Inderdaadquote:Op maandag 13 juni 2011 22:36 schreef Bosbeetle het volgende:
trouwens deze daftpunkers klinken nog wel grappig
waarom kijk jij eigenlijk? je zeurt alleen maar...quote:Op maandag 13 juni 2011 22:35 schreef Bosbeetle het volgende:
Ohja kunnen ze ook een keer die roze mutsjes verbieden
Joah.quote:
Ik denk ook dat de nostalgie meespeelt bij mij is de jaren 90 is mijn pinkpop ben zelf 98 geweest (en 99 naar dynamo) maar dat was al na een jaar of 8 opladen op pinkstermaandag voor de tvquote:Op maandag 13 juni 2011 22:36 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd niet dat Smeets de hoofdoorzaak is achter de abominabele programmering dit jaar. Volgens mij krijgt hij weinig ruimte om een volledig eigen programma samen te stellen. Er is de afgelopen jaren wel redelijk sterk ingezet om Pinkpop te profileren als (nog) meer mainstream en kleiner broertje van Lowlands. Een entry-level festival, pure marketing. Volgens mij is de invloed van Smeets de afgelopen 10 jaar aanzienlijk afgenomen.
quote:Op maandag 13 juni 2011 22:36 schreef Droopie het volgende:
[..]
Maar ze doen toch vaker een jaartje overslaan, om de omgeving een beetje rust te geven en te laten herstellen.. Man die foto's van het festival zijn al zo vet..
Pitquote:Op maandag 13 juni 2011 22:37 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Zestaan een beetje suf te klappen, een echte pit heb ik niet gezien
Geen idee eigenlijkquote:Op maandag 13 juni 2011 22:37 schreef peaceman het volgende:
[..]
waarom kijk jij eigenlijk? je zeurt alleen maar...
Maar wel Janelle Monae, Big Boi, Paolo Nutini, Robyn, Gaslight Anthem, Beyonce, Mumford & Sons, Paul Simon, Fleet Foxes, Cold War Kids etc etc etcquote:Op maandag 13 juni 2011 22:35 schreef Cee het volgende:
Foo Fighters en Kings of Leon bijvoorbeeld niet op Glastonbury dit jaar. Dat dan weer wel/niet.
Op een gegeven moment moet je er ook klaar mee zijn bb. En de leuke dingen meepikken, ipv een festival verwachten van net zoals toen je 17 was.quote:Op maandag 13 juni 2011 22:38 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik denk ook dat de nostalgie meespeelt bij mij de jaren 90 is mijn pinkpop ben zelf 98 geweest (en 99 naar dynamo) maar dat was al na een jaar of 8 opladen op pinkstermaandag voor de tv![]()
Vroegah was alles beter.
4 jaar wel, 1 jaar niet.quote:Op maandag 13 juni 2011 22:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]volgens mij is het altijd 3 jaar wel en dan 1 jaar niet
iddquote:
quote:Op maandag 13 juni 2011 22:39 schreef alors het volgende:
[..]
Maar wel Janelle Monae, Big Boi, Paolo Nutini, Robyn, Gaslight Anthem, Beyonce, Mumford & Sons, Paul Simon, Fleet Foxes, Cold War Kids etc etc etc
Erbij zijn is velen malen spannender.quote:Op maandag 13 juni 2011 22:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijkomdat ik hoop ooit weer een spannend festival op tv te zien
Muse sloot afquote:Op maandag 13 juni 2011 22:36 schreef Cee het volgende:
[..]
Dat jaar van de sugababes was best dramatisch qua line-up, toch? Met Kane als afsluiter?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |