Fixed :squote:Op zaterdag 18 juni 2011 01:01 schreef AntiSocial het volgende:
[..]
Ik vraag me dan af wat er mis is met al die MBO sletjes
antiliaanse badboy = heel wat aan de haak te hebben geslagenquote:Op zondag 19 juni 2011 14:13 schreef Nikmans het volgende:
Sowieso, al het racisme terzijde is het natuurlijk in- en intriest hoeveel vrouwen wel niet met een zgn badboy het bed willen delen, omdat ze dan het gevoel hebben heel wat aan de haak te hebben geslagen, naderhand met een kind blijven zitten en zich dán pas realiseren hoe hard hun marktwaarde wel niet omlaag is gegaan
Sommige vrouwen vallen op 'badboys'. Sommige op blanke badboys, sommige op donkere badboys, weer anderen maakt het niet uit, zolang het maar een badboy is. Dat vinden ze stoer/cool.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:11 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
antiliaanse badboy = heel wat aan de haak te hebben geslagen
Kijk, hier begrijp ik het dus al niet
Maar dat is het punt nou juist: ze zijn niet stoer. Wannabee badboys. Er is een groot verschil tussen stoer/cool zijn, en die losers die doen alsof ze stoer/cool zijn. Maarja, die grietjes zijn te dom/jong om het verschil te zienquote:Op zondag 19 juni 2011 18:32 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Sommige vrouwen vallen op 'badboys'. Sommige op blanke badboys, sommige op donkere badboys, weer anderen maakt het niet uit, zolang het maar een badboy is. Dat vinden ze stoer/cool.
Het besef dat dit uiteindelijk alleen maar slecht uitpakt hebben deze vrouwen niet. Het zijn immers meestal ook de slimste niet.
Precies. En daarnaast zullen ze stoer/cool vaak ook anders definieren, maar ook dat is m.i. hoofdzakelijk te wijten aan leeftijd/ontbreken intellectquote:Op zondag 19 juni 2011 18:59 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Maar dat is het punt nou juist: ze zijn niet stoer. Wannabee badboys. Er is een groot verschil tussen stoer/cool zijn, en die losers die doen alsof ze stoer/cool zijn. Maarja, die grietjes zijn te dom/jong om het verschil te zien
Ach, zolang je maar zelf in je eigen leugens gelooft.quote:Op zondag 19 juni 2011 23:58 schreef Hakki het volgende:
snap wel waarom meisjes buitenlanders aantrekkerlijker vinden, hebben vaak ambitie en maken iets van hun leven terwijl nederlanders hun leven achter een bureau zitten
quote:
waarom post jij dit overal waar ik iets post zijn niet eens mijn topics misschien moet je beter lezen nerdquote:Op maandag 20 juni 2011 00:04 schreef Magneet51 het volgende:
Hakki flikker op met je verzonnen topic's
Precies, vooral VMBO chi-meids hebben dat door God gegeven inzichtquote:Op zondag 19 juni 2011 23:58 schreef Hakki het volgende:
snap wel waarom meisjes buitenlanders aantrekkerlijker vinden, hebben vaak ambitie en maken iets van hun leven terwijl nederlanders hun leven achter een bureau zitten
Overal de nadruk leggen op het feit dat je auto's en vrienden heb en als er om pics worden gevraagd 'is het te laat'quote:Op maandag 20 juni 2011 00:05 schreef Hakki het volgende:
[..]
waarom post jij dit overal waar ik iets post zijn niet eens mijn topics misschien moet je beter lezen nerd
waar slaat dit op je kan in mijn fobo kijken heb ik gezegd je probeert mij in elk topic aan te vallen , zeker niks te doen in je leven, jij bent zo'n voorbeeld van zo'n nederlander, altijd kritiek hebben en jaloezie opdoen maar als er zelf iets moet gebeuren ben je niet thuisquote:Op maandag 20 juni 2011 00:09 schreef Magneet51 het volgende:
[..]
Overal de nadruk leggen op het feit dat je auto's en vrienden heb en als er om pics worden gevraagd 'is het te laat'Haggi is een sloeber
Jaloers zijn op succesvolle turkern zoals Hakki en Amenthquote:Op maandag 20 juni 2011 00:09 schreef Magneet51 het volgende:
[..]
Overal de nadruk leggen op het feit dat je auto's en vrienden heb en als er om pics worden gevraagd 'is het te laat'Haggi is een sloeber
Wist niet eens dat't een turk wasquote:Op maandag 20 juni 2011 00:11 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Jaloers zijn op succesvolle turkern zoals Hakki en Amenth
Alsof er uberhaupt mensen jaloers zijn op turkenquote:Op maandag 20 juni 2011 00:11 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Jaloers zijn op succesvolle turkern zoals Hakki en Amenth
Amenquote:Op maandag 20 juni 2011 00:14 schreef Pheerful het volgende:
[..]
Alsof er uberhaupt mensen jaloers zijn op turken![]()
.
ja zijn maar weinig turken die net als ik kunnen zeggen dat ze het gemaakt hebben vooral in nederlandquote:Op maandag 20 juni 2011 00:16 schreef coban het volgende:
Sowieso zijn er wel mensen jaloers op turkenmaar om ze nou allemaal succesvol te noemen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |