Een huis huren kost ook geld, dus die bijdrage is niet vreemd.quote:Op zondag 10 juli 2011 14:53 schreef Chinless het volgende:
Ze moet wel hypotheekrente mee betalen maar uit eindelijk houd ze niets van het huis over???
Motief.quote:Op zondag 10 juli 2011 14:56 schreef nikky het volgende:
Waarom heb je de voorkeur dat je ouders je huis erven en niet dat je geliefde erin blijft wonen?
Hoezo harteloos!?? Beredeneer het eens van de andere kant => zijn geld en materiele zaken van belang voor haar!?? Gaat het om zijn geld!?? Of gaat het om liefde!?? Als het laatste het geval is, dan zou er geen enkel probleem moeten zijn.quote:Op zondag 10 juli 2011 14:59 schreef Document1 het volgende:
Serieuze vraag: hou je wel van dr? Je komt ietwat harteloos over.
Degene waarmee je lief en leed gaat delen het huis uittrappen als jij komt te overlijden vind ik behoorlijk harteloos ja.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:06 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Hoezo harteloos!?? Beredeneer het eens van de andere kant => zijn geld en materiele zaken van belang voor haar!?? Gaat het om zijn geld!?? Of gaat het om liefde!?? Als het laatste het geval is, dan zou er geen enkel probleem moeten zijn.
Zij betaalt de facto mee aan jouw aflossing, ook al laat je alleen de rente meebetalen. Niet eerlijk dus.quote:Op zondag 10 juli 2011 14:55 schreef opa_sigaar het volgende:
[..]
Een huis huren kost ook geld, dus die bijdrage is niet vreemd.
Ik kan me echter voorstellen dat zodra zij kapitaalkrachtiger wordt (promotie e.d.) ze ook zal willen investeren in iets als een huis.
Je moet als man (als vrouw niet natuurlijk) dus na net 1 jaar relatie, terwijl je pas 30 bent, al een heel huis (waar je je hele leven voor krom mag liggen) als bruidschat geven aan een vrouw!!??? Werkelijk... ik ga over mijn nekquote:Op zondag 10 juli 2011 15:07 schreef Document1 het volgende:
[..]
Degene waarmee je lief en leed gaat delen het huis uittrappen als jij komt te overlijden vind ik behoorlijk harteloos ja.
Het gaat niet om het geld, het gaat om het feit dat zodra TS overlijd zijn partner wat betreft TS dood kan vallen.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:08 schreef Puntenjager het volgende:
Simpeler:
"Hij is harteloos en houdt niet van haar, want zij krijgt niet 'al' zijn geld"
Al haar shit toeëigenen natuurlijk, want dat is liefdequote:
Ik weet niet in welke stad je woont, maar dat lijkt me niet zo makkelijk.quote:Stel, we gaan uit elkaar. Geen probleem zo denk ik, zij zoekt dan een te huren appartement voor zichzelf
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |