FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #133 Waar we serieus zullen posten.
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 00:53
2utrudi.png

"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!!!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grofgezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
• Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
• Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op “dual factor training” of “fitness fatigue model”.
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

quote:
MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet. :P

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

• (Complexe) Koolhydraten.
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je oa uit brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
• Eiwitten.
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
• Vetten.
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je casseine (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het eea. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bijvoorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Zeer uitgebreide info hierover:
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schematje samengesteld:
http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc
SPOILER: Steroiden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.

Hier op GoT is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Handige en informatieve linkjes
Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum:
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :)
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ:
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina:
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif:
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels:
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info:
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd:
http://www.t-nation.com
SPOILER: Tot Slot
Zoals je ziet is er een overload aan informatie omtrent fitness en bodybuilding te vinden. Deze info is vaak ook tegenstrijdig, site A zegt X, terwijl site B over hetzelfde onderwerp weer Y zegt.

Het is zaak door middel van praktijkervaring erachter te komen wat voor jou van belang is. Dat kost tijd, maar trainen zoals jou lichaam het nodig heeft, is zoveel malen beter dan steeds maar weer klakkeloos alles wat je op de sites/ in de bladen leest over te nemen.

Combineer dus al die info en praktijkervaring tot het jouw ding is! :P

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby and grow like a weed!
SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool?
Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet.
Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen?
Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2010
#1 Jay Cutler
img_12161285450456.jpg
img_12311285450457.jpg

#2 Phil Health

img_10631285407970.jpg

#3 Branch Warren

img_05341285407925.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

vo97bs.jpg
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd.*

Link naar OP.

* Als probeersel is de OP nu netjes onderverdeeld in spoilers door Yuri_Boyka, we zien wel hoe het gaat. Oude OP kan desgewenst terug worden gehaald uit eerdere delen van de reeks.
Martin1234woensdag 13 juli 2011 @ 01:06
First. :P
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 01:11
quote:
9s.gif Op woensdag 13 juli 2011 00:02 schreef krioro het volgende:

:|W. Powercleans zijn onderdeel van Rippetoe's methode. En dat is een powerliftoefening. Daar hadden we het namelijk over.
Ik had het over de grote 3 en dan kom jij ineens aanzetten met powercleans. Verder zijn powercleans geen powerliftoefening. Het is geeneens een onderdeel in de wedstrijden. :') :') :') Dus hoe kan het in hemelsnaam een powerliftoefening zijn? Cleans zijn een onderdeel van het gewichtheffen, namelijk van de clean and press.

quote:
Leuk dat je 'nee, jij' blijft zeggen, maar je haalt mijn beweringen nog steeds niet onderuit met argumenten en blijft mij woorden in de mond leggen. Er zijn meer methoden die zich voornamelijk richten op compounds. En het enige wat ik aankaart is dat geen enkele per se de beste is.
Toch blijven Rippetoe en Stronglifts de simpelste, die voor iedere beginner perfect zijn.


quote:
Ik heb in de 11 jaar dat ik train met wel meer dan één schema gewerkt hoor. :').
Gefeliciteerd.


quote:
:'). Exact deze stats had ik ook na 3,5 jaar trainen. En nee, ik ben daarna niet 7,5 jaar op een plateau blijven hangen. Je weet ook niets van mijn doelen af. Op de momenten dat ik zwaarder wil worden doe ik dat wel hoor, don't worry.
Wederom gefeliciteerd.


quote:
Helemaal niets. Dat het naar jouw mening het beste beginnersschema is heb ik dan ook nooit als onjuist ter discussie gesteld. Die opmerking was niet specifiek op jou gericht. :D.

Verder begon deze non-discussie met mijn reactie op jouw ontzettend domme post:
Nee, de discussie begon omdat jij zei dat Rippetoe en Stronglifts powerlift schema's zijn. Dat is onzin. Je kent de feiten niet, feiten die je gewoon opzoeken kunt in een ouder topic, hoe kan ik dan ooit een fatsoenlijke discussie met je aangaan?


quote:
En eindigt met nog steeds dezelfde reactie van mij, aangezien Rippetoe een powerlifter was en zijn methode daarop gebaseerd en gericht is:
Zijn methode is gericht op mensen die fatsoenlijk willen trainen, zeker niet specifiek powerlifters.

quote:
Tevens heb ik eigenlijk al te veel tijd besteed aan het reageren op een shitload uit de lucht gegrepen aannames van je, dus raad ik je aan een cursus begrijpend lezen te volgen. Succes met het zand in je vagina ook trouwens, keep it clean sis!
Whehe, precies mijn gedachten. Gelukkig heb ik in één van de quotes een voorbeeldje gegeven, zodat mijn punt iets sterker is.

Ik ga overigens niet meer reageren als je nog meer te melden hebt, teveel moeite.


quote:
He has coached numerous national level competitors, and many thousands of people interested in improving their health and strength.
Hier overigens nog een mooie quote uit je eigen link die ik maar even moest lezen. Rippetoe coacht dus ook mensen die hun gezondheid en kracht willen verbeteren. Echte powerlifters. :')

[ Bericht 2% gewijzigd door bascross op 13-07-2011 01:19:03 ]
Drommeldariswoensdag 13 juli 2011 @ 01:16
"serieus"
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 01:17
edit
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 01:18
edit.
BaBy-Gwoensdag 13 juli 2011 @ 01:49
Je wilt er toch niet echt uitzien zoals op die foto's hé? :')
Luchtkokerwoensdag 13 juli 2011 @ 01:59
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 01:06 schreef Martin1234 het volgende:
First. :P
De TT werd met de fipo al verworpen. :')
Martin1234woensdag 13 juli 2011 @ 02:12
quote:
2s.gif Op woensdag 13 juli 2011 01:59 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

De TT werd met de fipo al verworpen. :')
First reaction dan!
kriorowoensdag 13 juli 2011 @ 03:11
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 01:11 schreef bascross het volgende:

[..]

Ik had het over de grote 3 en dan kom jij ineens aanzetten met powercleans. Verder zijn powercleans geen powerliftoefening. Het is geeneens een onderdeel in de wedstrijden. :') :') :') Dus hoe kan het in hemelsnaam een powerliftoefening zijn? Cleans zijn een onderdeel van het gewichtheffen, namelijk van de clean and press.
Het gaat over Rippetoe en dan begrijp je niet waarom ik power cleans noem? :'). En OK, klopt, heeft in essentie meer te maken met gewichtheffen (wat natuurlijk vrij sterk verwant is aan powerlifting), desalniettemin was mijn punt daarbij dat het meer op kracht is gericht dan op spiergroei. Dat het geen onderdeel is van de wedstrijden is overigens geen argument natuurlijk. :'). Bankdrukken is ook geen onderdeel van bodybuildingwedstrijden hm. En power cleans al helemaal niet. _O-.

quote:
[..]

Hier overigens nog een mooie quote uit je eigen link die ik maar even moest lezen. Rippetoe coacht dus ook mensen die hun gezondheid en kracht willen verbeteren. Echte powerlifters. :')

[..]

Zijn methode is gericht op mensen die fatsoenlijk willen trainen, zeker niet specifiek powerlifters.
Dat stukje heb ik gelezen hoor, dat haalt mijn beweringen nog steeds niet onderuit. "Fatsoenlijk trainen" :'). Raad je het ook aan voor synchroonzwemsters die fatsoenlijk willen trainen? :'). Het is inderdaad gericht op kracht, wat ik dus steeds probeer duidelijk te maken. En dus niet op bodybuilding. 14.gif.

quote:
[..]

Toch blijven Rippetoe en Stronglifts de simpelste, die voor iedere beginner perfect zijn.
Nee.

quote:
[..]

Whehe, precies mijn gedachten. Gelukkig heb ik in één van de quotes een voorbeeldje gegeven, zodat mijn punt iets sterker is.
Dan zijn jouw gedachten nogal raar, aangezien ik geen aannames over jou maak en geen falende pogingen deed om je persoonlijk aan te vallen. :'). En je punt is totaal niet sterk(er) nu.

quote:
[..]

Nee, de discussie begon omdat jij zei dat Rippetoe en Stronglifts powerlift schema's zijn. Dat is onzin. Je kent de feiten niet, feiten die je gewoon opzoeken kunt in een ouder topic, hoe kan ik dan ooit een fatsoenlijke discussie met je aangaan?
Ja, nee, nee, jawel, niet, omdat jij (zelfs je eigen tekst :')) niet kan lezen en discussiëren blijkbaar.

quote:
Ik ga overigens niet meer reageren als je nog meer te melden hebt, teveel moeite.
Met jouw vermogens is dat wel teveel moeite ja. :'). Als je echt denkt dat Rippetoe niets met powerlifting te maken heeft heb ik medelijden met je. Maar ik het lijkt meer alsof je gewoon je eigen domme opmerking krampachtig poogt te verbloemen. En dan mij met willekeurige verzonnen insinuaties etc. onderuit probeert te halen. :')!

quote:
[..]

Gefeliciteerd.

[..]

Wederom gefeliciteerd.
Dank je. :s).

quote:
7s.gif Op maandag 11 juli 2011 20:17 schreef krioro het volgende:
[..]

:').
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 07:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2011 15:11 schreef Zyzz het volgende:

[..]

Tnx brah. Gisterenavond sprak zo'n jongen mij aan lol en vroeg hoe ik zo shredded ben worden. [ afbeelding ]

Ik zei: drink wodka mattie word je sterk :') troll niet gelukt :(

Ja ken de 'Zyzz-moves' beetje. [ afbeelding ]
En natuurlijk ook schuren etc met die chimi's
Als "gasten" vragen hoe ze ook zo gespierd kunnen worden (En die vraag wordt veel gesteld) vertel ik standaard een bullshit Story.
Mijn favoriet is dat ik al hardlopend langs het meer met een buigveer.. en die dan buig.
"Gaan ze dan ook proberuuuh" Als ze vragen hoelang ik al train, zeg ik altijd een absurd korte tijd, 3 weken, 2 maanden...
Pindakaas verhaal of olijfolie uit de diepvries happen ze ook als als zoete koek, Alsof het HGH is,.. domme koeien!

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2011 07:52:27 ]
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 08:47
In feite heeft krioro gewoon gelijk, Rippetoe SS is geen strict bodybuildingsschema. En er is geen beste methode.

Maar dat wil niet zeggen dat je mensen die geïnteresseerd zijn in snel groeien en sterker worden (ookal is het puur voor de aesthetics op het strand) niet op zo'n schema zou moeten zetten. Rippetoe SS is heel direct, plenty of info en zeker in het begin pak je er harde noobgains mee, goed voor de motivatie om door te gaan en serieus te blijven. Je maakt jezelf bekend met bench, squat, deadlift, chins, progressie in je gewichten, goed en veel eten, alles. Het is dan wel het Bodybuilding-topic en Rippetoe is geen Bodybuilding-schema, maar voor die nieuw geinteresseerden is het vrijwel de beste start die ze kunnen maken. Daarom vind ik ook dat het zeker een plekje verdient in de OP. Hetzelfde geldt voor StrongLifts 5x5, imo is dat Rippetoe SS met meer volume, maar goed. Verder kunnen veelvoorkomende vragen en discussies (in dit topic, maar ook elders op FOK!) over machines vs free weights, kwark, whey, etc voorkomen worden door de OP aan te vullen met meer info hierover.
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 11:55
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 08:47 schreef Panzermaus het volgende:
In feite heeft krioro gewoon gelijk, Rippetoe SS is geen strict bodybuildingsschema. En er is geen beste methode.

Is nooit beweerd door mij. Dat tweede wel, maar alleen in een andere context. Namelijk voor beginners de beste methode. Een methode is heel wat anders dan een schema.

Hij heeft dus niet gelijk en gezien zijn matige stats na 10 jaar training neem ik hem sowieso niet serieus. w/
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:01
quote:
2s.gif Op woensdag 13 juli 2011 03:11 schreef krioro het volgende:

Het gaat over Rippetoe en dan begrijp je niet waarom ik power cleans noem? :'). En OK, klopt, heeft in essentie meer te maken met gewichtheffen (wat natuurlijk vrij sterk verwant is aan powerlifting), desalniettemin was mijn punt daarbij dat het meer op kracht is gericht dan op spiergroei. Dat het geen onderdeel is van de wedstrijden is overigens geen argument natuurlijk. :'). Bankdrukken is ook geen onderdeel van bodybuildingwedstrijden hm. En power cleans al helemaal niet. _O-.
Ik kan het toch niet laten om even te reageren, maar alleen op je eerste stukje. Hier sla je namelijk alweer genoeg onzin uit om op te reageren.

Gewichtheffen heeft verder vrij weinig te maken met powerliften. Het is geen toeval dat je kerels van 60kg superzware gewichten ziet heffen. Het is vooral techniek, terwijl powerliften veel meer op kracht gericht is. Je ziet ook niet veel powerlifters van 60kg.

Dat is wel een argument in deze discussie, want jij zei dat rippetoe en stronglifts een powerliftschema is. Nog steeds onzin.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 12:01
Fanta haal je PM inbox eens leeg. :P
setowoensdag 13 juli 2011 @ 12:02
Vorige keer mijn schouder geblesseerd ofzo, pijn schoot er net goed in tijdens het trainen. Kon toen verder niks doen, zelfs de stang vasthouden bij squatten deed al pijn.

Heb maar wat chinups gedaan en toen vertrokken ;(
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:04
Overigens zijn op dutchbodybuilding bijna alle mensen in de powerliftsectie buffer dan de ''bodybuilders''. Uitgezonderd de kuurders dan.

De powerlifters houden zich wekelijks bezig met zware compounds, terwijl de ''bodybuilders'' 3 verschillende curls staan te doen. Dat zegt voor mij genoeg.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 12:07
De 3x full body workout = win voor mij :P.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 12:07
Wat versta je onder buff? Aesthetics > buffness.
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 12:11
2500gram 39,95
http://www.xxlnutrition.nl/whey-delicious-summer-deal/xxl-nutrition
Nice!!

Nog beter:
http://www.bulkpowders.co.uk
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 12:13
Bij De Tuinen heb je 2 x 1 kg pot Whey (conc/iso) voor 40 EUR nu ook.
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:15
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:07 schreef 16meter het volgende:
Wat versta je onder buff? Aesthetics > buffness.
Onder buff versta ik bijvoorbeeld G-Men en ItaStaLLion67. Zoek ze maar op.
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 12:16
quote:
kreeg de mail ook net binnen :D

Op die 2de link wou ik ook eens wat gaan kopen, maar heb weinig zin om met een emmer van 5 kilo poeder te zitte wat mssn niet te vrete is :P
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:18
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 08:47 schreef Panzermaus het volgende:
In feite heeft krioro gewoon gelijk, Rippetoe SS is geen strict bodybuildingsschema. En er is geen beste methode.

Maar dat wil niet zeggen dat je mensen die geïnteresseerd zijn in snel groeien en sterker worden (ookal is het puur voor de aesthetics op het strand) niet op zo'n schema zou moeten zetten. Rippetoe SS is heel direct, plenty of info en zeker in het begin pak je er harde noobgains mee, goed voor de motivatie om door te gaan en serieus te blijven. Je maakt jezelf bekend met bench, squat, deadlift, chins, progressie in je gewichten, goed en veel eten, alles. Het is dan wel het Bodybuilding-topic en Rippetoe is geen Bodybuilding-schema, maar voor die nieuw geinteresseerden is het vrijwel de beste start die ze kunnen maken. Daarom vind ik ook dat het zeker een plekje verdient in de OP. Hetzelfde geldt voor StrongLifts 5x5, imo is dat Rippetoe SS met meer volume, maar goed. Verder kunnen veelvoorkomende vragen en discussies (in dit topic, maar ook elders op FOK!) over machines vs free weights, kwark, whey, etc voorkomen worden door de OP aan te vullen met meer info hierover.
Dit begrijp ik niet helemaal. Ik zeg namelijk precies hetzelfde, dus hoe kan ''Krioro'' in feite gelijk hebben?
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 12:20
Waarom prefereren jullie (allemaal) de whey delicious over de whey isolaat?
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 12:21
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:20 schreef Geo3kant het volgende:
Waarom prefereren jullie (allemaal) de whey delicious over de whey isolaat?
Heb liever de whey isolaat, en als ik die wil afremmen mix ik het met melk. :) Maar in PWO shake mix ik het met glucose of een suikerhoudend drankje.
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:21
quote:
2s.gif Op woensdag 13 juli 2011 03:11 schreef krioro het volgende:
Met jouw vermogens is dat wel teveel moeite ja. :'). Als je echt denkt dat Rippetoe niets met powerlifting te maken heeft heb ik medelijden met je. Maar ik het lijkt meer alsof je gewoon je eigen domme opmerking krampachtig poogt te verbloemen. En dan mij met willekeurige verzonnen insinuaties etc. onderuit probeert te halen. :')!
Deze moet ik er ook nog even uithalen, omdat je, wederom, onzin uitslaat. Ik heb nergens beweerd dat Rippetoe niets met powerliften te maken heeft.
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 12:22
heeft er iemand een samenvatting, heeft bascross gelijk of krioro? :')

Of allebei een beetje? :')

Of is het kniesoren? :')
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:23
quote:
6s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:22 schreef Stereotomy het volgende:
heeft er iemand een samenvatting, heeft bascross gelijk of krioro? :')

Of allebei een beetje? :')

Of is het kniesoren? :')
Ik heb gelijk en iedereen die iets meer gelezen heeft dan die fitnessblaadjes, waar Krioro waarschijnlijk zijn kennis uithaalt, zal dat bevestigen.
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 12:23
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:23 schreef bascross het volgende:

[..]

Ik heb gelijk en iedereen die iets meer gelezen heeft dan die fitnessblaadjes, waar Krioro waarschijnlijk zijn kennis uithaalt, zal dat bevestigen.
:D :*
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 12:27
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:16 schreef ukga het volgende:

[..]

kreeg de mail ook net binnen :D

Op die 2de link wou ik ook eens wat gaan kopen, maar heb weinig zin om met een emmer van 5 kilo poeder te zitte wat mssn niet te vrete is :P
Idd. Appel sample gehad was best lekker maar beetje zurig.
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 12:28
Ik bedoel helemaal niet dat krioro gelijk heeft. Op mij komt hij juist over alsof hij blijft hangen op 'rippetoe is powerlifting geen bb dus niet optimaal voor bb gr' en 'er is geen beste schema gr'. Daar heeft hij gelijk in. Maar voor nieuw geinteresseerden is Rippetoe perfect, net zoals jij zegt dus. De mensen die mij irl vragen hoe ik in hemelsnaam zo veranderd ben vertel ik twee dingen: zwaar trainen met lage reps, en goed en veel eten. En rust natuurlijk, maar dat spreekt voor zich.
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 12:29
Hoeveel reps zit je? 6-8 zo ongeveer?
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 12:30
Dan vraag ik het maar voor de tweede keer, als jullie bijna allemaal zegen dat rippetoe goed is voor beginners (of beginners schema is).. wat vinden jullie dan een schema voor gevorderden?
Kan iemand zo'n schema eens posten, of komen dan die 20 curls er opeens bij die nu 'vervloekt' worden? :P
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:30
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:28 schreef Panzermaus het volgende:
Ik bedoel helemaal niet dat krioro gelijk heeft. Op mij komt hij juist over alsof hij blijft hangen op 'rippetoe is powerlifting geen bb gr' en 'er is geen beste schema gr'. Daar heeft hij gelijk in. Maar voor nieuw geinteresseerden is Rippetoe perfect, net zoals jij zegt dus. De mensen die mij irl vragen hoe ik in hemelsnaam zo veranderd ben vertel ik twee dingen: zwaar trainen met lage reps, en goed en veel eten. En rust natuurlijk, maar dat spreekt voor zich.
Hij heeft daarin gelijk, omdat het nooit in deze discussie relevant is geweest. Rippetoe is geen bodybuildingschema, heb ik ook nooit beweerd. Ik heb alleen beweerd dat voor beginners en waarschijnlijk alle mensen die dit topic lezen de methode rippetoe/stronglifts veel beter is. Hier zitten namelijk bijna geen mensen die kuren en iedere training tot failure willen/kunnen gaan. Als je kuurt is dat prima, want je herstelt toch sneller, maar als naturel vind ik het overrated.
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:32
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:30 schreef Geo3kant het volgende:
Dan vraag ik het maar voor de tweede keer, als jullie bijna allemaal zegen dat rippetoe goed is voor beginners (of beginners schema is).. wat vinden jullie dan een schema voor gevorderden?
Kan iemand zo'n schema eens posten, of komen dan die 20 curls er opeens bij die nu 'vervloekt' worden? :P
http://stronglifts.com/

En dan bij het kopje ''Popular Training Programs''. Daarnaast benadruk ik nogmaals dat het om de methode gaat. Rippetoe en Stronglifts zijn ook niet exact dezelfde schema's. Voor gevorderden, die niet kuren, moeten compounds alsnog de basis voor je training zijn. En als jij al een jaar of 3 traint weet je vast wel welke oefeningen je fijn vindt en de sets/reps die je daarbij gebruikt.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 12:34
Wat ik in ieder geval weet is dat Rippetoe voor mij in korte tijd heeft geleid tot flinke noobgains. Bovendien is het een simpel, je leert de basistechnieken onder de knie te krijgen en je kan eventueel nog uitbreiden met chins, dips en extra buik als je dat wil. Voor mij ideaal. :)
bascrosswoensdag 13 juli 2011 @ 12:35
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:34 schreef BigSmurf het volgende:
Wat ik in ieder geval weet is dat Rippetoe voor mij in korte tijd heeft geleid tot flinke noobgains. Bovendien is het een simpel, je leert de basistechnieken onder de knie te krijgen en je kan eventueel nog uitbreiden met chins, dips en extra buik als je dat wil. Voor mij ideaal. :)
Het is alleen voor powerlifters geschikt.

SPOILER
goed bezig, dat is het punt dat ik hier al 2/3 topics probeer te maken, maar Krioro hangt een beetje vast in zijn bodybuildmethodes.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 12:39
Tsja, z'n bewering dat er geen perfecte methode is klopt ook wel, maar voor beginners is het wel één van de, zo niet beste methode om mee te beginnen volgens mij. Ik blijf het in ieder geval nog een tijdje doen. :)
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 12:40
Ja. Ik weet niet hoe dit topic vroegerrr was, maar ik krijg de indruk dat het serieuzer was en met mensen die al langer trainen. So what. Ik kom al sinds 2009 op de foks, en zit liever hier met een groepje gelijkgestemden dan op een apart account op DBB.com. Ik kan begrijpen dat die oldbies zich ergeren aan al die beginners met hun vragen en onwetendheid, maar wat wij proberen is precies hetzelfde als jullie. Fitnessen doe ik niet aan, BB klinkt te macho. Maar daar komt het wel op neer.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 12:41
Krachttraining vind ik mooie benaming :).
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 12:45
Ik ben meer bezig met eten dan met trainen, vind krachttraining niet geschikt als benaming voor de... levensstijl. Maar bodybuilding klinkt meteen alsof je een shredded roidmonster bent en wedstrijden draait. :')
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 12:52
Ik zeg altijd krachttraining (of fitness) .. waarom zou dat geen goede benaming zijn? Je zegt toch ook dat je aan cardio doet als je wilt afvallen met die levensstijl?

quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:40 schreef Panzermaus het volgende:
Ja. Ik weet niet hoe dit topic vroegerrr was, maar ik krijg de indruk dat het serieuzer was en met mensen die al langer trainen. So what. Ik kom al sinds 2009 op de foks, en zit liever hier met een groepje gelijkgestemden dan op een apart account op DBB.com. Ik kan begrijpen dat die oldbies zich ergeren aan al die beginners met hun vragen en onwetendheid, maar wat wij proberen is precies hetzelfde als jullie. Fitnessen doe ik niet aan, BB klinkt te macho. Maar daar komt het wel op neer.
Ik dacht altijd dat Fok! echt alleen maar trollen was, na half jaar in KLB wist ik ook niet anders.. toen ik in sport/vbl kwam schrok ik dat er mensen serieus konden en wilden discussiëren :D
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 12:57
BeamofLightwoensdag 13 juli 2011 @ 13:12
He Smurf,

Kun jij mij eens uitleggen hoe ik, als werkend iemand (+- 50 uur in de week) en waarbij de sportschool niet op zondag open is, buiten de drukke avondtijden moet sporten? En je opmerking: prioriteiten stellen is dan dus nvt, want kan mijn baas niet wekelijks vragen of ik tussen de middag vrij kan nemen omdat het 's avonds zo druk is in de gym. Snap je dat?
Seamwoensdag 13 juli 2011 @ 13:16
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:12 schreef BeamofLight het volgende:
He Smurf,

Kun jij mij eens uitleggen hoe ik, als werkend iemand (+- 50 uur in de week) en waarbij de sportschool niet op zondag open is, buiten de drukke avondtijden moet sporten? En je opmerking: prioriteiten stellen is dan dus nvt, want kan mijn baas niet wekelijks vragen of ik tussen de middag vrij kan nemen omdat het 's avonds zo druk is in de gym. Snap je dat?
Het zit je wel erg dwars he :D
Seamwoensdag 13 juli 2011 @ 13:17
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:40 schreef Panzermaus het volgende:
Ja. Ik weet niet hoe dit topic vroegerrr was, maar ik krijg de indruk dat het serieuzer was en met mensen die al langer trainen. So what. Ik kom al sinds 2009 op de foks, en zit liever hier met een groepje gelijkgestemden dan op een apart account op DBB.com. Ik kan begrijpen dat die oldbies zich ergeren aan al die beginners met hun vragen en onwetendheid, maar wat wij proberen is precies hetzelfde als jullie. Fitnessen doe ik niet aan, BB klinkt te macho. Maar daar komt het wel op neer.
Hier kan ik me helemaal in vinden. Zolang we serieus doorgaan en niet iedereen totale onzin posten als Zyzz moet het wel lukken.
BeamofLightwoensdag 13 juli 2011 @ 13:20
quote:
7s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:16 schreef Seam het volgende:

[..]

Het zit je wel erg dwars he :D
Ja inderdaad. Kan er niet tegen als iemand zegt: tuurlijk kun je wel om 16.00 uur sporten door-de-week. Nee lul, dat kan niet. Ik niet. Ben geen student meer. Ben 30+ met werk (ken je dat werken?) en heb daarnaast nog een gezin. Verder gaat alles prima, dank je.
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:20 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Kan er niet tegen als iemand zegt: tuurlijk kun je wel om 16.00 uur sporten door-de-week. Nee lul, dat kan niet. Ik niet. Ben geen student meer. Ben 30+ met werk (ken je dat werken?) en heb daarnaast nog een gezin. Verder gaat alles prima, dank je.
Homegym maken?
ZuidGrenswoensdag 13 juli 2011 @ 13:22
Zo, over twee uurtjes lekker triceps en beentjes pakken.
ZuidGrenswoensdag 13 juli 2011 @ 13:23
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:12 schreef BeamofLight het volgende:
He Smurf,

Kun jij mij eens uitleggen hoe ik, als werkend iemand (+- 50 uur in de week) en waarbij de sportschool niet op zondag open is, buiten de drukke avondtijden moet sporten? En je opmerking: prioriteiten stellen is dan dus nvt, want kan mijn baas niet wekelijks vragen of ik tussen de middag vrij kan nemen omdat het 's avonds zo druk is in de gym. Snap je dat?
Herkenbaar dit. Nu heb ik vakantie, maar tijdens mijn stageperiode (+bijbaan en rijles) had ik ook vrijwel alleen maar op zaterdag tijd om te trainen. Heel frustrerend als je wel wil trainen maar het gewoon niet kan.
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:20 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Kan er niet tegen als iemand zegt: tuurlijk kun je wel om 16.00 uur sporten door-de-week. Nee lul, dat kan niet. Ik niet. Ben geen student meer. Ben 30+ met werk (ken je dat werken?) en heb daarnaast nog een gezin. Verder gaat alles prima, dank je.
Wat een bullshit man, je bent gewoon een luie flikker. Als je echt zou willen trainen had je daar wel ruimte voor gemaakt.
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 13:32
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:31 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

Wat een bullshit man, je bent gewoon een luie flikker. Als je echt zou willen trainen had je daar wel ruimte voor gemaakt.
Dan komt hij dadelijk bij Help mijn man heeft een hobby :P weer een gezin verwoest..
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 13:35
Homegym inderdaad. Je wil het of je wil het niet.
fathankwoensdag 13 juli 2011 @ 13:49
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:22 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Homegym maken?
Moet je wel de ruimte voor hebben..
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 13:54
Homegym of kleding voor de kids... hmmm... lastige...
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 14:05
5x85 kg deadlift vandaag, kan makkelijk zwaarder. Heb het idee dat deadlift met afstand mijn sterkste lift gaat worden. :)
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 14:05
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:12 schreef BeamofLight het volgende:
He Smurf,

Kun jij mij eens uitleggen hoe ik, als werkend iemand (+- 50 uur in de week) en waarbij de sportschool niet op zondag open is, buiten de drukke avondtijden moet sporten? En je opmerking: prioriteiten stellen is dan dus nvt, want kan mijn baas niet wekelijks vragen of ik tussen de middag vrij kan nemen omdat het 's avonds zo druk is in de gym. Snap je dat?
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:20 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Kan er niet tegen als iemand zegt: tuurlijk kun je wel om 16.00 uur sporten door-de-week. Nee lul, dat kan niet. Ik niet. Ben geen student meer. Ben 30+ met werk (ken je dat werken?) en heb daarnaast nog een gezin. Verder gaat alles prima, dank je.
Weet prima wat werken is, maar dat doet er op dit moment even niet toe, geen zin om mijn hele levensverhaal hier op tafel te leggen.

Punt is dat wanneer je wil sporten op rustige(re) tijden, je er altijd tijd voor kan maken. As said, kwestie van prioriteiten stellen. Ik bekijk het bij m'n eigen gym, die is tot 10 uur open, als ik tussen half 9 en 10 uur ga, dan is het vanaf 9 uur al flink rustiger, en tussen half 10 en 10 is er geen kip meer. Maak daar gebruik van. Dat je 's middags om 16:00 uur niet kan, betekent niet dat je 's avonds tegen sluitingstijd niet kan.
fathankwoensdag 13 juli 2011 @ 14:19
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:05 schreef Panzermaus het volgende:
5x85 kg deadlift vandaag, kan makkelijk zwaarder. Heb het idee dat deadlift met afstand mijn sterkste lift gaat worden. :)
Met een normaal geproportioneerd lichaam zul je altijd meer deadliften dan squatten. Mits geen blessures etc.
Opdekopwoensdag 13 juli 2011 @ 14:20
Als jij de hele dag [50u pw] werkt heb je rond 21.00/21.30 echt geen puf meer om je lichaam nog eens een opdonder te geven. Helemaal niet omdat je rond 23.00 wel plat wilt lijkt me. No way dat jij lekker in slaap komt als je vlak daarvoor jezelf nog eens in het zweet werkt.

Ik ga morgenmiddag weer, van maandag alleen een beetje spierpijn in mijn rug nu. Morgen maar weer wat harder mn best doen.
obsamawoensdag 13 juli 2011 @ 14:21
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:05 schreef Panzermaus het volgende:
5x85 kg deadlift vandaag, kan makkelijk zwaarder. Heb het idee dat deadlift met afstand mijn sterkste lift gaat worden. :)
Als ik dat doe breek ik m'n rug direct en ben ik voor de rest van m'n leven afhankelijk van een piepend apparaat.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 14:35
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:20 schreef Opdekop het volgende:
Als jij de hele dag [50u pw] werkt heb je rond 21.00/21.30 echt geen puf meer om je lichaam nog eens een opdonder te geven. Helemaal niet omdat je rond 23.00 wel plat wilt lijkt me. No way dat jij lekker in slaap komt als je vlak daarvoor jezelf nog eens in het zweet werkt.

Ik ga morgenmiddag weer, van maandag alleen een beetje spierpijn in mijn rug nu. Morgen maar weer wat harder mn best doen.
Vooruit, toch een gedeelte levensverhaal. Heb vorig jaar een duale opleiding gedaan waarbij ik 40 uur werkte in 4 dagen (overeenkomstig dus met 50 uur in 5 dagen), vrijdag van 9 tot 5 college had en in het weekend en de avonduren nog zelfstudie moest doen. Tevens trainde ik 3x per week (dinsdag, donderdag en vrijdagavond) van 2100 tot 2230 zeer intensief. Dat ging prima, nooit problemen mee gehad. Kwestie van op maandag en woensdagavond iets vroeger naar bed.

Ik zeg ook niet voor niets, het is maar waar je prioriteiten liggen. Als jij je levensschema niet wil aanpassen om trainingsuren op rustige tijden in te bouwen, dan is dat een keuze. Ik geef alleen aan dat de mogelijkheid er is. Dat ik op dit moment voltijdstudent ben en kan trainen op rustige tijden doet daar weinig aan af.
Opdekopwoensdag 13 juli 2011 @ 14:41
En wanneer moet hij zn kids dan zien/op bed brengen/wat een papa ook maar moet doen? Wanneer moet hij dan met zn vrouw leuke/vieze [heheh] dingen doen? Ik snap wel dat jij het wel kan, maar ik snap ook dat hij het niet kan.
fathankwoensdag 13 juli 2011 @ 14:42
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:35 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Vooruit, toch een gedeelte levensverhaal. Heb vorig jaar een duale opleiding gedaan waarbij ik 40 uur werkte in 4 dagen (overeenkomstig dus met 50 uur in 5 dagen), vrijdag van 9 tot 5 college had en in het weekend en de avonduren nog zelfstudie moest doen. Tevens trainde ik 3x per week (dinsdag, donderdag en vrijdagavond) van 2100 tot 2230 zeer intensief. Dat ging prima, nooit problemen mee gehad. Kwestie van op maandag en woensdagavond iets vroeger naar bed.

Ik zeg ook niet voor niets, het is maar waar je prioriteiten liggen. Als jij je levensschema niet wil aanpassen om trainingsuren op rustige tijden in te bouwen, dan is dat een keuze. Ik geef alleen aan dat de mogelijkheid er is. Dat ik op dit moment voltijdstudent ben en kan trainen op rustige tijden doet daar weinig aan af.
Bak een taart en ga het vieren.

Dat jij het kan als student zijnde zonder sociaal leven (want zo te zien bleef er maar weinig tijd voor over) wel kon, wil nog niet zeggen dat iemand anders met een gezin thuis het ook kan.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 14:42
Nogmaals, ik geef aan dat de mogelijkheid er is, en dat het een kwestie is van prioriteiten stellen. Dat hij het niet wil omdat hij z'n kids op bed wil leggen en met z'n vrouw lekker in de bank wil zitten of andere dingen wil doen, prima. Maar dan moet je ook niet klagen dat je het niet kan, want dat kan dus wel. Je moet er alleen andere dingen voor opzij zetten. Of je dat wil, dat staat helemaal los van de discussie.
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 14:43
Tja dat is altijd zo.. je kan ook een betere baan gaan zoeken waardoor je wel het geld hebt voor een homegym, je kan ook minder gaan werken dat je meer tijd hebt enz enz enz..
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 14:45
Wie gaat er dan ook 50 uur per week werken. :') Alleen al van het idee word ik depressief. :')
Opdekopwoensdag 13 juli 2011 @ 14:46
Mensen met een carrière. Of mensen die iets overhebben om mooi te wonen/leven.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 14:48
Dat eerste dan neem ik aan, want wat heb je aan bijvoorbeeld een mooi huis als je geen tijd hebt om ervan te genieten, omdat je altijd op je werk zit?

Anyway, we zijn weer lekker offtopic. Serieus offtopic, dat dan weer wel... :P
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:48 schreef BigSmurf het volgende:
Dat eerste dan neem ik aan, want wat heb je aan bijvoorbeeld een mooi huis als je geen tijd hebt om ervan te genieten, omdat je altijd op je werk zit?

Anyway, we zijn weer lekker offtopic. Serieus offtopic, dat dan weer wel... :P
Dit dus.

Mij maakt het geen fuck uit al werkt ie 100 uur per week maar ga dan niet klagen dat je geen vrije tijd hebt.
Opdekopwoensdag 13 juli 2011 @ 14:50
Misschien is hij wel de kostwinner? Werkt hij hard zodat zn kinderen niets te kort komen en om zn vrouwtje in de watten kan leggen.

Hij klaagt niet dat hij te weinig vrije tijd heeft, alleen dat het op de tijdstippen waarop hij sport altijd crisisdruk is. Maar ja jullie moeten het zelf maar eens ondervinden, als je 30 bent vrouwtje huisje boompje baantje enz. Praten we dan wel weer.

Moeten jullie niet in de sportschool hangen ipv hier te posten? :D
BeamofLightwoensdag 13 juli 2011 @ 14:51
STOP STOP

Het ging er mij over dat iemand niet zonder moet roepen dat je als je prio's stelt gewoon om 16.00 uur naar de gym kunt. Dacht ook dat Smurf zoiets riep.
Hij bedoelde het zo te lezen over rustigere tijden en niet per se 16.00 uur. Dus hij heeft gelijk, want ook al werk je veel en heb je een leven: ik kan ook gewoon om 21.30 gaan. En dat is dan idd een kwestie van prioriteiten stellen. Ik was dus in de veronderstelling dat hij het puur over overdag had.
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 14:52
Mug ;( Olifant ;(
BeamofLightwoensdag 13 juli 2011 @ 14:52
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:49 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

Dit dus.

Mij maakt het geen fuck uit al werkt ie 100 uur per week maar ga dan niet klagen dat je geen vrije tijd hebt.
Wie zegt dat ik geen vrije tijd heb?? Kun je even quoten aub? In mijn vrije tijd ga ik trouwens veel sporten in de gym!
kidkash19woensdag 13 juli 2011 @ 14:53
Uhm...ok

Ik heb een baan van gewoon 40 uur, heb daarbuiten een eigen bedrijfje in vormgeving, speel american football waar ik buiten de trainingen van 2 a 3 uur per x (2x in de week + een wedstrijd in het seizoen waar de hele zondag aan gespendeerd word) ook nog tijd aan kwijt ben aan de voorbereindingen van die trainingen (ben 1 van de coaches ook) en aan het reilen en zeilen van het team, en heb huisje boompje beestje en TOCH vind ik even een uurtje a anderhalf de tijd 3x in de week om te sporten (Zaterdagochtend is benendag)

Prioriteiten stellen en plannen helpt een stuk
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 14:58
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 14:51 schreef BeamofLight het volgende:
STOP STOP

Het ging er mij over dat iemand niet zonder moet roepen dat je als je prio's stelt gewoon om 16.00 uur naar de gym kunt. Dacht ook dat Smurf zoiets riep.
Hij bedoelde het zo te lezen over rustigere tijden en niet per se 16.00 uur. Dus hij heeft gelijk, want ook al werk je veel en heb je een leven: ik kan ook gewoon om 21.30 gaan. En dat is dan idd een kwestie van prioriteiten stellen. Ik was dus in de veronderstelling dat hij het puur over overdag had.
Bedoelde inderdaad gewoon rustigere tijden. Dat jij niet 's middags kan i.v.m. je werk snap ik helemaal. Anyway, het punt van de discussie is duidelijk. :)
Vjenne12345woensdag 13 juli 2011 @ 15:25
Goeie genade zeg, was ik daar net lekker aan het trainen komen daar toch een partij schreeuwende ADHD kinderen binnen. Bleek dat ze een kinderfeestje aan het houden waren in de sportschool. :')
Al het volk dat aan het trainen was ging vrijwel direct weg.
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 15:29
N00bvraag: is de (dumbell) shoulder shrug de effectiefste manier om je traps geïsoleerd te trainen?
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 15:36
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
Goeie genade zeg, was ik daar net lekker aan het trainen komen daar toch een partij schreeuwende ADHD kinderen binnen. Bleek dat ze een kinderfeestje aan het houden waren in de sportschool. :')
Al het volk dat aan het trainen was ging vrijwel direct weg.
Een kinderfeestje in de sportschool? :{
SPOILER
Oeps sorry, ik liet echt niet expres die 30 kg dumbell op je tenen vallen hoor jochie, echt niet. :')
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 15:40
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:16 schreef ukga het volgende:

[..]

kreeg de mail ook net binnen :D

Op die 2de link wou ik ook eens wat gaan kopen, maar heb weinig zin om met een emmer van 5 kilo poeder te zitte wat mssn niet te vrete is :P
Goed spul. Prijs is erg netjes vergeleken met NL
Soms moet je het risico gewoon nemen, en daarna het voordeel pakken.
In het ergste geval verkoop je de emmer gewoon weer. Maar dat is niet nodig want het smaakt erg goed.

Edit: Los daarvan, ik vertel je dat het goed spul is, aangezien ik het ben kan je er gewoon vanuit gaan dat ik weet waarover ik heb heb *)
Whey in de UK kopen is smart thinking als ¤¤ een rol speelt.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2011 16:01:07 ]
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 15:43
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:29 schreef Stereotomy het volgende:
Hoeveel reps zit je? 6-8 zo ongeveer?
Ja inderdaad!

quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 13:12 schreef BeamofLight het volgende:
He Smurf,

Kun jij mij eens uitleggen hoe ik, als werkend iemand (+- 50 uur in de week) en waarbij de sportschool niet op zondag open is, buiten de drukke avondtijden moet sporten? En je opmerking: prioriteiten stellen is dan dus nvt, want kan mijn baas niet wekelijks vragen of ik tussen de middag vrij kan nemen omdat het 's avonds zo druk is in de gym. Snap je dat?
Goed je tijd inplannen en niet zo zeuren als een Kleine Ecto Homo.
Even serieus, kijk even dit videootje hieronder, maar als de meeste echte BB onder ons gaat dit eigenlijk al automatisch, je tijd plannen zit bij ons in het bloed, net als zware ijzers.
Hoop dat je wat aan de video hebt :)


[ Bericht 63% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2011 15:54:21 ]
fathankwoensdag 13 juli 2011 @ 15:46
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:36 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Een kinderfeestje in de sportschool? :{
SPOILER
Oeps sorry, ik liet echt niet expres die 30 kg dumbell op je tenen vallen hoor jochie, echt niet. :')
Is hier ook nog wel eens op zaterdag. We hebben er zo'n indoor voetbalveld bij wat die kids helemaal de shit vinden.
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 15:55
quote:
5s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:29 schreef Stereotomy het volgende:
N00bvraag: is de (dumbell) shoulder shrug de effectiefste manier om je traps geïsoleerd te trainen?
dit is er een onder andere. De upright row, of military press(iets minder geïsoleerd voor je traps) is ook altijd lekker voor je traps

quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:40 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Goed spul. Prijs is erg netjes vergeleken met NL
Soms moet je het risico gewoon nemen, en daarna het voordeel pakken.
In het ergste geval verkoop je de emmer gewoon weer. Maar dat is niet nodig want het smaakt erg goed.
oke nou dan ga ik de gok maar eens nemen denk ik :D. hoeveel is de verzendkosten eigenlijk?
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 15:59
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:55 schreef ukga het volgende:

[..]

dit is er een onder andere. De upright row, of military press(iets minder geïsoleerd voor je traps) is ook altijd lekker voor je traps

Thanks :)

Military press doe ik al als basic compound oefening voor de schouder. Lateral raises geïsoleerd voor de deltoids en misschien de shrugs er nog bij voor de traps. Maar momenteel schiet ik prima op met alleen compound oefeningen; biceps en triceps train ik ook niet geïsoleerd momenteel en er zit nog veel groei in.

/beginnert
DjMarkwoensdag 13 juli 2011 @ 16:00
Je traps pak je ook goed mee als je goed deadlift.
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 16:02
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:55 schreef ukga het volgende:

[..]

dit is er een onder andere. De upright row, of military press(iets minder geïsoleerd voor je traps) is ook altijd lekker voor je traps

[..]

oke nou dan ga ik de gok maar eens nemen denk ik :D. hoeveel is de verzendkosten eigenlijk?
Hieronder mijn laatste rekening
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Order Number: 558520070
Date: 22/06/2011 Time: 02:08:24

1 x BPB-WPC8-CHOC-5000, Chocolate Whey Protein Concentrate 82% (Instantised)
Size: 5kg (11lb) Tub


1 x BPB-CEEH-0000-0100, Creatine Ethyl Ester HCL
Size: 100g Tub


Order Total: £63.47

Thank you for your order.

Name     Quantity     Price Each     Item Total
Chocolate Whey Protein Concentrate 82% (Instantised)
Size: 5kg (11lb) Tub
    1     £52.99     £52.99
Creatine Ethyl Ester HCL
Size: 100g Tub
    1     £2.99     £2.99
Goods Total     £55.98
Shipping Total (DPD Classic)     £7.49
Order Total     £63.47


[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2011 16:05:13 ]
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 16:06
Ik moet btw ook echt harder mn traps trainen. deze blijven best wel achter op de rest van mn lichaam. op mn foto was het niet echt duidelijk te zien. maar als ik het vergelijk met andere mensen, zijn ze onderontwikkeld heb ik het idee.
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 16:07
Traps zijn lelijk vind ik, het is dat ik ze meepak met deadliften maar verder train ik ze nooit.
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 16:10
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:07 schreef Jahr00n het volgende:
Traps zijn lelijk vind ik, het is dat ik ze meepak met deadliften maar verder train ik ze nooit.
ja maar ik heb van me zelf van uitstekende botten in me schouders(geen idee welk bot dat is). en die vallen weg als je grotere traps heb. Voor de rest wil ik sowieso dat me lichaam in proportie is.
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:02 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Hieronder mijn laatste rekening
[ code verwijderd ]

ok, thanks ^O^ ik ga ff rondneuzen. Ik zie dat ze ook hennep smaak hebben :D
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:11 schreef ukga het volgende:

[..]

ok, thanks ^O^ ik ga ff rondneuzen. Ik zie dat ze ook hennep smaak hebben :D
Of smaakloos als je echt cheap wilt gaan.
Bij grotere orders ga je echt $$ besparen.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2011 16:15:24 ]
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 16:15
Bij welke winkel is dat?
#ANONIEMwoensdag 13 juli 2011 @ 16:16
http://www.bulkpowders.co.uk/
kidkash19woensdag 13 juli 2011 @ 16:18
quote:
5s.gif Op woensdag 13 juli 2011 15:29 schreef Stereotomy het volgende:
N00bvraag: is de (dumbell) shoulder shrug de effectiefste manier om je traps geïsoleerd te trainen?
Deadliften deadliften deadliften
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 16:19
Oke. Thanks.
fathankwoensdag 13 juli 2011 @ 16:20
Waarom heeft trouwens iedere massive roid bodybuilder zo'n blond pornomokkel?
kidkash19woensdag 13 juli 2011 @ 16:20
Krijg je gratis bij een bepaald aantal bedrag steroids
Opdekopwoensdag 13 juli 2011 @ 16:21
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:20 schreef fathank het volgende:
Waarom heeft trouwens iedere massive roid bodybuilder zo'n blond pornomokkel?
Omdat ze zoveel tijd in de sportschool doorbrengen dat de geestelijke ontwikkeling stilstaat. Alleen blonde pornomokkels vallen hierop.
kidkash19woensdag 13 juli 2011 @ 16:23
quote:
Traps- If you want huge traps like UFC champ, Brock Lesnar you need to deadlift. That will always be first on the list. Hang cleans and snatches would be next followed by shrugs.
http://jasonferruggia.com/do-these-exercises-to-get-jacked/
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 16:23
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:20 schreef fathank het volgende:
Waarom heeft trouwens iedere massive roid bodybuilder zo'n blond pornomokkel?
Status vriend. Er zijn hordes van dit soort simpele wijven wat valt op bb/ers in combinatie met faam en geld
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 16:26
quote:
Hm, deadlift vind ik ook fijn ivm mijn erector spinae die ook wat zwak is. :)
fathankwoensdag 13 juli 2011 @ 16:34
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:23 schreef ukga het volgende:

[..]

Status vriend. Er zijn hordes van dit soort simpele wijven wat valt op bb/ers in combinatie met faam en geld
Ik heb het niet specifiek over pro's, maar meer de Shirtless billy's die ik zomers tegenkom op festivals.
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 16:35
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:34 schreef fathank het volgende:

[..]

Ik heb het niet specifiek over pro's, maar meer de Shirtless billy's die ik zomers tegenkom op festivals.
Dat soort vrouwen vallen op mannen die denken dat ze heel wat zijn. Werkt gewoon bij hen.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 16:35
Iemand powercleans gedaan met dumbs?

Hoe beviel dat?
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 17:09
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 16:34 schreef fathank het volgende:

[..]

Ik heb het niet specifiek over pro's, maar meer de Shirtless billy's die ik zomers tegenkom op festivals.
u jelly brah?
Schadenfreudewoensdag 13 juli 2011 @ 17:23
Gisteren voor het eerst gesquat. Begonnen met alleen de stang, daarna 20kg erop en uiteindelijk 30kg. Ik denk dat ik nog wel 10kg meer aan kan maar dit was vooral oefening. Ik voel wel m'n benen al, en morgen zal het nog wel wat erger zijn. Wel een lekkere oefening. Volgende keer wil ik eens gaan deadliften.
ZuidGrenswoensdag 13 juli 2011 @ 17:31
Morgen komt mijn eerste potje whey binnen. Hoeveel gram gebruiken jullie per dag?
Stereotomywoensdag 13 juli 2011 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 17:31 schreef ZuidGrens het volgende:
Morgen komt mijn eerste potje whey binnen. Hoeveel gram gebruiken jullie per dag?
20-30 gram eiwit (let op, ff kijken hoeveel eiwit er per 100g/schep in zit) postworkout shake en anders op dagen dat ik mijn eiwitinname niet haal ook die hoeveelheid met kwak/melk achterover klokken als makkelijke eiwitinname.

Ben zelf niet al te lang/groot dus kan me voorstellen dat mensen een grotere dosis nemen.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 17:43
Ik neem 2 shakes per trainingdag en 1 shake per dag. Gewoon de pot lezen. Ik zit met trainingsdagen met 2 shakes (1 ontbijt en na de training) 80 gram :).
Ethanolicwoensdag 13 juli 2011 @ 17:47
Vandaag ook nieuwe pot binnen gekregen.
Welke whey gebruiken jullie eigenlijk?
DeRakker.woensdag 13 juli 2011 @ 18:08
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 17:31 schreef ZuidGrens het volgende:
Morgen komt mijn eerste potje whey binnen. Hoeveel gram gebruiken jullie per dag?
40gram elke dag... en trainingsdag 80gram
ZuidGrenswoensdag 13 juli 2011 @ 18:10
Bedankt iedereen
da_unfuckwithablewoensdag 13 juli 2011 @ 18:11
Vanochtend teruggekomen van 2 weken vakantie met héél weinig slaap. Morgen maar eens kijken wat er nog van over is. Ik vrees het ergste :P
robuust89woensdag 13 juli 2011 @ 18:43
tumblr_lmtsaeviHc1qh3jioo1_500.jpg
Krijgt een mens honger van :9
Vjenne12345woensdag 13 juli 2011 @ 18:59
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:43 schreef robuust89 het volgende:
[ afbeelding ]
Krijgt een mens honger van :9
Die squat meer dan mij.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 18:59
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:43 schreef robuust89 het volgende:
[ afbeelding ]
Krijgt een mens honger van :9
:r
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 18:59
Gadverdamme wat lelijk. Lijkt net een vent.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 19:39
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:59 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Die squat meer dan mij.
come at me bro
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 20:11
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:43 schreef robuust89 het volgende:
[ afbeelding ]
Krijgt een mens honger van :9
Wat een killerlegs. En de reet. w/
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 20:13
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:11 schreef da_unfuckwithable het volgende:
Vanochtend teruggekomen van 2 weken vakantie met héél weinig slaap. Morgen maar eens kijken wat er nog van over is. Ik vrees het ergste :P
Hef leuke is op mijn vakantie is er een "fitness" center aanwezig. Dus daar ga ik 3x daags in de week heen en ben benieuwd hoe die tent eruit ziet.

[ Bericht 2% gewijzigd door CantFazeMe op 13-07-2011 20:31:04 ]
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 20:19
3 maal daags? Jij komt shredded terug :7 .. neem aan dat je 3x per week bedoeld? :P
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 20:21
3x daags, het nieuwe trainen

bedankt, ga het ook proberen man.
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 20:23
Zo lekker richting de gym, en als ik terugkom een liter kwark/melkshake met aalbessen naar binnen werken. Nu al trek in. :9
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 20:23
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 20:21 schreef 16meter het volgende:
3x daags, het nieuwe trainen

bedankt, ga het ook proberen man.
Hooo, nutteloze reactie 3.. je gaat voor een nieuw record? Probeer ook jij even serieus te doen, 'we' willen graag wat serieuzer in dit topic en minder getroll :* .
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 20:28
Van die posts als 'op verkansiej lekkur in fitness center 3x per dag trainen h3h3h3' verkankeren dit topic pas. Dat smeekt erom getrolld te worden.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 20:29
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 20:19 schreef Geo3kant het volgende:
3 maal daags? Jij komt shredded terug :7 .. neem aan dat je 3x per week bedoeld? :P
|:(

Dat bedoelde ik inderdaad. Anders zou ik mij helemaal slopen. :+
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 20:29
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 20:28 schreef 16meter het volgende:
Van die posts als 'op verkansiej lekkur in fitness center 3x per dag trainen h3h3h3' verkankeren dit topic pas. Dat smeekt erom getrolld te worden.
:?

Het is serieus. Behalve dat van 3 daags..
da_unfuckwithablewoensdag 13 juli 2011 @ 20:46
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 20:13 schreef CantFazeMe het volgende:

[..]

Hef leuke is op mijn vakantie is er een "fitness" center aanwezig. Dus daar ga ik 3x daags in de week heen en ben benieuwd hoe die tent eruit ziet.
Had ik daar ook, maar het was veel te warm. Na een half uurtje was ik écht overal zeiknat. Hele bovenlichaam glom gewoon alsof ik er olie op had gesmeerd. Niet echt chill..
Ethanolicwoensdag 13 juli 2011 @ 21:26
Zojuist een sample van cassein eiwit geprobeerd, wat is dat smerig zeg :r Zo gigantisch dik..
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 21:29
Vreet gewoon kwark jongen.
Ethanolicwoensdag 13 juli 2011 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 21:29 schreef Jahr00n het volgende:
Vreet gewoon kwark jongen.
Ik mag toch zelf wel weten wat ik eet godverdomme. :(
Osama_bin_Ladenwoensdag 13 juli 2011 @ 21:41
Wie traint er eigenlijk nog allemaal thuis?
guapowoensdag 13 juli 2011 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:59 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Die squat meer dan mij.
het is dan ik.
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 21:46
quote:
5s.gif Op woensdag 13 juli 2011 21:41 schreef Osama_bin_Laden het volgende:
Wie traint er eigenlijk nog allemaal thuis?
Volgens mij dolt ZetaOS thuis met tires en alles.
Ethanolicwoensdag 13 juli 2011 @ 21:54
quote:
5s.gif Op woensdag 13 juli 2011 21:41 schreef Osama_bin_Laden het volgende:
Wie traint er eigenlijk nog allemaal thuis?
Ik wel, terwijl ik met WoW draken aan het vermoorden ben.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:05
ik train mijn night elf ook thuis, elke avond raiden we wel een uur of 3.

gister nog een level gegained, ben nu 64 :)
Ethanolicwoensdag 13 juli 2011 @ 22:12
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:05 schreef 16meter het volgende:
ik train mijn night elf ook thuis, elke avond raiden we wel een uur of 3.

gister nog een level gegained, ben nu 64 :)
damn man je bent wel epic man.
heb je die groene draak al vermoord?
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 22:18
Dit topic heeft gewoon 0 kans om serieus te blijven.. :P
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:05 schreef 16meter het volgende:
ik train mijn night elf ook thuis, elke avond raiden we wel een uur of 3.

gister nog een level gegained, ben nu 64 :)
Je speelt toch geen WoW?
LasTeRwoensdag 13 juli 2011 @ 22:27
Of je legt je erbij neer dat er tien, hooguit twintig waardevolle posts per topic gemaakt worden. Of je blijft het aanvechten waardoor er nog meer discussie ontstaat, wat heb je liever? :P

Ik heb overigens bij myprotein.co.uk een achttal whey samples bestelt, eerst even rondkijken welke smaak nu echt bevalt en dan maar weer een pot bestellen. Die vanille whey van USN komt mij echt m'n strot uit.

Even een adviesvraag, ik werk van half 9 tot 5 iedere, direct uit werk ga ik sporten terwijl ik rond een uur of 1 / half 2 voor het laatst heb gegeten. Pak af en toe een sportdrankje of iets caffeïne houdends voor de training, wat raden jullie aan wat handig is om voor het trainen nog te kunnen pakken?
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:29
Even een topic reportje gedaan ;)
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:27 schreef LasTeR het volgende:
Of je legt je erbij neer dat er tien, hooguit twintig waardevolle posts per topic gemaakt worden. Of je blijft het aanvechten waardoor er nog meer discussie ontstaat, wat heb je liever? :P

Ik heb overigens bij myprotein.co.uk een achttal whey samples bestelt, eerst even rondkijken welke smaak nu echt bevalt en dan maar weer een pot bestellen. Die vanille whey van USN komt mij echt m'n strot uit.

Even een adviesvraag, ik werk van half 9 tot 5 iedere, direct uit werk ga ik sporten terwijl ik rond een uur of 1 / half 2 voor het laatst heb gegeten. Pak af en toe een sportdrankje of iets caffeïne houdends voor de training, wat raden jullie aan wat handig is om voor het trainen nog te kunnen pakken?
Zo gaat je lichaam op spaarmode staan. Zou een flesje water met vitamine c voor en na de training drinken voor energie. En een proteinereep ofzo.
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 22:30
Eerder pakte ik mijn chick wel eens voor de training, maar door die testosterondrop deed ik minder in de gym.
BeamofLightwoensdag 13 juli 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:27 schreef LasTeR het volgende:
Of je legt je erbij neer dat er tien, hooguit twintig waardevolle posts per topic gemaakt worden. Of je blijft het aanvechten waardoor er nog meer discussie ontstaat, wat heb je liever? :P

Ik heb overigens bij myprotein.co.uk een achttal whey samples bestelt, eerst even rondkijken welke smaak nu echt bevalt en dan maar weer een pot bestellen. Die vanille whey van USN komt mij echt m'n strot uit.

Even een adviesvraag, ik werk van half 9 tot 5 iedere, direct uit werk ga ik sporten terwijl ik rond een uur of 1 / half 2 voor het laatst heb gegeten. Pak af en toe een sportdrankje of iets caffeïne houdends voor de training, wat raden jullie aan wat handig is om voor het trainen nog te kunnen pakken?
Hoe kun je aan BB doen als je voor t laatste eet om 13.00 uur en daarna dus om 17.30 gaat sporten??
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:31
quote:
Introductie; Magnificent
Dit is High Tech! Ga voor kwaliteit, het allerbeste. Magnificent pompt na de training je spieren vol met groeibevorderende stoffen. Extreem volle, grote, ronde en harde spiermassa! Magnificent!

Magnificent wordt na je training direct opgenomen. Het resultaat is al na enkele dagen merkbaar. Spieren voelen constant hard en vol. Je spiermassa en spierkracht nemen extreem snel toe. Een toename van zelfs 2-6 KG spiermassa in combinatie met een krachttoename van 40% is niet uitzonderlijk!



Voordelen Magnificent:
-Win 2-6 KG keiharde spiermassa!
-Tot 40% meer spierkracht!
-Extreem volle, harde spieren
-Spieren voelen constant opgepompt
-High Tech! Unieke ingredienten
-Unieke - extreem hoge kwaliteit!
-Extreme bodybuilding
Echt goeie shit, ga er fucking hard op. Maak de gains van m'n leven hiermee.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:21 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Je speelt toch geen WoW?
ssst ik zit nu midden een raid, we zijn bij de groene draak, hij is erg sterk... dus moet me concentreren!

quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:12 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

damn man je bent wel epic man.
heb je die groene draak al vermoord?
lees hierboven brah
LasTeRwoensdag 13 juli 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:30 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Hoe kun je aan BB doen als je voor t laatste eet om 13.00 uur en daarna dus om 17.30 gaat sporten??
Daarom een adviesvraag (een verzoek om advies, geen commentaar).
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:30 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Hoe kun je aan BB doen als je voor t laatste eet om 13.00 uur en daarna dus om 17.30 gaat sporten??
Slecht dus...1/3 trainen 1/3 eten 1/3 slapen.. eten gaat dus erg slecht in zijn geval.
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:33
quote:
7s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:32 schreef LasTeR het volgende:

[..]

Daarom een adviesvraag (een verzoek om advies, geen commentaar).
Lees mijn comment...misschien heb je er wat aan.
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:31 schreef 16meter het volgende:

[..]

ssst ik zit nu midden een raid, we zijn bij de groene draak, hij is erg sterk... dus moet me concentreren!

:|W
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:34


[ Bericht 100% gewijzigd door Ambrosius op 13-07-2011 22:50:39 (bewaar dat voor je Twitter) ]
Vjenne12345woensdag 13 juli 2011 @ 22:35


[ Bericht 100% gewijzigd door Ambrosius op 13-07-2011 22:50:50 (reactie op edit) ]
LasTeRwoensdag 13 juli 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Lees mijn comment...misschien heb je er wat aan.
Na de training sowieso een whey shake en dan avond eten.

Proteine repen heb ik een tijd lang gedaan, raak je ook zo snel op uitgekeken. Maar eens even een paar andere merken proberen.
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:36
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:35 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Je mag wel bij mij slapen als je er last van hebt.
Morgen 7.00-16.00 werken :(
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:36 schreef LasTeR het volgende:

[..]

Na de training sowieso een whey shake en dan avond eten.

Proteine repen heb ik een tijd lang gedaan, raak je ook zo snel op uitgekeken. Maar eens even een paar andere merken proberen.
Zijn toch erg prijzig die repen?
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:36 schreef LasTeR het volgende:

[..]

Na de training sowieso een whey shake en dan avond eten.

Proteine repen heb ik een tijd lang gedaan, raak je ook zo snel op uitgekeken. Maar eens even een paar andere merken proberen.
Probeer een half uur na je training avond eten te eten en een half uur later je shake te nemen.
Je hebt nu ook een soort van chocolate chip cookies..
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:37
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:37 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

Zijn toch erg prijzig die repen?
3.50 per stuk ja ...
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:37 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

3.50 per stuk ja ...
Tering zeg :')
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:41
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:39 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

Tering zeg :')
Ja :P...kan je zelf veel wheymuffins vanmaken :).
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:43
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ja :P...kan je zelf veel wheymuffins vanmaken :).
Zou ik zelf voor een eiwitpannenkoek gaan
LasTeRwoensdag 13 juli 2011 @ 22:43
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:37 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

Zijn toch erg prijzig die repen?
Geld speelt geen rol.

Ik had er zelf een zooi gehaald destijds voor 1,50 á 2 euro per stuk.
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:45
Bij jou speelt geld dan misschien geen rol, maar bij 9 vd 10 hier denk ik wel, eet gewoon een boterham met kipfilet en een bekertje kwark
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:45
Hoeveel herhalingen voor droogtrainen?
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:45 schreef 16meter het volgende:
Hoeveel herhalingen voor droogtrainen?
12?
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:45 schreef mtchel112 het volgende:
Bij jou speelt geld dan misschien geen rol, maar bij 9 vd 10 hier denk ik wel, eet gewoon een boterham met kipfilet en een bekertje kwark
Ik met mijn studentenbudget kandat 1 x per maand veroorloven xD....
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:45 schreef 16meter het volgende:
Hoeveel herhalingen voor droogtrainen?
12-15?
BeamofLightwoensdag 13 juli 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:43 schreef LasTeR het volgende:

[..]

Geld speelt geen rol.

Ik had er zelf een zooi gehaald destijds voor 1,50 á 2 euro per stuk.
LuisTeR: met whey en een reep wordt het niks. Lees de OP en ga vreten van smorgens 7 tot savonds 22.00!
67Impalawoensdag 13 juli 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:45 schreef 16meter het volgende:
Hoeveel herhalingen voor droogtrainen?
Ik doe bepaalde oefeningen 20 reps en andere weer 30 ..
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 22:50
quote:
14s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:47 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

LuisTeR: met whey en een reep wordt het niks. Lees de OP en ga vreten van smorgens 7 tot savonds 22.00!
*O*
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:52
quote:
17s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:50 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

*O*
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:45 schreef 16meter het volgende:
Hoeveel herhalingen voor droogtrainen?
Kun jij hier nog even naar kijken? Aangezien jij volgens mij al eens eerder drooggetraind hebt?
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:52 schreef 16meter het volgende:

[..]


[..]

Kun jij hier nog even naar kijken? Aangezien jij volgens mij al eens eerder drooggetraind hebt?
Ja, om echt goed te droogtrainen ga je erg hoog in je reps zitten. Denk aan 35 gedeeltelijke reps, op hoog tempo.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:55
Thanks. Heb het in m'n schema gezet.
mtchel112woensdag 13 juli 2011 @ 22:55
Mag (magere) melk ook mee worden gerekend in je voedingsschema om aan je eiwitten te komen? Wil een liter per dag gaan drinken
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:57
5wm2a8.jpg
cp7656_fuck+yea.png
Panzermauswoensdag 13 juli 2011 @ 22:58
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:55 schreef 16meter het volgende:
Thanks. Heb het in m'n schema gezet.
Gewicht maakt trouwens niet uit, zolang je maar minstens 35 gedeeltelijke reps kan maken. Om mijn bi's goed te droogtrainen curl ik met een lege stang, doe zo 6 sets van 35 reps.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 22:59
Ok, dus lekker hoog in de reps gaan zitten?

Dacht ik al. :)
ukgawoensdag 13 juli 2011 @ 23:04
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:37 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

Zijn toch erg prijzig die repen?
Ja, je kunt ze ook makkelijk zelf maken :)
Seamwoensdag 13 juli 2011 @ 23:12
Met-rx repen :9 _O_
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 22:59 schreef 16meter het volgende:
Ok, dus lekker hoog in de reps gaan zitten?

Dacht ik al. :)
Ik moet ook droog gaan trainen..maar ik hou ervan lekker zwaar te gaan..
67Impalawoensdag 13 juli 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:13 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ik moet ook droog gaan trainen..maar ik hou ervan lekker zwaar te gaan..
Moet je eens je reps en tempo omhoog gooien.. Wordt het vanzelf loodzwaar :s)
BigSmurfwoensdag 13 juli 2011 @ 23:16
quote:
Dat moet een troll zijn? _O-

EDIT: Ik ben echt te moe om getroll te doorzien, moet duidelijk m'n bed in. :')

[ Bericht 12% gewijzigd door BigSmurf op 13-07-2011 23:41:53 ]
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 23:31
PR gebroken: 100 kg lat pull up. 8-)
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 23:35
lat pull up?

not_sure_if_serious.jpg
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:36
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:31 schreef CantFazeMe het volgende:
PR gebroken: 100 kg lat pull up. 8-)
Nigga say whut.
Seamwoensdag 13 juli 2011 @ 23:36
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:31 schreef CantFazeMe het volgende:
PR gebroken: 100 kg lat pull up. 8-)
Haha al die eiwitten stijgen je naar het hoofd, eerst 3x daags nu lat pull up :D
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 23:38
Ik doe ook 3x per dag 100kg lat pull up...

Problem?
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 23:38
Wat de neuk is droogtrainen voor dan?
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:38 schreef Jahr00n het volgende:
Wat de neuk is droogtrainen voor dan?
Voor je bilspieren.
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 23:39
glutes 'n hams jongen
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:39
Bij ons gaat lat pull down tot 182 kg...ik zit nu op max 85 ...Binnen hoeveel weken kan ik ditbehalen...
setowoensdag 13 juli 2011 @ 23:40
2e3yj60.jpg
robuust89woensdag 13 juli 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
:D
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ga kapot hier.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
:D :').
Seamwoensdag 13 juli 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
_O-
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:39 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Voor je bilspieren.
Wat? gewoon squatten toch
Geo3kantwoensdag 13 juli 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:40 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
Haha, well done sir.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 23:44
Verdomme zeg ik ben echt niet helder vandaag. Ik haal allemaal dingen door elkaar en verdraai woorden :|W.


Ik ga maar eens slapen :W.
CantFazeMewoensdag 13 juli 2011 @ 23:45
-wat de neuk?-
Jahr00nwoensdag 13 juli 2011 @ 23:49
lat pulldown is niks man, gewoon pull ups doen
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:50


[ Bericht 100% gewijzigd door Ambrosius op 13-07-2011 23:52:55 (De slowchat mag, nee moet, wat minder hoor) ]
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:50
Fanta-stickwoensdag 13 juli 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 23:43 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

Wat? gewoon squatten toch
Nee push ups moet je doen..
16meterwoensdag 13 juli 2011 @ 23:53
quote:
Coleman filmpjes altijd +939943949999
ukgadonderdag 14 juli 2011 @ 00:06
quote:
typisch een neger. Clipppen is belangrijker dan wat dan ook.
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 00:08
Ik ben wel benieuwd wat ik nu kan lat pulldown'en, laatste keer dat ik dat deed was in januari, 3x12 op 22 kg ofzo? :') :') Hebben we het wel over dezelfde oefening of was ik weaker dan weak toen? :') :') Iedereen deed dat trouwens achter de nek, dus ik ook. :')
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:11
quote:
10s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:08 schreef Panzermaus het volgende:
Ik ben wel benieuwd wat ik nu kan lat pulldown'en, laatste keer dat ik dat deed was in januari, 3x12 op 22 kg ofzo? :') :') Hebben we het wel over dezelfde oefening of was ik weaker dan weak toen? :') :') Iedereen deed dat trouwens achter de nek, dus ik ook. :')
Ik doe voor en dan rug hol..borst naar voren. en tot bovenkant borst laten zakken 1 sec vasthouden en dan omhoog..
setodonderdag 14 juli 2011 @ 00:12
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:11 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ik doe voor en dan rug hol..borst naar voren. en tot bovenkant borst laten zakken 1 sec vasthouden en dan omhoog..
interessant, vertel meer?
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:12
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 21:46 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Volgens mij dolt ZetaOS thuis met tires en alles.
2011-07-13%2022.36.09.jpg
Kan sinds een anderhalve maand weer beetje bovenlichaam trainen, gebroken hand heeft mij echt een jaar achterstand bezorgd. (brak deze kerst 2010)
Anyway ik ben best tevreden na korte tijd P90X, en shipload of pullups.
Langzaam steeds stukje zwaarder, nu is het vooral hoge reps omdat mijn hand nog niet sterk genoeg is. Droog-trainen noemen jullie dat toch?
Ja, het was laat mijn haar zit wat minder..

2011-07-13%2022.34.48.jpg
Voor de training..u ziet het valt allemaal wel mee.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 14-07-2011 07:51:53 ]
Geo3kantdonderdag 14 juli 2011 @ 00:14
Nog altijd geen super saiyan? Slecht hoor..
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:01 schreef bascross het volgende:

[..]

Ik kan het toch niet laten om even te reageren
Whehehe. :').

quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 12:21 schreef bascross het volgende:

[..]

Deze moet ik er ook nog even uithalen, omdat je, wederom, onzin uitslaat. Ik heb nergens beweerd dat Rippetoe niets met powerliften te maken heeft.
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2011 20:11 schreef bascross het volgende:

[..]

Rippetoe en Stronglifts heeft dan ook geen fuck met powerlifting te maken. Alleen met fatsoenlijke trainen, ipv 20 verschillende curls.

Whehehehehehe. :')!

quote:
2s.gif Op woensdag 13 juli 2011 03:11 schreef krioro het volgende:
[..]

Dan zijn jouw gedachten nogal raar, aangezien ik geen aannames over jou maak en geen falende pogingen deed om je persoonlijk aan te vallen. :'). En je punt is totaal niet sterk(er) nu.

[..]

omdat jij (zelfs je eigen tekst :')) niet kan lezen en discussiëren blijkbaar.

[..]

Als je echt denkt dat Rippetoe niets met powerlifting te maken heeft heb ik medelijden met je. Maar ik het lijkt meer alsof je gewoon je eigen domme opmerking krampachtig poogt te verbloemen. En dan mij met willekeurige verzonnen insinuaties etc. onderuit probeert te halen. :')!
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 11:55 schreef bascross het volgende:
gezien zijn matige stats na 10 jaar training neem ik hem sowieso niet serieus. w/
_O-!

quote:
7s.gif Op maandag 11 juli 2011 20:17 schreef krioro het volgende:
[..]

:').
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 00:19
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2011 18:43 schreef robuust89 het volgende:
[ afbeelding ]
Krijgt een mens honger van :9
Nice.
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:21
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:12 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Kan sinds een anderhalve maand weer beetje bovenlichaam trainen, gebroken hand heeft mij echt een jaar achterstand bezorgd. (brak deze kerst 2010)
Anyway ik ben best tevreden na korte tijd P90X, en shipload of pullups.
Langzaam steeds stukje zwaarder, nu is het vooral hoge reps omdat mijn hand nog niet sterk genoeg is. Droog-trainen noemen jullie dat toch?
Ja, het was laat mijn haar zit wat minder..
Zie geen phuk.
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 00:22
quote:
10s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:16 schreef krioro het volgende:

[..]

Whehehe. :').

[..]


[..]

Whehehehehehe. :')!

[..]


[..]

_O-!

[..]

En wederom een opsomming van smileys en 0 argumenten, :') Gezien de reacties op de eerste pagina vind ik het wel prima. De mensen hier zijn het redelijk met me eens, dus prima zo.

Ik zal beginners hier Rippetoe/Stronglifts blijven aanraden en wens jou veel succes met je splitschema's. Waarschijnlijk weeg je over 5 jaar nog steeds 90kg. :D
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:23
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:22 schreef bascross het volgende:

[..]

En wederom een opsomming van smileys en 0 argumenten, :') Gezien de reacties op de eerste pagina vind ik het wel prima. De mensen hier zijn het redelijk met me eens, dus prima zo.

Ik zal beginners hier Rippetoe/Stronglifts blijven aanraden en wens jou veel succes met je splitschema's. Waarschijnlijk weeg je over 5 jaar nog steeds 90kg. :D
Good physique maar wel een im gonna rape u-face.
ZuidGrensdonderdag 14 juli 2011 @ 00:24
Ik vrees dat ik een blessure te pakken heb, links boven m'n elleboog doet het pijn als een gek bij iedere beweging die ik maak...hopelijk gaat het snel over. Het voelt ook best warm aan..
Geo3kantdonderdag 14 juli 2011 @ 00:24
Welk kuurtje heb je trouwens gebruikt Zeta? Sinds mei ben je flink gegroeid.. denk iets Russisch want je kop is ook een stuk oostblokkig geworden.
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 00:24
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:22 schreef bascross het volgende:

[..]

En wederom een opsomming van smileys en 0 argumenten, :') Gezien de reacties op de eerste pagina vind ik het wel prima. De mensen hier zijn het redelijk met me eens, dus prima zo.

Ik zal beginners hier Rippetoe/Stronglifts blijven aanraden en wens jou veel succes met je splitschema's. Waarschijnlijk weeg je over 5 jaar nog steeds 90kg. :D
Jij bent echt een moron zeg. Het is gewoon zielig. ;( :') ;(

Alsof ik constant argumenten blijf aandragen en blijf reageren op uit de lucht gegrepen uitspraken. Ik heb wel wat beters te doen hoor.

quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:23 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Good physique maar wel een im gonna rape u-face.
:').

[ Bericht 1% gewijzigd door krioro op 14-07-2011 00:47:07 ]
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:26 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Wat zijn je stats broski voor en na je kuren?
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:23 schreef Fanta-stick het volgende:


[quote]Welk kuurtje heb je trouwens gebruikt Zeta? Sinds mei ben je flink gegroeid.. denk iets Russisch want je kop is ook een stuk oostblokkig geworden.
Kuur van Whey van Stacker, en Whey van http://www.bulkpowders.co.uk.
En natuurlijk genoeg pindakaas smeren, en vergeet de olijfolie in de vriezer niet, wat dat wordt omgezet in T.

Neen echt naturel, was in Dec echt ripped, benen post ik later als ik ze wat kleur heb gegeven, zijn nog helemaal wit :(


Good physique maar wel een im gonna rape u-face.
[/quote]

Ik doe nooit posten dus mijn gezicht beettje vervrongen :p

Neen, geen kuur bij nodig. Nooit geen kuur, te veel nadelen, ben ik veel te bang voor.

[ Bericht 73% gewijzigd door #ANONIEM op 14-07-2011 00:37:54 ]
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:12 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Kan sinds een anderhalve maand weer beetje bovenlichaam trainen, gebroken hand heeft mij echt een jaar achterstand bezorgd. (brak deze kerst 2010)
Anyway ik ben best tevreden na korte tijd P90X, en shipload of pullups.
Langzaam steeds stukje zwaarder, nu is het vooral hoge reps omdat mijn hand nog niet sterk genoeg is. Droog-trainen noemen jullie dat toch?
Ja, het was laat mijn haar zit wat minder..
Wat zijn je stats broski voor en na je kuren?
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:32
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:26 schreef ZetaOS het volgende:

[..]


[..]

Ik doe nooit posten dus mijn gezicht beettje vervrongen :p

Neen, geen kuur bij nodig. Nooit geen kuur, te veel nadelen, ben ik veel te bang voor.

Hmmmzz grote schouders voor een natural dan.
Geo3kantdonderdag 14 juli 2011 @ 00:34
Dat is gewoon een of andere pool of rus met een kuurtje :')
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 00:35
quote:
10s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:24 schreef krioro het volgende:

[..]

Jij bent echt een moron zeg. Het is gewoon zielig. ;( :') ;(

Alsof ik constant argumenten blijf aandragen en blijf reageren op uit de lucht gegrepen uitspraken. Ik heb wel wat beters te doen hoor.
Wait, whut? Jij bent degene die geen argumenten heeft aangedragen. Je hebt niet één keer uitgelegd waarom Rippetoe geen goed beginnersschema zou zijn.
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:38
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:34 schreef Geo3kant het volgende:
Dat is gewoon een of andere pool of rus met een kuurtje :')
Neen dat ben ik.( Vraag maar aan Mrj.) Aanspannen maakt je hoofd er nooit mooier op ):O ):O

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 14-07-2011 00:39:50 ]
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:40
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:26 schreef ZetaOS het volgende:

[..]


[..]

Kuur van Whey van Stacker, en Whey van http://www.bulkpowders.co.uk.
En natuurlijk genoeg pindakaas smeren, en vergeet de olijfolie in de vriezer niet, wat dat wordt omgezet in T.

Neen echt naturel, was in Dec echt ripped, benen post ik later als ik ze wat kleur heb gegeven, zijn nog helemaal wit :(


Good physique maar wel een im gonna rape u-face.
Ik doe nooit posten dus mijn gezicht beettje vervrongen :p

Neen, geen kuur bij nodig. Nooit geen kuur, te veel nadelen, ben ik veel te bang voor.

[/quote]
Ik krijg mijn testosteron altijd door olijfolie over mijn borsten te smeren..en in de zon te gaan staan.
Geo3kantdonderdag 14 juli 2011 @ 00:40
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:38 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Neen dat ben ik.( Vraag maar aan Mrj.) Aanspannen maakt je hoofd er nooit mooier op ):O ):O
Nee dat hebben we gezien bij je youtube filmpje _O-
Still dont believe ya bra.
16meterdonderdag 14 juli 2011 @ 00:40
Beste fysiek ooit door P90X dan.
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:41
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:40 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Ik doe nooit posten dus mijn gezicht beettje vervrongen :p

Neen, geen kuur bij nodig. Nooit geen kuur, te veel nadelen, ben ik veel te bang voor.

Ik krijg mijn testosteron altijd door olijfolie over mijn borsten te smeren..en in de zon te gaan staan.
[/quote]

Ik weet nog wel wat anders waar ik Testosteron van krijg, je moet je borsten dan wel meenemen.
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:41 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ik krijg mijn testosteron altijd door olijfolie over mijn borsten te smeren..en in de zon te gaan staan.
Ik weet nog wel wat anders waar ik Testosteron van krijg, je moet je borsten dan wel meenemen.
[/quote]
Ik zie nu je foto voor me en krijg en heel onbehaaglijk gevoel. :{
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:43
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:40 schreef 16meter het volgende:
Beste fysiek ooit door P90X dan.
Kijk van P90X wordt je geen BB. Maar bij een blessure, is het een leuk alternatief.
Daarbij prima om "droog te trainen" ;) Nee Probeer P90X maar eens een week of 10, pak daarna Rippetoe maar weer eens op. Wel echt 100% volgen,m dus bijna elke dag trainen.

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 14-07-2011 00:44:45 ]
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:35 schreef bascross het volgende:

[..]

Wait, whut? Jij bent degene die geen argumenten heeft aangedragen. Je hebt niet één keer uitgelegd waarom Rippetoe geen goed beginnersschema zou zijn.
DAT HEB IK OOK NOOIT BEWEERD! :'(! Dus dan kan ik er geen argumenten voor aangedragen hebben inderdaad.

En i.t.t. diezelfde uitspraak van jou, is het bij mij daadwerkelijk zo en zul je geen quotes vinden waarin ik mezelf tegenspreek.

Maar goed, zonder gezeik, je begrijpt me ernstig verkeerd denk ik, want/en je komt steeds met insinuaties over zaken die nooit gezegd zijn. En het heeft natuurlijk geen zin om te discussiëren over verzonnen dingen.

Dus, concluderend, iedereen (inclusief ik, vanaf het begin) is het erover eens dat compounds belangrijk zijn en één van de methoden die zich daarop richten goed is (om mee te beginnen).
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:40 schreef Geo3kant het volgende:

[..]

Nee dat hebben we gezien bij je youtube filmpje _O-
Still dont believe ya bra.
Lol,, probeer het maar eens, :P
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:47
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:45 schreef krioro het volgende:

[..]

DAT HEB IK OOK NOOIT BEWEERD! :'(! Dus dan kan ik er geen argumenten voor aangedragen hebben inderdaad.

En i.t.t. diezelfde uitspraak van jou, is het bij mij daadwerkelijk zo en zul je geen quotes vinden waarin ik mezelf tegenspreek.

Maar goed, zonder gezeik, je begrijpt me ernstig verkeerd denk ik, want/en je komt steeds met insinuaties over zaken die nooit gezegd zijn. En het heeft natuurlijk geen zin om te discussiëren over verzonnen dingen.

Dus, concluderend, iedereen (inclusief ik, vanaf het begin) is het erover eens dat compounds belangrijk zijn en één van de methoden die zich daarop richten goed is (om mee te beginnen).

ff toepasselijk liedje.
Opdekopdonderdag 14 juli 2011 @ 00:48
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:45 schreef krioro het volgende:

[..]

DAT HEB IK OOK NOOIT BEWEERD! :'(! Dus dan kan ik er geen argumenten voor aangedragen hebben inderdaad.

En i.t.t. diezelfde uitspraak van jou, is het bij mij daadwerkelijk zo en zul je geen quotes vinden waarin ik mezelf tegenspreek.

Maar goed, zonder gezeik, je begrijpt me ernstig verkeerd denk ik, want/en je komt steeds met insinuaties over zaken die nooit gezegd zijn. En het heeft natuurlijk geen zin om te discussiëren over verzonnen dingen.

Dus, concluderend, iedereen (inclusief ik, vanaf het begin) is het erover eens dat compounds belangrijk zijn en één van de methoden die zich daarop richten goed is (om mee te beginnen).
:') Mannen.. en hun ego's.. huilen met de pet op. :') :') :')
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 00:53
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:48 schreef Opdekop het volgende:

[..]

:') Mannen.. en hun ego's.. huilen met de pet op. :') :') :')
On topic: Ik heb wel eens in de vakantie bij gebrek aan beter in een gym getraind waar je geen pet mocht dragen omdat dat niet de juiste uitstraling had of zo. Dat was pas huilen met de pet op af. :').
Opdekopdonderdag 14 juli 2011 @ 00:55
quote:
10s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:53 schreef krioro het volgende:

[..]

On topic: Ik heb wel eens in de vakantie bij gebrek aan beter in een gym getraind waar je geen pet mocht dragen omdat dat niet de juiste uitstraling had of zo. Dat was pas huilen met de pet op af. :').
Wie doet er dan ook een pet op in de sportschool? Daar schijnt de zon toch niet? ontopic: Ik ga volgende week op vakantie, lekker door de Schotse hooglanden huppelen. Beenspieren kweken.
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 00:57
quote:
10s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:53 schreef krioro het volgende:

[..]

On topic: Ik heb wel eens in de vakantie bij gebrek aan beter in een gym getraind waar je geen pet mocht dragen omdat dat niet de juiste uitstraling had of zo. Dat was pas huilen met de pet op af. :').
Pet op bij trainen maakt je kaal.
Bron haarweb.nl
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 00:58
quote:
14s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:55 schreef Opdekop het volgende:

[..]

Wie doet er dan ook een pet op in de sportschool? Daar schijnt de zon toch niet? ontopic: Ik ga volgende week op vakantie, lekker door de Schotse hooglanden huppelen. Beenspieren kweken.
Die lopen bij mij hier in het bos rond/
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 01:00
quote:
14s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:55 schreef Opdekop het volgende:

[..]

Wie doet er dan ook een pet op in de sportschool? Daar schijnt de zon toch niet? ontopic: Ik ga volgende week op vakantie, lekker door de Schotse hooglanden huppelen. Beenspieren kweken.
Ik. Ben ook benieuwd wat voor gym ik zal aantreffen op vakantie later dit jaar. Zal wel prima zijn.

quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:57 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Pet op bij trainen maakt je kaal.
Bron haarweb.nl
/care. Grappige TR trouwens. :').
Opdekopdonderdag 14 juli 2011 @ 01:01
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:58 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Die lopen bij mij hier in het bos rond/
Ik mag toch hopen dat dat Schotse hooglanders zijn. Niet de eckte hooglanden. Dat zou raar zijn. Wil je f checken om zeker te zijn dat het niet de hooglanden maar de hooglanders zijn? Anders sowieso de politie bellen. Of je roes uitslapen.

Serious;
Heeft bloedprikken invloed op het herstel van je spieren? Morgen bloedprikken maar wil vrijdag eigenlijk wel sporten. Meestal wel een of twee dagen niet helemaal topfit van bloedprikken.
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 01:02
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:01 schreef Opdekop het volgende:

[..]

Ik mag toch hopen dat dat Schotse hooglanders zijn. Niet de eckte hooglanden. Dat zou raar zijn. Wil je f checken om zeker te zijn dat het niet de hooglanden maar de hooglanders zijn? Anders sowieso de politie bellen. Of je roes uitslapen.

Serious;
Heeft bloedprikken invloed op het herstel van je spieren? Morgen bloedprikken maar wil vrijdag eigenlijk wel sporten. Meestal wel een of twee dagen niet helemaal topfit van bloedprikken.
Hooglanders..
Opdekopdonderdag 14 juli 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:02 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Hooglanders..
I was trolling.
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 01:03
quote:
17s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:03 schreef Opdekop het volgende:

[..]

I was trolling.
Godver....die boys lukt het niet op me te trollen en de enige chick verder lukt het wel.
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 01:06
Lookin' good lookin' great ZetaOS, hoeveel jaar train jij nu eigenlijk al?
mtchel112donderdag 14 juli 2011 @ 01:08
Ziet er tering goed uit zetaos!
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 01:09
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:45 schreef krioro het volgende:

DAT HEB IK OOK NOOIT BEWEERD! :'(! Dus dan kan ik er geen argumenten voor aangedragen hebben inderdaad.
s4aryp.jpg

Jawel, hier:

Mijn post:
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2011 01:11 schreef bascross het volgende:
Toch blijven Rippetoe en Stronglifts de simpelste, die voor iedere beginner perfect zijn.
Jouw reactie:

quote:
2s.gif Op woensdag 13 juli 2011 03:11 schreef krioro het volgende:
Nee.


quote:
En i.t.t. diezelfde uitspraak van jou, is het bij mij daadwerkelijk zo en zul je geen quotes vinden waarin ik mezelf tegenspreek.
Je geheugen laat je, net als dat van mij overigens, toch in de steek, maar op jouw leeftijd mag dat.
quote:
Dus, concluderend, iedereen (inclusief ik, vanaf het begin) is het erover eens dat compounds belangrijk zijn en één van de methoden die zich daarop richten goed is (om mee te beginnen).
Nu toch wel? Mooi zo.
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 01:12
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:09 schreef bascross het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Jawel, hier:

Mijn post:

[..]

Jouw reactie:

[..]

[..]

Je geheugen laat je, net als dat van mij overigens, toch in de steek, maar op jouw leeftijd mag dat.

[..]
Nee, helaas, faal. Want ik ben het er nog steeds niet mee eens dat die van Rippetoe de beste methode is voor iedereen.

quote:
Nu toch wel? Mooi zo.
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:45 schreef krioro het volgende:
vanaf het begin
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 01:14
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:12 schreef krioro het volgende:
Nee, helaas, faal. Want ik ben het er nog steeds niet mee eens dat die van Rippetoe de beste methode is voor iedereen.
Dat staat ook niet in die quote die je met ''nee'' beantwoord. Dat heb ik wel eerder gepost, maar dat is nu even niet relevant, het gaat specifiek om die post, want daar zeg je ''nee'' op.
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:14 schreef bascross het volgende:

[..]

Dat staat ook niet in die quote die je met ''nee'' beantwoord. Dat heb ik wel eerder gepost, maar dat is nu even niet relevant, het gaat specifiek om die post, want daar zeg je ''nee'' op.
Kijk nou even naar je eigen post aub. Daar stel je dat die methode perfect is voor iedere beginner. Ja?

Ik zeg daarop nee, het is niet perfect/het beste voor iedere beginner, omdat er andere methoden zijn die voor sommigen wellicht beter werken. Snapt u? Da's al waar het in essentie over ging.

Naar jouw mening is het de beste methode voor alle beginners, naar mijn mening niet. Zo erg is het allemaal niet, we overleven het wel. Let's agree to disagree, yes?
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 01:22
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:19 schreef krioro het volgende:

[..]

Kijk nou even naar je eigen post aub. Daar stel je dat die methode perfect is voor iedere beginner. Ja?

Ik zeg daarop nee, het is niet perfect/het beste voor iedere beginner, omdat er andere methoden zijn die voor sommigen wellicht beter werken. Snapt u? Da's al waar het in essentie over ging.

Naar jouw mening is het de beste methode voor alle beginners, naar mijn mening niet. Zo erg is het allemaal niet, we overleven het wel. Let's agree to disagree, yes?
Kut nou eens een end op allebei en vecht dit uit via pm..
want alles wat ik kan zeggen over jullie post is ''Didn't read lol'
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 01:24
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:19 schreef krioro het volgende:

[..]

Kijk nou even naar je eigen post aub. Daar stel je dat die methode perfect is voor iedere beginner. Ja?

Ik zeg daarop nee, het is niet perfect/het beste voor iedere beginner, omdat er andere methoden zijn die voor sommigen wellicht beter werken. Snapt u? Da's al waar het in essentie over ging.

Naar jouw mening is het de beste methode voor alle beginners, naar mijn mening niet. Zo erg is het allemaal niet, we overleven het wel. Let's agree to disagree, yes?
Jij zou beter moeten weten met je gezaghebbende functie hier op dit forum.
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 01:26
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:22 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Kut nou eens een end op allebei en vecht dit uit via pm..
want alles wat ik kan zeggen over jullie post is ''Didn't read lol'
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:24 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Jij zou beter moeten weten met je gezaghebbende functie hier op dit forum.
Wij hebben een discussie over bodybuilding. En daarbij is het nogal dom dat jij erover begint, want je post meer off topic onzin dan wat anders. Ga hier huilen: [SPT] Feedback enzulks
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 01:27
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:19 schreef krioro het volgende:

[..]

Kijk nou even naar je eigen post aub. Daar stel je dat die methode perfect is voor iedere beginner. Ja?

Ik zeg daarop nee, het is niet perfect/het beste voor iedere beginner, omdat er andere methoden zijn die voor sommigen wellicht beter werken. Snapt u? Da's al waar het in essentie over ging.

Naar jouw mening is het de beste methode voor alle beginners, naar mijn mening niet. Zo erg is het allemaal niet, we overleven het wel. Let's agree to disagree, yes?
Ja en daarover zei ik dus dat jij daar nog geen argumenten voor hebt gegeven, alleen ''nee'' hebt gezegd. Ik heb al 10x mijn argumenten duidelijk gemaakt. Een heel verschil.

Compounds zijn het belangrijkst, Rippetoe richt zich op compounds. Je houdt je 2/3x in de week bezig met ''de grote 3''(nee powercleans horen daar niet bij). Het is het goed om de techniek te leren van die oefeningen en er sterker op te worden. Hoe sterker hoe buffer. Ooit iemand met 30cm armen 150kg zien benchen? Daarom vind ik het dus het perfecte schema voor beginners.
Fanta-stickdonderdag 14 juli 2011 @ 01:28
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:26 schreef krioro het volgende:

[..]


[..]

Wij hebben een discussie over bodybuilding. En daarbij is het nogal dom dat jij erover begint, want je post meer off topic onzin dan wat anders. Ga hier huilen: [SPT] Feedback enzulks
Huilen jonge...jullie zijn de enige 2 die hier niet alleen tissues nodig hebben voor semen.
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 01:30
Overigens nu er weer redelijk ''normaal'' kan worden gediscussieerd. Waarom zou er een groep beginners zijn waarvoor Rippetoe niet geschikt zou zijn? Uitgezonderd mensen die dit fysiek niet aankunnen.
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 01:41
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:27 schreef bascross het volgende:

[..]

Ja en daarover zei ik dus dat jij daar nog geen argumenten voor hebt gegeven, alleen ''nee'' hebt gezegd. Ik heb al 10x mijn argumenten duidelijk gemaakt. Een heel verschil.

Compounds zijn het belangrijkst, Rippetoe richt zich op compounds. Je houdt je 2/3x in de week bezig met ''de grote 3''(nee powercleans horen daar niet bij). Het is het goed om de techniek te leren van die oefeningen en er sterker op te worden. Hoe sterker hoe buffer. Ooit iemand met 30cm armen 150kg zien benchen? Daarom vind ik het dus het perfecte schema voor beginners.
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:30 schreef bascross het volgende:
Overigens nu er weer redelijk ''normaal'' kan worden gediscussieerd. Waarom zou er een groep beginners zijn waarvoor Rippetoe niet geschikt zou zijn? Uitgezonderd mensen die dit fysiek niet aankunnen.
We begrijpen elkaar (zo ongeveer, denk ik), hallelujah! _O_

Het argument wat ik al tegen die uitspraak van jou (en dus voor die van mij) gaf is dat er meerdere methoden zijn die zich vooral op compounds richten. Dus een methode anders dan die van Rippetoe (ik noem niet eens een specifieke) die óók uitgaat van de compounds zou voor sommige beginners die als doel spiergroei hebben ook goed/even goed/beter kunnen werken. Waarom? Omdat sommigen minder groei behalen met krachttoename, in vergelijking met een trainingsmethode waarbij ze méér uitgaan van spiergroei dan van kracht. Kracht en spiergroei zijn natuurlijk gerelateerd, maar het is niet voor niets dat trainen voor meer kracht en trainen voor spiergroei op verschillende manieren gaat.

Ik zeg dus niet dat de methode van Rippetoe niet geschikt is voor wie dan ook hè. Maar zoveel mensen, zoveel ideale trainingsmethoden voor spiergroei. Waarbij de compounds altijd centraal staan wat mij betreft.
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 02:31
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:41 schreef krioro het volgende:

[..]


[..]

We begrijpen elkaar (zo ongeveer, denk ik), hallelujah! _O_

Het argument wat ik al tegen die uitspraak van jou (en dus voor die van mij) gaf is dat er meerdere methoden zijn die zich vooral op compounds richten. Dus een methode anders dan die van Rippetoe (ik noem niet eens een specifieke) die óók uitgaat van de compounds zou voor sommige beginners die als doel spiergroei hebben ook goed/even goed/beter kunnen werken. Waarom? Omdat sommigen minder groei behalen met krachttoename, in vergelijking met een trainingsmethode waarbij ze méér uitgaan van spiergroei dan van kracht. Kracht en spiergroei zijn natuurlijk gerelateerd, maar het is niet voor niets dat trainen voor meer kracht en trainen voor spiergroei op verschillende manieren gaat.

Ik zeg dus niet dat de methode van Rippetoe niet geschikt is voor wie dan ook hè. Maar zoveel mensen, zoveel ideale trainingsmethoden voor spiergroei. Waarbij de compounds altijd centraal staan wat mij betreft.
Oke, goed. Ik begrijp je punt. Uiteraard zijn er meerdere methodes, maar ik vind zelf Rippetoe/Stronglifts de beste. Stronglifts is bijna hetzelfde als Rippetoe alleen met een iets hoger volume en iedere training 2,5kg erbij, in plaats van wekelijks.

Overigens is het natuurlijk ook zo dat een schema je moet liggen. Zelfs al zou Rippetoe wetenschappelijk bewezen het beste zijn, zullen er altijd mensen zijn die op een andere manier trainen. Ik hou zelf niet veel isolatie en lang trainen, dus daarom ben ik ook zo'n fan van Rippetoe/Stronglifts. Lekker basic 45-60 min knallen met compounds. Af en toe 2 setjes curlen en klaar.

Conclusie is denk ik dat iedereen moet trainen zoals hij dat wil, maar als iemand mij zal vragen naar een goed beginnersschema zal ik altijd hetgeen aanraden waar ik zelf baat bij heb en dat lijkt mij ook logisch. Dat zal voor iedereen gelden.
Stereotomydonderdag 14 juli 2011 @ 02:33
*O* consensus
kriorodonderdag 14 juli 2011 @ 02:48
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 02:31 schreef bascross het volgende:

[..]

Oke, goed. Ik begrijp je punt. Uiteraard zijn er meerdere methodes, maar ik vind zelf Rippetoe/Stronglifts de beste. Stronglifts is bijna hetzelfde als Rippetoe alleen met een iets hoger volume en iedere training 2,5kg erbij, in plaats van wekelijks.

Overigens is het natuurlijk ook zo dat een schema je moet liggen. Zelfs al zou Rippetoe wetenschappelijk bewezen het beste zijn, zullen er altijd mensen zijn die op een andere manier trainen. Ik hou zelf niet veel isolatie en lang trainen, dus daarom ben ik ook zo'n fan van Rippetoe/Stronglifts. Lekker basic 45-60 min knallen met compounds. Af en toe 2 setjes curlen en klaar.

Conclusie is denk ik dat iedereen moet trainen zoals hij dat wil, maar als iemand mij zal vragen naar een goed beginnersschema zal ik altijd hetgeen aanraden waar ik zelf baat bij heb en dat lijkt mij ook logisch. Dat zal voor iedereen gelden.
Yes, niets aan toe te voegen, de discussie is opgelost. We staan dus ook helemaal niet tegenover elkaar qua ideeën. Best een prestatie dat we eruit zijn gekomen, al zeg ik het zelf. 14.gif
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 05:28
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 01:26 schreef krioro het volgende:

[..]


[..]

Wij hebben een discussie over bodybuilding. En daarbij is het nogal dom dat jij erover begint, want je post meer off topic onzin dan wat anders. Ga hier huilen: [SPT] Feedback enzulks
.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 14-07-2011 07:43:39 ]
Mr.Jdonderdag 14 juli 2011 @ 08:49
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 00:38 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Neen dat ben ik.( Vraag maar aan Mrj.) Aanspannen maakt je hoofd er nooit mooier op ):O ):O
Aangespannen of niet kerel, je hoofd blijft een probleem punt. :+
Geo3kantdonderdag 14 juli 2011 @ 10:42
quote:
7s.gif Op donderdag 14 juli 2011 02:48 schreef krioro het volgende:

[..]

Yes, niets aan toe te voegen, de discussie is opgelost. We staan dus ook helemaal niet tegenover elkaar qua ideeën. Best een prestatie dat we eruit zijn gekomen, al zeg ik het zelf. 14.gif
Best een prestatie hoe je enig zins het zelfde bedoeld maar dan zo'n langdradige discussie er van kunt maken. Maargoed, als je met je beredenering kwam ipv 'nee' dat had wellicht een hoop kunnen schelen.

Handjes schudden en lekker samen (spelen) trainen. :*
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 10:48
Vraagje puur uit interesse maar hoelang zitten jullie al op de sportschool en hoe oud ben je ? Ik ben 19 en zit nu +- 2 jaar op de sportschool. Het eerste jaar was voor spek en bonen aangezien ik totaal geen idee had wat ik moest doen.
robuust89donderdag 14 juli 2011 @ 10:50
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 10:48 schreef obsama het volgende:
Vraagje puur uit interesse maar hoelang zitten jullie al op de sportschool en hoe oud ben je ? Ik ben 19 en zit nu +- 2 jaar op de sportschool. Het eerste jaar was voor spek en bonen aangezien ik totaal geen idee had wat ik moest doen.
Idem. Had wel een idee het eerste jaar, maar was vooral aankloten ja :P
16meterdonderdag 14 juli 2011 @ 10:54
Iets langer dan een jaar.
67Impaladonderdag 14 juli 2011 @ 10:54
Ik ben nu 21 en train inclusief de "ik kloot maar wat aan" jaren 5 jaar. Maar merk pas echt de verschillen in de laatste anderhalf jaar omdat ik toen wat serieuzer 3 a 4x in de week ben gaan trainen.

Voorheen trainde ik vooral om bezig te blijven en was maximaal 2x in de week.
Ben nog steeds wel een beetje jelly, maar de vergelijking met wat ik had is wel een groot verschil en daar ben ik wel enigzins blij mee. Nu bezig met cutten, omdat ik wat droger wil worden en dat gaat de laatste 3 weken wel goed!
Stereotomydonderdag 14 juli 2011 @ 10:58
Eind twintig, 3 maanden in de sportschool :') en daarvoor veel aan zwemmen gedaan. Kennis van voeding reikt veel verder dan van krachttraining :')
Stereotomydonderdag 14 juli 2011 @ 11:02
quote:
11s.gif Op donderdag 14 juli 2011 10:54 schreef 67Impala het volgende:
Ik ben nu 21 en train inclusief de "ik kloot maar wat aan" jaren 5 jaar. Maar merk pas echt de verschillen in de laatste anderhalf jaar omdat ik toen wat serieuzer 3 a 4x in de week ben gaan trainen.

Voorheen trainde ik vooral om bezig te blijven en was maximaal 2x in de week.
Ben nog steeds wel een beetje jelly, maar de vergelijking met wat ik had is wel een groot verschil en daar ben ik wel enigzins blij mee. Nu bezig met cutten, omdat ik wat droger wil worden en dat gaat de laatste 3 weken wel goed!
Maar heb je in die 5 jaar wel progressief getrained? Dus steeds geprobeerd het gewicht van wat je tilt te verhogen?
#ANONIEMdonderdag 14 juli 2011 @ 11:06
quote:
6s.gif Op donderdag 14 juli 2011 08:49 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Aangespannen of niet kerel, je hoofd blijft een probleem punt. :+
;-)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-07-2011 11:07:48 ]
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 11:11
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 10:54 schreef 16meter het volgende:
Iets langer dan een jaar.
En heb je het gevoel dat je veel hebt bereikt ? Heb zelf namelijk het gevoel dat het eerst heel snel ging, nu kakt het helaas in (voor mijn gevoel)
BigSmurfdonderdag 14 juli 2011 @ 11:17
Sinds begin juni in de sportschool als aanvulling op het waterpolo'en, weinig aangekloot, vrijwel meteen begonnen met Rippetoe en ook goed ingelezen in voeding.

Vanaf aankomend seizoen blijf ik 1x per week krachttraining doen, naast 3x anderhalf uur polotraining. Ben 19. ;)
Jajongdonderdag 14 juli 2011 @ 11:21
Mooie discussie gemist tijdens mijn (achterlijke) ban zie ik.
Caveatdonderdag 14 juli 2011 @ 12:02
Nog mensen die sporten bij de ACLO?
Ethanolicdonderdag 14 juli 2011 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 11:11 schreef obsama het volgende:

[..]

En heb je het gevoel dat je veel hebt bereikt ? Heb zelf namelijk het gevoel dat het eerst heel snel ging, nu kakt het helaas in (voor mijn gevoel)
Noobgains.
Geo3kantdonderdag 14 juli 2011 @ 12:12
Half jaar serieus, maar al 2 en half jaar lid, 1 jaar had ik een abbo op sportschool maar dat was meer om te squashen met mijn broer. 1 jaar aankloten, zo af en toe een keer gaan e.d.

Ik vond het in het begin heel statisch.. ik miste die adrenaline om sneller te willen zijn dan een ander, wat ik bij voetbal bijv wel had (als sport en gewoon voor de lol). Laatste half jaar gaat dat wat beter om doelen te stellen/mezelf te motiveren e.d.

Maar ik blijf toch wat missen, ik word niet razend enthousiast ervan.. maar potje voetbal/unihocky of apenkooi zelfs dan vind ik het echt tof, fitness/krachttraining is leuk maar ik mis iets :P
Jajongdonderdag 14 juli 2011 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 12:02 schreef Caveat het volgende:
Nog mensen die sporten bij de ACLO?
Wel es gedaan, maar teveel trieste studentjes die denken dat ze sterk zijn. En vaak ook kneiterdruk.
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 13:04
Ik train nu een halfjaar, pas sinds maart serieus. Ben qua fysiek compleet veranderd en een wandelende eet- en trainobsessie.

En ACLO ben ik een keer wezen kijken. Nouja, kijken, ik mocht niet eens kijken maar die man verzekerde me dat alles er was. :') Het enige wat ik zag was een superdrukte, mij niet gezien. Maar 60 euro per jaar is inderdaad niet veel. :)
BigSmurfdonderdag 14 juli 2011 @ 13:15
ALCO is gewoon een Groningse studenten-sportvereniging?
67Impaladonderdag 14 juli 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 11:02 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Maar heb je in die 5 jaar wel progressief getrained? Dus steeds geprobeerd het gewicht van wat je tilt te verhogen?
Ja tuurlijk dat wel, mijn instructeur raadde mij alleen aan nog even rustig aan te doen met gewichten omdat ik nog in de groei zat. Verder heb ik vrij afwisselende schema's gehad. Het voelde toen meer als bezig zijn, omdat ik van voetbal af was gegaan. Nu meer als een verplichting om te gaan. Het zit nu ook gewoon in mijn ritme.

Moet wel zeggen dat ik heel lang niet heb gemaxt, enige wat ik zeker weet is dat mijn Squat 3x 10 120 KG was. Deadlift ben ik vrij laat mee begonnen tot mijn grote spijt. Dus mijn stats zou ik zo even niet weten, maar vind ik ook niet echt van belang op het moment. Ben toch aan het cutten c_/
BeamofLightdonderdag 14 juli 2011 @ 13:21
34 jaar
4 jaar "bezig"
1 jaar compound
laatste half jaar serieus met voeding

Eerste 3,5 jaar: + 7 kg
Laatste 0,5 jaar: + 10 kg

En omdat er hier meer grappig gedaan wordt dan serieus: zijn er hier nu ineens mensen die ZetaOs niet geloven of dat hij niet is wat hij claimt te zijn? Komen er eern keer foto's is het weer niet goed. Net als gespierd123 toen. Gewoon respect hebben voor zijn looks en niet zo jaloers zijn stelletje kutwijven. En anders zelf foto's posten.
67Impaladonderdag 14 juli 2011 @ 13:38
Als er een te hoog troll niveau ontstaat ga ik snel in terug in lurk mode hoor :P
Mja er mag wel vind ik gezonde kritiek gegeven worden, net als Zeta volgens mij bij mij, omdat ik nog wat jelly ben. Dat zie ik dus zelf ook en accepteer je het ook makkelijker, mijn ervaring althans.
16meterdonderdag 14 juli 2011 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 11:11 schreef obsama het volgende:

[..]

En heb je het gevoel dat je veel hebt bereikt ? Heb zelf namelijk het gevoel dat het eerst heel snel ging, nu kakt het helaas in (voor mijn gevoel)
Ja, dat gevoel heb ik zeker.

Maar er is nog veel werk te verrichten.
Jajongdonderdag 14 juli 2011 @ 13:45
Fuck deze shit, ik ga lekker verhongeren, aan de Stackers en 4 keer per week cardio'en. Boom.
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 13:49
quote:
14s.gif Op donderdag 14 juli 2011 13:45 schreef Jajong het volgende:
Fuck deze shit, ik ga lekker verhongeren, aan de Stackers en 4 keer per week cardio'en. Boom.
Struik. Tevens dikkertje?
Ethanolicdonderdag 14 juli 2011 @ 13:53
quote:
14s.gif Op donderdag 14 juli 2011 13:45 schreef Jajong het volgende:
Fuck deze shit, ik ga lekker verhongeren, aan de Stackers en 4 keer per week cardio'en. Boom.
Stackers?
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 13:21 schreef BeamofLight het volgende:
34 jaar
4 jaar "bezig"
1 jaar compound
laatste half jaar serieus met voeding

Eerste 3,5 jaar: + 7 kg
Laatste 0,5 jaar: + 10 kg

En omdat er hier meer grappig gedaan wordt dan serieus: zijn er hier nu ineens mensen die ZetaOs niet geloven of dat hij niet is wat hij claimt te zijn? Komen er eern keer foto's is het weer niet goed. Net als gespierd123 toen. Gewoon respect hebben voor zijn looks en niet zo jaloers zijn stelletje kutwijven. En anders zelf foto's posten.
watttt, in een half jaar 10kg ? Wat voor schema gebruik je ?
Ik ben ook een maand of 4 nu serieus bezig maar heb het gevoel alsof het totaal niet helpt :(
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 13:57
Eten -> aankomen. Magische schema's bestaan niet.
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 14:02
quote:
2s.gif Op donderdag 14 juli 2011 13:57 schreef Panzermaus het volgende:
Eten -> aankomen. Magische schema's bestaan niet.
Nee dat snap ik, ik eet ook echt goed voor mij gevoel maar mijn lichaam wil geen spieren ofzo. Word er een beetje ziek van.
ZuidGrensdonderdag 14 juli 2011 @ 14:04
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 14:02 schreef obsama het volgende:

[..]

Nee dat snap ik, ik eet ook echt goed voor mij gevoel maar mijn lichaam wil geen spieren ofzo. Word er een beetje ziek van.
Post je voedingsschema eens dan
ZuidGrensdonderdag 14 juli 2011 @ 14:05
Ik heb trouwens nog steeds last van die plek linksboven mijn elleboog. Geen idee wat het is, alleen dat het behoorlijk pijn doet bij het strekken van mijn arm. Misschien overbelast of zo...?
BigSmurfdonderdag 14 juli 2011 @ 14:07
Dan eet je dus blijkbaar toch niet genoeg. Dacht ook altijd dat ik nooit spier aan zou komen, ben nu anderhalve maand bezig en ben al bijna 4 kilo aangekomen, en dan gebruik ik nog niet eens whey. Kwestie van veel eten, en vooral met veel eiwitten, want dat was duidelijk altijd mijn manko, veel eten, maar weinig eiwitrijke voeding (pasta en hagelslag op brood ipv kipfilet en pindakaas, weinig zuivel, amper noten). :)
BeamofLightdonderdag 14 juli 2011 @ 14:11
Meer eten. MEER.

havermout, whey,melk, eieren, grof volkoren brood, kipfilet (beleg), rijst, kip, noten, tonijn, avond eten, vis, crea, whey, noten.

Iedere dag.
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 14:04 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Post je voedingsschema eens dan
ontbijt: 3/4 boterhammen met kaas/ander beleg of een gebakken ei.

10/11 uur: broodje tomaat/banaan/appel of peer

lunch: soep, bakje joghurt, een boterham met beleg en broodje met vlees (gehaktbal ofzo)

s'avonds( 1,5 uur voor sporten is dat ongeveer): eten wat de pot schaft, vaak spaghetti's of aardappels met een stuk vlees. Ik ben een flinke eter

s'avonds(na het sporten dus): 500gram kwart van Almhof

lijkt me genoeg toch ?

EDIT: qua drank drink ik in principe alleen water.
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 14:23
Veel te weinig. Ga eens uitrekenen hoeveel dit is en je zult schrikken.

Komt zovaak voor, 'ja ik eet vet veel mar kom maar niet aan man xD welke schema doe jij :p'. Je moet je definitie van 'veel' aanpassen aan je onderhoud + minstens 500 kcal extra.
DerSkunkdonderdag 14 juli 2011 @ 14:24
Ik zou 's ochtends voor meer eieren gaan (5 ofzo, maar niet alle dooiers).
Om 10 of 11 uur ook nog havermout+melk erbij. En ik zou zo'n 2 whey shakes per dag erbij drinken, 's ochtends en na de training (of bijv tussen lunch en avondeten op niet trainingsdagen).
Misschien nog niet ideaal, maar sowieso haalbaar en beter.
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 14:27
quote:
15s.gif Op donderdag 14 juli 2011 14:23 schreef Panzermaus het volgende:
Veel te weinig. Ga eens uitrekenen hoeveel dit is en je zult schrikken.
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2011 14:24 schreef DerSkunk het volgende:
Ik zou 's ochtends voor meer eieren gaan (5 ofzo, maar niet alle dooiers).
Om 10 of 11 uur ook nog havermout+melk erbij. En ik zou zo'n 2 whey shakes per dag erbij drinken, 's ochtends en na de training (of bijv tussen lunch en avondeten op niet trainingsdagen).
Misschien nog niet ideaal, maar sowieso haalbaar en beter.
Waar zouden jullie dingen tussen stoppen dan(en vooral wat) ? Denk niet dat ik s'ochtends 5 eieren weg krijg, eet er nu 3.
obsamadonderdag 14 juli 2011 @ 14:27
oeps.
ZuidGrensdonderdag 14 juli 2011 @ 14:28
Je kan ook wat ongezouten cashewnoten naar binnen werken als tussendoortje
Panzermausdonderdag 14 juli 2011 @ 14:30
Verdubbel gewoon al je hoeveelheden, op die eieren na.
BigSmurfdonderdag 14 juli 2011 @ 14:37
En drink/eet ook meer zuivel. De 2 liter melk die ik zelf op een dag drink doen al een hoop. Die 500gr kwark, is dat magere kwark of vruchtenzooi?
bascrossdonderdag 14 juli 2011 @ 14:38
Voeg havermout/brinta toe en drink melk zoals gezegd.