Maar goed: [POLCafe#1828] Waar het brandend schaap over de dam isquote:Op zondag 17 juli 2011 16:09 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat is jammer.
Dan is er dus gewoon sprake van afkeuring van jouw reactie, waarin ik zoals gebruikelijk wanneer het gaat om oproepen tot geweld, heel consequent ben.
Hey, dat heb ik dan gemist. Ik zal hem daar direct op aanspreken.quote:Op zondag 17 juli 2011 16:10 schreef Gulo het volgende:
[..]
Maar goed: [POLCafe#1828] Waar het brandend schaap over de dam is
In nota bene de post direct boven je wordt gepleit voor een nekschot. Je reageert hier niet verontwaardigd op.
quote:Op zondag 17 juli 2011 16:11 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hey, dat heb ik dan gemist. Ik zal hem daar direct op aanspreken.
Omdat de Stones ook niet bij iedere gelegenheid roepen dat Westerse overheden meer moeten betalen aan Afrika.quote:Op zondag 17 juli 2011 09:18 schreef Huppelmuts het volgende:
The Stones zitten al sinds de jaren 70 in NL maar daar hoor je niemand over.
ik betaal er wel voor en de premie gaat ook ieder jaar omhoog. Het onderhoud laat men echter achterwege want men (de waterschappen) heeft het te druk met kastelen en kunst..quote:
De Stones presenteren zichzelf ook niet als wereldverbeteraars.quote:Op zondag 17 juli 2011 09:18 schreef Huppelmuts het volgende:
The Stones zitten al sinds de jaren 70 in NL maar daar hoor je niemand over.
Ze willen niet, lees maar:quote:Op zondag 17 juli 2011 15:13 schreef DonJames het volgende:
Ze willen wel, maar zo weinig mogelijk binnen de grenzen van de wet. Is heel wat anders dan "gewoon geen belasting betalen".
Het is algemeen bekend dat Grieken geen of te weinig belasting betalen.quote:Dat zeg je nou wel zo makkelijk, maar ik mis de onderbouwing in de redenatie. Is de schuldencrisis in Griekenland ontstaan door een gunstig fiscaal klimaat voor de rijken? Nee dus. Het zou jou (en de schrijver van dat stuk) toch al te denken moeten geven dat de Stones en Bono niet in Athene zitten, maar in Amsterdam..
Ik heb op geen van beide partijen gestemd maar dit zijn juist de partijen die pleiten voor een aanpassing v/d HRA waardoor de hoge inkomens en hierbij hoofdzakelijk de mensen met een hoge hypotheek (waaronder zij zelf dus!!!) er minder voordeel aan hebben. Wat is daar hypocriet aan?quote:Op zondag 17 juli 2011 08:34 schreef thumbnail het volgende:
Daar heeft links wel meer last van.
Denk maar aan de mega hypotheken van Wouter Bos en Femke Halsema.
Er zelf volop gebruik van maken terwijl je zegt dat het schandalig is.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:03 schreef KreKkeR het volgende:
Ik heb op geen van beide partijen gestemd maar dit zijn juist de partijen die pleiten voor een aanpassing v/d HRA waardoor de hoge inkomens er minder voordeel aan hebben. Wat is daar hypocriet aan?
Ze weten dat die er toch niet gaat komen voor hun.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:03 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik heb op geen van beide partijen gestemd maar dit zijn juist de partijen die pleiten voor een aanpassing v/d HRA waardoor de hoge inkomens en hierbij hoofdzakelijk de mensen met een hoge hypotheek er minder voordeel aan hebben. Wat is daar hypocriet aan?
Daarom willen juist het systeem aanpassen ten nadele van henzelf slimpiequote:Op maandag 18 juli 2011 12:04 schreef thumbnail het volgende:
[..]
Er zelf volop gebruik van maken terwijl je zegt dat het schandalig is.
Oftewel, links lullen en rechts vullen.
Wim Kok had die niet wat over bestuurders en hun salarissen geroepen en stemde na zijn vertrek uit de politiek voor een salarisverhoging van de raad van bestuur waar hij inzat?quote:Op maandag 18 juli 2011 12:10 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Daarom willen juist het systeem aanpassen ten nadele van henzelf slimpie
Waarom zouden ze niet groot mogen wonen????
Links lullen rechts vullen zou opgaan wanneer ze schreeuwden dat het schandalig is maar het ondertussen ook niet wilden veranderen.
Moeten ze dan zoveel hypotheek op hun huis nemen?quote:Op maandag 18 juli 2011 12:10 schreef KreKkeR het volgende:
Daarom willen juist het systeem aanpassen ten nadele van henzelf slimpie
Waarom zouden ze niet groot mogen wonen????
Links lullen rechts vullen zou opgaan wanneer ze schreeuwden dat het schandalig is maar het ondertussen ook niet wilden veranderen.
Inderdaad en wat dacht je van Lodewijk de Waal?quote:Op maandag 18 juli 2011 12:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Wim Kok had die niet wat over bestuurders en hun salarissen geroepen en stemde na zijn vertrek uit de politiek voor een salarisverhoging van de raad van bestuur waar hij inzat?
En de stinkmercedes van Halsema die vlak voor de verkiezingen werd ingeruild voor een Prius, en na de verkiezingen was de stinkmercedes er weer..quote:Op maandag 18 juli 2011 12:20 schreef thumbnail het volgende:
[..]
Inderdaad en wat dacht je van Lodewijk de Waal?
deed ze dat? dat is dan wel verrekte hypocrietquote:Op maandag 18 juli 2011 12:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En de stinkmercedes van Halsema die vlak voor de verkiezingen werd ingeruild voor een Prius, en na de verkiezingen was de stinkmercedes er weer..
Dat gelul weer. Die mercedes was niet van haar maar van haar vriend, en is hoogstwaarschijnlijk milieuvriendelijker dan een nieuwe auto.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En de stinkmercedes van Halsema die vlak voor de verkiezingen werd ingeruild voor een Prius, en na de verkiezingen was de stinkmercedes er weer..
Het ging mij niet om hoe goed of slecht links wel/niet is. Het ging mij om het onzinnige voorbeeld van user Thumbnail.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:13 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wim Kok had die niet wat over bestuurders en hun salarissen geroepen en stemde na zijn vertrek uit de politiek voor een salarisverhoging van de raad van bestuur waar hij inzat?
Nou het is nogal hypocriet natuurlijk.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat gelul weer. Die mercedes was niet van haar maar van haar vriend, en is hoogstwaarschijnlijk milieuvriendelijker dan een nieuwe auto.
Oh hij is van mijn vriend. Maar ik rij erin hoor en die kut-Prius doen we alleen voor de show tijdens de verkiezingen.quote:Femke Halsema bevestigt in De Telegraaf via haar woordvoerster dat het merk Mercedes is teruggekeerd in huis, maar ze benadrukt dat de bolide eigendom is van haar vriend. Ze beschouwt de auto als een niet-politiek onderwerp. Ze laat weten dat ze iedere dag met de trein van haar woonplaats Amsterdam naar haar werk in Den Haag reist. De Toyota Prius was alleen ingezet tijdens de verkiezingscampagne, volgens de fractie van GroenLinks louter uit 'veiligheidsoverwegingen' omdat het de fractievoorzitter was afgeraden met het openbaar vervoer te reizen.
Waarschijnlijk hadden ze dat nodig om de woning te kunnen aanschaffen/verbouwen ja.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:19 schreef thumbnail het volgende:
[..]
Moeten ze dan zoveel hypotheek op hun huis nemen?
Pure onzin.quote:Zolang zij dat doen krijgen ze meer HRA wat de minder bedeelden ook moeten meebetalen en dan komt het wat ongeloofwaardig over als je zegt dat je het nou net voor die groep wilt opnemen.
U2 heeft dus medestanders genoeg.
quote:Op maandag 18 juli 2011 12:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat gelul weer. Die mercedes was niet van haar maar van haar vriend, en is hoogstwaarschijnlijk milieuvriendelijker dan een nieuwe auto.
Ja? Dat heb je soms, dat mensen een relatie hebben met iemand die een auto heeft.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:42 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nou het is nogal hypocriet natuurlijk.
Vooral dit stukje:
[..]
Oh hij is van mijn vriend.
Ja, want normaal reist ze met het OV, maar op campagne werd haar geadviseerd met de auto te gaan. Het zal wel iets te maken met schuimbekkende PVV-ers die haar dan in de trein kopstoten gaan uitdelen of zo.quote:Maar ik rij erin hoor en die kut-Prius doen we alleen voor de show tijdens de verkiezingen.
Een tweeliter, dat is geen bolide hoor. Ook geen benzineslurper, vergeet niet dat in 30 auto's nauwelijks zuiniger zijn geworden, dankzij andere politieke stromingen. Dat is iets van de laatse paar jaar. En hij rijdt nog op LPG ook, dus dan is de uitstoot aan fijn stof e.d. extreem laag. Bovendien is het bouwen van een nieuwe auto nou ook niet bepaald milieuvriendelijk en geschikt om veel kilometers te maken is hij ook niet.quote:Verder zijn nieuwe auto's een stuk schoner en minder vervuilend als oude. Niet alleen vanwege de toegenomen zuinigheid vd motor maar ook vanwege filters ed
http://www.autoblog.nl/ar(...)e-in-verkiezingstijd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |