It takes one to know one.quote:Op maandag 30 april 2012 10:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Commentaar niet nodig. Wat een naar, zuur kereltje, zeg.
Kennelijk, gezien je nare, zure reactie. Kom op, joh, het is een mooie dag, hier, probeer eens wat minder verbeten te zijn.quote:
quote:Op maandag 30 april 2012 10:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Commentaar niet nodig. Wat een naar, zuur kereltje, zeg.
Hij mocht ooit in de nasleep van 11 september op tv komen omdat hij allochtoon was en als docent ook nog wat strafrecht wist, niet al te veel, maar dat verhinderde hem niet om eens flink te blaten. Daar is het omhoogvallen begonnen.quote:Op zaterdag 21 april 2012 16:01 schreef Marlan het volgende:
Hoe kan deze man in hemelsnaam hoogleraar zijn geworden? Wat een rare snotneus.
Het begint nu grappig te worden. Elsevier en Afshin Ellian in het bijzonder hebben de coalitie altijd verdedigd vanuit het landsbelang. Dat wapenfeit is nu weg en nu zijn Elsevier en Afshin Ellian even van het padje af. Kijken hoe ze hier uitkomen zonder dat de reageerders weglopen.quote:Op maandag 30 april 2012 11:48 schreef Tem het volgende:
Lekker belangrijk die hele Elian, waar je al niet druk om maakt.
quote:Op maandag 30 april 2012 23:39 schreef 18konijn het volgende:
De laatste column van Ellian is een hoogtepunt van bizarre non-logica. Zelfs de arme Dion Graus krijgt een enorme rotschop. Zo te lezen zeggen zelfs de trouwste supporters onder de reageerders hun vertrouwen in de warhoofdige professor op, omdat ze hem niet meer kunnen volgen. Heerlijk om te lezen. Ik neem aan dat ook de hoofdredacthe na deze column tot het inzicht komt dat Ellian nu toch echt niet meer te handhaven is bij Elsevier, al is ook Elsevier momenteel even redeloos en radeloos na Geerts onverwachte Catshuis-move.
Grappig dat deze man door socialisten uit Iran bevrijd is en via Afghanistan hierheen gekomen is, en dan anderen de les gaat lezen op niet zo overtuigende wijze. Ach, vogels happen ook op beschimmeld brood en zo is deze man ook te begrijpen.quote:Hij is een schaamteloze figuur die naar alle waarschijnlijkheid niet eens weet wat schaamte is.
Afshin Ellian is een politiek vluchteling die lijkt te vergeten dat hij nu in Nederland woont. Via columns in Elsevier reageert hij zijn angst en haat af op de Nederlandse politiek.quote:Op maandag 30 april 2012 23:39 schreef 18konijn het volgende:
De laatste column van Ellian is een hoogtepunt van bizarre non-logica.
Ik vind de stelling dat omdat Ellian een politiek vluchteling is, hij per definitie niet rationeel een analyse kan maken te ver gaan. Ellian legt soms de vinger op de zere plek en slaat soms weleens de plank mis.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 07:51 schreef yyyentle het volgende:
Afshin Ellian is een politiek vluchteling die lijkt te vergeten dat hij nu in Nederland woont. Via columns in Elsevier reageert hij zijn angst en haat af op de Nederlandse politiek.
Het is apart dat een politiek vluchteling (geen economisch vluchteling maar een politiek vluchteling) die niet in een democratie is opgegroeid, de Nederlandse politiek bekritiseert.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 07:59 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik vind de stelling dat omdat Ellian een politiek vluchteling is, hij per definitie niet rationeel een analyse kan maken te ver gaan. Ellian legt soms de vinger op de zere plek en slaat soms weleens de plank mis.
Dat vind ik helemaal niet apart. Sterker nog; politieke vluchtelingen die niet in een democratie zijn opgegroeid, zijn juist heel goed in staat om die onderscheid - tussen democratieën en dictaturen - te kunnen maken. Soms is die ervaring en achtergrond heel handig bij het analyseren van westerse samenlevingen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 08:10 schreef yyyentle het volgende:
Het is apart dat een politiek vluchteling (geen economisch vluchteling maar een politiek vluchteling) die niet in een democratie is opgegroeid, de Nederlandse politiek bekritiseert.
Zijn ongenuanceerde haat en frustraties komen in de stukjes die hij schrijft dan ook heel duidelijk naar voren.
Dat is bij Ellian echter duidelijk niet het geval.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 08:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat vind ik helemaal niet apart. Sterker nog; politieke vluchtelingen die niet in een democratie zijn opgegroeid, zijn juist heel goed in staat om die onderscheid - tussen democratieën en dictaturen - te kunnen maken. Soms is die ervaring en achtergrond heel handig bij het analyseren van westerse samenlevingen.
Hartstikke mooi. Vertel jij mij dan maar eens waarom Ellian van die onzin uitkraamt.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 08:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat vind ik helemaal niet apart. Sterker nog; politieke vluchtelingen die niet in een democratie zijn opgegroeid, zijn juist heel goed in staat om die onderscheid - tussen democratieën en dictaturen - te kunnen maken. Soms is die ervaring en achtergrond heel handig bij het analyseren van westerse samenlevingen.
quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:01 schreef Mutant01 het volgende:
Dat is bij Ellian echter duidelijk niet het geval.
Hebben jullie wat voorbeelden?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:19 schreef KoosVogels het volgende:
Hartstikke mooi. Vertel jij mij dan maar eens waarom Ellian van die onzin uitkraamt.
Pak elke willekeurige column van de beste man.quote:
Citeer even op wat voor soort nonsens jij doelt dan?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:29 schreef KoosVogels het volgende:
Pak elke willekeurige column van de beste man.
dit topic is er niet voor niets natuurlijkquote:
Blader effe lekker dit topic door, ome Willem. Ik zit op m'n mobiel.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:31 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Citeer even op wat voor soort nonsens jij doelt dan?
Ik zie inderdaad dat Ellian het soms bij het verkeerde eind heeft, maar de meerderheid van de reacties hier in dit topic zijn nogal ideologisch gekleurd. En dan kan ik me best voorstellen dat niet iedereen het altijd met hem eens is.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:32 schreef 99.999 het volgende:
dit topic is er niet voor niets natuurlijk. Dat is juist omdat zijn 'bijzondere' stukjes vaak opvallen als niet al te erg op feiten gebaseerd
Ik kan mij herinneren dat Ellian klimaatverandering in twijfel trok omdat het een paar dagen achtereen sneeuwde. Dan spoor je gewoon niet.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:37 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik zie inderdaad dat Ellian het soms bij het verkeerde eind heeft, maar de meerderheid van de reacties hier in dit topic zijn nogal ideologisch gekleurd. En dan kan ik me best voorstellen dat niet iedereen het altijd met hem eens is.
Feiten bestaan niet, slechts meningen. En wellicht omdat hij überhaupt de wereld bekijkt vanuit zijn perspectief? Zoals elk mens dat - in mindere mate - doet. En natuurlijk is het generaliserend en ongefundeerd, alles is slechts gebaseerd op wat hij gadeslaat en hoe hij bepaalde dingen ervaart.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:40 schreef 99.999 het volgende:
En dat komt weer omdat Elian ideologie ver boven de feiten stelt .
Klopt, vroeger kwam hij weleens bij 2vandaag (nu 1vandaag) en netwerk, en was hij erg redelijk over de Moslims. Eigenlijk net zo genuanceerd als Wilders toentertijd. Naderhand radicaliseerde hij enorm net als Wilders. Misschien dat de naamsbekendheid zijn tol eiste en hij zijn hoofd er niet meer kon houden.quote:Op maandag 30 april 2012 10:50 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij mocht ooit in de nasleep van 11 september op tv komen omdat hij allochtoon was en als docent ook nog wat strafrecht wist, niet al te veel, maar dat verhinderde hem niet om eens flink te blaten. Daar is het omhoogvallen begonnen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |