abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98915514
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 16:49 schreef Probability het volgende:
Even iets heel anders, ik schrik er van hoeveel vriendinnetjes van mij sex hebben zonder condoom met gasten die ze in feite bijna niet kennen of waarvan bekend is dat die gasten dat veel vaker met veel meer meisjes doen?

Ik was echt verbijsterd!

Ik vind het eigenlijk nu nog steeds na meer dan een half jaar een vies idee om het zonder condoom te doen :o!

:X :X :X wat idioot zeg... Zou ik zelf ook echt niet doen.
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
  vrijdag 1 juli 2011 @ 16:54:13 #252
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_98915559
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 16:52 schreef Perruche het volgende:

[..]

+1 maar ja ik werk nodig en het werk had werknemers nodig dus weinig keus. Heb er ook verder niet echt hard over nagedacht ofzo :P
hmm nja kan me voorstellen dat je er idd soort van 'inrolt' ofzo. Misschien heb ik binnenkort ook wel weinig keus :+ Maar graag zou ik het niet doen denk ik. Al zou het al schelen als het gewoon binnen de stad is waar je woont denk ik... Ik heb de afgelopen jaren vaak in andere steden gewerkt dus mag je bij je werktijden ook nog redelijk wat reistijd optellen.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_98915585
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 16:48 schreef Novem het volgende:
Lijkt me een prima lijstje V1z0r, maar misschien een beetje weinig (voor jouw doen), of bewust wat lager in de kcals ivm niet sporten?
Gedeelte drukte, maar ook die D hakt er wel flink in, is een 'goede portie' laten we het daar op houden :') Denk dat ik vanavond ook nog paar blokjes kaas er in gooi.
Gok ~2800kcal (excl. een biertje of 4)

Probilly,
Gewoon even naar de SOA-poli met het schuim op de pruim! :D
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_98915772
O: Cracker met witte chocopasta
T: 330 ml ijskoffie :9 (gezoet poeder & halfvolle melk)
T: Snee volkoren met kipfilet
L: Twee snee-en volkoren met kipfilet
T: Stuk of vijf keelpastilles
T: App0l
D: Ga ik zometeen kopen. Hopelijk yellow sole van de Lidl & gekruide aardappelpartjes met ?

Ik ben ook een condoomloze sexert (of dat was ik, nu sex ik niet meer). Heel stom. En omdat ik het niet gewend ben is het heel raar als er wel eentje aan te pas komt.

Meestal begonnen de heren wel met eentje, maar na 1 x keer met was het de keer erna zonder. En ik was zo dom om daar niets van te zeggen of te denken :')
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_98915864
Overigens heb ik nog nooit een one-night stand gehad. Ja 1x in Lloret de Mar (ik schaam me nu nog kapot) maar dat was goddank met. Geloof ik.

Te lang geleden :')
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_98915919
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 16:52 schreef progje het volgende:

[..]

Ach het went. Ik heb geloof ik bijna 6 jaar lang werkweken gemaakt van 55 uur of meer...
Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik het prima volhield, maar het eigenlijk wel zonde is voor je prive leven...
Ik denk niet dat ik dat zou trekken, heb nu al het gevoel dat ik niet genoeg tijd voor mezelf heb :') *weakling* :P
Come here boy, set your mind at rest and let your dreams run free
pi_98915933
Ik weet alleen nog dat de dude zelf een tamelijk fors figuur had en een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeellll klein piemeltje _O-
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  vrijdag 1 juli 2011 @ 17:02:14 #258
328503 Jagärtrut
ik ben moe
pi_98915969
Ik vind 45 uur eigenlijk helemaal niet zoveel.

Dat is van 8 tot 5 zonder lunchpauze en van 8 tot half zes met lunchpauze...

Dat maak ik ook, makkelijk.
pi_98916071
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 17:01 schreef Syrena het volgende:
Ik weet alleen nog dat de dude zelf een tamelijk fors figuur had en een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeellll klein piemeltje _O-
:D dank je voor de info! :D
Ik vind het overigens ook normaal om het met te doen, tenzij je er zeker van bent in een monogame relatie te zitten en je beiden geen enge ziektes hebt.
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
pi_98916136
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 17:01 schreef Syrena het volgende:
Ik weet alleen nog dat de dude zelf een tamelijk fors figuur had en een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeellll klein piemeltje _O-
Howard Stern heeft ooit een aflevering gedaan in z'n radioshow met mannen en kleine broekgiraffes, je lacht je rot! (NSFW ofcourse zou je de behoefte hebben het te googlen)
1 die moest 'm letterlijk uit 't vet drukken :')
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_98916289
Onder kantooruren op FOK posten over kleine piemeltjes, zo kom ik ook wel aan 45 uur. ;)
Know that while you sleep
Everything has changed
  vrijdag 1 juli 2011 @ 17:10:45 #262
211002 Goodbye
Awesome!
pi_98916354
Condooms :r

Maar ik heb een vast vriendje, dat scheelt. Als ik dat niet zou hebben zou ik echt wel condooms gebruiken, ja.

Mijn lijstje. Ik kreeg er een beetje een "You are the weakest link, Goodbye" mhihihihi :') gevoel bij.

O: 2 boterhammen vlokken (niet thuis), glaasje roosvicee
T: boterham pindakaas
L: bruin pistoletje filet americain
T: 3 koekjes
D: ? ik heb geen zin om boodschappen te doen :')

Ik sliep vannacht bij een vriendinnetje, en ik was te beleefd om haar koelkast leeg te roven. Dus ik had 2 bammetjes gesmeerd, vandaar de koekjes denk ik.

Ik kan het nog goed maken met m'n avondeten natuurlijk..
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  vrijdag 1 juli 2011 @ 17:16:55 #263
344469 Amsel
zonder t
pi_98916592
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 17:10 schreef Goodbye het volgende:
Condooms :r

Ja dat. Noodzakelijk kwaad soms, dat wel. Ik zou ook slimmer moeten zijn. Al zei mijn huisarts ooit "Ach meisje, zolang je het niet met homoseksuele Afrikanen doet, is het risico zooooo klein..."
pi_98917299
Gister mijn eerste Zumba-les gehad. Laatste les van het seizoen maar ik mocht deze keer gratis meedoen. In september start de nieuwe groep en daar ga ik bij zijn. 1 keer per week, 45 min. :)
pi_98917440
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 13:17 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Eens! Maar ik schrok eigenlijk gewoon van het schaal 10 niveau wat voor die functie staat. In mijn overheidsperiode was dat namelijk gewoon een HBO functie en ik vind docent op een HBO opleiding nou niet echt een gemiddelde HBO functie ofzo.
Bij ons komen docenten in schaal 11 (tot max. ongeveer 4400) terecht. Senior docenten kunnen in schaal 12 terecht komen.

Ik heb vier jaar als marketeer in een zeer commerciële sector gewerkt en werk nu 2 jaar als docent. Vind het allebei even 'zwaar', maar wel anders. Als docent ben je flexibeler qua indeling van je tijd (buiten de lessen), maar zijn er een aantal heftige piekmomenten (meer dan toen ik docent was).

Allebei wel supertof om te doen :)
  vrijdag 1 juli 2011 @ 17:42:56 #266
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_98917447
Zo, eindelijk weer thuis. Heb echt vanaf half 2 op de fiets gezeten en ik hoop van harte dat de (kleinere) markt op Scheveningen ook een notenkraam heeft, want dit was echt té druk (allemaal moslimvrouwen die met reiskoffers de markt afstruinden :')). En m'n Freya's zijn binnen en ze zitten goed *O*. De broekjes nog even passen, maar dat zal ook wel goed komen :).
Niet meer actief op Fok!
  vrijdag 1 juli 2011 @ 17:48:19 #267
344469 Amsel
zonder t
pi_98917630
Voor dat fijne salaris van me zit ik nu nog wel op kantoor :(
  vrijdag 1 juli 2011 @ 18:02:19 #268
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_98918135
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 13:26 schreef Mini. het volgende:

[..]

Ooh, die zijn inderdaad cute! O+ Jammer dat ze toch niet meer aan zouden komen voor ik op vakantie ga.

Mijn Freya's zaten trouwens allemaal niet mooi. ;(
Hoe kan dat dan? Had je nog nooit eerder een Freya in die maat aan gehad? En nee, niet gezien dat er ook jurkjes met mouwen en rokjes bij staan :'). Miss maar ff kijken. Of niet, want ik heb wel weer genoeg uitgegeven vandaag :X. Hm, toch ff snel gekeken: ik vind ze net iets te kort, denk ik...

En ik ben zeker de enige die vindt dat het nog wel meevalt met de belastingen hier? :'). Mijn bruto-nettoverschil viel me iig mee. En ik krijg nu ietsje meer dan Goodbye, maar ik werk ook vier uur meer :P.

Zo, bijgelezen :P. Eens denken wat ik ga eten! Ik heb niet zoveel gegeten vandaag en ik heb veel bewogen, dus ik mag wel iets redelijk calorierijks (nee nee, geen patat of pizza :P).
Niet meer actief op Fok!
pi_98918196
Grappig, heb net vandaag m'n arbeidsvoorwaardengesprek gehad. :+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  vrijdag 1 juli 2011 @ 18:06:47 #270
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_98918262
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 18:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
Grappig, heb net vandaag m'n arbeidsvoorwaardengesprek gehad. :+.
Vertel? :P. Begin je onderaan of nemen ze je stage-ervaring ook serieus?
Niet meer actief op Fok!
pi_98918362
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 18:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Vertel? :P. Begin je onderaan of nemen ze je stage-ervaring ook serieus?
Schaal LB, trede 2. Toe maar. Krijg wel verschillende toeslagen: starterskorting en een toeslag van de school die ze hebben voor docenten in tekortvakken. Prettig.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_98918409
Ik heb weer zo'n spijt van mijn gedrag vandaag.. dik een uur gesport, hele middag vriendin helpen verhuizen, ben ook weer een halve kilo afgevallen in 6 dagen tijd.. zit net over de 900 kcal ofzo? Bah.. ik kan mezelf wel wat.

iemand suggesties voor vanavond.....? ;(

O: 150 ml yoghurt, 4 eetlepels muesli
L: volkoren snee pindakaas, volkoren snee philadelphia light/tomaat
T: appel
D: krieltjes, asperges, tartaartje
  vrijdag 1 juli 2011 @ 18:19:33 #273
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_98918653
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 18:09 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Schaal LB, trede 2. Toe maar. Krijg wel verschillende toeslagen: starterskorting en een toeslag van de school die ze hebben voor docenten in tekortvakken. Prettig.
Netjes :Y. Wat verdien je dan precies als ik vragen mag? Ik zat op trede 1 = 2445, ben wel benieuwd wat trede 2 is. En ik wist niet dat Nederlands een tekortvak is? :o.
Niet meer actief op Fok!
pi_98918679
Jammer Siral, misschien moet je idd eens naar dat advies van Jagar gaan kijken; een psycholoog/iater?

Je kan een eitje met een snee brood met wat echte boter proberen?
Come here boy, set your mind at rest and let your dreams run free
pi_98918879
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juli 2011 17:42 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Bij ons komen docenten in schaal 11 (tot max. ongeveer 4400) terecht. Senior docenten kunnen in schaal 12 terecht komen.

Ik heb vier jaar als marketeer in een zeer commerciële sector gewerkt en werk nu 2 jaar als docent. Vind het allebei even 'zwaar', maar wel anders. Als docent ben je flexibeler qua indeling van je tijd (buiten de lessen), maar zijn er een aantal heftige piekmomenten (meer dan toen ik docent was).

Allebei wel supertof om te doen :)
Kijk, dat klinkt al een stuk beter als salaris voor een docent op een HBO. :)
Ik vind dat ook in het onderwijs de goede docenten extra beloond moeten worden. Anders stappen ze over naar het bedrijfsleven waar ze ook dat salaris kunnen krijgen. :)
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')