Die mensen komen we allemaal tegen, maar dat lijkt me ook vrij gezond. Over het algemeen valt het vaak wel mee hoeveel mensen je daadwerkelijk 'stom' vinden. Vaker verbeelden mensen zich dat.quote:Op zondag 26 juni 2011 19:42 schreef Mishu het volgende:
[..]
Nouja volgens mij klopt het wel een beetje. Maarja je hebt altijd mensen waarmee het niet klikt waarschijnlijk. Het is gewoon niet goed voor je stemming en zelfbeeld om al te veel mensen tegen te komen die je stom vinden
Eerder een kwestie van meeloperij. Als je niet de mening deelt met de groep lig je er zelf uit.quote:Op zondag 26 juni 2011 19:33 schreef Mishu het volgende:
Het is moeilijk om sterk in het leven te blijven staan als een groep mensen blijkbaar iets tegen je heeft. Ik snap dat nooit zo, dat in een groepje iemand stom vinden.De kracht van saamhorigheid?
quote:Op zondag 26 juni 2011 19:47 schreef Neo-Mullen het volgende:
Opgelicht op internetratten heb je toch ook hier end aar
Leuk is anders maarjaquote:
Ik reageer op jou gejank zonder dat het uberhaubt tegen je gericht wasquote:Op zondag 26 juni 2011 18:26 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]op je bolle wangetjes
[..]
Wtf bemoei jij je ermee joh? Kloothommel.
Mss komt het omdat je zeurt.quote:Op zondag 26 juni 2011 19:33 schreef Mishu het volgende:
Het is moeilijk om sterk in het leven te blijven staan als een groep mensen blijkbaar iets tegen je heeft. Ik snap dat nooit zo, dat in een groepje iemand stom vinden.De kracht van saamhorigheid?
't Is al goed.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:32 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik reageer op jou gejank zonder dat het uberhaubt tegen je gericht wasJe kunt je ook druk maken om dingen die er echt toe doen ipv zoiets doms..
op je bolle wangetjes
tell me, wat staat er in je notes?quote:Op zondag 26 juni 2011 23:33 schreef Dimens het volgende:
Ik heb net Fok!Pimp gekocht, nu ben ik de gelukkigste persoon op aarde.
PM, PM, PM.quote:
Wat is met jou danquote:Op maandag 27 juni 2011 01:41 schreef theKiD het volgende:
KUT! KUT! KUT! Ik HAAT mijn werk! En nu al helemaal!Paupertokkievolk
als het maar gratis is, dan graait en snaait iedereen wat ie kan, zonder aan een ander te denken.
Bah! Aso kutvolk! Ze zoeken het maar uit, ik ga niet eens meer in discussie. Ze leggen zelf die verantwoording maar af aan degene die nu niets hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |