Huh, waar?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
Kan dat "on topic" geneuzel weg??
Dank alvast
Het zou verboden moeten wordenquote:
Thanksquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Done, er stond wel meer geneuzel in dat niet meer van deze tijd is.
Niks mis mee toch??quote:
Ik wel, maar daar ging het me niet omquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niks mis mee toch??![]()
Hoewel ik er grif aan meedoe (en ik het er niet mee oneens ben) snap ik die totale omslag naar haarloos plosteling nog steeds niet
Ik snap er ook geen ruk van eilk, vind schaamhaar(mits een beetje bijgehouden) zelf een stuk geiler staan dan twee rauwe kipfiletjes.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hoewel ik er grif aan meedoe (en ik het er niet mee oneens ben) snap ik die totale omslag naar haarloos plosteling nog steeds niet
Misschien is het simpelweg "liever geen haar in de bek"??quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:49 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik snap er ook geen ruk van eilk, vind schaamhaar(mits een beetje bijgehouden) zelf een stuk geiler staan dan twee rauwe kipfiletjes.
Reya: "Ach, werd het werk van Ilja Leonard Pfeijffer maar in dergelijk onleesbaar subschrift gedrukt."quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:52 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Reya: "Ach, werd het werk van Ilja Leonard Pfeijffer maar in dergelijk onleesbaar subschrift gedrukt."
Dat zal het vast wel zijn, maar het brengt wel veel problemen met zich mee als je moet beffen en de vrouw in kwestie die dag even geen tijd had om bij te scheren.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Misschien is het simpelweg "liever geen haar in de bek"??![]()
AU!!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:54 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dat zal het vast wel zijn, maar het brengt wel veel problemen met zich mee als je moet beffen en de vrouw in kwestie die dag even geen tijd had om bij te scheren.
Een tekstschrijver, het enige dat nog aan mijn leven ontbrak.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:52 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Reya: "Ach, werd het werk van Ilja Leonard Pfeijffer maar in dergelijk onleesbaar subschrift gedrukt."
Ik ben ook nog van de X.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:59 schreef remlof het volgende:
Volgens mij is de Y-generatie hier in de meerderheid en zijn wij als Generatie X in de minderheid Whisk
Neequote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:59 schreef remlof het volgende:
Volgens mij is de Y-generatie hier in de meerderheid en zijn wij als Generatie X in de minderheid Whisk
Geen. Er zijn al users van boven de 70.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:00 schreef EchtGaaf het volgende:
Remlof, bij welke leeftijd wordt je geacht niet meer te posten op Fok!![]()
Je kan dat beter aan yvonne of een van de opas die op de andere fora rondhangen vragen dan aan remlof.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:00 schreef EchtGaaf het volgende:
Remlof, bij welke leeftijd wordt je geacht niet meer te posten op Fok!![]()
Zou u nu wel in dergelijke termen over yvonne spreken?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:01 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen. Er zijn al users van boven de 70.
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:01 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen. Er zijn al users van boven de 70.
Veel plezier met je Nieuwzuur.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:01 schreef remlof het volgende:
Ik ga even pasta eten en Nieuwsuur kijken, tozzo
Yvonne vind ik niet aardig. Gewoon omdat ik dat vind .quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:01 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Je kan dat beter aan yvonne of een van de opas die op de andere fora rondhangen vragen dan aan remlof.
Ik welquote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Yvonne vind ik niet aardig. Gewoon omdat ik dat vind .
Ach, ze heeft tenminste geen diploma's.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 22:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Yvonne vind ik niet aardig. Gewoon omdat ik dat vind .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |