Serieus, mijn haute couture.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 18:43 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ian, je moet schone kleding meenemen. Ik heb de drie bogen in elkaar geflanst en zie er inmiddels al uit als een Turk,
Dan neem je nog een tas jankerdquote:Op vrijdag 24 juni 2011 18:45 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb heul geen ruimte in mijn tas voor méér kleding!
Dat dusquote:Op vrijdag 24 juni 2011 18:47 schreef Laysa het volgende:
[..]
Das niet erg...dan neem je iets vies...kan het nog viezer worden
moet nog inpakken maar is niet zoveel.uch uch uch.......leg wel vast bestek en zo klaar want zal je zienquote:Op vrijdag 24 juni 2011 18:52 schreef Soury het volgende:
Ik ben helemaal klaar mee Morgen nog de boodschappen en gaaaaaaaaaaaaaaaaaan [ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
jammer dat je zo jong voor me bent maar anders had ik je plat op je bek gezoend, je bent een schatjequote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:06 schreef Ian_Nick het volgende:
Omdat ik zo veel van jullie hou en er alles voor over heb dat jullie droog kunnen slapen heb ik mijn werkkleding maar ingepakt.
En nou wil ik ook niets meer horen.
Zal ik een paar sugestie`s doenquote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:12 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nu moeten we eigenlijk nog goede muziek![]()
Ik fixeer je wel, heb nog wat touwwerk liggenquote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:15 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Dat gaat gebeurenWaarschijnlijk ben ik één van de vijf
quote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:21 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik fixeer je wel, heb nog wat touwwerk liggen
Tot morgenquote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:23 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ben zo weg![]()
Tot morgen, stelletje guiters
Er zit vrij veel speling in de bogen, nu staan ze logischerwijs uit elkaar, maar je kunt ze aardig ineen duwen. We kunnen er ook nog voor kiezen om een koppelstuk achterwege te laten, dan wordt hij lager, kunnen er minder mensen in. De rest kan in de kamer of onder de zonwering/zonnetent. We zien morgen wel hoe het uitpakt.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:23 schreef BobdeStreamer het volgende:
Dat grondzeil bezemen en dan zijn we d'r volgens mij, maar als ik die bogen zo zie dan past die hele tent niet in je tuin
buiten slapen is wel heel erg koud hoor, dan heb je de volgende dag een longpleurisje opgelopen lijkt mij.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:26 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Er zit vrij veel speling in de bogen, nu staan ze logischerwijs uit elkaar, maar je kunt ze aardig ineen duwen. We kunnen er ook nog voor kiezen om een koppelstuk achterwege te laten, dan wordt hij lager, kunnen er minder mensen in. De rest kan in de kamer of onder de zonwering/zonnetent. We zien morgen wel hoe het uitpakt.
Er zitten van die koppelstukken tussen, klik-systeem met pen en gat. Wel mooi. Een boog bestaat uit vijf delen, nu heb ik er vier in elkaar geklikt.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:42 schreef BobdeStreamer het volgende:
Als de bogen in elkaar kunnen schuiven is dat mooi of een boog uit drie delen maken in plaats van vier, wordt dan wat lager maar ook wat warmer
quote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:27 schreef Soury het volgende:
Ik heb net een stuk spare rib weggewerkt.... Tering lekker, heeft geen sausje nodig![]()
Tot morgen iedereen
Echt gezellig moet het nog worden, morgenavond, tegen deze tijd. Paar kaarsen op tafel, de Philips lamp aan met een lekkere hoerige rode kleur, de fakkels in de hens, zo ook de kachel en de vuurschaal. Als iedereen het dan ook nog naar z'n zin heeft, dan spreken we van "TOP!"quote:
Hij weet van die BBQquote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:28 schreef remlof het volgende:
Tot morgen muis
Volgens Erwin Kroll krijgen we morgen een "hele aardige avond"
Nee, ik ben nog niet klaar. De wasmachine draait, de vaatwasser is druk.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 23:01 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb 'm niet uitgenodigd
Is iedereen al naar bed ofzo?
ach dan verdwijn ik met me hakken in het gras, heb mijn slippers in gepaktquote:Op zaterdag 25 juni 2011 08:45 schreef Leandra het volgende:
Ach, wat nu valt, valt straks niet, het maakt alleen het feestterrein een beetje drassig
Zou ik echt heel erg leuk vinden je jongen even te kunnen bewonderenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 09:13 schreef Leandra het volgende:
Als de baby en ik nog even gedag komen zeggen dan ben ik op gympen en hij op sokjes
zit je nog ver weg in dat warme landquote:Op zaterdag 25 juni 2011 09:16 schreef hondjes het volgende:
Allemaal heel veel plezier vanavond, vanmiddag en morgenochtend.
IK WILDE OOK
Ik zit te zweten, tot woensdag, dan kom ik naar jullie toe.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 09:28 schreef Toverheks het volgende:
[..]
zit je nog ver weg in dat warme land
oke...................nou stuur het zonnetje maar vanmiddag richting Teun, kijk nu naar buiten in Amsterdam is het echt triest weer en regent het al de hele morgenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 09:30 schreef hondjes het volgende:
[..]
Ik zit te zweten, tot woensdag, dan kom ik naar jullie toe.
Ik hoop dat jij wel schone kleren bij je hebt...straks lekker warm douchen en met een warme trui om de vuurkorfquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:24 schreef Kally het volgende:
Nou ik lig al in de modder, het is echt kutweer
Pak WJ effe plat op zijn bek voor me als ie komtquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:24 schreef Kally het volgende:
Nou ik lig al in de modder, het is echt kutweer
hahahha draai jij je nog maar een keertje lekker om wat een kutweer in Amsterdam he.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:28 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Pak WJ effe plat op zijn bek voor me als ie komt![]()
Have Fun daar, ik draai me straks nog een keertje om hier![]()
Nah... ik was laat op vannachtquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:30 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hahahha draai jij je nog maar een keertje lekker om wat een kutweer in Amsterdam he.
Dan probeer ik er om drie uur te zijnquote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:05 schreef Teun_ZHV het volgende:
Rond twee-drie uur is het volgens de buienradar droog
Fannnnnnnnnnn................quote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:32 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nah... ik was laat op vannachtmaar veel plezier Heksie, zal vast wel meevallen met of
zonder regen... gewoon doorzuipen ...
Fixedquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:59 schreef Coos het volgende:
[..]
Fannnnnnnnnnn................![]()
Veel plezier vandaag Barbeknoeiers en hopelijk blijft wordt het droog!
quote:Op zaterdag 25 juni 2011 18:14 schreef hondjes het volgende:
iedereen aangekomen..sluit de webcam maar aan..
Ik zit klaar
Het heeft hier de hele dag geregendquote:Op zaterdag 25 juni 2011 18:14 schreef hondjes het volgende:
iedereen aangekomen..sluit de webcam maar aan..
Ik zit klaar
nd het ook tof! Hoop dat ze het knoerpend leuk hebben met zijn allen.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 20:13 schreef Liyu het volgende:
He mij niet slaan he
ik vind het zo tof dat ze daar is
Tof, het was ook wel een erg leuk idee. En 16 topics als voorpret is natuurlijk op zich al hilarisch.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |