Zijn daar aparte statistieken voor? Lijkt me sterk want dan moeten biljetten individueel zijn.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:40 schreef eight het volgende:
[..]
hoogste percentage onder autochtone stemmers dan.
Godver, dit is ook niet leuk zo he.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:36 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Maar je mag best ff langskomen maandag. Altijd nog veel koekjes in huis op maandagen.
Maar die mensen kijken ook Hart van Nederland en denken: die ellende niet hier.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:37 schreef eight het volgende:
[..]
Klopt idd. Eigenlijk zie je het hier ook. De meeste allochtonen wonen in de randstad maar in de dorpen zie je het hoogste percentage pvv stemmers. Terwijl ze in de dorpen juist het minste hinder van ondervinden.
Heb je nog kalmerede medicatie in huis? Of wijn?quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:41 schreef Staal het volgende:
[..]
Godver, dit is ook niet leuk zo he.
Dacht die absurditeit even te creepen, nu slaap ik zelf gewoon slecht.
Ja, dat is een goeie. Ik weet bijna zeker dat het zo is maar een bron heb ik zo 123 nietquote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:41 schreef SuperHarregarre het volgende:
Zijn daar aparte statistieken voor? Lijkt me sterk want dan moeten biljetten individueel zijn.
Wat wenst u?? Verzoekjes zijn welkom...quote:
Persoonlijk zou ik het erg vinden als zulke statistieken er zijn. Ik was in de veronderstelling dat een stem anoniem is.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:43 schreef eight het volgende:
[..]
Ja, dat is een goeie. Ik weet bijna zeker dat het zo is maar een bron heb ik zo 123 niet
Tuurlijk is dat niet zo. Je hebt wel eens gestemd neem ik aan? Blanco biljet. Kan enkel uit peilingen komen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:44 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Persoonlijk zou ik het erg vinden als zulke statistieken er zijn. Ik was in de veronderstelling dat een stem anoniem is.
Daar was eerder wel een goed argument voor gegeven. Dat hij die PvdA van Noorwegen zou zien als de "enabler" van het kwaad.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:44 schreef LXIV het volgende:
Interessante vraag blijft nog of hij alles helemaal zelf opgezet heeft.
En als het een rechts-extremist is (waar het naar uitziet) is het ook opmerkelijk dat hij als doelwit die regeringspartij kiest ipv een moslim-doel zoals een moskee.
Peilingen zijn wat dat betreft niet echt betrouwbaar. Het is toch anders dan anonimiteit. Misschien dat het in het huidige klimaat geaccepteerder is om PVV te stemmen maar je merkt toch al dat mensen heel snel veroordeelen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:45 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat niet zo. Je hebt wel eens gestemd neem ik aan? Blanco biljet. Kan enkel uit peilingen komen.
En op dat eiland was hij een dag te vroeg.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:46 schreef DrDentz het volgende:
Dat hij niet effe uitzoekt of de premier thuiswerkt of niet hè.
Op zich is het wel logisch, wat al wordt gezegd: hij wijt de problemen aan de regeringspartij en niet de moslims zelf, denk ik zo.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:44 schreef LXIV het volgende:
Interessante vraag blijft nog of hij alles helemaal zelf opgezet heeft.
En als het een rechts-extremist is (waar het naar uitziet) is het ook opmerkelijk dat hij als doelwit die regeringspartij kiest ipv een moslim-doel zoals een moskee.
Je zou verwachten dat hij de gelegenheid zou gebruiken om verder te polariseren tussen moslims en Noren. De moslims zelf zullen zich niet echt aangevallen voelen, de Noren trekken misschien eerder richtig de gematigde meningen. Zijn effect is dan dus averrechts.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:46 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Daar was eerder wel een goed argument voor gegeven. Dat hij die PvdA van Noorwegen zou zien als de "enabler" van het kwaad.
Misschien is dit ook wel veel schadelijker. Als er meer mensen zijn die zijn voorbeeld volgen zullen veel linkse politici eieren voor hun geld kiezen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:46 schreef SuperHarregarre het volgende:
Daar was eerder wel een goed argument voor gegeven. Dat hij die PvdA van Noorwegen zou zien als de "enabler" van het kwaad.
Ja dat lijkt mij ook.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:48 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je zou verwachten dat hij de gelegenheid zou gebruiken om verder te polariseren tussen moslims en Noren. De moslims zelf zullen zich niet echt aangevallen voelen, de Noren trekken misschien eerder richtig de gematigde meningen. Zijn effect is dan dus averrechts.
En in Veendam is er ook nog een kippenschuur afgebrand.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:49 schreef fusionfake het volgende:
En in overig nieuws:
11 mensen in koele bloede neergeknald in Syrië omdat ze de regering niet lief vinden
En dan nu het weer
Dat vind ik ook. Met dit soort acties ondermijn je de validiteit van je mening. Dat geldt ook voor moslims die zichzelf opblazen. Als je als islam het westen wil koloniseren, doe dat zonder aanslagen. Strategisch is het allemaal onbenullig.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:48 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je zou verwachten dat hij de gelegenheid zou gebruiken om verder te polariseren tussen moslims en Noren. De moslims zelf zullen zich niet echt aangevallen voelen, de Noren trekken misschien eerder richtig de gematigde meningen. Zijn effect is dan dus averrechts.
In ieder geval wel in de buurt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:48 schreef Mercer het volgende:
Zijn bedrijf zat tegenover waar die bom is ontploft? Dat is toch dat gebouw?
http://www.gulindex.no/o/Breivik_Geofarm/994089269
Inderdaad. Mensen hebben sowieso al de neiging om alleen het negatieve te onthouden, ook de verhalen in de media worden gelijk voor waar gezien.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:47 schreef SuperHarregarre het volgende:
Peilingen zijn wat dat betreft niet echt betrouwbaar. Het is toch anders dan anonimiteit. Misschien dat het in het huidige klimaat geaccepteerder is om PVV te stemmen maar je merkt toch al dat mensen heel snel veroordeelen.
20 dodenquote:
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:53 schreef MouzurX het volgende:
En waarom zetten ze allemaal zo'n foto op de voorkant?
alweer? het is wel een trend onder boeren om de schuur af te fikken en verzekeringsgeld op te strijken.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:50 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
En in Veendam is er ook nog een kippenschuur afgebrand.
Om je te schokken. Overigens ziet het er echt heel naar uit maar ook weer nep waardoor je de foto prima kunt kijken. Maar dit kan dus overal gebeuren zal de boodschap zijn.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:53 schreef MouzurX het volgende:
En waarom zetten ze allemaal zo'n foto op de voorkant?
Yep. We moesten ons gedragen van yvonnequote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:54 schreef Mercer het volgende:
[..]
Zet het even in een spoiler! Niet voor mij, maar dat zijn de regels van fok.
Vooral nep ja..quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:55 schreef Staal het volgende:
[..]
Om je te schokken. Overigens ziet het er echt heel naar uit maar ook weer nep waardoor je de foto prima kunt kijken. Maar dit kan dus overal gebeuren zal de boodschap zijn.
ze hebben het bloed gewoon over het gezicht uitgesmeerd en deze vrouw wat geld in de hand gedrukt.quote:
Ha-ha.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:57 schreef eight het volgende:
[..]
ze hebben het bloed gewoon over het gezicht uitgesmeerd en deze vrouw wat geld in de hand gedrukt.
zelfde eigenaarquote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:54 schreef SuperHarregarre het volgende:
The Sun gaat sowieso ver over de schreef. Dat die maar snel NotW achterna mogen gaan.
quote:
Daar gaat het hier niet over.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 03:00 schreef SuperHarregarre het volgende:
Dat hele concept van tabloids is sowieso kansloos met internetsites als liveleak. Voor gore kijk je maar op internet, voor goede stukken in de krant. Het enige waarmee een krant nu nog kan overleven is met goede stukken. De rest haal je gratis van nieuwssites. Probleem is alleen dat er weinig goede stukken in kranten staan tegenwoordig, dus het is een kansloze zaak voor die hele papiermolen. Murdoch is het begin van het einde...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |