Toch goed gedaan van je, dit jaarquote:Op vrijdag 1 juli 2011 02:59 schreef Sjaapje het volgende:
()
Ik heb een super groot zwart gat, een jaar naar toegewerkt en het is een zucht gedaan. Ga al mijn jaargenootjes missen! Morgen mijn contract gaan tekenen in Aalst...
In twee dagen hoor Uniekjequote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:45 schreef uniekhoorn het volgende:
Anna, 80 km!! hoe wat waar?? wat ubertof!
Wij gaan een weekendje weg en dit keer neem ik gewoon mijn Garmin mee, kijken wat we wandelen maar dat wordt bij lange na geen 80 km iig..
Wow! jaloers wel
Wat ga je voor leuks doen in A'dam (behalve etenquote:Op vrijdag 1 juli 2011 07:40 schreef Ml-etje het volgende:
Mogge!
WAT een &%^$#% dag qua begin
Autosleutel kwijt (lag in mandje hond) en vervolgens in de auto ontdekken dat je zonnebril ws ergens in huis ligt (mag ik hopen).
Grrrrr.
Vanavond Amsterdamen de rest van de dag fingers crossed.
Lijstje:
O; Eierkoek, boterham 30+ kaas
T: boterham gegrilde ham
L: Griekse yoghurt met 2 nectarines
T: nog geen idee
D: uit eten
Zal er nog wat nootjes bij oden.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 08:18 schreef anna82 het volgende:
[..]
Wat ga je voor leuks doen in A'dam (behalve eten)? Je lijstje is wel un peu maigre, ben je aan het opsparen voor je D?
Paranoten vind ik echt smerig (=goedkope vulling) en macadamia's bestaan voor over de 80% uit vet..quote:
Nou 10 kilo in ruim een jaar is toch haske goed! En randje overgewicht? Dat was je afgelopen zaterdag écht niet aan te zienquote:Op vrijdag 1 juli 2011 08:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zit net ff in m'n wii-fit geschiedenis te kijken, in maart 2010 was ik 82 kg en nu 72,5. Ik denk dat ik de illusie om ooit onder de 70 te komen, maar moet laten varen. Als een maand ziek zijn het al niet doet, wat dan wel
. Maar ik blijf een redelijk hoog BMI houden, echt op het randje van overgewicht. Irritant
.
Heel veel plezier! De laatste keer dat ik 80 km in 1 weekend heb gelopen ben ik alleen maar aangekomen. Zoooo frustrerend!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:13 schreef anna82 het volgende:
Pure chocola plus melkchocola plus witte chocola equals feestje!
Het is dat ik aankomend weekend 80 km, dat is dus tachtig km, ga wandelen, anders ging ik die eens maken en verorberen.
250 kcal, is dat veel of weinig?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 07:41 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Owja Vik, hoeveel calorieen zitten er in die smoothie? Indien weinig: ik hoop dat je een calorierijk diner plant, want dit is wel erg mager!
hoor ik daar een perfectionistquote:Op vrijdag 1 juli 2011 08:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zit net ff in m'n wii-fit geschiedenis te kijken, in maart 2010 was ik 82 kg en nu 72,5. Ik denk dat ik de illusie om ooit onder de 70 te komen, maar moet laten varen. Als een maand ziek zijn het al niet doet, wat dan wel
. Maar ik blijf een redelijk hoog BMI houden, echt op het randje van overgewicht. Irritant
.
Waarom denk je dat noten goed voor je zijn? Door de vetten, dus het argument dat macadamia's voor 80% uit vet bestaat staat imo als een tang op een varken....quote:Op vrijdag 1 juli 2011 08:30 schreef Ml-etje het volgende:
Paranoten vind ik echt smerig (=goedkope vulling) en macadamia's bestaan voor over de 80% uit vet..
Amandelen en pecan+cashew.
ik heb de indruk dat wij soms superoude noten =bitter krijgenquote:Op vrijdag 1 juli 2011 08:35 schreef Phaidra het volgende:
Paranoten vind ik ook niet zo. Brazil nuts lijken er op en die waren wel awesome (ze kwamen wel met een soort dun suikerlaagje tho)., edit: wikipedia vertelt me dat het wel dezelfde zijn![]()
. In Nederland vind ik ze altijd enorm taai en smakeloos... Macadamia's vind ik heerlijk, maar ik heb ze nog nooit ongebrand gegeten. En duuuuuur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |