Die spelen EL....quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:21 schreef mash_ het volgende:
Steek speelt dus ook in de CL als hij naar roma gaat.
In dat lijstje in het vorige topic staan er 4. De anderen zijn inderdaad niet echte vleugelverdedigers, maar kunnen er wel spelen.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 11:52 schreef gniffie het volgende:
[..]
We hebben maar 1 pure vleugelverdediger (VDW) hoor. Lopen nog een paar goede (vleugel)verdedigers rond in de jeugd dus investeren in de breedte lijkt me not dun
We hebber er niet 1 maar 2 idd. Silva is je vervangende rechtsback als VdWiel uitvalt.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:29 schreef Komakie het volgende:
[..]
In dat lijstje in het vorige topic staan er 4. De anderen zijn inderdaad niet echte vleugelverdedigers, maar kunnen er wel spelen.
Dan nog denk ik dat op links je het enigzins redelijk bezet hebt, maar als op rechts Van der Wiel weg valt heb je gewoon een groot probleem. Dan moet je een jeugdspeler gelijk weer voor de leeuwen gooien, want een backup heb je niet.
Iemand in een wedstrijd voor de leeuwen gooien kan best goed uitpakken, maar een jeugdspeler die gelijk een heel seizoen moet spelen vind ik wel heel erg riskant.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:40 schreef gniffie het volgende:
[..]
We hebber er niet 1 maar 2 idd. Silva is je vervangende rechtsback als VdWiel uitvalt.
En wat is er mis om iemand voor de leeuwen te gooien, Boilesen en Alderweireld hebben het hartstikke goed gedaan afgelopen jaren achterin. Blind wat minder omdat die wat naief was tijdens kopduels maar die kan er echt wel wat van. Ligeon schijnt een hartstikke goede RB te zijn en iedereen uit de A1 vind hem de beste van de selectie
+ bijnaam: speedy. Hopelijk maakt hij er gebruik van.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:40 schreef gniffie het volgende:
[..]
We hebber er niet 1 maar 2 idd. Silva is je vervangende rechtsback als VdWiel uitvalt.
En wat is er mis om iemand voor de leeuwen te gooien, Boilesen en Alderweireld hebben het hartstikke goed gedaan afgelopen jaren achterin. Blind wat minder omdat die wat naief was tijdens kopduels maar die kan er echt wel wat van. Ligeon schijnt een hartstikke goede RB te zijn en iedereen uit de A1 vind hem de beste van de selectie
Wel lekker wonen in Rome en veel verdienen. Als andere clubs geen interesse hebben zou ik ook naar Roma gaan.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:39 schreef Afhaalchinees het volgende:
Italaanse competitiespelen.in.lege.stadions.
Staat Oleguer nog onder contract?quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:51 schreef Komakie het volgende:
[..]
Iemand in een wedstrijd voor de leeuwen gooien kan best goed uitpakken, maar een jeugdspeler die gelijk een heel seizoen moet spelen vind ik wel heel erg riskant.
Boilesen heeft natuurlijk ook maar een paar wedstrijden gespeeld en deed het aardig, maar had toch wel een paar duidelijke zwakke plekken en Alderweireld heeft ook een terugslag gehad. Als je in het centrum alleen Ooijer hebt om ze op te vangen vind ik dat riskant. Daarnaast is Ooijer sowieso riskant
tuurlijk, maar neemt niet weg dat de italiaanse competitie gewoon klote is qua belevingquote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:53 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Wel lekker wonen in Rome en veel verdienen. Als andere clubs geen interesse hebben zou ik ook naar Roma gaan.
Tsjah maar anders had hij weer naar Doetinchem en Kerkrade gemoeten dit seizoen.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:55 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
tuurlijk, maar neemt niet weg dat de italiaanse competitie gewoon klote is qua beleving
Nee gelukkig niet...quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:53 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Staat Oleguer nog onder contract?
quote:'Ajax krijgt goed nieuws over Sigthórsson'
Kolbeinn Sigthorsson lijkt binnen enkele dagen dan echt een speler van Ajax te worden. Al wekenlang onderhandelen de Amsterdammers met AZ over een transfer van de IJslander en inmiddels naderen de clubs een akkoord.
Danny Blind (Ajax) en de zaakwaarnemer Andri Sigthorsson kregen vrijdag te horen dat AZ op het punt staat in te stemmen met de transfer, meldt De Telegraaf. De transfersom bedraagt naar verluidt zo'n vier miljoen euro.
Sigthórsson moet in Amsterdam de opvolger worden van Mounir El Hamdaoui, die eveneens overkwam van AZ, maar niet in de plannen van Frank de Boer voorkomt. De 21-jarige spits was bij AZ goed voor vijftien doelpunten in 31 wedstrijden. Het talent tekent een contract voor vier seizoenen.
Ik vond onze vriend Marco Pantelic een aardig aanspeel punt. Ik vond hem best goed eigenlijk. Mounir was totaal anders dan marco. Heelaas is dat gefaald. Nu hopen dat die ijslander het goed doet!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 13:23 schreef DaYwALKuR het volgende:
Het is een goede spits, al vraag ik me af, of dit de spits is waar Ajax naar zoekt.
Hij lijkt mij meer een type Suarez (bewegelijk, afmaker) en geen aanspeelpunt (wat we toch wel gemist hebben afgelopen seizoen)
quote:Op zaterdag 2 juli 2011 13:44 schreef AnaalFaBtje het volgende:
Boilesen gaat trouwens over een jaartje of 2/3 voor 10 mil. weg!
Let op mijn woorden.
Ik durf er ook wel 1 te doen. Eriksen gaat niet naar een club in de Jupiler league!!! Let op mijn woorden!!!!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 13:49 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
![]()
Zozo, wat een gedurfde uitspraak. Eentje die totaal niet in de lijn van verwachtingen valt.
Veel geblesseerd en had toen ook Hamlap voor zichquote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:00 schreef Catch22- het volgende:
die jongen heeft 'maar' 31 wedstrijden voor AZ gespeeld in 4 jaar...
En is nog maar 20.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:02 schreef gniffie het volgende:
[..]
Veel geblesseerd en had toen ook Hamlap voor zich
Nee, maar ik denk dat hij wel minimaal 15 doelpunten meepikt als hij in de basis staat. Daarnaast zal hij andere spelers in staat stellen om te scoren.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:10 schreef Tarado het volgende:
Ik heb ook niet het idee dat we met Sigthórsson de messias hebben binnen gehaald maar belangrijk is dat de trainer krijgt wie hij wil
We hebben niet een spits nodig, maar twee. Siem is geen spits en kan hooguit als standin dienen als het niet anders kan. Hamdaoui vertrekt en Cvitanich is te licht bevonden en mag ook vertrekken. Ik weet echt niet of Sightorsson een goede spits is, dat zal moeten blijken. Maar ik heb er heel graag nog een achter de hand. Bijvoorbeeld Dost, die kan nooit meer zoveel kosten als afgelopen winter.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 13:44 schreef AnaalFaBtje het volgende:
Ziggy is een miskoop.
4 Miljoen is hij nooit waard.
En een spits hebben jullie toch niet nodig?
Siempie en sulejmani kunnen toch goed in de spits?
Boilesen gaat trouwens over een jaartje of 2/3 voor 10 mil. weg!
Let op mijn woorden.
quote:AMSTERDAM - De geruchten die circuleren in de Italiaanse media dat Maarten Stekelenburg maandag zou worden gepresenteerd als keeper van AS Roma worden door diens zaakwaarnemer afgedaan als "uit de lucht gegrepen".
Foto: ProShots
De Italiaanse krant Corriere dello Sport berichtte zaterdag op basis van bronnen binnen de Romeinse club dat de doelman van Ajax al een overeenkomst had gesloten met de Italiaanse formatie.
"Er is nog helemaal geen gesprek geweest, dus die berichten zijn zeer voorbarig", liet Rob Jansen tegenover NUsport weten.
"Het klopt dat Roma belangstelling heeft. Verder is er nog niets op handen."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |