waarom post jij dit overal waar ik iets post zijn niet eens mijn topics misschien moet je beter lezen nerdquote:Op maandag 20 juni 2011 00:04 schreef Magneet51 het volgende:
Hakki flikker op met je verzonnen topic's
Precies, vooral VMBO chi-meids hebben dat door God gegeven inzichtquote:Op zondag 19 juni 2011 23:58 schreef Hakki het volgende:
snap wel waarom meisjes buitenlanders aantrekkerlijker vinden, hebben vaak ambitie en maken iets van hun leven terwijl nederlanders hun leven achter een bureau zitten
Overal de nadruk leggen op het feit dat je auto's en vrienden heb en als er om pics worden gevraagd 'is het te laat'quote:Op maandag 20 juni 2011 00:05 schreef Hakki het volgende:
[..]
waarom post jij dit overal waar ik iets post zijn niet eens mijn topics misschien moet je beter lezen nerd
waar slaat dit op je kan in mijn fobo kijken heb ik gezegd je probeert mij in elk topic aan te vallen , zeker niks te doen in je leven, jij bent zo'n voorbeeld van zo'n nederlander, altijd kritiek hebben en jaloezie opdoen maar als er zelf iets moet gebeuren ben je niet thuisquote:Op maandag 20 juni 2011 00:09 schreef Magneet51 het volgende:
[..]
Overal de nadruk leggen op het feit dat je auto's en vrienden heb en als er om pics worden gevraagd 'is het te laat'Haggi is een sloeber
Jaloers zijn op succesvolle turkern zoals Hakki en Amenthquote:Op maandag 20 juni 2011 00:09 schreef Magneet51 het volgende:
[..]
Overal de nadruk leggen op het feit dat je auto's en vrienden heb en als er om pics worden gevraagd 'is het te laat'Haggi is een sloeber
Wist niet eens dat't een turk wasquote:Op maandag 20 juni 2011 00:11 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Jaloers zijn op succesvolle turkern zoals Hakki en Amenth
Alsof er uberhaupt mensen jaloers zijn op turkenquote:Op maandag 20 juni 2011 00:11 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Jaloers zijn op succesvolle turkern zoals Hakki en Amenth
Amenquote:Op maandag 20 juni 2011 00:14 schreef Pheerful het volgende:
[..]
Alsof er uberhaupt mensen jaloers zijn op turken![]()
.
ja zijn maar weinig turken die net als ik kunnen zeggen dat ze het gemaakt hebben vooral in nederlandquote:Op maandag 20 juni 2011 00:16 schreef coban het volgende:
Sowieso zijn er wel mensen jaloers op turkenmaar om ze nou allemaal succesvol te noemen...
jij liegt.quote:Op maandag 20 juni 2011 00:18 schreef Hakki het volgende:
[..]
ja zijn maar weinig turken die net als ik kunnen zeggen dat ze het gemaakt hebben vooral in nederland
Ah ja. Net het vmbo afgerond zeker?quote:Op maandag 20 juni 2011 00:18 schreef Hakki het volgende:
[..]
ja zijn maar weinig turken die net als ik kunnen zeggen dat ze het gemaakt hebben vooral in nederland
heb een eigen huis (ok geen villa) maar vele mensen huren een huis, mooie auto en af en toe een paar meisjes, wat heb jij gepresteerd dan? opleiding is niet belangrijk als je er het fruit niet van pluktquote:
Omdat zij Coban is. Zij kan die shit doen.quote:Op maandag 20 juni 2011 00:22 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Wat ga je eigen landgenoot nakken dan?
Landgenoot so what? Zolang ik hem ken lijkt hij mij stereotype snotaapallochtoon die denkt alles te kunnen maken tegenover nederlanders e.d. Door dit soort personen krijgen vele nederlanders een afkeer tegen buitenlanders. Nee, bedankt. Realistisch blijven svp.quote:Op maandag 20 juni 2011 00:22 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Wat ga je eigen landgenoot nakken dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |