Succesquote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:13 schreef RedFever007 het volgende:
Ik zit op mn balkon in Groningen (Stad) en kijk rechtstreeks richting Friesland en de lucht wordt superdonkerIk zag ook al enkele forse flitsen
Okay, ik zit in de Held, zal wel roepen als het hier begint.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:13 schreef RedFever007 het volgende:
Ik zit op mn balkon in Groningen (Stad) en kijk rechtstreeks richting Friesland en de lucht wordt superdonkerIk zag ook al enkele forse flitsen
Ik vind het voor dieren altijd zo sneu die snappen er niks van... Mijn pony staat ook buiten maar die staat bij een bliksemafleider dus daar vrees ik niet voor. Maar je hoort wel eens verhalen van koeien of paarden die geraakt worden, wel naarquote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:10 schreef MaLo het volgende:
[..]
Vogels, vlinders, tis toch wat
Onze konijntjes zitten nog onwetend in hun ren, denk dat ze straks heeeeeel hard hun nachthok inrennen
dr ontstaat daar anders wel weer watquote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:14 schreef Staal het volgende:
[..]
Hoezo gaat het in Zeeland weer los?.
Niks aan de hand man. Roze zonsondergang jah.
Idem hier in Oost (maar ik zag de flits boven Amsterdam Noord)quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:15 schreef Qunix het volgende:
WOOOOW
Goeie flits... Het begint weer
Onweer met pittige flitsen en regen!
Amsterdam ZO
Yo, Kleffe_Dop is je buurmanquote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:15 schreef Turbomuis het volgende:
[ afbeelding ]
Denk dat dit de winnaar is in de smerige-wolken-competitie van vandaag
Schade tot nu toe: drie bomen uit de grond in em om mijn straat, paar flinke takken op auto's gevallen (waarvan 1 recht voor mijn deur, gelukkig niet mijn auto) en behoorlijk wat water overal.
Ben benieuwd of het hierbij blijft of dat we voor een tweede ronde gaan
Heb je een waakpony tegen koperdieven?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:15 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind het voor dieren altijd zo sneu die snappen er niks van... Mijn pony staat ook buiten maar die staat bij een bliksemafleider dus daar vrees ik niet voor. Maar je hoort wel eens verhalen van koeien of paarden die geraakt worden, wel naar
hey hoi, we hadden het nog over jou gister.quote:
Inderdaad!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:16 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Yo, Kleffe_Dop is je buurman
Ja... Alblasserdam, Kinderdijk, Ridderkerk.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:16 schreef Adelante het volgende:
Zijn er nog ergens enorme hagelstenen gevallen?
Ja, ik zag het, zelfde wolk. Maar mijn buurman is digibeet.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:16 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Yo, Kleffe_Dop is je buurman
hihi nee, die pony is makkelijk om te kopen met een appelquote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:16 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Heb je een waakpony tegen koperdieven?
Ik zit op een zolderkamertje, prima uitzicht!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:10 schreef kahaarin het volgende:
[..]
In elk geval in het donker, zal zien of het zo lukt om er een filmpje van te maken.
True. Ik heb al lang een koppel vogels in de boom, het vrouwtje is aan het broeden.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:15 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind het voor dieren altijd zo sneu die snappen er niks van... Mijn pony staat ook buiten maar die staat bij een bliksemafleider dus daar vrees ik niet voor. Maar je hoort wel eens verhalen van koeien of paarden die geraakt worden, wel naar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |