Wat een walgelijke kerel, die leraar dan.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:18 schreef Loveless85 het volgende:
Mijn economie leraar die riep altijd dat hij een spuitje nam op z'n 65e, benieuwd of hij het nog gedaan had. Die had prachtige theorieen over hoe bejaarden de economie op allerlei manieren frustreren. Alles moet aangepast worden voor ze, ze vertragen alles aanzienlijk, kost een hoop qua gezondheidszorg en pensioenen enzo. En het levert vrijwel niks meer op, behalve als ze idioot veel geld hebben dat ze nog wat belasting betalen![]()
Achteraf gezien vraag ik me af of de school wist dat hij dat soort theorieën aan 5 HAVO stond te vertellen
Nou als ik de hele dag hard gewerkt heb en een derde tot de helft kan afdragen voor hun pensioentje mogen ze best ff opzijquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je zo oud ben en je leven lang hard gewerkt hebt en de jongere generatie hebt laten opgroeien, dan moet je helemaal geen rekening moeten hoeven houden met anderen die haast hebben vind ik. Dan wachten die haastvogels maar even een minuutje. Maar nogmaals, da's gewoon persoonlijk hoor, blijven jullie je gewoon lekker opvreten, daar hebben zij geen last van verder en ik ook niet
Ze kunnen dat toch echt wel lekker zelf?quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja want het is echt héél veel moeite om die kar even aan de kant te duwen voor jou natuurlijk zodat je er langs kunt
Voor je het weet snort Arnol langs en grist ie je tasje weg uit naam der jezusch!quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:18 schreef DanseMacabre het volgende:
Bejaarden hier houden ook altijd angstvallig hun tasje vast als we langslopen want WJ is een enge marokkaan.
Maargoed dat doet een vriendin van me ook als ze in Eindhoven is. Want ja, het is wel EINDHOVEN HE.
Nou het was natuurlijk puur vanuit een economisch oogpunt hé, zonder emotioneel of culturele aspecten mee te nemen. En dan ís het natuurlijk wel gewoon zo. Maar goed, omdat het altijd wel iemands familie is en we een nette samenleving zijn zorgen we goed voor de oudjesquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat een walgelijke kerel, die leraar dan.
Zijn ouders mochten dus ook niet al te oud worden?Omdat ze anders teveel geld kostten?
De meeste ouderen zijn heel lief.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:19 schreef nokwanda het volgende:
De meeste ouderen die ik [ersoonlijk ken zeiken helemaal niet over de jeugd
Ik hoor meer jonge mensen klagen over ouderen, eigenlijk.
Nee hoor, als ik op donderdagavond ga, niks aan t handje.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:20 schreef Rewimo het volgende:
Hier kun je ook 's avonds laat nog boodschappen doen. Maar denk maar niet dat je die bejaarden dan niet treft hoorIk denk dat elke supermarkt een blik bejaarden heeft dat ze opentrekken zodra er iemand met haast de winkel in komt
Arme wereldquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou als ik de hele dag hard gewerkt heb en een derde tot de helft kan afdragen voor hun pensioentje mogen ze best ff opzij
Arnol.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:20 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Voor je het weet snort Arnol langs en grist ie je tasje weg uit naam der jezusch!
quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou als ik de hele dag hard gewerkt heb en een derde tot de helft kan afdragen voor hun pensioentje mogen ze best ff opzij
Jij wordt een heel sociale bejaarde laterquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:22 schreef Greys het volgende:
Wat treurig.
Maar eh, als je het gewoon vraagt gáán ze ook voor je opzij hoor, news flash
Maar koken kan ze niet. DAT is pas een terechte klachtquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:22 schreef Rewimo het volgende:
Mijn schoonmoeder fietst iedereen tijdens de fietsvierdaagse voorbij. Die wordt 80 geloof ik. Als je die achteraan laat starten eindigt ze als eerste
Ik weet niet hoe de Maastrichtse bejaarden zijn, maar hier in mijn buurt doen ze dat ook gewoon hoor als ik het vraag of ik er even langs mag. Dan zeggen ze sorry en zetten ze glimlachend dat karretje ff aan de kant. Maar wellicht hebben we hier leukere bejaarden gewoonquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:20 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ze kunnen dat toch echt wel lekker zelf?
Ja maar dat heeft dan weer niks met leeftijd te maken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:23 schreef nokwanda het volgende:
Maar koken kan ze niet. DAT is pas een terechte klacht
Sterker nog....quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:23 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Jij wordt een heel sociale bejaarde later
Mja, dàt wilde ik nou weer niet zeggenquote:
Oh maar dát is ook gewoon asociaal, oudere of nietquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:24 schreef oh-oh het volgende:
Tis gewoon die vanzelfsprekendheid waarmee ze een volle bakker binnenstappen en gaan bestellen, daar word ik wel pissig van hoor.
En dat gebeurt eigenlijk bijna elke keer wel als ik naar de bakker ga tusen de middag.
Ben blij dat ik vandaag niet hoef
Ja nee JIJ zegt dat het toch niet zo erg is om dat ff aan de kant te schuiven.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe de Maastrichtse bejaarden zijn, maar hier in mijn buurt doen ze dat ook gewoon hoor als ik het vraag of ik er even langs mag. Dan zeggen ze sorry en zetten ze glimlachend dat karretje ff aan de kant. Maar wellicht hebben we hier leukere bejaarden gewoon
Maar dat zijn ALTIJD bejaarden die dat doen, echt, vaste prik , NOOIT jongeren of zo hoorquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh maar dát is ook gewoon asociaal, oudere of niet
Gewoon je beurt afwachten. Net als iedereen. Helemaal mee eens.
Dat vind ik echter wat anders dan ff een karretje aan de kant moeten zetten
Jij bent jonger dan ikquote:
Natuurlijk kan je dat vragen, maar ik snap gewoon niet dat die mensen dat zelf niet inzien. Het is allemaal niet erg, en ik beuk heus die bejaarden niet op zij ofzo (wat happen jullie lekkerquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh maar dát is ook gewoon asociaal, oudere of niet
Gewoon je beurt afwachten. Net als iedereen. Helemaal mee eens.
Dat vind ik echter wat anders dan ff een karretje aan de kant moeten zetten
Ja maar JIJ (quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:25 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja nee JIJ zegt dat het toch niet zo erg is om dat ff aan de kant te schuiven.
Waarom als ze dat zelf kunnen?
En waarom zetten ze het niet als t ff kan al zo neer dat de rest van de mensheid gewoon langs kan?
Zoals jij en ik dat wel doen?
Zijn ze ookquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja maar JIJ () doet weer alsof het een of ander evil soort is ofzo, bejaarden.
Da's nou een normale discussie/gesprek broekie, da's geen happenquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:26 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Natuurlijk kan je dat vragen, maar ik snap gewoon niet dat die mensen dat zelf niet inzien. Het is allemaal niet erg, en ik beuk heus die bejaarden niet op zij ofzo (wat happen jullie lekker), maar ik denk dan weleens 'zie je dat nou zelf niet?'. En inderdaad, in 9 vd 10 keer als je aan komt rijden of je vraagt wat zetten ze het zó voor je opzij
Ja, maar ik overdrijf een beetje en jullie happenquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's nou een normale discussie/gesprek broekie, da's geen happen
Want ik reageer op jou en jij ook gewoon weer op mij, right?
Maar dan denk ik serieus dat de bejaarden hier in de durpjes gewoon slimmer zijn ofzo, of aardiger. Want hier staat er vaker een Pool in de supermarkt dwars met zijn kar of te leuteren dan een bejaarde, om eens wat te noemen
Veel kassenbouw hier.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:30 schreef oh-oh het volgende:
Polen mogen hier helemaal de supermarkt niet in denk ik, ik zie ze nooit
Ik hap niet, ik reageer gewoon op je postquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:31 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja, maar ik overdrijf een beetje en jullie happen![]()
En ik krijg er echt geen maagzweer van, maar jullie hebben dus NOOIT dat je denkt 'Ah, schiet nou toch eens even op', of 'staan er hier nou wéér 2 met d'r karretje overdwars?'. Nooit?
Alsof je daarvoor nog nooit in Bleiswijk bent geweestquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:31 schreef Loveless85 het volgende:
Ja ik kwam alleen maar door de kassen toen ik naar Frits Zwart ging, zodra ik bij mij de straat uit was tot daar echt mega veel kassen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Jawel, maar dan kom ik van een andere kant, en dan zie je eigenlijk bijna geen kassenquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Alsof je daarvoor nog nooit in Bleiswijk bent geweest
Oei, misschien waren het mijn ouders welquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:33 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb laatst in het vliegtuig enorm zitten ergeren aan twee mensen in de zestig.![]()
quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:33 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb laatst in het vliegtuig enorm zitten ergeren aan twee mensen in de zestig.![]()
En ik ben naar de kappert geweest, foto in spoiler met weggepoetst gezicht
Er zit wat op je lipSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 08-06-2011 12:36:00 ]
Ja wat dan?quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:32 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ik snap Nacho niet meer..hij doet echt vreemd![]()
Ja, doei he. Wijf 1 is aan het dokken, wijf 2 staat erachter... 5 MINUTEN! Todat ik zei : Ja hallo, ik weet niet hoor... maar ik sta hier al 5 min en in die 5 min had ik al 3x die winkel en en neer gekund!quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Niets mis met een praatje in het gangpad, dan loop je er omheen of vraag je of je er even door mag, kost je nog geen 5 seconden
En keuvelen met de cassière, ach, hoe lang zal het duren? Ze zullen er geen kwartier staan te kleppen, halve minuut hooguit.
Ik heb geen haast... ik hou er gewoon van om snel dingen te doen. Ik hou ervan om mijn pinpas al door de gleuf te hebben geramt om vervolgens enkel nog op ok hoeven te drukken als het bedrag komt. Ik hou ervan gelijk te gaan inpakken en gelijk te gaan dokken ipv door te gaan met inpakken. Ik hou ervan om voor 1 boodschap geen kut bonnetje te hoeven hebben en ik dank god voor de zelfscanner van de ah.quote:Die mensen zijn het gewoon niet gewend dat anderen altijd maar rete-haast hebben denk ik. En ergens moeten we ons afvragen wie het nou fout doen, zij die nooit een maagzweer zullen krijgen van de stress en haast, of wij die ons al opvreten als we ergens 10 seconden moeten wachten
Niet alleen op m'n lipquote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 08-06-2011 12:37:14 ]
Maar zij hoeven toch niet altijd rekening te houden met waar JIJ van houdt?quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, doei he. Wijf 1 is aan het dokken, wijf 2 staat erachter... 5 MINUTEN! Todat ik zei : Ja hallo, ik weet niet hoor... maar ik sta hier al 5 min en in die 5 min had ik al 3x die winkel en en neer gekund!Toen kon het wel
[..]
Ik heb geen haast... ik hou er gewoon van om snel dingen te doen. Ik hou ervan om mijn pinpas al door de gleuf te hebben geramt om vervolgens enkel nog op ok hoeven te drukken als het bedrag komt. Ik hou ervan gelijk te gaan inpakken en gelijk te gaan dokken ipv door te gaan met inpakken. Ik hou ervan om voor 1 boodschap geen kut bonnetje te hoeven hebben en ik dank god voor de zelfscanner van de ah.
Niet dat ik daar vaak kom, maar toch
quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:12 schreef Greys het volgende:
Wacht maar tot jullie zelf van die 'kutwijven' zijn over tig jaar![]()
Dan hoop je dat er iemand een beetje respect heeft voor het feit dat het allemaal zo snel niet meer gaat, lichamelijk en/of tussen de oortjes.
Nou, als het nat is zie ik er echt niet uit hoorquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Oei, misschien waren het mijn ouders wel![]()
Zit weer geweldig
Maar altijd eigenlijk, zelfs in de saunaIs je lok anders geknipt nu?
quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:36 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
![]()
Leuk je haarAl sluit ik me aan bij Greys, het zit altijd goed toch?
Oh, A. zag het ook niet hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar m'n haar was wat te lang en het was heel droog (helemaal na afgelopen zaterdag). Dus ja, het was weer even nodig!Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Het is toch common sense dat je niet MIDDEN in een pad (in dit geval het kassapad waar je dus echt NIET omheen kan lopen) gaat lopen ouwehoeren? Dan doe je toch met je wandelstok en kunst heup 3 stappen naar rechts? Je gaat toch ook niet midden op het zebrapad een praatje houden?quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar zij hoeven toch niet altijd rekening te houden met waar JIJ van houdt?
Jij kunt er ook een beetje rekening mee houden waar zij van houden.
Maar je kunt idd prima zeggen "Joehoe, lieve mensen, ik heb een beetje haast, kunnen jullie verder praten als ik afgerekend heb? Bedankt!".
Dat vind ik dan weer de omgekeerde wereld eigenlijkquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar zij hoeven toch niet altijd rekening te houden met waar JIJ van houdt?
Jij kunt er ook een beetje rekening mee houden waar zij van houden.
Maar je kunt idd prima zeggen "Joehoe, lieve mensen, ik heb een beetje haast, kunnen jullie verder praten als ik afgerekend heb? Bedankt!".
Mjah, mjah... ik zeg wel even niets, lijkt me beterquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:37 schreef Qwea het volgende:
[..]Nou, hier heb je een mooie :
Ik zit met mn voet. Paar weken geleden had ik nog krukken, en boodschappen doen gaat momenteel niet zo snel als ik het zou willen. Ik hoefde maar 4 dingen te hebben. Dat ging zo'n oud takkewijf niet snel genoeg met mn krukken, dus ramde ze me aan de kantDus ik zo "WTF?!" -Ja kan het nog slomer? "Dat moet jij zeggen met die godvergeten kut rollator van je. Jij staat hier godsklere al 10 min je boodschappen uit te pakken en je geld te zoeken, terwijl ik nog geen 3 min bezig ben met mijn tasje en krukken. Maar karma is godzijdank een bitch, ik loop over 4 weken zonder krukken, jij zit vast aan die kutrollator van je. Ik hoop dat je je heup breekt!"
Flikker op zeg
Ooh mijn god! Strak 50 rijden, of nog erger.. 40 rijden waar je 50 magquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:21 schreef Loveless85 het volgende:
Weet je wat ook zo erg is; oudjes in het verkeer
Het is ook common sense dat je niet zo gaat lopen vloeken en tieren over kutrollators (ja, die mensen hadden vast ook liever gehad dat ze gewoon konden lopenquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:39 schreef Qwea het volgende:
[..]
Het is toch common sense dat je niet MIDDEN in een pad (in dit geval het kassapad waar je dus echt NIET omheen kan lopen) gaat lopen ouwehoeren? Dan doe je toch met je wandelstok en kunst heup 3 stappen naar rechts? Je gaat toch ook niet midden op het zebrapad een praatje houden?
Dat is gewoon irritant, maar gaat nog, zeker als je er langs kan ofzo. Maar ze zijn soms gewoon écht levensgevaarlijk met invoegen, of van baan wisselen. Natuurlijk; ook daar heb je het jonge tuig met hun afgeragde wagens of CRV'tjes ofzo die scheuren als een debiel. Maar ik weet niet, ik vind dat makkelijker om op te anticiperen. Maar soms zie je echt van die oudjes dat je denkt 'oei dat gaat écht maar net goed'. Gewoon zo onberekenbaar, en als ze het even niet snappen vol in de ankers ofzo.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:41 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ooh mijn god! Strak 50 rijden, of nog erger.. 40 rijden waar je 50 mag
Als ik anderen omver beuk die op dat moment iets minder valide zijn mogen alle beleefdheid regels overboord!quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is ook common sense dat je niet zo gaat lopen vloeken en tieren over kutrollators (ja, die mensen hadden vast ook liever gehad dat ze gewoon konden lopen) en iemand toewensen dat ze hun heup breken.
Ik bedoel maar te zeggen.. het is nou niet zo dat jij je altijd aan de beleefdheidsregels houdt ze maar, zo te lezenDus waarom MOET een ander dat bij jou dan wel?
zolang je niet in Delfgauw loopt of op de route Delfgauw -> Arnhem rijdt is alles goedquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:44 schreef Greys het volgende:
Ik ben ff lunchen met La Maes![]()
En ik denk dat we gewoon hier en daar eens in de weg gaan lopen vanmiddag
Of den helder for that matterquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:44 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
zolang je niet in Delfgauw loopt of op de route Delfgauw -> Arnhem rijdt is alles goed![]()
Veel plezier
Uhmm ja beetje rustig eigenlijk nu. We wachten nog op wat offertes, ik heb gister even de oude rachels van een muur getrokken, en idee is dat ik morgen even met een vriend er nieuwe op schroef. En dan kan er eigenlijk weinig meer gebeuren totdat de electricien boven klaar is.quote:
Netjes! Hoop voor je dat die elektricien snel aan de slag kan. En die paneeldeuren lijkt me echt een onwijze kutklusquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:49 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Uhmm ja beetje rustig eigenlijk nu. We wachten nog op wat offertes, ik heb gister even de oude rachels van een muur getrokken, en idee is dat ik morgen even met een vriend er nieuwe op schroef. En dan kan er eigenlijk weinig meer gebeuren totdat de electricien boven klaar is.
Ja er zijn nog 3 paneeldeuren ofzo, maar dat is het project van DVMik heb weinig trek die krengen helemaal af te bikken (er zat een plaat opgeschroefd/gelijmd
) en te gaan schuren en 3x lakken en weer schuren, etc. etc.
Hoe issie bij jullie?
Ja even eentje kiezen deze week, en die kan dan hopelijk volgende week meteen aan de slag.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Netjes! Hoop voor je dat die elektricien snel aan de slag kan. En die paneeldeuren lijkt me echt een onwijze kutklus
Hier gaat ie lekker. Tuin zijn ze mee bezig, trapleuningen zitten eraan, kasten op de slaapkamers staan.... Ik ben onder de vloer geweest om de boel dicht te smeren met cement... dus het gaat goeie
Dat is lekker snelquote:Op woensdag 8 juni 2011 13:15 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja even eentje kiezen deze week, en die kan dan hopelijk volgende week meteen aan de slag.
Oh relaxedal een beetje aan het afronden dus?
Ik ben tegenwoordig zo blij met mijn dr.House sla/wandelstok!quote:
quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:22 schreef Strega het volgende:
[..]
Ik ben tegenwoordig zo blij met mijn dr.House sla/wandelstok!
Veel plezier! Dikkequote:Op woensdag 8 juni 2011 12:44 schreef Greys het volgende:
Ik ben ff lunchen met La Maes![]()
En ik denk dat we gewoon hier en daar eens in de weg gaan lopen vanmiddag
Ho es effe.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:43 schreef Loveless85 het volgende:
Dus; ze moeten naar Limburg, hek er om, buiten hun domein alleen reizen met OV. Anders nog iets?
Geen bemoedigend klapje?quote:
Nou, maakt niet uit, hij is vast goed terecht gekomen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:50 schreef oh-oh het volgende:
Oh, het Bach Remedie boek was dr nie meer bij de Kringsluitspierwinkel Strega
Hey Baaf, hoeveel dagen nog?quote:
Zes en-een-beetjequote:
Ja, wat Oh-Oh zegt ML even pm en.quote:
Ik zef heul nooit niksquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:25 schreef Strega het volgende:
[..]
Ja, wat Oh-Oh zeft ML even pm en.
Schiet nu dus lekker op!
Neu stomme voutquote:
Uit hun lijden helpen?quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:38 schreef ferrari_rood het volgende:
Rossi heeft geen stress dus daar komt het krabben niet vandaan. Maar waar dan wel?
Mijn kinderwagen werd van de week door een bejaarde bijna omver gelopen omdat ze niet uitkeek met haar mandje. Daar kan ik dan niet zo goed tegen.
Voor de rest adem ik maar in en uit of vraag aan de kassa of ik ze kan helpen.
quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:31 schreef Strega het volgende:
[..]
Neu stomme vout![]()
De groenteboer had hier platte perziken, Goddelijk, eindelijk weer eens perziken zoals ze horen te smaken. De hele keuken ruikt er naar, en sappig!
quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:38 schreef ferrari_rood het volgende:
Rossi heeft geen stress dus daar komt het krabben niet vandaan. Maar waar dan wel?
Mijn kinderwagen werd van de week door een bejaarde bijna omver gelopen omdat ze niet uitkeek met haar mandje. Daar kan ik dan niet zo goed tegen.
Voor de rest adem ik maar in en uit of vraag aan de kassa of ik ze kan helpen.
Ja, ik wist het ook al lang, maar de plaatselijke groenteboer had ze nooit.quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Dat wisten we al lang, gewoon aan de prijs van bolle !
Hopelijk vind hij de oorzaak en kan er wat aan gedaan worden.quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:44 schreef ferrari_rood het volgende:
Dat eet hij niet. We gaan nu hypoallergeenvoer proberen en vragen een verwijzing voor een dermatoloog
Ja maar rijpe perziken kan je niet met honderden in een kist versturen naar de handel dus dat past niet in een moderne grootschalige bedrijfsvoeringquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:44 schreef Strega het volgende:
[..]
[..]
Ja, ik wist het ook al lang, maar de plaatselijke groenteboer had ze nooit.
Volgens mij heeft Pagan nu in een paar dagen de hele voorraad gekocht.
Ik at ze in Italë vaak, daar weten ze dat je perziken rijp moet plukken, die meelballen die hard zijn zijn aan ons echt niet besteed.
Ik zou eerder mn heil zoeken in vers dan in hypoallergeencommerciëelquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:44 schreef ferrari_rood het volgende:
Dat eet hij niet. We gaan nu hypoallergeenvoer proberen en vragen een verwijzing voor een dermatoloog
Nou, met die platte lijkt het dus wel te kunnen!quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:49 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Ja maar rijpe perziken kan je niet met honderden in een kist versturen naar de handel dus dat past niet in een moderne grootschalige bedrijfsvoering![]()
Wat een leukerds!quote:
Paar maandjes wachten en dan hier komen plukkenquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:31 schreef Strega het volgende:
Neu stomme vout![]()
De groenteboer had hier platte perziken, Goddelijk, eindelijk weer eens perziken zoals ze horen te smaken. De hele keuken ruikt er naar, en sappig!
Ik zal het tegen onze boom zeggenquote:Op woensdag 8 juni 2011 15:31 schreef oh-oh het volgende:
Nah, die platte zijn sowieso veel lekkerderder dan die ronde
Pech.quote:
Pechequote:
Oooooooeeeeeeeeeeeh die wil ikquote:Op woensdag 8 juni 2011 15:35 schreef Muis006 het volgende:
Platte perziken? Nog nooit gehad.
Behalve Haribosnoepjes
Ah, du spreekst deutsj!quote:
Oow ja.. hij moet vrijdag zn nieuwe enting hebben volgens zn boekje, wilde eigenlijk volgende week gaan.quote:Op woensdag 8 juni 2011 15:34 schreef oh-oh het volgende:
Denk aan Diaz zn entingenboekie !
Ik ga altijd gratis met Kim mee naar show
Mais non, c'est Franseuziesj.quote:
Nein, das geht nicht!quote:Op woensdag 8 juni 2011 15:36 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
Oow ja.. hij moet vrijdag zn nieuwe enting hebben volgens zn boekje, wilde eigenlijk volgende week gaan.
Wij hebben ze en ik ben al mijn zelfbeheersing aan het toepassen om er geen te pakkenquote:
Neem dr ook maar een paar voor mijquote:Op woensdag 8 juni 2011 15:39 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Wij hebben ze en ik ben al mijn zelfbeheersing aan het toepassen om er geen te pakken
Ah fuck it.
Ik hol liever ff binnen wanneer het mij uit komtquote:Op woensdag 8 juni 2011 15:40 schreef _Multiply86_ het volgende:
Nee ik ga naar een dierenarts die op afspraak werkt, vind ik veel fijner. Kan je bijna altijd ook nog wel dezelfde dag terecht hoor, ze hebben 2 vestigingen.
quote:
Yayquote:
Hey geil tutjequote:
Mijn da is kut maar ik kom er eigenlijk toch nooitquote:Op woensdag 8 juni 2011 15:45 schreef DanseMacabre het volgende:
[..]
Ik deed dat altijd al.![]()
Mijn dierenarts is tof, ik hoef eigenlijk nooit zo lang te wachten.
quote:Op woensdag 8 juni 2011 15:46 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik heb echt een nieuwe A-toets nodig. Ik heb kramp in m'n pik.
Ik moet een j-toetsquote:Op woensdag 8 juni 2011 15:46 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik heb echt een nieuwe A-toets nodig. Ik heb kramp in m'n pink.
Heb je kramp in je jubeltenen?quote:
Bij de DA-praktijk waar wij gaan heb je ook een stomme, zo'n oude man die net deed of we voor het eerst in ons leven een hond zagen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 15:47 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Mijn da is kut maar ik kom er eigenlijk toch nooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |