Doe maar omlaag die temperatuur, ik moet buiten werken.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:36 schreef Fredo55 het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat het complex in Frankrijk de noordzee op gaat, ben bang voor bewolking morgenochtend.. gevolg is dat de temperatuur getemperd word.
Moet ie maar in reeks openen, zo moeilijk en nieuw is dat niet.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:36 schreef Piles het volgende:
Het knopje "Volg topic" werkt wel gewoon hoor, tvp's zijn niet nodig
Dat mag, maar dan moet je niet klagen dat je morgen geen spektakel krijgtquote:Op maandag 27 juni 2011 21:37 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Doe maar omlaag die temperatuur, ik moet buiten werken.
Ook niet de eerste keer dat hij dat 'vergeet'.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:38 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Moet ie maar in reeks openen, zo moeilijk en nieuw is dat niet.
Wil ik ook niet, er zijn hier in de omgeving bij zo'n beetje elke goede bui de afgelopen tijd huizen afgefikt.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:39 schreef Drassss het volgende:
[..]
Dat mag, maar dan moet je niet klagen dat je morgen geen spektakel krijgt
Het lukt mij zelfs in het vorige deel... zat eerst al te zoeken naar de wiki openingspost...quote:Op maandag 27 juni 2011 21:38 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Moet ie maar in reeks openen, zo moeilijk en nieuw is dat niet.
quote:RIVM verwacht matige smog in zuidoosten
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) verwacht in de loop van dinsdagmiddag of aan het begin van de avond matige smog in Zuidoost-Nederland.
Foto: AFP
Dat liet de instantie maandag weten. Van matige smog is sprake als er ozonconcentraties worden gemeten van 180 microgram per kubieke meter.
Het RIVM adviseert mensen die er gevoelig voor zijn, zware lichamelijke inspanning te vermijden.
Lang zal de smog niet aanhouden: dinsdagavond wordt er onweer verwacht, waardoor de hitte verdwijnt en de wind naar het westen draait. Daardoor wordt er schone lucht aangevoerd.
Ozonconcentraties
Hoge ozonconcentraties ontstaan wanneer de zon volop schijnt en grote hoeveelheden verontreinigende stoffen in de lucht zitten. Dat is meestal het geval als er weinig wind staat uit een zuidoostelijke richting. De vervuilende stoffen, stikstofoxiden en vluchtige organische stoffen, worden onder invloed van zonlicht omgezet in ozon.
Bij mensen met gevoelige luchtwegen kan ozon leiden tot kortademigheid en irritatie aan de ogen, neus en keel. Ook mensen die in de buitenlucht sporten of zich anders fysiek inspannen, kunnen gezondheidsklachten krijgen.
ze sparen tilburg voor morgen als ik op mn werk zitquote:Op maandag 27 juni 2011 21:22 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Toch zonde, zag er zo veelbelovend uit...
Lukte net pasquote:Op maandag 27 juni 2011 21:26 schreef horned_reaper het volgende:
FRUTSEL!! Zou je deze nog even in de reeks kunnen zetten? Ik heb hem er per ongelijk buiten geopend....
![]()
Denk je? Ik vermoed toch dat het westen/midden/noorden wel wat last gaan krijgen hoor.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:49 schreef SpeedyGJ het volgende:
[ afbeelding ]
Het zal hier wel op niks uitdraaien ben ik bang..
Hier in Utrecht nog een 28.4Cquote:
Geloof me, in de avond dalende temperatuur en pas bij 16 graden komt die onweer nog eens...dat kan niet goed zijn lijkt me!quote:Op maandag 27 juni 2011 21:51 schreef Drassss het volgende:
[..]
Denk je? Ik vermoed toch dat het westen/midden/noorden wel wat last gaan krijgen hoor.
Van de hitte geniet ik niet hoor, van het onweer wel.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:56 schreef Frankz0rz het volgende:
Nou lekker man je de pletter zweten als je je arm optiltIk snap echt niet hoe mensen hier van kunnen genieten.
Ik doelde op Mestrasquote:Op maandag 27 juni 2011 21:58 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Van de hitte geniet ik niet hoor, van het onweer wel.
Actueel:
Temperatuur: 26,2
Luchtvochtigheid: 66%
Wind: 5 km/h
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |