quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:54 schreef Scuidward het volgende:
[..]
http://www.chagallmusic.com/
Ben er alleen nog niet achter welk nummer het was.
Ja die is het, bedanktquote:
nummer ken ik niet.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:46 schreef Tchock het volgende:
In de nieuwe reclame van De Telefoongids & De Gouden Gids voor de Zoek en Vind-App zit een dubstep-nummer. Ik kan alleen het nummer, noch de reclame, vinden op het net![]()
Iemand die kan helpen? De reclame zelf zou al een hele stap zijn, maar het nummer is natuurlijk het fijnst. hehehehe
Nummer klinkt speciaal gemaakt voor de reclame.quote:
Wellicht een remix van Muse - Feeling good? (Nummer heeft de zin: "Birds flying high, you know how I feel")quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:30 schreef boudemaniak het volgende:
Hey mede muziekkenners.
Ik ben op zoek naar een nummer met de titel ergens in de richting van "Birds flying the wrong way"
Het is niet:
Mason Jennings-Birds flying away
Club 8 - Where birds don't fly
Lone - The Birds Don't Fly This High
Matthew Good - If Birds Don't Fly Straight
Het is niet een heel rustig nummer, beetje trance/lounge achtig. Weet iemand waar ik het over heb?
Alvast bedankt!
PS: het heeft (naar mijn weten) ook geen zang
Hmmm, geen jaartal bij schatting, of iets van een flard van een stukje tekst?quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:38 schreef Nijns het volgende:
Ik zoek een liedje, engelstalig, een zwart-wit clip en niet recent. Het is een droevig liedje. Ik heb het jaren geluisterd maar ik kom er niet meer op, het wordt gezongen door een vrouw met lange donkere haren.
Ik weet dat het niet veel info is maar wellicht krijgt iemand een ingeving
Nee ik weet verder even niks. De clip op youtube begon altijd met een vaag windvlaag-achtig geluid en dan dat verdrietige (liefdes?)liedje.. Ik zit er al de hele avond mijn hoofd over te breken..quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:19 schreef Roland1000 het volgende:
[..]
Hmmm, geen jaartal bij schatting, of iets van een flard van een stukje tekst?
quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:32 schreef Nijns het volgende:
Ik heb hem!
Amanda Marshall-Beautiful Goodbye
Kan in dat geval net zo goed een remix van een andere versie zijn, want het nummer gaat veel verder terug. Bekendste versie is denk ik van Nina Simone, origineel van Cy Grant. Op Wikipedia is een hele lijst te vinden van artiesten die dat nummer hebben gespeeld.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:15 schreef Roland1000 het volgende:
[..]
Wellicht een remix van Muse - Feeling good? (Nummer heeft de zin: "Birds flying high, you know how I feel")
Zoals:
Volgens mij DJ Jean At Work op Slam FM, maar die upload de tracklists dus echt al een half jaar niet meerquote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:28 schreef JustinK het volgende:
[..]
Weet je waar dit gedraaid werd? Welke set o.i.d.?
Niemand?quote:Op dinsdag 5 juli 2011 18:13 schreef jaspah het volgende:
Ik zoek een nummer wat ik laatst al 2 keer op slam tv zag maar net niet de artiest of titel kon mee pakken. Kan ook nergens een playlist vinden. Maarja hij was er net weer op.
En in de clip gaat het iets over money en dance ofzo en dan noemen ze bill gates steven spielberg en oprah winfrey. Die zie je dan ook in half cartoon stijl in beeld. En er zit een fluitend refreintje in.. beetje een dance nummer. Op google vind ik niks en shazam kon hem ook niet vindenDus iemand een idee?
quote:Op woensdag 6 juli 2011 03:37 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Modeselektor stond afgelopen zondag een paar honderd meter van mijn huis te draaien op een feestje, welk nummer is dit?
Eric Satie - Gymnopedie No. 1quote:
Deze?quote:Op woensdag 6 juli 2011 10:06 schreef N.i.c.k het volgende:
Ik ben op zoek naar een britpop achtig liedje, met daarin de tekst 'She's so lovely'.
Volgende keer misschien ff opnemen als hij weer langs komt?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |