Je bent niet de enige.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 02:42 schreef trovey het volgende:
Ik leef blijkbaar constant onder een hunnebed wat betreft dit soort zaken.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The fuck?
Really?
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 03:03 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]wat een schatjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The fuck?
Really?maar het oog wil ook wat
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 03:01 schreef debeterebob het volgende:
Is dit een potentiele?
Fotoboek van Roomboterkleuter
Ik vind die eerste gewoon zielig. Vraag dan gewoon voor je zelf...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 06:49 schreef Ynske het volgende:
En Daanbanaantje in OUD, complete inzameling voor een vriendin van haar op touw gezet die zwanger was en geen geld had, bleek voor drzelf te zijn. En nu er zoveel is gegeven.....
En die boekenschrijfster Eveline die zich voordeed in OUD als een moeder, en later als kloon terug kwam [OUD SC] Hettoiletbrillenmysterie. [OUD SC] Het is pruimentijd
pensibaard, fur real. Hij is toch maroc man dit is nepquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 03:01 schreef debeterebob het volgende:
Is dit een potentiele?
Fotoboek van Roomboterkleuter
Ik heb die foto ook al eerder gezien maar wel gehoord van intimi dat het echt wasquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:26 schreef Drinky het volgende:
[..]
pensibaard, fur real. Hij is toch maroc man dit is nep
Dit is hem echt iddquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:26 schreef Drinky het volgende:
[..]
pensibaard, fur real. Hij is toch maroc man dit is nep
Die Daan banaan was nog niet ontmaskerd in dat topic dat je aangaf, is dat later gebeurt?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 06:49 schreef Ynske het volgende:
En Daanbanaantje in OUD, complete inzameling voor een vriendin van haar op touw gezet die zwanger was en geen geld had, bleek voor drzelf te zijn. En nu er zoveel is gegeven.....
En die boekenschrijfster Eveline die zich voordeed in OUD als een moeder, en later als kloon terug kwam [OUD SC] Hettoiletbrillenmysterie. [OUD SC] Het is pruimentijd
Zij heeft trouwens (volgens een Facebook-post van haarzelf) een ongeluk gehad op oudejaarsavond en ligt in een brandwondencentrum.quote:
Mooie mafkees dat 't isquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:50 schreef Jojoortje het volgende:
Maar euh, die het_hupt he... Heeft iemand hem met een camera betrapt terwijl hij aan het fokken was met fokmeisjes?
Nee, dit was een relkloon van iemand om peners te fucken en een pic van hem te postenquote:
Daar heb ik nou echt geen medelijden mee, kuthoer.quote:Op woensdag 4 januari 2012 18:01 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zij heeft trouwens (volgens een Facebook-post van haarzelf) een ongeluk gehad op oudejaarsavond en ligt in een brandwondencentrum.
Anticlimaxquote:Op woensdag 4 januari 2012 18:07 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Nee, dit was een relkloon van iemand om peners te fucken en een pic van hem te posten
Hij had een site gefixed met een proxy uit noorwegen ofzo en naaktpics van yvonne erop gezetquote:Op woensdag 4 januari 2012 18:23 schreef Moira. het volgende:
[..]
Anticlimax
ik heb eigenlijk het hele gebeuren om hem heen gemist, hij heeft een permban toch? Vanwege wat eigenlijk.. Of had je me dat een keer gedm't? :p
onderschatquote:Op woensdag 4 januari 2012 18:38 schreef Moira. het volgende:
Penisbaard werd altijd zwaar onderschat. Echt een superaardige, chille, humoristische usert.
donder toch een end op man, gewoon een kutuser zoals er al zoveel zijn op fokquote:
Onzin, jij bent een kutuser, PB was een aanwinstquote:Op woensdag 4 januari 2012 18:56 schreef PeZu het volgende:
[..]
donder toch een end op man, gewoon een kutuser zoals er al zoveel zijn op fok
hee ongekende volidioot ik bepaal toch zelf of ik pb een overgewaarde kutuser vindt!quote:Op woensdag 4 januari 2012 18:56 schreef Drinky het volgende:
[..]
Onzin, jij bent een kutuser, PB was een aanwinst
Viswijvje was Brechtje.quote:Op woensdag 4 januari 2012 18:53 schreef Samson het volgende:
Ik ben wel verrast dat Viswijfje dus gewoon een gozer was. Dacht echt dat dat een of ander superdom mokkel was. Waar ik altijd nog benieuwd naar ben, was volgens mij alweer jaren terug is die ene die altijd bij bijna elke post: "heej, er zit iets op je lip"... te horen kreeg. Weet niet meer hoe die heet.
Waarom zou ik jou moeten overtuigenquote:Op woensdag 4 januari 2012 19:00 schreef PeZu het volgende:
[..]
hee ongekende volidioot ik bepaal toch zelf of ik pb een overgewaarde kutuser vindt!
Wat dacht dat je geweldige post me zou overtuigen en ik in de penisbaard pijp en slijm rij zou aansluiten? Donder op man
meningen zijn geen feitenquote:Op woensdag 4 januari 2012 19:03 schreef Drinky het volgende:
[..]
Waarom zou ik jou moeten overtuigen? Ik som alleen de feiten op
Iets subjectiefs als feit verkondigenquote:Op woensdag 4 januari 2012 19:03 schreef Drinky het volgende:
[..]
Waarom zou ik jou moeten overtuigen? Ik som alleen de feiten op
Ja lekker.quote:Op woensdag 4 januari 2012 19:00 schreef PeZu het volgende:
[..]
hee ongekende volidioot ik bepaal toch zelf of ik pb een overgewaarde kutuser vindt!
Wat dacht dat je geweldige post me zou overtuigen en ik in de penisbaard pijp en slijm rij zou aansluiten? Donder op man
Uziquote:Op donderdag 28 juli 2011 12:39 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik mag mijn volledige identiteit niet onthullen, maar kan jullie wel een preview geven:[ afbeelding ]
Zeg, was jij geen ONZ-mod? En verdween je niet plotseling?quote:Op woensdag 4 januari 2012 19:22 schreef Tmaatje het volgende:
Beverton, was daar ook niet iets mee loos?
geen naaktpicsquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |