in het bijzonder. Volgens festivaldirecteur Eric van Eerdenburg staat de PVV 'dicht bij het gedachtegoed van de NSB'.
Volgens Van Eerdenburg heeft Lowlands nooit een politieke kleur gehad. "Iedereen mocht, en mag nog steeds, op ons festival zijn zegje doen. Ook Wilders is hier eens te gast geweest, jaren geleden, toen hij nog niet zo naar fascisme leunde." Maar inmiddels is een grens bereikt en vindt Van Eerdenburg dat hij zich moet uitspreken.
De festivaldirecteur spreekt van een hetze die premier Mark Rutte (VVD), staatssecretaris Halbe Zijlstra (VVD) en Kamerlid Bart de Liefde (VVD) voeren tegen cultuur. De bezuinigingen op podiumkunsten en de btw-verhoging voor cultuur vindt hij inconsequent en dom. Volgens Van Eerdenburg is het kabinet overgeleverd aan de PVV.
"Die blonde volksverlakker krijgt in ruil voor de macht toch lekker zijn zin, powered by loze liberale mantra's en een gehoorzaam hakkelende staatssecretaris", staat in de festivalkrant. "Fok dat, zeggen 55 duizend Lowlanders."
Bang dat Lowlands zich ten onrechte uitspreekt namens alle bezoekers is Van Eerdenburg niet. "Wij nemen als festival stelling. Popfestivals hebben altijd al de tegencultuur vertegenwoordigd. Lowlands staat voor verbroedering en saamhorigheid, en daar staat de PVV haaks op."
Toch zijn ook PVV-stemmers welkom op het festival, dat van 19 tot en met 21 augustus in Biddinghuizen wordt gehouden. "Er zullen best wat mensen een kaartje hebben gekocht die op de PVV-stemmen. Zij zullen dan anders denken over politiek dan wij."
Wilders is niet onder de indruk van de uitlatingen van Van Eerdenburg. "Domkoppen heb je overal", laat hij in een reactie aan Novum Nieuws weten.
Inderdaad. Ik kom om muziek te horen en plezier te maken, niet om moralistisch geleuter over kunstsubsidies te horen. Twee jaar geleden kwam er al iemand naar me toe met een petitie tegen het kraakverbod. Die gast kon het niet verkroppen dat ik in principe voor een kraakverbod was. Ga toch weg, ik wil lol hebben hier. Politiek en Lowlands moeten ver weg van elkaar blijven.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:49 schreef Luni het volgende:
[..]
Zorg jij nu maar gewoon voor een goede line up
hij is verschrikkelijk goed en wat ie doet is 100% top.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:13 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Die heb ik al twee keer een goeie (festival) show zien geven. Niet skippen
waar vind je die?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:58 schreef ebeaydojraes het volgende:
voor wie zich wil voorbereiden op Chase & Status: iTunes festival optreden kijken zou ik zeggen. Lekker man.
http://www.itunesfestival.com/gb/livequote:
Dus?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:59 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
hij is verschrikkelijk goed en wat ie dieet is 100% top.
Enigtse probleem is dat het na paar nummers ontzettend vervelend gaat worden. Krijg er te snel genoeg van.
thx gevondenquote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:18 schreef AMDB het volgende:
[..]
http://www.itunesfestival.com/gb/live
Via daar kun je vast meer vinden
\
Ja dus: Via computer klikken, iTunes opent dan, Kasabian wegklikken en dan 'Ga naar artiest: Chase & Status' of scrollen naar 28 juli![]()
proest, ben jij ooit op lowlands geweest????quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:57 schreef AMDB het volgende:
[..]
Politiek en Lowlands moeten ver weg van elkaar blijven.
ik vind het ook debiel, organiseer gewoon een goed festival en ga niet een democratisch gekozen regering bashen. Erg zielig gedrag imoquote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:43 schreef stbabylon het volgende:
[..]
proest, ben jij ooit op lowlands geweest????
Ja, maar dat betekent niet dat ik dat gedeelte nooit eerder stom gevonden heb. En daarbij was dat altijd een open debat, geen partij gekozen door de organisatie. Ze schuiven nu heel gemakkelijk alles op Wilders af en verketteren hem en zijn aanhangers, vind ik een festivalorganisatie niet de juiste persoon voor. Wees een held en had hem uitgenodigd.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:43 schreef stbabylon het volgende:
[..]
proest, ben jij ooit op lowlands geweest????
hij komt toch niet.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:47 schreef AMDB het volgende:
[..]
Ja, maar dat betekent niet dat ik dat gedeelte nooit eerder stom gevonden heb. En daarbij was dat altijd een open debat, geen partij gekozen door de organisatie. Ze schuiven nu heel gemakkelijk alles op Wilders af en verketteren hem en zijn aanhangers, vind ik een festivalorganisatie niet de juiste persoon voor. Wees een held en had hem uitgenodigd.
ik ook niet, maar de meerderheid blijkbaar wel. Daar moet je dan gewoon vrede mee hebben en niet je mening gaan opdringen aan mensen die daar helemaal niet op zitten te wachten.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 00:14 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
en een democratisch gekozen regering bashen? Ik heb ze niet gekozen en EvE ook niet. Iedereen heeft recht op een mening en om die uit te spreken.
Een bepaalde meerderheid heeft soort van op deze partijen gestemd. Maar ik ken een boel.mensen die op vvd hebben gestemd en het niet eens zijn met dit kabinet.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 00:23 schreef julian6 het volgende:
[..]
ik ook niet, maar de meerderheid blijkbaar wel. Daar moet je dan gewoon vrede mee hebben en niet je mening gaan opdringen aan mensen die daar helemaal niet op zitten te wachten.
Er wordt overal op bezuinigd. Echt niet alleen Wilders z'n idee. Maar inderdaad, terug naar het festival.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 00:14 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
Het is immers idd Wilders van wie deze bezuinigingen in cultuursector komen. Niet de VVD of CDA.
hij is er al eens geweest. En hoe weet jij dat ze hem voor deze editie hebben uitgenodigd? De directeur zegt zelf 'dat hij hem niet meer wilt hebben' daar.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 00:43 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Een bepaalde meerderheid heeft soort van op deze partijen gestemd. Maar ik ken een boel.mensen die op vvd hebben gestemd en het niet eens zijn met dit kabinet.
Wat eerder gezegd is, als Wilders een man was, was hij langs gekomen. Maar hij gaat nooit in discussie, en al helemaal niet op lowlands, waar hij het zwaar zou afleggen.
echt episch die koppenquote:
Haha, daar ben ik toen bij geweest. Was in de oude Lima (op de plek waar nu de India komt te staan). Wilders werd toen al zwaar beveiligd en kreeg heel wat ge-boe naar z'n hoofd.quote:
Verdiep je eens even in hoe een formatie werktquote:Op zaterdag 30 juli 2011 01:37 schreef julian6 het volgende:
[..]
hij is er al eens geweest. En hoe weet jij dat ze hem voor deze editie hebben uitgenodigd? De directeur zegt zelf 'dat hij hem niet meer wilt hebben' daar.
En de meerderheid van de VVD stemmers wil wel dit kabinet, anders was het er niet gekomen. Zo werkt democratie.
[..]
echt episch die koppen
quote:Op zaterdag 30 juli 2011 11:13 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Niets geconfronteerd willen worden met de bezuigingen op de kunstsubsidies en wel een een goed programma eisen.
Goed bezig jongens, jullie weten waar jullie over praten.
LL ontvangt geen subsidies. Daarnaast zijn 9 van de 10 kunstsubsidies volslagen debiel (muziekscholen bijvoorbeeld, slaat nergens op, gitaarspelen wordt wel gesubsidieerd maar tennissen niet).quote:Op zaterdag 30 juli 2011 11:13 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Niets geconfronteerd willen worden met de bezuigingen op de kunstsubsidies en wel een een goed programma eisen.
Goed bezig jongens, jullie weten waar jullie over praten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |