Je moet niet denken dat ze daar nog hoofddoekjes dragen hoor.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:43 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik kan het echt niet begrijpen dat je zonder ervaring, taal machtig en een puberende 14-jarige zoon met matje in een totaal ander land gaat wonen/werken met een totaal andere cultuur.
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:43 schreef fratsman het volgende:
![]()
![]()
Hij heeft meer kansen daar dan hier.
Vergeet zijn bling bling oorbellen nietquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:43 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik kan het echt niet begrijpen dat je zonder ervaring, taal machtig en een puberende 14-jarige zoon met matje in een totaal ander land gaat wonen/werken met een totaal andere cultuur.
Kom tot rust in Helden staat er ook onder het naamplaatsbordjequote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:46 schreef fratsman het volgende:
Henk en Ingrid zitten dus op camping de Heldense Bossen.
Gelukkig hebben daar de vrouwen nog wel een snor.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:47 schreef amaranta het volgende:
[..]
Je moet niet denken dat ze daar nog hoofddoekjes dragen hoor.
Het is een herhaling, maar dat maakt voor de klasse niet uit. Dit was echt een aflevering waarbij het zomaar mogelijk was geweest dat op het einde bleek dat het 1 grote sketch was van Arjan Ederveen met behulp van Koefnoen.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:46 schreef amaranta het volgende:
Ik weet niet of dit een herhaling is, maar dit is vast een toppertje.
Je weet tohc dat je alleen op een turkse vrouw mag spugen als haar snor in de fik staat?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:48 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
Gelukkig hebben daar de vrouwen nog wel een snor.
Ooh wacht, dat is ook al niet meer volgens Paul.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |