Hoe lang ben jij als ik vragen mag? Mijn vriend is nl. 2 meter... Boeken nu altijd extra beenruimte.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:10 schreef Fargo het volgende:
Jet Airways, net als de vorige keer. Met afstand de beste maatschappij waar ik ooit mee gevlogen heb. Ik bedoel, je kent mij...en zelfs ik had genoeg beenruimte
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:10 schreef Fargo het volgende:
Jet Airways, net als de vorige keer. Met afstand de beste maatschappij waar ik ooit mee gevlogen heb. Ik bedoel, je kent mij...en zelfs ik had genoeg beenruimte
Verbleef de laatste keer dat ik er was ook in The Verve in Long Island City (maart 2010). Tophotel!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:00 schreef Fargo het volgende:
[..]
Opnieuw op Long Island. Vorige keer aangenaam verrast door het Country Inn & Suites, maar die is niet beschikbaart in maart. Daarom gekozen voor het Verve Hotel, twee straten verder dan het Country. Nu slechts zeven nachten, omdat we redelijk wat vakanties hebben gepland in 2012, en onze vrije dagen nu eenmaal niet op onze rug groeien. Zeven nachten in een King Room in het Verve Hotel kost trouwens ook niet veel, in totaal EUR 570,00 om precies te zijn. Da's natuurlijk een schijntje!
In onze Pennsylvania-tijd gingen we ontbijten bij The Bread Factory, een paar straten uptown. De laatste keer aten we 's morgens in het Country Inn. Verder spraken we eigenlijk weinig af, meestal besloten we pas bij het ontbijt wat we die dag gingen doen. Een museum, of een middagje hangen en lezen in Bryant Park. Of we kozen voor een bepaalde wijk en gingen daar wandelen. Onderweg, gedurende de dag, hadden we wel onze vaste plekjes. De lekkerste verse jus d'orange bij de Pret a Manger, de pumpkin scone (in het najaar althans) en de blueberry scone bij de Starbucks, Ben's Pizzeria, Eileen's Cupcakes in SoHo (één van mijn favoriete wijken) en, verklaar ons voor gek, elke avond eten we op Union Square bij de Whole Foods. Mijn vriendin schept zich daar wat soep en salades bij elkaar, ik sta meestal in de rij voor wat mac-and-cheese, of een mals kippetje. En dan boven bij het raam, met uitzicht op het plein, zitten en genieten van het eten. Oh ja, dan nog het belangrijkste...na het eten een frozen yoghurt halen bij de Red Mango (een paar 100 meter van Union Square vandaan).quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:29 schreef Omnifacer het volgende:
[..]Leuk man, om zo'n passie te hebben. Zijn er bepaalde plekjes waar je standaard heengaat in NYC? Bars, restaurants, ms iets anders?
Goed om te horen! Thnx... Gelet op de reacties en de foto's lijken me de formule van beide hotels hetzelfde. Goed nieuws dusquote:Op dinsdag 26 juli 2011 21:37 schreef DUK het volgende:
[..]
Verbleef de laatste keer dat ik er was ook in The Verve in Long Island City (maart 2010). Tophotel!
Hele goede lokatie, extreem ruime kamers voor NY-begrippen. Prima bed en ontbijt. Ga je geen spijt van krijgen.
Maar het werkt eigenlijk alleen in de VS, omdat je daar nou eenmaal geen fatsoenlijke supermarkten hebt in de grote steden. In Londen werkt het bijvoorbeeld al niet, die winkel draait zwaar verlies sinds de opening. En in Nederland gaat ook niemand voor dubbele prijzen shoppen bij de biologische supermarkt...quote:Op woensdag 27 juli 2011 11:53 schreef DUK het volgende:
Whole Foods FTW! Echt een fantastisch concept.
Ik verklaar niemand voor gek natuurlijk, maar heb je nooit zin om juist elke dag iets nieuws te ontdekken? Ik ben waarschijnlijk in Londen al teveel gewend aan de Wholefoods, Starbucks en Pret, maar dan kan ik me moeilijk voorstellen dat je dan elke keer hetzelfde wil? Maar goed, Dat zal wel een persoonlijke voorkeur zijn natuurlijk, iedereen zijn dingquote:Op woensdag 27 juli 2011 08:50 schreef Fargo het volgende:
[..]
In onze Pennsylvania-tijd gingen we ontbijten bij The Bread Factory, een paar straten uptown. De laatste keer aten we 's morgens in het Country Inn. Verder spraken we eigenlijk weinig af, meestal besloten we pas bij het ontbijt wat we die dag gingen doen. Een museum, of een middagje hangen en lezen in Bryant Park. Of we kozen voor een bepaalde wijk en gingen daar wandelen. Onderweg, gedurende de dag, hadden we wel onze vaste plekjes. De lekkerste verse jus d'orange bij de Pret a Manger, de pumpkin scone (in het najaar althans) en de blueberry scone bij de Starbucks, Ben's Pizzeria, Eileen's Cupcakes in SoHo (één van mijn favoriete wijken) en, verklaar ons voor gek, elke avond eten we op Union Square bij de Whole Foods. Mijn vriendin schept zich daar wat soep en salades bij elkaar, ik sta meestal in de rij voor wat mac-and-cheese, of een mals kippetje. En dan boven bij het raam, met uitzicht op het plein, zitten en genieten van het eten. Oh ja, dan nog het belangrijkste...na het eten een frozen yoghurt halen bij de Red Mango (een paar 100 meter van Union Square vandaan).
Dat is inderdaad waar. Daarnaast is de versafdeling van een gemiddeld Amerikaans supermarkt niet echt te vergelijken met wat we hier in Europa zijn gewend. Al gauw is Whole Foods dan iets unieks in hun ogen, zeker in stadscentra en zeker in NY.quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:53 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Maar het werkt eigenlijk alleen in de VS, omdat je daar nou eenmaal geen fatsoenlijke supermarkten hebt in de grote steden. In Londen werkt het bijvoorbeeld al niet, die winkel draait zwaar verlies sinds de opening. En in Nederland gaat ook niemand voor dubbele prijzen shoppen bij de biologische supermarkt...
Volgens mij £15m verlies in jaar 1 (2007/2008) en £35m in jaar 2 (2008/2009). Dat is 1 winkel...quote:Op woensdag 27 juli 2011 14:02 schreef DUK het volgende:
[..]
Dat is inderdaad waar. Daarnaast is de versafdeling van een gemiddeld Amerikaans supermarkt niet echt te vergelijken met wat we hier in Europa zijn gewend. Al gauw is Whole Foods dan iets unieks in hun ogen, zeker in stadscentra en zeker in NY.
Ik had inderdaad gelezen dat er ook een Whole Foods in Londen was. Wellicht zelfs meerdere. Gaat het echt zo slecht?
Dat hebben wij ook paar keer gedaan, precies zo. Eten bij Whole Foods, en daarna frozen yoghurtquote:Op woensdag 27 juli 2011 08:50 schreef Fargo het volgende:
In onze Pennsylvania-tijd gingen we ontbijten bij The Bread Factory, een paar straten uptown. De laatste keer aten we 's morgens in het Country Inn. Verder spraken we eigenlijk weinig af, meestal besloten we pas bij het ontbijt wat we die dag gingen doen. Een museum, of een middagje hangen en lezen in Bryant Park. Of we kozen voor een bepaalde wijk en gingen daar wandelen. Onderweg, gedurende de dag, hadden we wel onze vaste plekjes. De lekkerste verse jus d'orange bij de Pret a Manger, de pumpkin scone (in het najaar althans) en de blueberry scone bij de Starbucks, Ben's Pizzeria, Eileen's Cupcakes in SoHo (één van mijn favoriete wijken) en, verklaar ons voor gek, elke avond eten we op Union Square bij de Whole Foods. Mijn vriendin schept zich daar wat soep en salades bij elkaar, ik sta meestal in de rij voor wat mac-and-cheese, of een mals kippetje. En dan boven bij het raam, met uitzicht op het plein, zitten en genieten van het eten. Oh ja, dan nog het belangrijkste...na het eten een frozen yoghurt halen bij de Red Mango (een paar 100 meter van Union Square vandaan).
Ik zeg het tegen iedereen: Financial District Apartmentquote:Op zaterdag 30 juli 2011 21:16 schreef MissionPhailed het volgende:
Ik bekijk nu weer de mogelijkheden voor 'n eventuele trip naar NYC in april volgend jaar. Ik ben 2x eerder daar geweest en eigen badkamer in hotelkamer was steeds een harde eis. Na ervaringen op campings in Noorwegen besef ik echter dat gedeelde badkamers eigenlijk zo'n ramp niet is. Expedia is een handige hulpmiddel om hotels met gunstige prijzen én goede beoordelingen te traceren, boeking zal geschieden op de website van betreffende hotel.
Interessante optie zo te zien, alhoewel nog geen vrije kamers in de door mij beoogde periode.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 21:27 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ik zeg het tegen iedereen: Financial District Apartment
Via welke site heb jij geboekt? Alle sites waar ik het probeer geven ze alle periodes uitverkocht.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 21:27 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ik zeg het tegen iedereen: Financial District Apartment
Ja, allemaal, maar is vrij schoon, en ze hebben best goed ingerichte kamers voor een hostel (wifi, pc in sommige gevallen, koelkast, tv met veel zenders, microwave) hoewel wel redelijk klein. Ik heb hostelbookers gebruikt, kan best zijn dat het uitverkocht is want vrij populair. Ze hebben trouwens ook een locatie die iets noordelijker ligt, maar ben het adres ervan vergeten. Beide locaties zijn eigendom van een Joodse organisatie, en de naam daarvan staat denk ik wel in de omschrijving op hostelbookers. Check google even dan kom je zeker op de naam van die 2e locatie uitquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:54 schreef dijkhuis het volgende:
[..]
Via welke site heb jij geboekt? Alle sites waar ik het probeer geven ze alle periodes uitverkocht.
En het heeft dus allemaal 2 persoonskamers met gemeenschappelijke douche/wc's? Heb je een site met foto's?
Hmm ik kan het hele hostel niet vinden op hostelbookers, welke periode ik ook selecteer. Vaag!quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:05 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ja, allemaal, maar is vrij schoon, en ze hebben best goed ingerichte kamers voor een hostel (wifi, pc in sommige gevallen, koelkast, tv met veel zenders, microwave) hoewel wel redelijk klein. Ik heb hostelbookers gebruikt, kan best zijn dat het uitverkocht is want vrij populair. Ze hebben trouwens ook een locatie die iets noordelijker ligt, maar ben het adres ervan vergeten. Beide locaties zijn eigendom van een Joodse organisatie, en de naam daarvan staat denk ik wel in de omschrijving op hostelbookers. Check google even dan kom je zeker op de naam van die 2e locatie uit
Die behoefte heb ik niet echt, eerlijk gezegd. Eten in een diner is best speciaal, leuk ook nog wel, maar voor de echte kwaliteitskeukens moet je toch vaak naar de wat duurdere restaurantjes. En dat geld heb ik simpelweg niet. Ik denk dat wat locatie, kwaliteit en budget betreft, de Whole Foods voor mij een van de betere keuzes is. Er zullen heus wel betaalbare pareltjes bij zitten, tussen al die kleine eettentjes in de stad. Maar ik ga niet het risico lopen dat ik 10 dagen slecht eten voorgeschoteld krijg, terwijl ik weet dat ik op Union Square, met een mals kippetje voor me, de stad lekker aan me voorbij kan zien trekkenquote:Op woensdag 27 juli 2011 12:57 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Ik verklaar niemand voor gek natuurlijk, maar heb je nooit zin om juist elke dag iets nieuws te ontdekken? Ik ben waarschijnlijk in Londen al teveel gewend aan de Wholefoods, Starbucks en Pret, maar dan kan ik me moeilijk voorstellen dat je dan elke keer hetzelfde wil? Maar goed, Dat zal wel een persoonlijke voorkeur zijn natuurlijk, iedereen zijn ding![]()
Is er geen zomerstop op dit moment?quote:Op zondag 7 augustus 2011 23:19 schreef Zynthor het volgende:
een vraagje: ik wil graag naar een wedstrijd van NY Yankees gaan, kun je de kaartjes daar nog regelen of is het beter om nu al te doen (ik ga al volgende week)?
Zou het nu doen, via www.ticketmaster.com of gewoon via club zelf.quote:
Wedstrijd van de NY Knicks is ook vet! DE-FENCEquote:Op maandag 8 augustus 2011 12:16 schreef Zynthor het volgende:
bedankt voor de tips, ik zal zo even die sites checken, het lijkt me erg leuk om een keer een sportwedstrijd op z'n amerikaans mee te maken
Wow, ¤ 374,65. Alleen jammer dat je eerst verplicht met de trein van Brussel naar Schiphol moet.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 13:26 schreef Omnifacer het volgende:
Er zijn weer goedkope tickets bij connections.be, voor winter 2012
quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 13:26 schreef Omnifacer het volgende:
Er zijn weer goedkope tickets bij connections.be, voor winter 2012
Blijft een rare constructie, via Antwerpen heb je ook veel van die KLM tickets die zo veel goedkoper zijn. Het schijnt dat je de kaartjes een dag van te voren kan ophalen in Brussel, maar daar schiet je ook niet veel mee op. Als het om een Thalys kaartje gaat mag het zelfs verder van te voren (2 weken uit mijn hoofd). Zolang je dat treinkaartje maar hebt is het goed, dan kun je ook 'rechtstreeks' naar Schiphol.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 14:42 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Wow, ¤ 374,65. Alleen jammer dat je eerst verplicht met de trein van Brussel naar Schiphol moet.
Philadelphia ben ik ook geweest, was onderdeel van een rondreis een paar jaar geleden.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:11 schreef HeatWave het volgende:
Zo, reis was al geboekt. Gisteren alvast de New York Pass besteld en treinkaartjes voor een dagje Philly.
Ach, dat is vaak met dat soort dingen, ff blik werpen en weer verderquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:13 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Philadelphia ben ik ook geweest, was onderdeel van een rondreis een paar jaar geleden.
Die Liberty Bell was een beetje een tegenvaller. Ik bedoel, dan zie je dat ding, en dan..ja...nou ja, hij is een beetje klein, eigenlijkmaar verder wel de moeite waard natuurlijk, Philadelphia in z'n algemeen bedoel ik dan, en uiteraard 'moet' je dan ook een foto maken, op de Rocky Steps, oftewel de 72 trappen naar de ingang van het Philadelphia Museum of Art.
Ja, ik ben met mijn vriendin de eerste week van maart geweest, was voor mij de 3e keer, voor haar de 1e keer, en voor mij was het alweer een aantal jaar geleden, dus dingen als het ESB weer gedaan uiteraard.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, dat is vaak met dat soort dingen, ff blik werpen en weer verder.
Die trap staat wel op de planning idd.
De andere 6 dagen zijn gewoon voor NY gereserveerd, wil in zo weinig mogelijk tijd even de verplichte dingen doen, en daarna gewoon NY in, de straat op zeg maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |