Minder? Wij verkopen 4x meer chili dan honing mosterdquote:Op maandag 8 augustus 2011 18:50 schreef Studiotje het volgende:
Die 'bij' wraps worden sowiezo minder verkocht.. Honing Mosterd blijft een aardige hit
Hier dus precies andersomquote:Op maandag 8 augustus 2011 20:16 schreef Battlefan het volgende:
[..]
Minder? Wij verkopen 4x meer chili dan honing mosterd
Naja zo hevig als jou heb ik t niet hoor.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:08 schreef Roces18 het volgende:
Heeft iemand hier ook slaapproblemen na het werken? Als ik thuis kom meestal van een nachtshift dan ga ik eventjes tv kijken om me gedachten leeg te maken maar dat helpt niet. Ik lig gewoon zeker 3 uur te denken en dan spoken er allemaal woorden door me hoofd van kip 6![]()
bijvoorbeeld en dan ga ik die handelingen doen ofzo in mijn slaap. Echt irritant. En nu heb ik daar bovenop nog eens zware griep erbij gekregen dus nu is het helemaal pet. Weten jullie wat je hier aan kunt doen, want dit schiet niet op
De nieuwe burger krijgt de gewone 3:1 patty. Staat gewoon in de campagnefolderquote:Op maandag 8 augustus 2011 20:15 schreef Battlefan het volgende:
[..]
Burger die komt heeft geen 3:1 patty maar een speciale gekruide dacht ik
Dan heb je vast niet goed gelezenquote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:49 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
De nieuwe burger krijgt de gewone 3:1 patty. Staat gewoon in de campagnefolder
Omgeving Utrechtquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:14 schreef Yannick567 het volgende:
Is er nog volk dat in de OP wil in het lijstje 'Medewerkers'?
quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:15 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Omgeving Utrecht
Krijg je trouwens als je ziek bent dagen uitbetaald? 1e dag was een wachtdag had ik gelezen maar als je bent ingeroosterd die dagen krijg je toch gewoon vergoed?
Ze zijn er vanaf gestapt omdat er restaurants waren die geen ruimte meer hadden op het center-island. Wel mooi dat die machines weggaan, is er weer wat extra ruimte voor een drankentapsysteemquote:Op maandag 8 augustus 2011 18:33 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
De machines van Chocomel gingen vaak kapot en waren heel onderhoudsgevoelig. Daar gingen ze vanaf stappen. De zakjes smaakten gewoon waterig. Als je geen goed alternatief hebt, kan je beter niks verkopen dan slecht spul
En is dat 70% of 100% ? Aangezien ik 4 dagen ziek wasquote:
Staat dat niet in je contract, spelregels bij ziekte?quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:25 schreef Roces18 het volgende:
[..]
En is dat 70% of 100% ? Aangezien ik 4 dagen ziek wasIs toch een hoop geld namelijk.
Heb dat boekje niet gehadquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:30 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Staat dat niet in je contract, spelregels bij ziekte?
Het antwoord staat in de horeca-cao.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:38 schreef Roces18 het volgende:
Aangezien ik op oproepbasis werk net zoals iedereen bij onze vestiging volgens mij zou ik volgens iemand hier geen ziektedagen uitbetaald krijgen??![]()
Terwijl ik wel ben ingeroosterd elke week?
Heb overigens al gegoogled op dat a4tje maar dan krijg ik helaas niks, heeft een van jullie hem misschien?
Lijkt me wel dusquote:Op zondag 14 augustus 2011 21:34 schreef HEvaRe het volgende:
[..]
Het antwoord staat in de horeca-cao.
Dit is dan artikel 19 eventueel aangevuld met bijlage II
quote:1. De werknemer die bij de uitvoering van de overeenkomst schade toebrengt aan de werkgever of aan een derde jegens wie de werkgever tot vergoeding van die schade is gehouden, is te dier zake niet jegens de werkgever aansprakelijk, tenzij de schade een gevolg is van zijn opzet of bewuste roekeloosheid. Uit de omstandigheden van het geval kan, mede gelet op de aard van de overeenkomst, anders voortvloeien dan in de vorige zin is bepaald.
quote:2. Afwijking van lid 1 en van artikel 170 lid 3 van Boek 6 ten nadele van de werknemer is slechts mogelijk bij schriftelijke overeenkomst en slechts voor zover de werknemer te dier zake verzekerd is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |