Je kent Maarten toch wel?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:33 schreef DaMart het volgende:
Een serie met bijna alleen maar onbekende Nederlanders dan... alleen die Hadewych ken ik geloof ik![]()
.
Maarten:quote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:12 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nee... ik ken Hadewych uit Zwart Water volgens mij, en daar houdt het wel mee op.
Zegt me nog steeds helemaal niks.quote:
Okequote:
Dat zekerquote:Maar goed, ze presteren het sowieso wel om ieder jaar meer onbekende Nederlanders in de groep te gooien.
Je moet zijn boek eens lezen. Kippenvelquote:Op woensdag 20 juli 2011 06:54 schreef DaMart het volgende:
[..]
Zegt me nog steeds helemaal niks.
Maar goed, ze presteren het sowieso wel om ieder jaar meer onbekende Nederlanders in de groep te gooien.
Mooi boek zeker?quote:Op woensdag 20 juli 2011 10:36 schreef Drassss het volgende:
[..]
Je moet zijn boek eens lezen. Kippenvel
Maarten is echt een heldquote:
Staat in het boek beschrevenquote:Op woensdag 20 juli 2011 10:58 schreef roos85 het volgende:
[..]
Maarten is echt een held
Wat was zijn finish op de OS geweldig, en dan voor de reactie van Pieter van den Hoogenband
wil hem zeker nog een keer lezen, was al aan het kijken of dat fragment op YT staat, kan het helaas niet vindenquote:
Aanrader, jep zonde. Kan het fragment ook niet vinden..quote:Op woensdag 20 juli 2011 11:05 schreef roos85 het volgende:
[..]
wil hem zeker nog een keer lezen, was al aan het kijken of dat fragment op YT staat, kan het helaas niet vinden
Karelquote:Op woensdag 20 juli 2011 10:31 schreef Susi het volgende:
Nogmaals,Louis van Gaal
![]()
Maar alsnog, zonde van de BN'ers en zonde dat Art het dan gaat presenteren. Wie is de Mol moet weer mysterieus worden, dat kan beter met een oudere presentator. Nu wordt het meer zo'n 13 in een dozijnprogramma.
1e seizoen wat ik keek was met hemquote:Op woensdag 20 juli 2011 13:38 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Karel van de Graaf is een held!
[ afbeelding ]
Anne Marie Jung die heb ik op twitterquote:Op maandag 8 augustus 2011 20:55 schreef Clauw het volgende:
Anne-Marie & WilliamNu al leuk
Anne-Marie speelde in de musical Petticoat en gaat straks mee op tour met André van Duin.
IJsland.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:01 schreef Catwoman1986 het volgende:
Hier de eerste 'beelden' te zien: http://www.avro.nl/Pages/player.aspx?maid=tcm:8-257550
Je ziet enkel een cameraman en een natuuromgeving dus we kunnen er slechts mee speculeren welk land het is
Ah zoiets dacht ik al, het zag er in ieder geval vrij frisjes uitquote:Op dinsdag 20 september 2011 21:59 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
IJsland.
En inderdaad, Karel van de Graaf is een baas en moet terugkomen.
Ik denk dat ik dat moet hebbentwitter:MolNieuws twitterde op zondag 25-09-2011 om 18:24:58TADAA! Het #WIDM Bordspel! http://t.co/VaqVAlAK Zo kan je ook zonder BN'er te worden meedoen aan Wie is de mol.. Fijn he? :-) #Wieisdemol reageer retweet
Mooie twitfunctie op fok!quote:Op zondag 25 september 2011 18:28 schreef DaMart het volgende:
Ik denk dat ik dat moet hebbentwitter:MolNieuws twitterde op zondag 25-09-2011 om 18:24:58TADAA! Het #WIDM Bordspel! http://t.co/VaqVAlAK Zo kan je ook zonder BN'er te worden meedoen aan Wie is de mol.. Fijn he? :-) #Wieisdemol reageer retweet
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |