Rete eng is hetquote:
Eerdere foto's werden nog "verminkt" door de straling:quote:Op zondag 14 juli 2013 20:47 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Inmiddels kan men al wel dichterbij komen
[ afbeelding ]
En transseksualiteitquote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:45 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Wist je dat drag queen's ook onder Kakkerlakken voorkomen?![]()
Sommige mannetjeskakkerlakken doen een vrouwtje na, met als gevolg dat ze door een ander
mannetje worden versierd. Het gevolg: de versierder verschiet zijn kruit zonder enige kans op
voortplanting. Verwijfd gedrag kan op die manier de kans op voortplanting vergroten – je schakelt
er je concurrenten mee uit.
Wie had dat gezocht achter het visje Nemoquote:Op woensdag 17 juli 2013 00:13 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
En transseksualiteit
http://nl.wikipedia.org/wiki/Driebandanemoonvis
De driebandanemoonvis leeft in kleine groepen in een anemoon. Zo'n groep telt één vrouwtje, dat alleen paart met het grootste mannetje binnen de groep. Alle anemoonvissen komen ter wereld met actieve mannelijke en inactieve vrouwelijke geslachtsorganen. Zodra het vrouwtje overlijdt, ondergaat het dominante mannetje een geslachtsverandering en wordt het een vrouwtje.
quote:Op woensdag 15 juni 2011 15:44 schreef Jochemz het volgende:
Dat naan in naanbrood Perzisch is voor brood, en pao in broodje bapao Chinees is voor brood.
Wat je dus in beide gevallen eigenlijk zegt is brood brood, en dat is dus pleonasme.
Eigenlijk is het dan een tautologie.quote:Op woensdag 15 juni 2011 15:51 schreef Aether het volgende:
[..]
Dat is ook het geval bij pomodoro-tomaten.
Dan zeg je eigenlijk tomaten-tomaten.
Je kunt ook 111111111112 bellen, mocht je lichaam niet helemaal willen meewerken als je ligt te creperen tijdens het bellen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:43 schreef Aether het volgende:
911
In Nederland kun je ook 911 bellen.
Je wordt dan doorverbonden naar 112.
dat is best ziekquote:Op zaterdag 6 juni 2015 10:47 schreef Isis20 het volgende:
Gisteren gelezen: de Romeinse keizer Nero trouwde met een van de mooiste vrouwen van die tijd Poppaea Sabina, maakte haar zwanger en schopte haar tijdens een ruzie in d'r buik waardoor zij en het kind overleden. Vervolgens had hij zo'n spijt dat Sabina toch een staatsbegrafenis kreeg en goddelijk werd verklaard.
Hij miste haar blijkbaar zo erg dat hij een man die op haar leek liet castreren en hem dwong zich te verkleden als vrouw. Nero noemde hem/haar Sabina. Vervolgens trouwde hij publiekelijk met hem/haar.
Ik geloofde je niet, dus ben gaan googlen.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 11:06 schreef Isis20 het volgende:
[..]
Dit soort liefde is tegenwoordig zeldzaam haha
Ja leuke man die Neroquote:Op zaterdag 6 juni 2015 11:20 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Ik geloofde je niet, dus ben gaan googlen.
Je had nog gelijk ook![]()
Ach, hij had tenminste wat over voor mooie kunst. Als ik me niet vergis, een hele stadquote:
Dat vind ik gek, poseidon is naar mijn weten een griekse god uit de zee, neptunus die van de romeinen.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 23:20 schreef KaBuf het volgende:
Als we het toch over Romeinse keizers hebben
[ afbeelding ]
Je hebt gelijk, na wat Google blijkt dat dit plaatje onzin is.quote:Op zondag 7 juni 2015 08:36 schreef lucky_m3 het volgende:
[..]
Dat vind ik gek, poseidon is naar mijn weten een griekse god uit de zee, neptunus die van de romeinen.
Dus waarom zou een romeinse keizer een griekse god aanvallen?
Wat?quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:38 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Je kunt ook 111111111112 bellen, mocht je lichaam niet helemaal willen meewerken als je ligt te creperen tijdens het bellen.
quote:
wat een verhaal....quote:Op zaterdag 6 juni 2015 10:47 schreef Isis20 het volgende:
Gisteren gelezen: de Romeinse keizer Nero trouwde met een van de mooiste vrouwen van die tijd Poppaea Sabina, maakte haar zwanger en schopte haar tijdens een ruzie in d'r buik waardoor zij en het kind overleden. Vervolgens had hij zo'n spijt dat Sabina toch een staatsbegrafenis kreeg en goddelijk werd verklaard.
Hij miste haar blijkbaar zo erg dat hij een man die op haar leek liet castreren en hem dwong zich te verkleden als vrouw. Nero noemde hem/haar Sabina. Vervolgens trouwde hij publiekelijk met hem/haar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zag in een TV programma de uitleg van de herkomst van het spreekwoord ''saved by the bell''.
Google zegt dat het klopt, dus dan zal dat wel.....quote:Het gezegde stamt, als we deze theorie willen geloven, uit de 17e eeuw. Een periode die in ónze geschiedenis als uitermate florissant en voorspoedig bekend staat. Daar waar het ons economisch gezien voor de wind ging, kon de medische wetenschap niet bepaald van een bloeiperiode spreken. Menigmaal werd een persoon dan ook door de lijkschouwer ten onrechte dood verklaard en kon het voorkomen dat men voortijdig ter aarde werd gelaten. Een claustrofobische nachtmerrie die in een hedendaagse horrorfilm niet zou misstaan. Om dergelijke situaties te voorkomen ontwierp men een speciale grafkist waaraan een bel bevestigd werd. Mocht je onverhoopt onder de grond wakker worden, dan trok je gewoon even aan deze bel en werd je uit het graf gelicht. Je werd dus letterlijk ‘gered door de bel’
Nou ja, waarschijnlijk wisten de meeste mensen dit wel, maar ik dus niet...
dafuqquote:Op maandag 8 juni 2015 10:35 schreef Isis20 het volgende:
Eens in de zoveel tijd wordt het sinds 1924 gebalsemde lichaam van Lenin gewassen... Door mensen... In een bad. Even dat je het snapt; iemand die al 91 jaar dood, stijf en weg is en onder de grond had moeten liggen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
WTFquote:Op maandag 8 juni 2015 10:35 schreef Isis20 het volgende:
Eens in de zoveel tijd wordt het sinds 1924 gebalsemde lichaam van Lenin gewassen... Door mensen... In een bad. Even dat je het snapt; iemand die al 91 jaar dood, stijf en weg is en onder de grond had moeten liggen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Sorryquote:Op maandag 8 juni 2015 11:20 schreef Gwywen het volgende:
Gewoon met blote handen![]()
Heft hij nou een gat in zijn buik? Waarom is dat niet netjes dichtgemaakt? Of wordt de binnenkant ook gewassen?
Ik geloof eigenlijk dat ik dit liever helemaal niet geweten had, Isis20.
ik vind t wel bijzonder dat je iemand die zo lang geleden heeft geleefd toch in levende overleden lijve kan bezichtigenquote:Op maandag 8 juni 2015 10:35 schreef Isis20 het volgende:
stijf en weg is en onder de grond had moeten liggen.
kan wel in een spoiler!quote:Op maandag 8 juni 2015 11:30 schreef Isis20 het volgende:
[..]
Sorry [ afbeelding ]
Ik heb jullie de foto van z'n gebalsemde hoofd al gespaard.
Ik kan niet veel vinden over 't gat in z'n buik, het viel me eigenlijk pas op toen je het zei...
quote:Op maandag 8 juni 2015 11:20 schreef Gwywen het volgende:
Gewoon met blote handen![]()
Heft hij nou een gat in zijn buik? Waarom is dat niet netjes dichtgemaakt? Of wordt de binnenkant ook gewassen?
Ik geloof eigenlijk dat ik dit liever helemaal niet geweten had, Isis20.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Na einai kalitero anthropo apo ton patera tou.
Op vrijdag 18 juni 2010 23:17 schreef Catwoman1986 het volgende:
Held :D
Reeds!quote:
Moet kunnenquote:
Voor de zekerheid eerst even gegoogeldquote:Op vrijdag 24 juli 2015 17:14 schreef DeLepelaar het volgende:
Fles Bacardi achterover slaan vanavond. Zo is de Spaanse Koning in één dag van de Spaanse griep afgekomen.
"Toen koning Alfons XIII van Spanje de Spaanse griep kreeg, dronk hij een fles Bacardi-rum leeg. De volgende dag was de koorts weg en, hoewel het onwaarschijnlijk is dat dit door de Bacardi zou zijn gekomen, staat sindsdien op elke Bacardifles het Spaanse koninklijk wapenschild afgebeeld."
Het gezegde komt toch echt uit het boksen.quote:Op zondag 7 juni 2015 10:59 schreef FANN het volgende:
Ik zag in een TV programma de uitleg van de herkomst van het spreekwoord ''saved by the bell''.
Google zegt dat het klopt, dus dan zal dat wel....
[..]
.
[ afbeelding ]
Nou ja, waarschijnlijk wisten de meeste mensen dit wel, maar ik dus niet...
Dus..........quote:Op zaterdag 25 juli 2015 08:23 schreef brother52 het volgende:
[..]
Het gezegde komt toch echt uit het boksen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |