Je vrees is gegrond. Je bent dan wel geen man maar : http://nl.wikipedia.org/wiki/Oedipuscomplexquote:Op woensdag 13 juli 2011 08:59 schreef bontjetele2 het volgende:
en ben bang dat dit een afwijking is.
Zoek hulp bij de huisarts als je het echt dwars zit.quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:02 schreef bontjetele2 het volgende:
Ik snap dat dit heel raar overkomt, en daarom wil ik er ook iets aan doen. Ik heb namelijk niet het idee dat het normaal is.
Natuurlijk is iedereen vrij te fantaseren over wat ie wil. Maar ik voel me er zelf gewoon niet goed bij en schaam me.
Lijkt me niet normaal nee, Oedipus complex, wat Opa zegt.quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:02 schreef bontjetele2 het volgende:
Ik snap dat dit heel raar overkomt, en daarom wil ik er ook iets aan doen. Ik heb namelijk niet het idee dat het normaal is.
Natuurlijk is iedereen vrij te fantaseren over wat ie wil. Maar ik voel me er zelf gewoon niet goed bij en schaam me.
Maar je bent toch niet verliefd op je moeder?quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:08 schreef bontjetele2 het volgende:
Bij mijn weten hetero. Ben altijd alleen verliefd geworden op mannen en nooit op vrouwen. Ik fantaseer verder ook nooit over vrouwen.
Dit ja. Je psyche linkt seks met geborgenheid, liefde en aandacht. Iets wat je blijkbaar gemist hebt (of nog steeds mist) van je moeder en waar je naar verlangt.quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:11 schreef Loontjah het volgende:
Is denk ik toch een stukje geborgenheid wat je dan voelt. Misschien een zieke gedachte maar als het bij een fantasie blijft en voor jou een prettig gevoel geeft, zou ik mij er niet zo druk om maken.
Dat heb ik ook altijd gehouden, hoewel dat nu onterecht is. Maar ik fantaseer niet over mijn moeder.quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:11 schreef bontjetele2 het volgende:
Ben absoluut niet verliefd op mijn moeder. Sterker nog; in het dagelijks leven kunnen we nauwelijks overweg. In mijn vroege jeugd zag ik haar al als een soort vijand en dit is altijd gebleven.
Of je hebt gewoon een kronkel in je hoofd. (maar het is natuurlijk veel makkelijker om het af te schuiven)quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:18 schreef bontjetele2 het volgende:
Ik heb er zelfs over gedacht dat ik vroeger misschien wel misbruikt ben door mijn moeder, en dat verdrongen heb.
Wacht, je bent een meisje of een jongen?quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:11 schreef bontjetele2 het volgende:
Ben absoluut niet verliefd op mijn moeder. Sterker nog; in het dagelijks leven kunnen we nauwelijks overweg. In mijn vroege jeugd zag ik haar al als een soort vijand en dit is altijd gebleven.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:37 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wacht, je bent een meisje of een jongen?
quote:
Aha, dus er zit een patroon in, van jongs af aan al. Nou ja, dan nu het lastige gedeelte maar kun je niet proberen uit te leggen wat jij voelt als je dan klaarkomt? Is dat echt het laten gaan van frustratie naar je moeder, waarbij je dan boosheid over haar gedrag uit? Of komt het dan toch eerder in de buurt van het acceptatie-verhaal?quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:32 schreef bontjetele2 het volgende:
[..]
heb ik ook aan zitten denken ja. zoiets zou het inderdaad ook kunnen zijn, herinner me namelijk van mijn vroegste seksuele fantasieën, echt nog in mijn kindertijd, ik ook wel eens over mensen fantaseerde waar ik een hekel aan had, of bang voor was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |