Dus jij hebt gelijk en ik niet, einde discussie?quote:Op maandag 25 juli 2011 02:34 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Yep, maar als iemand tegendraads tegen me in gaat die totaal aan het andere kant van het spectrum zit, is het goed om dit uit te lichten.
Het maakt me niet uit hoe de glazen er uit zien of dat er kroonluchters hangen. Ik voel me net zo vrolijk bij een plastic bekertje en een gymzaal. Ik hecht niet zoveel emotie aan mijn omgeving als dat jij dat doet.quote:Op maandag 25 juli 2011 02:34 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Niet juist zo gezellig, maar ook gezellig.
[..]
Ja dat klopt.
[..]
Dat ik een paar keer paar ja, en die zijn op 1 hand te tellen naar een homo bar gaat, ben ik homo?
Hoe bekrompen denken is dat dan
[..]
Zoals eerder aangegeven, eigenaar van de tent kennen we en een aantal bekende / vrienden komen daar regelmatig.
En het is weer eens wat anders.
Je gaf net aan dat je er wel eens geweest bent en dat het een kroeg was zoals veel andere kroegen op meer mannen na.
Dan geef ik je groot gelijk dat je iets hebt van neh niets voor mij.
Maar stel je een kroeg voor met hoor polig tapijt, kleine kroonluchtertjes boven de bar ipv de normale standaard lampen.
Mooi glazen, zeg maar net alles iets over de top maar niet extreem homo. Het ligt er niet dik boven op.
Een ontspannen sweer, leuke humor, goede muziek en 1 groot feest.
Kijk hoeveel hetro mensen naar de gay parade gaan. Zijn die dan ook direct homo?
Die gasten weten heel goed wat feesten is.
En die vrienden die daar vaak komen gaan vaak met ons mee en vinden het ook leuk als wij eens met hun mee gaan.
[..]je vind homo's eng
Oeh een man zit aan me, straks denken ze dat ik homo ben whehe
Wat maakt het nou uit als ze aan je zitten?
quote:Op maandag 25 juli 2011 02:42 schreef heloef het volgende:
Als ze een beetje normaal opgevoede homo's zijn knijpen ze je niet aan je kont.
Juist ja, Als iemand ongevraagd aan mij kont zit homo of geen homo, Dan komen er problemenquote:Op maandag 25 juli 2011 02:42 schreef heloef het volgende:
Als ze een beetje normaal opgevoede homo's zijn knijpen ze je niet in je kont.
nou emotie hechten aan de omgeving is iets wat overdreven.quote:Op maandag 25 juli 2011 02:40 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het maakt me niet uit hoe de glazen er uit zien of dat er kroonluchters hangen. Ik voel me net zo vrolijk bij een plastic bekertje en een gymzaal. Ik hecht niet zoveel emotie aan mijn omgeving als dat jij dat doet.
ik ben er zeker niet van gediend als een onbekende op zo manier ongevraagt aan mij zit. Man of vrouw, homo of niet.quote:Homo's vind ik niet eng, maar het voelt niet fijn aan als een homo aan je zit. Vies zelfs. (Hierbij heb ik het niet over normale aanrakingen uiteraard zoals een schouderklopje). Bij jou maakt het dus niet uit? Je vind het niet erg als een homo in je kont knijpt bijvoorbeeld?
Jij kwam binnen zeilen met je jaren plaatjes, dus nou moet je niet opeens heilig gaan lopen doen.quote:Op maandag 25 juli 2011 02:34 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Yep, maar als iemand tegendraads tegen me in gaat die totaal aan het andere kant van het spectrum zit, is het goed om dit uit te lichten.
En hups, jij ook weer blij...quote:Op maandag 25 juli 2011 01:15 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb op dit moment liever een natte poes maar dat terzijde.
Ik was vorige week zondag aan het werk op een studentenfeest in Utrecht.quote:Op maandag 25 juli 2011 04:21 schreef ayumu het volgende:
[..]
Juist ja, Als iemand ongevraagd aan mij kont zit homo of geen homo, Dan komen er problemen
Als je het vanaf het begin had gevolgt, was hij diegene die mij begon te analyzeren. Nu ga ik hem analyzeren op de punten die mij opvallen. En het was leuk hoor hehe.quote:Op maandag 25 juli 2011 08:58 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Jij kwam binnen zeilen met je jaren plaatjes, dus nou moet je niet opeens heilig gaan lopen doen.
Gisteren uit geweest en weer niets geregeld ofzo dat je hier zo frusti en kinderachtig komt doen?
Wat ongelofelijk volwassen ook...quote:Op maandag 25 juli 2011 12:46 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als je het vanaf het begin had gevolgt, was hij diegene die mij begon te analyzeren. Nu ga ik hem analyzeren op de punten die mij opvallen. En het was leuk hoor hehe.
Bang dat men denkt dat je homo bent?quote:Op maandag 25 juli 2011 12:48 schreef firefly3 het volgende:
ook_gek:
Een goede vriend van me knijpt niet in mijn kont, zo'n geintje slaat nergens op. Maar als jij dat grappig vind van hem mag je het zelf weten.
Nee, een mannenhand daar voelt gewoon vies aanquote:
Zit tussen je oren, een hand is een hand.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:08 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Nee, een mannenhand daar voelt gewoon vies aan
Als een man je een kus op de wang geeft, ga je dan trippenquote:Op maandag 25 juli 2011 13:08 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Nee, een mannenhand daar voelt gewoon vies aan
Vind ik niet zo prettig.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:19 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Als een man je een kus op de wang geeft, ga je dan trippen
Hebben mensen een diepe eigen persoonlijkheid om te voldoen aan een stereotype idee van mannelijkheid om zoveel mogelijk vrouwen te neuken? Over wat soort persoonlijkheid hebben het dan? Persoonlijkheid is individueel en voldoet niet aan een stereotype.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:56 schreef firefly3 het volgende:
Terwijl de mensen die echt aantrekkelijk zijn voor vrouwen, weten dat zelfs de meest vaag uitziende types hele menigtes achter hun aan kunnen krijgen door hun persoonlijkheid.
Er is ook nog zoiets als homo's accepteren, maar niet gediend zijn van intimiteit.quote:
In veel landen een doodnormale begroeting.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:19 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Als een man je een kus op de wang geeft, ga je dan trippen
Hangt er van af. Maar hadden het er laats over in de kroeg, over cultuur verschillen. In de turkse cultuur is het heel normaal dat mannen dat doen. Terwijl wij dat no way doen.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:26 schreef Crutch het volgende:
firefly, stop even met uitdagen, keej?
[..]
Vind ik niet zo prettig.
quote:Op maandag 25 juli 2011 10:53 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
En hups, jij ook weer blij...
[ afbeelding ]
Ja, maar er is wel een globaal iets waar de meeste vrouwen op vallen. En dat is iemand die niet snel verdrietig en zwak doet en zelfverzekerd is. Zelfverzekerd zijn is ook iets wat in iemands persoonlijkheid zit. Verder vinden vrouwen over het algemeen aantrekkelijk als een man een passie en doel heeft in zijn leven. Een persoonlijkheid die deze passie's en doelen nastreeft en ervoor vecht, hoord ook bij een persoonlijkheid die aantrekkelijk is.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:27 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Hebben mensen een diepe eigen persoonlijkheid om te voldoen aan een stereotype idee van mannelijkheid om zoveel mogelijk vrouwen te neuken? Over wat soort persoonlijkheid hebben het dan? Persoonlijkheid is individueel en voldoet niet aan een stereotype.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |