Waarin ik je gelijk gaf, maar ik vond het gebonden aan de absurditeit van de geuite onwaarheid.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hallo, ik heet geen Betyar he??![]()
Ik heb het over het algemene principe van het "spinnen" van onwaarheden als waarheden. En dat dat wél gaat lukken als het maar vaak genoeg herhaald wordt
Een zeer kwalijke perceptie van Henk en Ingrid over bepaalde groepsvorming inderdaad.quote:
Wij beidenquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:52 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waarin ik je gelijk gaf, maar ik vond het gebonden aan de absurditeit van de geuite onwaarheid.
Zo'n scriptie zou hier niet kunnen denk ik.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
Tot zover klopt mijn scriptie: geen sprake van groepsbelediging (137c Sr)
Voor zover ik het kan verstaan, want ze zijn hier aan het frezen..
Scuse me??quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:13 schreef eriksd het volgende:
[..]
Zo'n scriptie zou hier niet kunnen denk ik.
Yeah.quote:Op donderdag 23 juni 2011 07:50 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Haha, ik luister al bijna 10 jaar geen metal meer en het zijn nog steeds precies dezelfde bands die daar komen.
Gefeliciteerd, u behoort nu officieel bij de mensen die ingezonden brieven versturen.quote:
Er is een correcte methode?quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:36 schreef dotCommunism het volgende:
Ik heb net volgens de correcte methode leren veter strikken. Waarom leren ze je op de basisschool de verkeerde wijze?
Neen. Als hij veroordeeld zou zijn, dan was dat de bijl aan de wortel van de rechtstaat. Los van het feit dat ik zijn uitspraken ronduit grievend vindt.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:53 schreef fokthesystem het volgende:
Wilders vrijgesproken, iemand verbaast er over?
Als je slim bent welquote:Op donderdag 23 juni 2011 10:39 schreef dotCommunism het volgende:
Jullie gebruiken nog klittebandschoenen?
wat is dat nu weer voor een nieuwerwetse frats....quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:39 schreef dotCommunism het volgende:
Jullie gebruiken nog klittebandschoenen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |