Voor zo'n bak mag een reguliere APK eigenlijk geen probleem zijn. Kan hooguit afgekeurd worden op van die kneutpunten (kapotte lamp, leeg ruitenwisservloeistofreservoir ofzo).quote:
Auto is inmiddels goedgekeurdquote:Op donderdag 23 juni 2011 10:28 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Voor zo'n bak mag een reguliere APK eigenlijk geen probleem zijn. Kan hooguit afgekeurd worden op van die kneutpunten (kapotte lamp, leeg ruitenwisservloeistofreservoir ofzo).
Haha, nee dat is dan weer te klein voor me. Nee, ik geloof niet dat de auto bestaat met zulke specificatiesquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:02 schreef Kriegel het volgende:
Een Smart Forfour.
De prijs dan niet, maar ze worden wel betaalbaarder.
Er wordt me telkens Micra ingefluisterd maar ik wil geen hatchbackquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:09 schreef Kriegel het volgende:
Ik denk inderdaad dat je een paar concessies zult moeten doen.
Echt he, een beetje leuke auto rijden wordt helemaal kapot gemaakt door de belasting. Misschien toch maar op Pools kenteken rondrijden. En elk half jaartje pinnen in polen?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:21 schreef Kriegel het volgende:
Bijna geen enkele sedan weegt tegenwoordig nog minder dan 1200 kg, dus je hebt weinig keus. Een oudere Volvo is vaak wel licht (doch veilig) en kan voor z'n tijd leuk uitgerust zijn, maar dat hoekige uiterlijk moet je kunnen waarderen.
Ik raadde gisteren in dat vakantietopic nog een Volvo 460 aan, die zijn echt voor een habbekrats te krijgen en dan heb je behoorlijk veel auto, maar ze zijn ouderwets.
Ga lekker fietsen als je geen auto kunt betalenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:29 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Echt he, een beetje leuke auto rijden wordt helemaal kapot gemaakt door de belasting. Misschien toch maar op Pools kenteken rondrijden. En elk half jaartje pinnen in polen?
Fietsen is geen optie, niet voor de ritten die ik met de auto moet maken. De verzekering staat verder gewoon op mijn naamquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:30 schreef Piles het volgende:
[..]
Ga lekker fietsen als je geen auto kunt betalenDit is net zo als verzekering op naam van iemand anders zetten...
http://link.marktplaats.nl/460692276quote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:34 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Fietsen is geen optie, niet voor de ritten die ik met de auto moet maken. De verzekering staat verder gewoon op mijn naam![]()
Die 460 is niet eens zo zwaar, zal er eens naar kijken.
Bij geen hatchback willen vallen al aardig wat auto's afquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:12 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Er wordt me telkens Micra ingefluisterd maar ik wil geen hatchbackAlmera sedan dan maar? Volvo?
\Helemaal voor max 1000,- met enige lux en een verbruik van 1:20... Onmogelijk...quote:Op zondag 26 juni 2011 03:33 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Bij geen hatchback willen vallen al aardig wat auto's af..
Volvo 460 dieselquote:Op zondag 26 juni 2011 09:46 schreef Marco001 het volgende:
[..]
\Helemaal voor max 1000,- met enige lux en een verbruik van 1:20... Onmogelijk...
Was Zweden, niet Finland.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:34 schreef Marco001 het volgende:
Finse auto's kosten wel behoorlijk. En inderdaad, absurd veel ford en vw is mij ook opgevallen.. geen enkele hyundai of KIA gezien...
Trouwens, busreis? Wil ook zo graag weer eens die kant op... finse vrouwen/meisjes. En de goede muziek..:) en de goede mountainbike mogelijkheden...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |