quote:
Die hebben allemaal staan springen denk je? Of hadden ze hun wapens op de kant moeten laten liggen? Dat was wel heel professioneel van ze geweestquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:31 schreef eight het volgende:
[..]
![]()
Aan de mensen die aan boord gaan natuurlijk!
Ik denk dat je zelfs nog wel wat tijd hebt als je in het centrum van Amsterdam een bom laat ontploffen en een half uurtje later bij de ArenA wat vuurwapens gaat testen. Maar een uur vrij rondlopen zit er dan niet in.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:19 schreef sp3c het volgende:
[..]
absoluut
[..]
Texel heeft zijn eigen politie
bovendien stuur je er niet Jaap de wijkagent te fiets op af natuurlijk, als er een AT van het vaste land moet komen dan ga je de 60 minuten ook niet redden vrees ik, zeker niet als er in Den Helder een bom is ontploft
dat is hypothetisch trouwens ... realistisch gezien zullen er dan wel mariniers van de kazerne op texel zelf opgetrommelt worden trouwens (mits ze die niet wegbezuinigen)
Ja dat denk ik ook jaquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:34 schreef Light het volgende:
[..]
Ik denk dat je zelfs nog wel wat tijd hebt als je in het centrum van Amsterdam een bom laat ontploffen en een half uurtje later bij de ArenA wat vuurwapens gaat testen. Maar een uur vrij rondlopen zit er dan niet in.
Waarschijnlijk doet hij dat niet. In zijn manifest staat dat hij zelfmoord haat en dat het een grote zonde is.quote:
En alles wat daar in staat is 100% waarquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:41 schreef Ulpianus het volgende:
Waarschijnlijk doet hij dat niet. In zijn manifest staat dat hij zelfmoord haat en dat het een grote zonde is.
Wel zijn eigen overtuigingen. Hij handelt ernaar...quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En alles wat daar in staat is 100% waar
Kom op zeg, ieder voertuig heeft een bepaalde specificatie.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:33 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Die hebben allemaal staan springen denk je? Of hadden ze hun wapens op de kant moeten laten liggen? Dat was wel heel professioneel van ze geweest
Mag toch hopen van niet inderdaad. Een half uur lijkt me toch echt het absolute maximum bij schietpartijen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:34 schreef Light het volgende:
[..]
Ik denk dat je zelfs nog wel wat tijd hebt als je in het centrum van Amsterdam een bom laat ontploffen en een half uurtje later bij de ArenA wat vuurwapens gaat testen. Maar een uur vrij rondlopen zit er dan niet in.
Dus dan wat, hadden ze met zijn vieren moeten gaan? Ze wilden er zo snel mogenlijk heen, de middelen waren er (nog) niet, ze probeerden het toch, juist omdat ze wilden helpenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:42 schreef eight het volgende:
[..]
Kom op zeg, ieder voertuig heeft een bepaalde specificatie.
Diegenen die hem overbeladen zijn de schuldigen als hij zinkt, logisch toch?
En jij denkt dat er binnen een half uur na de eerste melding een compleet AT ter plaatse is?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Mag toch hopen van niet inderdaad. Een half uur lijkt me toch echt het absolute maximum bij schietpartijen.
Dat proberen heeft de moordenaar wel meer tijd gegeven.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:47 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Dus dan wat, hadden ze met zijn vieren moeten gaan? Ze wilden er zo snel mogenlijk heen, de middelen waren er (nog) niet, ze probeerden het toch, juist omdat ze wilden helpen
neuh ze konden net zo goed blijven proberen tot de betere middelen er waren in plaats van op de kant staan toekijkenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat proberen heeft de moordenaar wel meer tijd gegeven.
Of het gewoon in 1 keer goed doen. Worden ze toch ook voor betaald?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:49 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
neuh ze konden net zo goed blijven proberen tot de betere middelen er waren in plaats van op de kant staan toekijken
Waarom heeft hij zichzelf niet opgeofferd bij zijn terreurdaad? Staat ook in zijn manifest....quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:42 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Wel zijn eigen overtuigingen. Hij handelt ernaar...
Ik mag toch hopen dat als iemand zijn magazijn ergens leegschiet hij toch wel binnen een half uur de eerste politieagent tegenkomt, ja.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:47 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
En jij denkt dat er binnen een half uur na de eerste melding een compleet AT ter plaatse is?
560 ongeveerquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:30 schreef EggsTC het volgende:
Hoeveel mensen zaten er totaal op dat eiland?
ja HOE dan?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Of het gewoon in 1 keer goed doen. Worden ze toch ook voor betaald?
Ja, dan maar met minder mensen. Vraag me wel af waar de bestuurder van die boot was, hij weet nl. wat het laadgewicht is.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:47 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Dus dan wat, hadden ze met zijn vieren moeten gaan? Ze wilden er zo snel mogenlijk heen, de middelen waren er (nog) niet, ze probeerden het toch, juist omdat ze wilden helpen
Door minder mensen op de boot te laden.quote:
Er zullen vast wel snel agenten ter plaatse zijn geweest, maar die zijn ongewapend en moeten dus wachten op een AT. En die zijn er echt niet binnen 30 minuten na de eerste melding.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat als iemand zijn magazijn ergens leegschiet hij toch wel binnen een half uur de eerste politieagent tegenkomt, ja.
Man, zelfs de filmploegen waren er in dit geval eerder
vreemd dat daar eerst een Noors verzoek voor moet komenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:58 schreef Darklight het volgende:
Geen onderzoek naar Nederlandse link Anders Breivik
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)link-anders-breivik/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |