Is er geen zomerstop op dit moment?quote:Op zondag 7 augustus 2011 23:19 schreef Zynthor het volgende:
een vraagje: ik wil graag naar een wedstrijd van NY Yankees gaan, kun je de kaartjes daar nog regelen of is het beter om nu al te doen (ik ga al volgende week)?
Zou het nu doen, via www.ticketmaster.com of gewoon via club zelf.quote:
Wedstrijd van de NY Knicks is ook vet! DE-FENCEquote:Op maandag 8 augustus 2011 12:16 schreef Zynthor het volgende:
bedankt voor de tips, ik zal zo even die sites checken, het lijkt me erg leuk om een keer een sportwedstrijd op z'n amerikaans mee te maken
Wow, ¤ 374,65. Alleen jammer dat je eerst verplicht met de trein van Brussel naar Schiphol moet.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 13:26 schreef Omnifacer het volgende:
Er zijn weer goedkope tickets bij connections.be, voor winter 2012
quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 13:26 schreef Omnifacer het volgende:
Er zijn weer goedkope tickets bij connections.be, voor winter 2012
Blijft een rare constructie, via Antwerpen heb je ook veel van die KLM tickets die zo veel goedkoper zijn. Het schijnt dat je de kaartjes een dag van te voren kan ophalen in Brussel, maar daar schiet je ook niet veel mee op. Als het om een Thalys kaartje gaat mag het zelfs verder van te voren (2 weken uit mijn hoofd). Zolang je dat treinkaartje maar hebt is het goed, dan kun je ook 'rechtstreeks' naar Schiphol.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 14:42 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Wow, ¤ 374,65. Alleen jammer dat je eerst verplicht met de trein van Brussel naar Schiphol moet.
Philadelphia ben ik ook geweest, was onderdeel van een rondreis een paar jaar geleden.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:11 schreef HeatWave het volgende:
Zo, reis was al geboekt. Gisteren alvast de New York Pass besteld en treinkaartjes voor een dagje Philly.
Ach, dat is vaak met dat soort dingen, ff blik werpen en weer verderquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:13 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Philadelphia ben ik ook geweest, was onderdeel van een rondreis een paar jaar geleden.
Die Liberty Bell was een beetje een tegenvaller. Ik bedoel, dan zie je dat ding, en dan..ja...nou ja, hij is een beetje klein, eigenlijkmaar verder wel de moeite waard natuurlijk, Philadelphia in z'n algemeen bedoel ik dan, en uiteraard 'moet' je dan ook een foto maken, op de Rocky Steps, oftewel de 72 trappen naar de ingang van het Philadelphia Museum of Art.
Ja, ik ben met mijn vriendin de eerste week van maart geweest, was voor mij de 3e keer, voor haar de 1e keer, en voor mij was het alweer een aantal jaar geleden, dus dingen als het ESB weer gedaan uiteraard.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, dat is vaak met dat soort dingen, ff blik werpen en weer verder.
Die trap staat wel op de planning idd.
De andere 6 dagen zijn gewoon voor NY gereserveerd, wil in zo weinig mogelijk tijd even de verplichte dingen doen, en daarna gewoon NY in, de straat op zeg maar.
Naar mijn weten heb je er maar 2... Maar die mannen met de rode jassen daar hebben wij het bij gedaan en we vonden wel dat zij de beste, meest uitgebreide routes hadden. Voor een eerste keer NY is zoiets wel leuk maar daarna zou ik echt voor de metro gaan!quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:32 schreef MetBas het volgende:
Wat is trouwens de 'beste' hop on hop off operator in NY? Zijn best veel verschillende.
Misschien zijn er ook wel meer hoor maar dat is mij dan nooit opgevallenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:46 schreef MetBas het volgende:
Oh grapje. Ik dacht van 'nou ik heb er al twee gevonden, dan zijn er vast nog veel meer'.![]()
Maar ok thanks! Maar lijkt mij wel leuk om gewoon rond te rijden en gemakkelijk rond te kunnen kijken vanuit zo'n open bus en zo. Eens kijken of dat 's avonds ook kan, want dat is wel heel tof.
Ik ben er van 21 t/m 27 septemberquote:Op maandag 22 augustus 2011 18:52 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Dan zitten we samen in NYC denk ik!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |