Zou jij luisteren als iemand met een samuraizwaard je dwingt om in een rij te gaan staan en begint met het doden van de eerste...quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:43 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nee, maar dan had hij misschien mensen gedwongen om in een rij te gaan staan. En als de politie geen vuurwapens had gehad bij zijn aanhouding, had hij misschien langer door kunnen gaan met zijn zwaard.
Vuurwapens hebben een mooie kant, het is gewoon leuk om er mee te schieten. Alleen moet je wel op leuke dingen schieten waarop het mag.
Heb jij 'last samurai' niet gezien? Die gasten zijn goed. jonguh....!quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zou jij luisteren als iemand met een samuraizwaard je dwingt om in een rij te gaan staan en begint met het doden van de eerste...
Haha... vrij domme opmerking. Je bent in de meerderheid. Wat wil 1 man met een zwaard nou helemaal gaan doen dan?
Jawel, maar dat was een filmquote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:14 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Heb jij 'last samurai' niet gezien? Die gasten zijn goed. jonguh....!
Jammer dat dit met deze moordpartij in verband gebracht wordt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:44 schreef Waaghals het volgende:
[..]
OP die ene foto heeft een pakje aan van de vrijmetselarij
Ik denk dat de dader niet helemaal fris is en waarschijnlijk geestelijk verminkt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Jammer dat dit met deze moordpartij in verband gebracht wordt.
Ik denk dat de dader dit zelf als een puur politieke moord beziet.
Zou best kunnen. Hij leeft nog, dus waarschijnlijk horen we het allemaal nog wel.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 19:35 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Ik denk dat de dader niet helemaal fris is en waarschijnlijk geestelijk verminkt.
Dat moeten we maar afwachten.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 19:37 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zou best kunnen. Hij leeft nog, dus waarschijnlijk horen we het allemaal nog wel.
Ja, dat heb ik vandaag ook voor het eerst gehoord, dat 'lone wolf' -fenomeen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 19:43 schreef GoudIsEcht het volgende:
Het 'lone wolf' verhaal icm preventieve arrestaties zou ook kunnen.
Dit is het begin van het verplaatsen van het beeld van terroristen naar de eigen bevolking.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 19:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik vandaag ook voor het eerst gehoord, dat 'lone wolf' -fenomeen.
overduidelijk zijn hobby's, want wie doet dat nou 1984 lezen of WoW spelen etc. dan ben je toch wel erg verdacht.quote:op face book gaf hij als hobby's 'moordspelletjes' en 'World of Warcraft' op, noemde hij zich een 'conservatieve christen', een fan van het boek '1984' en een bewonderaar van Winston Churchill, de Noorse anti-Nazi oorlogsheld Max Manus, de Britse filosoof John Locke, Immanuel Kant en Plato (2). Ook was hij vroeger actief als Vrijmetselaar en had hij een citaat geplaatst van de Engelse filosoof John Stuart Mill: 'Eén iemand met een geloof staat gelijk aan de kracht van 100.000 met enkel (eigen)belangen.' (3)
quote:Waarom zal ik hypocriet gaan doen?
Ik vind de aanslag op het ministerie een goede actie. IK vind het jammer dat daarbij doden zijn gevallen onder voetgangers.
De aanslag op het eiland boeit me niet want de slachtoffers zijn maar socialistische jongeren.
Ik houd niet van socialisten. Ik vind ze schijnheilig en hypocriet en geweldadig. Zij hebben altijd geweld gebruikt om de macht te krijgen. De linkse politiek stuurt altijd krakersknokploegen of anders wel ajax hooligans af op rechte politici als Verdonk en Wilders, waardoor de linkse partijen onterecht de macht nog hebben in steden als Amsterdam.
Dan ga ik nu niet opeens zeggen dat ik het erg vind dat er socialistische jongeren zijn vermoord, want het interesseerd me niet.
Van mij geen krokodillentranen om dode mensen van wie ik niet houd.
Is dit het www equavilent van juigende palestijnse jongeren na 9/11? Of is dit gewoon een genuanceerde 'hollandse' reactie op iets wat in dit huidige islamofaschistische klimaat (...) eigenlijk, stiekem - best te begrijpen is?quote:Deels met je eens! Het boeit me ook niet dat er aanslag is gepleegd op dat socialistische ministerie, zal me een rotzorg zijn. Daarentegen boeit het me wel dat de aanslag op dat eiland jongeren/jeugd waren, dat had niet gehoeven. Die kinderen/jongeren kunnen er ook niets aan doen dat ze geïndoctrineerd worden door links tuig, maar om nou die jongeren af te knallen gaat veelste ver, da's van de zotte, kinderen/jongeren daar blijf je vanaf. Waren het volwassenen geweest op dat eiland dan was het een ander verhaal.
quote:Feit dat aanslagpleger symphatiseerde met de PVV geeft aan dat verdachte geen rechts extremist is en dat ook gewone burgers in staat zijn hun booshied te ventileren met grootse aanslagen tegen socialistische instellingen.
Hierbij vallen helaas onschuldigen. Maar is Bomber Harris ook verantwoordelijk voor de onschuldige doden? Ik vind van niet. Neo-Nazies vinden van wel.
Zo zie ik dit ook. Is de aanslagpleger verantwoordelijk voor de onschuldige doden ? Of is de linkse totalitaire overheid verantwoordelijk voor deze doden omdat ze zoveel haat en vijandschap heeft opgewekt dat keurige burgers zich genoodzaakt voelen om in verzet te komen.
en het gaat nog wel even door..quote:Beste mensen, laten we nu niet gaan ruziën. Ik ga trouwens geen kaarsjes aansteken voor die ellendige jeugdige Sociaal Democraatjes die het slachtoffer zijn geworden van deze misdaad. Die ellendelingen zouden de nieuwe generatie leiders worden die de multi-culturele hel in Europa verergeren. Dat betekent heel wat meer dan 90 slachtoffers aan onze kant, door verkrachting, moord en beroving.
quote:Ik vind massamoord op jonge mensen ( dit zijn geen kinderen ) ook niet goed.
Je moet deze mensen vergelijken met de Jongse Socialisten van de PvdA.
http://www.js.nl/
Deze mensen zijn vrijwillig lid van de socialistische jeugdafdeling van de Noorse Arbeiderspartij. Dat is de Sociaal Democratische versie van de Hitlerjugend .
Triest dat ze dood zijn, maar niet mijn pakkie an.
quote:Vergeet niet dat een jeugdafdeling van de PVV geen bestaansrecht heeft wegens bedreigingen uit linkse hoek.
Nu er in Noorwegen een linkse jeugdafdeling is uitgemoord laat ik er geen traan om.
Belachelijke uitspraak.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 19:52 schreef Fledderjon het volgende:
Nog maar eens proberen dan;
Natuurlijk is deze 'aanslag' of wat het ook blijkt te zijn, noch Geert Wilders als individu, noch de PVV als politieke partijd aan te rekenen. Dat staat voorop.
Maar het kan toch niet zo zijn dat die xenofobe, (neo)conservatieve - 'rechtse' - anti-multiculturalistische, anti-socialistische retoriek die Wilders (maar bv. ook een figuur als Glenn Beck) spuit iets anders dan een doodlopende straat is? Blijkbaar worden de (mogelijke) gevolgen van deze pure vorm van populisme erg onderschat - want ondanks alles wordt het nu steeds duidelijkere dat deze persoon handelde uit anti-multiculturalistische overtuigingen en zeer gericht sociaal democraten om het leven heeft willen brengen.
Dit terwijl de gevaren van de Islam en (andere) culturele/sociale/etnische minderheden al jaren continu schromelijk overdreven wordt.
Edit: Ik doel daarmee op dit soort geneuzel dat tegenwoordig door gaat voor 'daadkrachtige politiek voor het volk'
http://www.depers.nl/binn(...)eten-bij-rellen.html
Vooral zaken van kritiek hebben op de regering, en zelfstandig nadenken, daar wordt hij aan gelinkt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 20:18 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
overduidelijk zijn hobby's, want wie doet dat nou 1984 lezen of WoW spelen etc. dan ben je toch wel erg verdacht.
Normale zaken worden steeds vaker gelinked aan "Lone Wolfs" om zo iedereen verdacht te maken.....
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 20:27 schreef Fledderjon het volgende:
http://www.forum-voor-de-(...)d.php?t=26240&page=5
[..]
Is dit het www equavilent van juigende palestijnse jongeren na 9/11? Of is dit gewoon een genuanceerde 'hollandse' reactie op iets wat in dit huidige islamofaschistische klimaat (...) eigenlijk, stiekem - best te begrijpen is?
[..]
en het gaat nog wel even door..
Er loopt een een stel gedresseerde apen los in Nederland.quote:
Wat bedoel je hier precies met 'daar wordt hij aan gelinkt'? Het is duidelijk dat hij kritiek had op de regering - vrij duidelijk..quote:Op zaterdag 23 juli 2011 20:54 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Vooral zaken van kritiek hebben op de regering, en zelfstandig nadenken, daar wordt hij aan gelinkt.
oh ja Alfred Nobel..quote:
Maar als je vaak genoeg dat soort zaken linkt aan dit soort mensen gaat het onderbewust zijn dat soort zaken verdacht vinden.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 21:04 schreef Fledderjon het volgende:
[..]
Wat bedoel je hier precies met 'daar wordt hij aan gelinkt'? Het is duidelijk dat hij kritiek had op de regering - vrij duidelijk..
En wat zelfstandig nadenken betreft, het zou hier gaan om een jongeman met een academische achtergrond, en aan de hand van die fb pagina.. een aantal aardige boeken, maar ook niet veel meer dan dat. Psychopaten neigen over het algemeen naar een boven gemiddeld intellect.. dus dat deze persoon daar aan gelinkt wordt is toch niet zo heel vreemd?
Het is altijd maar de vraag in hoeverre zo iemand zelfstandig tot zijn daden is gekomen of gebruikt wordt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 21:04 schreef Fledderjon het volgende:
[..]
Wat bedoel je hier precies met 'daar wordt hij aan gelinkt'? Het is duidelijk dat hij kritiek had op de regering - vrij duidelijk..
En wat zelfstandig nadenken betreft, het zou hier gaan om een jongeman met een academische achtergrond, en aan de hand van die fb pagina.. een aantal aardige boeken, maar ook niet veel meer dan dat. Psychopaten neigen over het algemeen naar een boven gemiddeld intellect.. dus dat deze persoon daar aan gelinkt wordt is toch niet zo heel vreemd?
Ja, zo werkt de programmering.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 21:34 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
Maar als je vaak genoeg dat soort zaken linkt aan dit soort mensen gaat het onderbewust zijn dat soort zaken verdacht vinden.
Als dit waar is: Levenswerk Anders B. vermoedelijk gevondenquote:Op zaterdag 23 juli 2011 21:35 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Het is altijd maar de vraag in hoeverre zo iemand zelfstandig tot zijn daden is gekomen of gebruikt wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |