SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
quote:Op vrijdag 1 juli 2011 10:21 schreef mignonne het volgende:
[..]
ik dacht al![]()
heeft djeez aan het lettertype gesleuteld?![]()
seriously kan ik dat veranderen ergens?
Dan kejjet krijgen ookquote:
ik zie ook een tandje hoor!!!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dan kejjet krijgen ook
[ afbeelding ]
Of pakt dat niet met een privealbum?
Je kan 'm tijdelijk op text-only zetten. dan ben je dat comic sans gedoe kwijtquote:Op vrijdag 1 juli 2011 10:21 schreef mignonne het volgende:
[..]
ik dacht al![]()
heeft djeez aan het lettertype gesleuteld?![]()
seriously kan ik dat veranderen ergens?
K tnxquote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:29 schreef DJMO het volgende:
het enige wat er aan prive-album prive is, is dat wanneer jij een directe link naar één foto geeft, ze de foto kunnen bekijken doordat ze de volledige url hebben. Ze kunnen wel gokken naar andere fotonamen/nummers, maar zolang ze ze niet tot op het karakter precies weten, komen ze niet bij je foto's. Bij een openbaar album kunnen ze gewoon doorklikken naar de volgende foto, dat kan bij prive niet)
ja...mijn jongen is 55cm en 7,5 pond en past wel in een maat 50...hij heeft lange benen en lange armen...z'n rompmaat is normaal. Het is ook meer 50/56 dan 50 volgens mij.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:24 schreef Fannetje het volgende:
Ja hoor, ik zie een tandje!
Qua kleertjes heeft Anne maat 50 nooit gepast (maar ja, 51 cm en 8 pond) en na een maandje was 56 te klein. Maar in 62 heeft ze heel lang gepast. 68 heeft ze zo goed als overgeslagen (gelukkig had ik daar niet zoveel van) en nu zit ze al een tijdje in 74. Qua jurkjes/shirtjes dan, want broekjes zijn altijd een maat kleiner bij Anne. Ze past zelfs nog een broekje in maat 62![]()
Ik hoop eigenlijk dat ze de hele zomer wel doorkan met 74, de dingen die ik in 80 heb (nog niet veel) zijn meer voor het najaar.
Ja van mij had het ook niet gehoeven. Op het kdv zeiden ze er boven ook een te voelen, maar die kon ik zo snel niet vinden.quote:
quote:Bij Eline is nog niets in zicht, maar dat vind ik niet erg. Ze is qua motorische ontwikkeling al zo ontzettend snel, ze tijgert nu als een speer. Volgende week is ze een half jaar, maar maat 62 past nu precies.
quote:Op vrijdag 1 juli 2011 23:24 schreef -Nienna- het volgende:
Volgens mij niet hoor Vanyel. Marinde werkt zich ook al een tijdje door haar bed heen en die kan nog niet eens haar hoofd zelf ophouden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |