Daarom juist.quote:
Nee ligt aan de uitzending, maar kijkt verre van fijns als je "normaal" beeld gewend ben.quote:
Ja of het echt is of nep.quote:Op woensdag 20 maart 2013 21:59 schreef vencodark het volgende:
Hoorde ik nu dat ze morgen uitzenden hoe het nu precies zit met Breaking Amish?
Misschien leuk om te kijken hoewel ik het 1 en ander toch al online had gezien.
Morgen deel 2 van terugblik.quote:Op woensdag 20 maart 2013 21:59 schreef vencodark het volgende:
Hoorde ik nu dat ze morgen uitzenden hoe het nu precies zit met Breaking Amish?
Misschien leuk om te kijken hoewel ik het 1 en ander toch al online had gezien.
Morgen bekent Jeremiah dat hij was getrouwd en kinderen heeft.quote:Op woensdag 20 maart 2013 22:11 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat lijkt mij niet zo moeilijk.Ik kreeg het idee dat zeker driekwart nep was.
die vind ik ook wel interessant.quote:Op zondag 17 maart 2013 19:45 schreef Reismeis het volgende:
Ik kijk ook vaak A&E, heb veel waardering gekregen voor het personeel daar, lijkt me echt een zware baan. Wel mooie verhalen soms.
bronquote:Steeds meer Nederlandse series op TLC
De opmars van lokaal product
Af en toe worden we op zenders als Discovery Channel, National Geographic Channel en TLC verrast door een eigen, Nederlandse bijdrage. Onlangs wist het productiebedrijf MediaMol al een mooie opdracht in de wacht te slepen voor National Geographic. Hugo Konings, regisseur van de Nederlandse speelfilm Ik wil je , is bij TLC de gelukkige. Op 7 april is zijn film te zien op de vrouwelijke tegenhanger van Discovery Channel.
Met deze spannende thriller maakt Konings zijn regiedebuut. „Als televisiezender bieden wij jonge filmmakers graag de kans hun werk aan de kijker te tonen”, licht Alco de Jong toe. De programmadirecteur Discovery Networks Benelux, waaronder ook TLC valt, is groot voorstander van Nederlandse producties op zijn zenders.
„Discovery Channel en TLC maken gebruik van een heel mooi portfolio aan internationale producties. Wij proberen vanuit ons kantoor in Amsterdam aan te sluiten bij de wensen van de Nederlandse kijker. Om de binding nog sterker te maken.”
De buitenlandse TLC-tak kijkt met belangstellende ogen naar de Nederlandse producten, maar vooralsnog worden ze alleen voor eigen bodem geproduceerd. „Het succes straalt natuurlijk internationaal uit, maar wij zijn wel onafhankelijk. Met een Nederlandse organisatie, met een eigen programmabudget. En kunnen dat invullen zoals wij denken dat het ’t beste werkt. We grijpen universele onderwerpen aan die internationaal ook kunnen werken, maar geven dit juist een Nederlands tintje.”
TLC Over… met Birgit Schuurman, How do they do it met Joep van Deudekom, Sebastiaan Labrie met Countdown to Collision en nu ook een spannende, Nederlandse speelfilm. Volgens De Jong ligt het in de lijn der verwachting dat er in de toekomst nog veel meer moois gemaakt gaat worden. „We hebben het afgelopen jaar al meer Nederlandse producties gemaakt dan ooit. En zijn er meer dan tevreden over. Februari was voor beide zenders de beste maand aller tijden, dus gaan we met onze strategie vol door.”
Ik zag het dat het zo om 21:00. Voor de rest nog niks van gezien. Ga wel even kijken.quote:Op donderdag 21 maart 2013 20:16 schreef Mylene het volgende:
Straks om 21:00 Breaking Amish, zit de serie nu vol acteurs? Aldus de promo.
Ik heb ooit een beetje rondgegoogled en er zijn heel veel rare verhalen. Arrestaties, gevangenisstraffen, drunk driving, kinderen, mishandeling, scheidingen. Je kunt het zo gek niet bedenken of ze zijn er bij betrokken geweest.quote:Op donderdag 21 maart 2013 21:47 schreef Mylene het volgende:
Abe lijkt mij ook de vader van kind. Ze verschuilen zich nu achter het kind om niet hoeven te praten dat ze al een relatie hadden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |