Volgens mij is er maar een heel klein groepje mannen die dat wél waardeertquote:Op woensdag 13 juli 2011 19:42 schreef pberends het volgende:
Filemon over rode korte pittige kapsels.
Ik geloof dat Femke niet zo'n fan is.twitter:FemkeHalsema twitterde op maandag 18-07-2011 om 15:43:12Gotogotogot, wat een vak #tvrecensent! Zit nu eerdere afleveringen van 'ze is van mij' te kijken. Het is dat het regent: kwekkende mannen reageer retweet
Ik maakte letterlijk eenquote:Op maandag 18 juli 2011 20:32 schreef Ludwig. het volgende:
Ik geloof dat Femke niet zo'n fan is.twitter:FemkeHalsema twitterde op maandag 18-07-2011 om 15:43:12Gotogotogot, wat een vak #tvrecensent! Zit nu eerdere afleveringen van 'ze is van mij' te kijken. Het is dat het regent: kwekkende mannen reageer retweet
![]()
Waarschijnlijk vond ze "Vrouw en paard" of "De tafel van vijf" leuker.
Ze is van mij... [21:00 - 21:45]quote:
Sorry maar ik zie Hartman liever op z'n eigen zendertje.quote:Op maandag 18 juli 2011 21:04 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Ze is van mij... [21:00 - 21:45]
Met cabaretier Hans Sibbel en psycholoog Jeffrey Wijnberg. Met de meestertruc van Wijnberg: geef een vrouw gelijk en de man krijgt zijn zin.
De manier waarop bedoelt hij denk ik vooralquote:Op maandag 18 juli 2011 21:39 schreef Bosbeetle het volgende:
Wat een onzin trouwens dat we lebbis niet na zouden kunnen vertellen het was een heel helder punt. Waarschijnlijk hebben de andere 3 nooit iets over evolutionaire sociologie gelezen
Het zijn allemaal van die dooddoeners die gedeeltelijk herkenbaar zijn, en gedeeltelijk ook niet. Maar toch wel weer een keer verfrissend om het van een mannen kant te zien zonder gelijk volledig macho, guns en gadgets te gaan. (zie al die veronica mannen programmasquote:
Geen idee toen ik de aankondiging hoorde dacht ik ook aan rob. Dat vind ik altijd een toffe gastquote:Op dinsdag 19 juli 2011 04:54 schreef Bostonian het volgende:
Is die Jeffrey de vader van Rob Wijnberg?
Ja dus:quote:Op dinsdag 19 juli 2011 04:54 schreef Bostonian het volgende:
Is die Jeffrey de vader van Rob Wijnberg?
quote:Wijnberg is getrouwd met de psychologe en beeldend kunstenares Tatiana Wijnberg-Kratochvil en is vader van twee zoons: architectonisch ontwerper Martin Grandtner en filosoof/schrijver/hoofdredacteur nrc-next Rob Wijnberg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |