Omdat in de grote boze mensen wereld niet alle keuzes in elkaar passen.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:18 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je kan met simpele one-liners strooien, maar gebruik eens argumenten waarom het (jouw stelling) niet kan.
Je helpt je er wel makkelijk vanaf zo.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:17 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Sja, bedrijven en hun locatie zijn nou eenmaal continu aan verandering onderhevig. Ben je het er niet mee eens en zijn meerdere mensen het er niet mee eens? Richt zelf zo'n bedrijfje op.
Ben je van mening dat er geen huisartenpost in de buurt is, terwijl er wel voldoende vraag naar is. Richt zelf zo'n huisartsenpost op. Je kan beter zelf iets ondernemen, ipv alsmaar te klagen.
Ik ben een groot voorstander van eigen initiatief, maar het lijkt mij persoonlijk veel beter als er gewoon dingen zijn als de Ombudsman en de Consumentenbond die voor groepen mensen opkomen zónder dat zij allemaal eigen bedrijfjes moeten oprichten voor een wissewasje. 1. Bespaart stress. 2. Lost de wissewasjes op.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:17 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Sja, bedrijven en hun locatie zijn nou eenmaal continu aan verandering onderhevig. Ben je het er niet mee eens en zijn meerdere mensen het er niet mee eens? Richt zelf zo'n bedrijfje op.
Ben je van mening dat er geen huisartenpost in de buurt is, terwijl er wel voldoende vraag naar is. Richt zelf zo'n huisartsenpost op. Je kan beter zelf iets ondernemen, ipv alsmaar te klagen.
Dat is een prima oplossing. Waar ik op doelde is daar waar er te klagen valt, er ook oplossingen zijn.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:22 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Ik ben een groot voorstander van eigen initiatief, maar het lijkt mij persoonlijk veel beter als er gewoon dingen zijn als de Ombudsman en de Consumentenbond die voor groepen mensen opkomen zónder dat zij allemaal eigen bedrijfjes moeten oprichten voor een wissewasje. 1. Bespaart stress. 2. Lost de wissewasjes op.
Sja, het staat je vrij om zelf een bedrijfje op te richten als in regio X veel vraag maar weinig aanbod van dienst Y is.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:22 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Je helpt je er wel makkelijk vanaf zo.
Zoals?quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:19 schreef betyar het volgende:
[..]
Omdat in de grote boze mensen wereld niet alle keuzes in elkaar passen.
Nogmaals: je helpt je er wel heel makkelijk vanaf zoquote:Op donderdag 7 juli 2011 17:44 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Sja, het staat je vrij om zelf een bedrijfje op te richten als in regio X veel vraag maar weinig aanbod van dienst Y is.
Wat snap je er niet aan dat je ook zelf bij kan dragen aan een beter wereld / betere regio?quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:48 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Nogmaals: je helpt je er wel heel makkelijk vanaf zo
Deze uitspraak:quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:50 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Wat snap je er niet aan dat je ook zelf bij kan dragen aan een beter wereld / betere regio?
Als je vindt dat er geen huisartsenpost in de buurt is, terwilj er wel voldoende vraag naar is, dan richt je er toch zelf 1 op?
Is eigenlijk gewoon een hele nette manier om "zoek het je maar uit" te zeggen, om te zeggen dat je de balans tussen maatschappelijke belangen en individuele belangen volledig richting individuele belangen laat omslaan. Iets wat op zijn zachtst gezegd niet bewonderenswaardig is en ook niet erg wenselijk.quote:Als je vindt dat er geen huisartsenpost in de buurt is, terwijl er wel voldoende vraag naar is, dan richt je er toch zelf 1 op?
Wat wil je dan? Je wilt dat de gemeente in elk gehucht een huisartsenpost of een ziekenhuis plaatst? Sociaal? Ja. Haalbaar? Nee.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:58 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Deze uitspraak:
[..]
Is eigenlijk gewoon een hele nette manier om "zoek het je maar uit" te zeggen, om te zeggen dat je de balans tussen maatschappelijke belangen en individuele belangen volledig richting individuele belangen laat omslaan. Iets wat op zijn zachtst gezegd niet bewonderenswaardig is en ook niet erg wenselijk.
Wat ze willen, kort samengevat, is dat iemand anders jouw probleem oplost. Stel je voor dat je zelf na moet denken.quote:
Het gaat idd die richting op ja..quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wat ze willen, kort samengevat, is dat iemand anders jouw probleem oplost. Stel je voor dat je zelf na moet denken.
dat zeg ik niet, ik zeg alleen dat ik het bijzonder prettig zou vinden als op een gegeven ook weer het belang van de maatschappij terug komt in vergelijking. Vooral in het geval van de regiokantoortjes was het niet een kwestie van weggaan of verzuipen maar eerder een kwestie van winst vs. meer winst.quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:11 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Wat wil je dan? Je wilt dat de gemeente in elk gehucht een huisartsenpost of een ziekenhuis plaatst? Sociaal? Ja. Haalbaar? Nee.
verbazingwekkend ook hoe altijd problemen met retoriek worden weggepraat.quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wat ze willen, kort samengevat, is dat iemand anders jouw probleem oplost. Stel je voor dat je zelf na moet denken.
@Betyar. Wij begrijpen elkander.quote:Op donderdag 7 juli 2011 17:02 schreef betyar het volgende:
[..]
Dat kan niet want degene die moest kiezen om dicht bij het werk te gaan wonen anders kan ie er niet komen, anders heeft zijn werkgever te hoge onkosten aan woon-werkverkeer.
Meer ontopic blijven lijkt me een zeer goed idee.quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:21 schreef Cherna het volgende:
[..]
Maar goed om on topic te blijven. Die Spanjaarden zullen wel niet komen. Hun levenswijze is van een geheel andere aard dan van een Pool of Roemeen die zelfs voor 3 euro per uur wilt werken.
Zoals in Duitsland waar nu bussen vol Roemenen komen. Het drukt de lonen waardoor de regering voor de eigen bevolking die werkt geld moet toeleggen om zo hun levensonderhoud te kunnen bekostigen.
Polen en Roemenen kunnen dat ook doen omdat de kosten voor levensonderhoud in het thuisland vele malen lager liggen dan hier, of in Spanje. Ze werken hier anderhalf jaar, wonen in CenterParcs, en gaan daarna voor Poolse begrippen rijk naar huis. Als Spanjaard schiet je daar niets mee op.quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:21 schreef Cherna het volgende:
[..]
Maar goed om on topic te blijven. Die Spanjaarden zullen wel niet komen. Hun levenswijze is van een geheel andere aard dan van een Pool of Roemeen die zelfs voor 3 euro per uur wilt werken.
Zoals in Duitsland waar nu bussen vol Roemenen komen. Het drukt de lonen waardoor de regering voor de eigen bevolking die werkt geld moet toeleggen om zo hun levensonderhoud te kunnen bekostigen.
We kunnen deze discussie, op verzoek van de mods, in dit topic verder voeren.quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:21 schreef Cherna het volgende:
@Zienswijze. Nee ik ben niet zuur. Ik heb het thans nog goed. Alleen ben ik me er terdege van bewust dat het morgen anders kan zijn.
Ik ben teleurgesteld in de nu studerende generatie waarvan velen geen empathie bezitten en of te individualistisch zijn.
Het getuigd ook aan de uitspraken over WWers. Het zal je maar gebeuren. Heb je meer dan 30 jaar gewerkt en loopt in de WW dat een snotneus die nog studeert(dit is niet persoonlijk voor zienswijze bedoeld) en zelf nog niet een dag gewerkt heeft je doodleuk een uitvreter noemt. En je een mooi verhaal vertelt over een ander baantje onder het minimum met alle verhuis en reiskosten erbij.
Trouwens zoals je ziet is er weer een dak ingevallen(Twente). Dit soort toestanden hoor je de laatste vijf jaar steeds vaker. Zie ook mijn eerder toegevoegde link over de steiger in de centrale.
Lekker goedkoop werken ,snel af en alle veiligheid aan de laars lappen. Maar het zal ook wel weer in de doofpot worden gestopt.
Vragen naar de bekende weg.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:24 schreef goofy_goober het volgende:
Zou de PVV ook moeite hebben met Spaanse werklozen?
Dit kabinet kennende zullen wij die mensen wel willen laten werken, maar verder niet willen helpen hier zich te vestigen waardoor ze alsnog niet zullen komen.quote:Duitsland zoekt personeel in EU-crisislanden
Laatste update: 18 juli 2011 11:58 info
BERLIJN - Duitsland gaat in noodlijdende eurolanden als Griekenland, Spanje en Portugal op zoek naar geschoold personeel.
Foto: AFP
De grootste economie van Europa wil zo het tekort aan onder meer ingenieurs en IT'ers het hoofd bieden. Dat meldde het Duitse arbeidsbureau maandag aan de krant Die Welt.
Terwijl geschoold personeel in landen als Griekenland zonder baan zit, is Duitsland met zijn groeiende economie juist op zoek naar mensen.
Alleen al in Spanje hebben 17.000 mensen interesse in een baan in Duitsland, aldus het arbeidsbureau.
Veelomvattend pakket
Ook merkte de directrice op dat Engelstalige landen vaak een veelomvattend pakket bieden aan de expats. Zij kunnen daar niet alleen rekenen op een baan, maar krijgen ook een taalcursus, een woning, een baan voor de partner en een plaats in de crèche voor de kinderen.
''Daar kunnen wij van leren’’, aldus de directrice. ''Het is niet voldoende om alleen maar aantrekkelijke bedrijven en producten te hebben. De maatschappij moet bereid zijn om deze mensen op te nemen.’’
En waar basseer jij dat op?quote:Op maandag 18 juli 2011 12:06 schreef dotCommunism het volgende:
Dit kabinet kennende zullen wij die mensen wel willen laten werken, maar verder niet willen helpen hier zich te vestigen waardoor ze alsnog niet zullen komen.
De maatschappij profiteert hier weer van doordat er efficient met geld omgegaan wordt.quote:Op donderdag 7 juli 2011 18:18 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
dat zeg ik niet, ik zeg alleen dat ik het bijzonder prettig zou vinden als op een gegeven ook weer het belang van de maatschappij terug komt in vergelijking. Vooral in het geval van de regiokantoortjes was het niet een kwestie van weggaan of verzuipen maar eerder een kwestie van winst vs. meer winst.
En als je even pech hebt en dat ineens niet meer kan betalen dan ga je maar dood. Aldus Zienswijze.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:11 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
De maatschappij profiteert hier weer van doordat er efficient met geld omgegaan wordt.
Het heeft geen zin om met publiek geld een huisartsenpost te financieren in een dorp met nog geen 100 inwoners. De gewone man draait hier dmv belastinggeld ervoor op. Het is dan beter dat op particulier initiatief in dat dorp een huisartsenpost wordt gevestigd en dat Piet uit Amsterdam of Klaas uit Utrecht (waar een huisartsenpost wel rendabel is, door de hoge bevolkingsdichtheid)- hier niet financieel voor opdraait.
Kort gezegd: als jij zo nodig in een klein dorpje wilt wonen, dan moet je niet klagen dat er weinig voorzieningen zijn. Als je toch voorzieningen wilt, betaal je dat met je mededorpsbewoners maar zelf.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |