Ik ga nu al zweten alleen bij het idee alquote:Op maandag 25 juli 2011 23:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik heb geen idee, maar dat weet Mo nu vast wel!
Mijn oom heeft veel in Engeland gereden, die had altijd een post-it met LINKS aan z'n achteruitkijkspiegel hangen, en een omgekeerde rotonde-tekentje, vooral handig bij rotondes en bochten, zei hij.
Nee, left!quote:
Australie was ruim 10 jaar geleden al ontzettend makkelijk te bereizen en dat is er vast niet moeilijker op geworden.quote:Op maandag 25 juli 2011 23:12 schreef Amsel het volgende:
[..]
Nouja de voorpret bestaat nu uit "shit, ik zie door alle info-website-bomen het bos niet meer, waar moet ik beginnen??"Morgen eerst maar eens een Lonely Planet kopen ofzo. En binnenkort gewoon dat ticket boeken, dan kan ik tenminste niet meer terugkrabbelen
Op de motor is het écht easy, omdat je je plaats op de weg kunt aanpassen.quote:Op maandag 25 juli 2011 23:21 schreef Syrena het volgende:
Hoe moeilijk is linksrijden trouwens? Want ik wil eigenlijk ook wel graag naar de UK en dan neem ik de hund gewoon mee in de autoen dan wil mijn moeder ook niet meer op de motor maar bij mij in de auto ghegheghe
Gewoon de lat lager leggen. Of rechts gaan rijden en tegen een bloke botsen.quote:Op maandag 25 juli 2011 23:31 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik ga nu al zweten alleen bij het idee alvooral omdat ik links/recht nog regelmatig door elkaar haal. Nou ja, ik heb nog een jaar om iets te verzinnen.
Misschien kom ik echt wel een dude tegenRiiiiiiiight
Die "iets met een kiwi" moet wel iets aanvullends zijn ja. Iemand een creatief idee met een kiwi?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 07:44 schreef Perruche het volgende:
Hey vik klinkt goed hoor!
Goedemorgen![]()
![]()
... niet helemaal wakker & wat een baggerweer! Moet zo naar het werk.
Siral; ik zei het vorige keer ook al maar ik vind je lijstjes nu niet echt veel, eerder prima voor een gezond persoon om af te vallen, hoe gaat het nu?
Annaspannend!!
Daarom is Australië denk ik ook wel geschikt om voor het eerst lang in m'n eentje naartoe te gaan, omdat het allemaal zo makkelijk schijnt te zijnquote:Op maandag 25 juli 2011 23:38 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Australie was ruim 10 jaar geleden al ontzettend makkelijk te bereizen en dat is er vast niet moeilijker op geworden.Als ik jou was, dan zou ik gewoon lekker van Sydney naar Cairns reizen en dan evt. nog Ayers Rock erbij doen, gewoon omdat het heel tof is.
Je kunt echt alles ter plekke boeken en de volgende dag vertrekken.
Ik had niet door dat 'ie zo smerig was, want we verschonen hem altijd op tijd. Nu hebben ze blijkbaar extra veel gepoeptquote:Op dinsdag 26 juli 2011 07:41 schreef Ml-etje het volgende:
jij gaat ook niet op een smerige pot Vik als je ook elders kan
^^quote:
Onder Brittenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:32 schreef loveli het volgende:
Jongens, stop maar, het is allemaal zinloos.
http://www.nu.nl/gezondhe(...)er-niet-meer-af.html
quote:Op maandag 25 juli 2011 21:17 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, ik verveel me
Ik heb ze ook al een tijd niet meer gepost.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:46 schreef Tinkepink het volgende:
Dat is het enige lijstje dat ik me van jou kan herinneren Ewelina.
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:32 schreef loveli het volgende:
Jongens, stop maar, het is allemaal zinloos.
http://www.nu.nl/gezondhe(...)er-niet-meer-af.html
Goodbye, cruel worldquote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:51 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
*alvast notitie maakt voor als ze 35 is.
Lastige keuze. Welke outfit straalt gezag uit? En hoe is het weer? Bij regen zou ik geen rok doen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:51 schreef Tinkepink het volgende:
Vandaag belangrijk gesprek en ik twijfel wat ik aan zal doen?
Rok of broek? Voorgaande gesprekken had ik steeds een rok aan. Het is een organisatie met bijna alleen maar mannen.
Als ik een rok aan doe, welke rok? De conservatieve rok (kokerrok, keurig, over de knie, grijs), de nette rok (ook grijs, ook keurig, maar dat mijn figuur net ietsje beter uitkomen), de blauwe krijtstreep (strakker, gladdere stof,op het randje van sexy, iets korter dan de andere 2).
Erbij doe ik een witte blouse (frisheid) en blauwe of zwarte pumps. En eventueel een jasje.
Óf ik ga voor een pak. Dan kies ik een blauw pak met witte blouse.
*twijfel
Mijn gewone wekker ging niet af, mijn 2 telefoonwekkers wel (heb voor beide wekkers een ander muziekje ingesteldquote:
Ik vind mezelf sterker overkomen in rok. Een broekpak in plaats van mantelpak vind ik zelf altijd een beetje "junior". Verkoper/accountmanager kleding.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:58 schreef loveli het volgende:
[..]
Lastige keuze. Welke outfit straalt gezag uit?
Jaffa Shoarma?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:04 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Mijn gewone wekker ging niet af, mijn 2 telefoonwekkers wel (heb voor beide wekkers een ander muziekje ingesteld). Het blijft vaag. En dat zelfs nadat ik gister de gebruiksaanwijzing heb gelezen.
Maar ik heb er wel al een flinke wandeling door Rotterdam opzitten en ben voorzien van mijn laatste HepB prik ooit (als het goed is)!
Ook leuk, een broodjeszaak in de Witte de With had kennelijk ooit meegedaan aan een Groupon actie, maar kennelijk handelt Groupon dingen niet zo netjes af, want de vouchers werden niet meer geaccepteerd.
Nee, Odet.quote:
Zou inderdaad iets kiezen waar je je fijn bij voelt, dat straal je dan ook uit.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:04 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik vind mezelf sterker overkomen in rok. Een broekpak in plaats van mantelpak vind ik zelf altijd een beetje "junior". Verkoper/accountmanager kleding.
In een rok betoon je je vrouwelijkheid. En dat kan je alleen doen als je rol in het team er om vraagt (secretaresse of als ik met een projectteam met alleen mannnen naar een klant ga), het niet veel uitmaakt (beroepen waarbij "overtuigen" minder belangrijk is), als je het "normale medewerkerniveau" ontstegen bent (directie). In dit geval zou ik dus de enige vrouw in de directie zijn. Maar..... voorgaande gesprekken had ik ook een rok aan. Wel met andere gesprekspartners.
Lastig. Ik probeer straks gewoon alles uit en kies waar ik me het prettigste in voel. De haren gaan wel omhoog vandaag denk ik.
Jaffa Shoarma is de enige die ik kenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:06 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Nee, Odet.
De cappuccino was wel goed overigens.
Dat lijkt me idd het meest verstandige!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:06 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Zou inderdaad iets kiezen waar je je fijn bij voelt, dat straal je dan ook uit.
Ja! En veel aanbiedingen komen ook terug. Die tandenbleekbehandeling heb ik nu al 3 keer langs zien komen. En ik dacht dat het dagdeals waren? Sommige deals lopen meerdere dagen door.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:15 schreef Perruche het volgende:
Groupon is in heel veel landen actief. Ik vind het nu alleen wel jammer dat ze iedere dag iets van 7 aanbiedingen hebben. Vond het juist zo leuk dat er 1 per dag was! Nu lijkt het net een random-koopjes site.
Ik maak er eigenlijk zelden gebruik van, vind wel iedere ochtend tegenwoordig 8 mailtjes in mn inbox van al die social deal websites.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:12 schreef motorbloempje het volgende:
HPKW: nee?ik heb hele goede evaringen met Groupon, en nu zelfs ook al met Groupon UK
(jaja, die hebben ze hier in Hull ook
binnenkort tapas eten en cocktails drinken voor 14gbp met 2 personen
)
Wat voor functie was dat? Voor het schrijven van die verschrikkelijke teksten bij die advertenties?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:14 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben ook fan van Groupon, ook al ben ik nog steeds boos dat ze me hebben afgewezen destijds. Maar dat was ook m'n eigen schuld, want ik had me slecht voorbereid op het gesprek
.
Het is ook al geen bedrijf waarbij ik wil werken, dus dat komt goed uit, maar ik was liever degene geweest die nee had gezegd.
Lekker! Vooral die lunchquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:19 schreef Perruche het volgende:
Planning!
O: 250 hv yoghurt met muesli en rode bessen
T: dubbele speltboterham vega pate
L: triangelbroodje gegrilde groenten, 200 gr rauwkost met dressing
T: 150 ml yoghurt met 1 stuks fruit
B: 2x20 mninuten fietsen in de regen
D: kikkererwten curry met witte rijst
Ja ben benieuwd of het lekker is! Niet zelfgemaakt maar bij ons in de kantine....quote:
Dat herken ik wel. Hoe kijken de Duitsers aan tegen vrouwelijk geklede managers? Ik ben geneigd om te denken dat daar meer kan zonder dat ze respect* verliezen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:04 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind mezelf sterker overkomen in rok.
Vrouwelijk (elegant) gekleed is daar eerder de standaard. Maar nu praat ik met de baas van de holding (NL).quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:27 schreef loveli het volgende:
[..]
Dat herken ik wel. Hoe kijken de Duitsers aan tegen vrouwelijk geklede managers? Ik ben geneigd om te denken dat daar meer kan zonder dat ze respect* verliezen.
*ik zoek eigenlijk een woord met een andere lading dan respect, beetje het idee dat ze in NL in het achterhoofd sneller seksistisch denken en dat de in Duitsland toch minder onbehouwen zijn...
Waarvan akte.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:32 schreef Perruche het volgende:
Ik zou aandoen waar je je het prettigst in voelt, tink. Rokje heeft wel mijn voorkeur als het aankomt op sollicitaties, zeker als je er het figuur voor hebt
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
En de verwarming was gewoon aangegaan vanochtend. Het is (*&!^@^( 26 juli.
Ik hoop het, heb het hier echt zó mee gehad. En mijn lijf ook.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:34 schreef Perruche het volgende:
[..]/ Ik had het gisteren ook echt koud. Nu stond er 2 weken geleden wel op weeronline.nl dat het vanaf 27 juli warmer zou worden. En minder nat. Als we nou allemaal duimen komt het misschien goed?
Ging je nou nog op vakantie naar een warm land? Ik ben me ook aan het orienteren. Begin ook pijntjes te krijgen in de gewrichten.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik hoop het, heb het hier echt zó mee gehad. En mijn lijf ook.
Mijn knie die kraakt ook alsof er een pak tukkies tussen de gewrichten zitquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik hoop het, heb het hier echt zó mee gehad. En mijn lijf ook.
Engelandquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:37 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ging je nou nog op vakantie naar een warm land? Ik ben me ook aan het orienteren. Begin ook pijntjes te krijgen in de gewrichten.
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:39 schreef Perruche het volgende:
Ik kraak ook overal! Nooit aan gedacht dat het aan het weer kan liggen
Nou, dat hebben we hier al een tijdje niet gehaaldquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:43 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het is hier wel al 4 dagen droog
Wij hebben ooit een voucher gekocht voor een maatpak. Die werd ook niet meer geaccepteerd. Groupon heeft ons toen wel netjes ons geld terug gegeven.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:12 schreef motorbloempje het volgende:
HPKW: nee?ik heb hele goede evaringen met Groupon, en nu zelfs ook al met Groupon UK
(jaja, die hebben ze hier in Hull ook
binnenkort tapas eten en cocktails drinken voor 14gbp met 2 personen
)
Mag je zeggen hoor. Het is ook niet echt veel, maar wel meer dan het lijkt. Rodekool schotel was bv met aardappelpuree en stoofvlees, best machtig.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:16 schreef Perruche het volgende:
Oh en co vind je het heel erg als ik zeg dat ik je lijstje van gisteren belachelijk weinig vind? Of heb je tot 3 uur geslapen?
Ik zou makkelijk een week langer hebben gewacht op de rozequote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:30 schreef loveli het volgende:
Major dilemma: krultang in pink nemen of 2 dagen langer wachten op de zwarte.
Dagje te laat Cocoquote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:27 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik zou makkelijk een week langer hebben gewacht op de roze![]()
Roze <3
Maakt me werkelijk niet zoveel uit. Ergens waar zon isquote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:16 schreef Perruche het volgende:
Waar wil je naartoe phaidra? Ik wil eind November wegn Zo net voor de echte winter begint.
Op een roze momentsleutel zou ik ook wel een maand extra wachten. Sterker nog, ik heb maanden gezicht naar een betaalbare aanbieding voor een roze navigatiesysteem. Maar een krultang is van zichzelf al behoorlijk girly. *twijfel*quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:27 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik zou makkelijk een week langer hebben gewacht op de roze![]()
Roze <3
Oh bah, dat is wel een enorme afknapper ja.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:28 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Een van mijn collega's is net terug van vakantie en heeft flink veel gesurft. Dus ik herinnerde mijn surfles in Australie. En dat was van een onwijs lekker ding. Dus ik die gast googlen.
Heeft hij zijn website in comic sans.
Nu vind ik 'm niet meer leuk.
Dat massieve ligt ook aan het pak zelf, denk ik. Er zijn echt heel sexy pakken-met-broek te krijgenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:31 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vrouwelijk (elegant) gekleed is daar eerder de standaard. Maar nu praat ik met de baas van de holding (NL).
Dat is het eigenlijk; ik wil er gewoon elegant uitzien en een pak vind ik al snel zo "massief"
Om welk woord gaat het?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:34 schreef V1z0R het volgende:
Vraagje voor de taalkundigen: Is het gebruik van een Latijnse benaming goed ondanks dat het woord een vertaling heeft?
HPKWvind het zelf ook wel leuk om te reizen, maar wat een lijst!
Comic-sans
http://happyrainydays.nl/quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:29 schreef Perruche het volgende:
Loveli ik zou de roze nemenof de zwarte moet veel goedkoper zijn.
Ik ben op zoek naar een regenjas, een mooi. Weet niet of ik gewoon een mooie jas zal zoeken en dan een losse broek of dat ik echt een pak zal nemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |