Fijn dat het zo goed gaat!!quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:33 schreef ferrari_rood het volgende:
Zo weer terug uit het z-huis
3272gram en 49,4 cm
En nu ga ik op z-huisvisite bij een ook te vroeg geboren kindje
Ik heb alleen pyjama's in grotere maten in de kleine maatjes ben ik ze eigenlijk niet tegen gekomen
quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:16 schreef Vanyel het volgende:
Nog amper terug van paar dagen weg, maar
Tandje(s)!
Ja heeft ze daar verteldquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:48 schreef ferrari_rood het volgende:
mooie foto's mrien
Heb je al meegekregen dat de gene die op het andere forum post waar jij ook post inmiddels bevallen is. Ben ik een beetje duidelijk? Ik weet haar online naam nl niet maar jullie hadden het ooit over mij gehad
Ik vind het nog niet zo tof hoor, die tand. Er is er 1 door, er is al zo'n snee te zien waar nr. 2 komt en aan de bovenkant zie je de afdrukken in het tandvlees staan.quote:
Ik heb een keizersnede gehad...zou je dan ook bekkenproblemen kunnen hebben? Tijdens mijn zwangerschap heb ik nergens last van gehad. Ik heb het ook alleen op de bank...staan en lopen en andere ondergronden zijn verder geen probleem.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:08 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Dat ben ik![]()
Bij mij is het gekomen na de bevalling door de druk die er op heeft gestaan. Ik heb er fysiotherapie en manuele therapie voor maar tot op heden weinig resultaat.
Ik kan in z'n geheel niet lang zitten op welke ondergrond dan ook. Ik kan er ook niet lang mee staan of lopen.
Het komt bij mij doordat de bekkenbodem niet meer naar behoren functioneert. denk dan ook aan urineverlies bijvoorbeeld![]()
Ik raad je aan er voor naar een bekkenbodem fysio te gaan. Mijn ervaring is dat het niet vanzelf over gaat en ik loop vanaf zes weken na de bevalling al bij de fysio.
Wat Pessie zegt is een optie ja aangezien je het op andere ondergronden niet hebt. Ik denk niet dat het ligt aan dat je veel zit.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:18 schreef pessie het volgende:
Als je het alleen op de bank hebt kan het ook aan je houding liggen. Misschien hang je wel te veel terwijl je netjes zit als je op een stoel zit.
Op woensdag 29 juni 2011 22:23 schreef mefke79 het volgende:
Ik vind 20 tot 30 minuten wel lang, 20 minuten kan nog wel maar 30 minuten... Dat deed J ook die kreeg ook nutriton en daardoor deed ze er zo lang over, maar het koste haar daardoor ook veel energie. Maar ja je gebruikt al ene speen met een groter gaatje. Lastig hoor, ik zou inderdaad eens kijken hoe snel ze zelf weer komt voor een volgende voeding, hierbij wel in het oog houden dat ze aan een minimale hoeveelheid komt natuurlijk! Maar misschien drinkt ze dan wel meer in een keer omdat er langer tussen de flessen gaat zittenquote:Op woensdag 29 juni 2011 23:28 schreef danic het volgende:
Tja, we bieden meer aan, 120/4 waarvan ze 100 tot 120 opdrinkt. Heel af en toe gaat ie leeg, maar dat zijn uitzonderingen. Ze doet er 20 tot 30 minuten over, soms langer, met speentje 2.
Er zit 1 schepje nutriton in de fles tegen het spugen.
Het is nu wel zo dat ik haar wakker maak voor een fles, ook overdag. Ik zou eens kunnen kijken wat ze drinkt als ik haar laat slapen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |