abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97831162
TimeJumper, dat is dus ook een van de vragen die ik voor vanmiddag op papier heb gezet. Ik heb nu nog werk, maar dat duurt ook nog maar 3 weken. Daarna ga ik de WW in. Ik hoop uiteraard snel weer een baan te vinden, maar of dat ook lukt (want welk bedrijf neemt er nou nog een zwangere vrouw aan die over 4 maanden met zwangerschapsverlof gaat?) is ook maar de vraag. Toch wil ik mijn frummel inschrijven voor 2 dagen per week. Dat zullen dan de maandag en woensdag zijn omdat we alle andere dagen in de week opvang kunnen regelen bij ouders/schoonouders. Op die manier weten we zeker dat er tegen die tijd opvang is. En afzeggen kan altijd nog toch? Dus ik zou, als ik jou was, toch maar eens rond gaan kijken in je omgeving.

Misschien is een gastoudergezin (of zoiets) iets voor je? Dat is vaak wat flexibeler hoor ik in mijn omgeving.

Oh en Evenstar, wat fijn dat je weer zelf eet *O*
  dinsdag 7 juni 2011 @ 10:47:54 #152
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_97831253
Over kinderopvang, het is vanaf 2012 niet meer zo dat je zelf bepaalt hoeveel dagen opvang je wilt.
Je mag zoveel uren aanvragen als het aantal uur dat degene met de minste werkuren werkt.
Als een van de partners thuiszit mag je volgens mij dus geen kinderopvang aanvragen. Volgens mij staat er op de site van de belastingdienst meer over.
pi_97831283
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 10:47 schreef Aventura het volgende:
Over kinderopvang, het is vanaf 2012 niet meer zo dat je zelf bepaalt hoeveel dagen opvang je wilt.
Je mag zoveel uren aanvragen als het aantal uur dat degene met de minste werkuren werkt.
Als een van de partners thuiszit mag je dus geen kinderopvang aanvragen. Volgens mij staat er op de site van de belastingdienst meer over.
Je mag het wel aanvragen, alleen krijg je maximaal over 130% van het aantal contracturen van de minstwerkende ouder belastingvoordeel. Alle extra uren komen voor de volle 100% uit je eigen zak.
  dinsdag 7 juni 2011 @ 10:51:24 #154
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_97831342
Oh ja, zo zat het. Beetje kort door de bocht gedacht ook, ik formuleerde het alsof de overheid bepaalt of je kov 'mag'.
Iedereen 'mag' het, het gaat er natuurlijk om wie welk deel ervan betaalt :)

In ons geval vind ik het best ingewikkeld aangezien mijn vriend zzp'er is en onregelmatig werkt.
  dinsdag 7 juni 2011 @ 10:59:28 #155
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_97831551
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 10:51 schreef Aventura het volgende:
Oh ja, zo zat het. Beetje kort door de bocht gedacht ook, ik formuleerde het alsof de overheid bepaalt of je kov 'mag'.
Iedereen 'mag' het, het gaat er natuurlijk om wie welk deel ervan betaalt :)

In ons geval vind ik het best ingewikkeld aangezien mijn vriend zzp'er is en onregelmatig werkt.
Pssst... Je man! ;)
***
pi_97831556
_O-
pi_97831581
Hier zitten wij dus ook mee te vogelen...
Ik werk op therapeutische basis, maar wel vaak de helft meer dan in mijn contract vermeld staat.
Deze uren zullen voorlopig ook niet contractueel vastgelegd worden. Heel complex verhaal, dat ga ik hier niet uit de doeken doen.
De uren dat onze piranha naar het KDV/gastouder zou gaan zijn dus meer als contractueel overeengekomen is met mijn werkgever.
Nu hebben we een beetje zitten rekenen etc, maar het lijkt erop dat ALS ik zou blijven werken, ik mijn gehele salaris naar het KDV kan brengen. Dus bij ons gaan we ons nog even beraden 'what to do', want ik ben toch al veel thuis door mijn beperking, en ik weet niet of ik mijn werk nou verschrikkelijk zou missen.
Oh ja, en oma's inschakelen is hier geen optie.
  dinsdag 7 juni 2011 @ 11:19:55 #158
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_97832125
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 10:59 schreef Brighteyes het volgende:

Pssst... Je man! ;)
:D

Het moet nog wennen.

@ggb, lastige situatie, helaas wel een voorbeeld van hoe deze regeling (een negatieve) invloed heeft op de arbeidsparticipatie.
Maar dat is niet voor hier, er is een ander topic over hier in OUD zag ik
pi_97832418
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 11:19 schreef Aventura het volgende:
@ggb, lastige situatie, helaas wel een voorbeeld van hoe deze regeling (een negatieve) invloed heeft op de arbeidsparticipatie.
Maar dat is niet voor hier, er is een ander topic over hier in OUD zag ik
Die was ik al aan het zoeken, maar ik kon em niet vinden (of ik zoek weer niet goed genoeg :@ )

*edit* Gevonden...
2012: nieuwe regels kinderopvangtoeslag
  dinsdag 7 juni 2011 @ 11:57:35 #160
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_97833328
Inderdaad Summerbreeze ik zie me nu eigenlijk ook niet aan het werk komen. Maar ja, we zullen het beste er maar van hopen ;)
Ik ga bij de verschillende kinderdagverblijven dan maar alvast info aanvragen en aan de hand daarvan inschrijven of niet.

Net terug van de verloskundige, deze keer helaas geen echofoto maar wel naar het hartje geluisterd wat gelukkig nog goed klopt na dat naaldengedoe van die vruchtwaterpunctie. :{
Even nog gediscusseerd of ik op mijn "oude dag" echt naar een gynaecoloog moet of dat ik bij de verloskundigepraktijk kan blijven.
Vooralsnog moeten we ons blijkbaar aan protocollen houden :9
Dus ik kijk het effe aan maar als het me niet bevalt ga ik gewoon weer terug hoor :P

Zo en nou effe *O* *O* *O* *O* *O* *O* zodat "alles" goed loskomt bij Juud en Mefke :9 *O*
Rayen 2½ jaar!
pi_97833580
Voor de mensen die naar een verloskundige gaan; Hoevaak krijgen jullie een echo?
Dat is toch maar 3 keer ofzo? Termijn, 20 wk/SEO en dan een liggingsecho?
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_97833606
offi maar 2

termijn en SEO

maar had een vroege echo

en liggings, is iets nieuws geloof ik he?
pi_97833705
Standaard krijg je 2 echo's dacht ik, de termijnecho en de SEO. Maar bij twijfel meer. Je kunt idd ook nog liggingsecho's krijgen, groeiecho's (als je buik te groot of te klein lijkt), extra termijnecho's als 't niet duidelijk genoeg is wanneer je uitgerekend bent, of echo's na bloedverlies oid. Ik heb er nu 5 gehad dacht ik.. 2x termijnecho, 1x guo, 2x groeiecho. Vandaag trouwens 37 weken precies. :)
pi_97833709
Ja, dat schijnt nu standaard te zijn geloof ik.

Maar ik geen flauw idee. Ik heb er al 5 gehad O+
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  dinsdag 7 juni 2011 @ 12:21:30 #165
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_97833982
Door al die miskramen die ik heb gehad, kreeg ik er elke week 1. Dus ik heb er nu zo'n 6 gehad en 1 bij de gynaecoloog. En ik ben nog máár 16 weken.
Maar nu het toch blijkbaar goed gaat, is het met elke week een echo wel afgelopen denk ik :9
Was wel fijn en leuk hoor, zouden ze eigenlijk bij iedereen moeten doen :9
Rayen 2½ jaar!
pi_97834068
cyntiaa gefeliciteerd
Mefke succs in het z-huis
aventura aan de nesteldrang komt goed meid in en uit blijven ademen
evenstar mag bijna naar huis wat fijn
pi_97834086
Nog niks... ze mag donderdag weer langskomen bij de verloskundige.
pi_97834104
Hoeveel miskramen heb je gehad timejumper? -O-
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_97834117
nestldrang is hier ook al flink bezig, hele keuken gesopt op mn vrije dag verdorie, straks maar eens de eetkamertafel leegruimen (is nogal mn hobby'smijttdaarmaarop'tafel)
pi_97834161
Hier ook standaard 2. Termijn en de 20 wk. Onze vlos heeft nu ook voor mensen met een bepaald bmi een groeiecho met 30 weken.
Moet zeggen dat ze niet niet moeilijk doen om een echo meer of minder omdat ze zelf in de praktijk echo's kunnen maken. Dus als ze een keer tijd overhebben willen z enog wel eens even keertje extra kijken!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  dinsdag 7 juni 2011 @ 12:31:27 #171
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_97834243
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:26 schreef Vlindur het volgende:
Hoeveel miskramen heb je gehad timejumper? -O-
5, en altijd tussen de 8 en 10 weken ging het mis. Daarna meestal zo'n 2 weken wachten voordat mijn lichaam het afstootte. Ik ben "allergisch" voor ziekenhuizen en allerlei ingrepen dus weg laten halen zag ik helemaal niet zitten.
Maarrrrrr aangezien ik nu al op 16 weken zit ziet het er goed uit *O*

Kleurdoos als je nesteldrang na al dat geschoonmaak nog niet kwijt ben, ik heb hier ook nog een keuken :9
Rayen 2½ jaar!
pi_97834350
He jakkes TJ, vijf miskramen -O- dat gaat je ook niet in de koude kleren zitten (wat een rare uitdrukking eigenlijk!? :? ) Fijn dat alles er nu goed uitziet! *O*

Ik ben vanmorgen weer goedgekeurd :s) Kind was lekker eigenwijs en wilde niet lang genoeg op één plek blijven hangen om naar t hartje te laten luisteren, dus na tien minuten aanklooien (oh daar is ie! tsjoeketsjoeketsjo-PLOP en weg issie weer :') ) even de echodinges erop gezet, hebben we toch heel even mogen spieken O+

Ohja en 't moest natuurlijk een keer gebeuren hè. Dat de verwijssticker op het 20-wk-echo-formulier door een vervangster werd uitgeprint en dat 't dan die van m'n stiefdochter blijkt te zijn ipv mij. </soapserie>
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  dinsdag 7 juni 2011 @ 12:46:12 #173
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_97834623
Autsj in :{.
Fijn dat alles goed was, voel je je ook wat beter?
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_97834700
Autsj? Wrom?
De hele situatie is zo bizar dat ik er alleen nog maar om kan lachen hoor :D

Ik voel me al een stuk beter, moeheid en het gevoel dat ik mezelf niet ben zijn al flink weggetrokken. Alleen houdt nu dus m'n bekken ermee op, dus vanmiddag intake bij de fysio.

Oh en ik had nog niet gejuicht voor jou! Wat heerlijk dat 't zo goed gaat nu! *O* Bijna naar huis! Bijna naar je meiske! <3 Gaat 't goed met haar? Is ze nog steeds bij d'r oma en opa?
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_97834821
Ja zo weinig echo's eigenlijk maar ?
ik heb er al 3 gehad, en krijg er nog meer bij dee gynaecoloog om in de gaten te houden of allebei de baby;s voldoende groeien.
En wil ff delen dat ik gister ten huwelijk ben gevraagd *O*
Niet dat t iets met zwangerschap te maken heeft maar toch *) *)
eh kd ik zit in een verhuizing, dus als je zo graag wat te doen wilt hebben ??? :6
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')